Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym jeszcze dodać, że w samym official guide do Skyrima jest napisana notka (wczoraj znalazłem), że daedryczne artefakty liczą się do trophy Oblivion Walker, nawet, jeśli po ich otrzymaniu je wyrzucisz, bądź sprzedasz. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze dodać, że w samym official guide do Skyrima jest napisana notka (wczoraj znalazłem), że daedryczne artefakty liczą się do trophy Oblivion Walker, nawet, jeśli po ich otrzymaniu je wyrzucisz, bądź sprzedasz. Tyle.

No to zabieram się za lekturę tego poradnika. Może nie wszystko jeszcze stracone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też posiadasz? Znalazłem to na stronie 633, cytuję: "However, artifacts you've used, lost, sold, or dropped still count toward your total."

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadła platyna :)

Jestem zawiedziony liczyłem na 100h + a skończyło sie na 98 :P

Mam na chwilę obecną juz dosyc może kiedys do niego wrócę :P

skoro zrobiłes calaka,czy mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też posiadasz? Znalazłem to na stronie 633, cytuję: "However, artifacts you've used, lost, sold, or dropped still count toward your total."

Nom posiadam :D. I od razu mi się humorek poprawił po robocie. Thx Joxer powiem szczerze że ta gra jest tak rozbudowana, że nie planowałem tworzyć nowej postaci tylko z tej wycisnąć ile się da i nią splatynować tą wspaniałą grę. No i do tego momentu byłem przekonany że jednak będę musiał tworzyć nową grę. A tu taki news. Fajno

Btw są jeszcze jakieś trofea które można spaprać a które zajęłyby przy ng duuużo czasu aby je zdobyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro zrobiłes calaka,czy mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie?

Ja też zacząłem od gildii złodziei tak że graj spokojnie .

TRudnego nic nie ma w tej platynie .

W porównaniu do Dark Souls jest wręcz prościutka a i znacznie mniej czasu zajmuje (mi dokładnie 98h)

Jedynie musisz uważać na trophy Oblivion walker gdzie musisz zebrać 15 deadrycznych artefaktów .

Dostaje sie je za specjalne Questy trzeba tylko uważać bo można na końcu questa wybrać złą opcję dialogową i nie dostaniesz artefaktu .

Na ps3trophies.org jest spis tych questów .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakich rozmiarów rozrasta się save? I czy jest sposób, żeby go jakoś zmniejszyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakich rozmiarów rozrasta się save? I czy jest sposób, żeby go jakoś zmniejszyć??

Hohoh tego nikt nie wie do ilu on rośnie :biggrin:

Tak na poważnie. Save nie da się zmniejszyć można tylko zapobiec szybkiemu powiększaniu np. wyłączyć wszystkie autosave.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIech to naprawią, nawet kosztem grafiki. Patrząc na to ile grałem na 1 save w morka, czy obliviona to boje się że tutaj nawet połowy tego czasu nie osiągne na 1 save =).

Tak poza tym gra cudna, w niektórych aspektach gorsza od morka i oblviona (zbyt łatwa, regen hp to żart) a w niektóych lepsza (świat został zajebiscie zbudowany, róznorodność jaskini etc). Jestem na tak =), chociaż w tym roku wyszedł lepszy rpg, ale i tak trzyma wysoki poziom.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIech to naprawią, nawet kosztem grafiki. Patrząc na to ile grałem na 1 save w morka, czy obliviona to boje się że tutaj nawet połowy tego czasu nie osiągne na 1 save =).

Tak poza tym gra cudna, w niektórych aspektach gorsza od morka i oblviona (zbyt łatwa, regen hp to żart) a w niektóych lepsza (świat został zajebiscie zbudowany, róznorodność jaskini etc). Jestem na tak =), chociaż w tym roku wyszedł lepszy rpg, ale i tak trzyma wysoki poziom.

ten lepszy rpg to niby jaki bo bym pogral :P

Skyrim zrobił wielki krok na przód jako seria jeśli chodzi o mechanikę gry

Są skille są o niebo ciekawsze dungeony przystępny i funkcjonalny blacksmitching/enchanting/alchemy .

Minusem jest nadal drewniany system walki (chociaż i tak jest o niebo lepiej zwłaszcza w tpp fajnie się sieka)

Zwyczajnie nie daje on satysfakcji nawet walki z olbrzymimi smokami prezentuja się średnio, są schematyczne oklepane a smok ma dosłownie 3 ataki .

Uzbrojenia jak i unikalnych broni jest całkiem sporo z tym że poziom trudności jest tak żałosny ze z pierwszą deadryczną bronią jaką zdobyłem biegałem niemal do końca gry .

Tak samo bezużyteczna jest tarcza jak i umiejętnośc rozbicia bloku .

Po prostu przeciwnicy nie oferują żadnego wyzwania każdego klepie sie identycznie lecisz na pałę i klepiesz atak, nic więcej żadnego wyczucia momentu kontr itd .

DS to to nie jest ale swoje plusy ma .

Zobaczymy jak się seria rozwinie wraz z ps4 :)

Ja miałem sejwa 13MB po 100h grania .

Tak na prawdę nie ma znaczenia czy sejw ma 8 czy 15 po prostu przy dłuższym posiedzeniu pamięc podręczna konsoli zapisuje tyle rzeczy rzeczy że gra się dławi i w tedy wystarczy reset konsoli .

Dla mnie nie stanowiło to problemu a juz miałem nie kupować tej gry taka wrzawa na forach była .

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark souls, nie spodziewałem się, ale mam już za sobą ponad 150 h, i nadal gra mnie tak potwornie jara, jakbym pierwszy raz do niej siadał. Tymczasem w skyrim mam 30 h, i już powoli cały entuzjazm się wypala.

W skyrimie nie podoba mi się stopień trudności. Biorąc mastera, przeciwnicy mają po prostu tylko więcej życia, oraz więcej dmg. I to wszystko. Żadnych nowych ataków, zero inteligencji, a szkoda. Zdecydowałem się grać na adepcie, bo żadnej nie mam przyjemności z mastera, poza marnowaniem czasu na przeciwnika.

Szkoda też że fabuła znowu jest nudna. Mogli by coś więcej pomyśleć z tą cała organizacją Thalmor, bardzo interesujące się zapowiadało, i dupa... Może w TES VI (oby).

Grafika jest bardzo dobra, szczególnie niebo. W seri TES zawsze niebo było najlepsze, i żadna inna gra nie mogła się równać w tym aspekcie z TES.

Mam także takie małe marzenie, że jak wyjdzie ps4, to B zdecyduje się robić remake Skyrim, tylko z podkręconą grafiką (niech to będą mody jakie teraz oferuje wersja na PC). To by było naprawdę piękne. Nawet jeśli by gra znowu kosztowałą 200 zł, nie zastanawiał bym się. Ale nie łudzę się że tak się stanie.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS to jest ewenement gra bez fabuły co dla mnie jako fana rozgrywki ambitnej jest nie do przyjęcia :P

A jednak gra ma to coś tak samo jak jedynka którą przeszedłem chyba z 6 razy i właśnie po latach kupuje teraz ponowanie .

Gra nie do zajechania a po platynie SKYRIM mam dosyć i wiem że nie wrócę bo nie ma tak naprawdę do czego .

Replayability 0 ale te 100h cholernie dobrze się bawiłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeum Oblivion walker. Okazało się że minąłem 1 artefakt deadrica. Czy zaczynając grę od początku wystarczy że znajdę sobie tylko ten którego mi brakło za pierwszym razem i trofeum wskoczy?? Czy wskoczy jedynie gdy zdobędę 15 artefaktów w jednej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila. To po przejściu wątku głównego, nie mogę już robić zadań pobocznych, zbierać rzeczy na trofeum itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila. To po przejściu wątku głównego, nie mogę już robić zadań pobocznych, zbierać rzeczy na trofeum itp?

Pewnie chodzi o zablokowanie możliwości wykonania jakiegoś zadania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snafu pewnie że można.

@Radzio: Musisz zebrać wszystkie od nowa.

Edytowane przez Joxer TeaMan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeum Oblivion walker. Okazało się że minąłem 1 artefakt deadrica. Czy zaczynając grę od początku wystarczy że znajdę sobie tylko ten którego mi brakło za pierwszym razem i trofeum wskoczy?? Czy wskoczy jedynie gdy zdobędę 15 artefaktów w jednej grze?

Nie da się ominąc questa musiałeś na jego końcu wybrać złą odpowiedz i nie dostałeś artefaktu .

Jeśli tylko 1 ci odpada to możesz spokojnie zdobyć trophy .

W “Ill Met by Moonlight.” da rade zdobyć oba artefakty

It is possible to get both Savior's Hide and the Ring of Hircine and have them both count. You will have to kill the hunters and then go back and kill Sinding

Sam tak zrobiłem i trophy wpadło ja nie zdobyłem Oghma Infinium bo niechcący podniosłem z ziemi jakis itemek i zaliczyło to do kradzieży w związku z czym zaatakował mnie Septimus którego musiałem zabić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 lub 9 już mam, jednego nie dostałem bo wybrałem złą możliwość w tej misji z tym psem. Żeby dostać artefakt deadrica nie można zabijać psa, a ja właśnie tak zrobiłem chcąc dostać jakiś topór - myślałem ze to ten artefakt ;) myliłem się:P Reszta przede mną. Próbowałem zdobyć Volendrug ale nie mogę wejść do twierdzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

CZy skyrim na ps3 jest /bedzie po polsku ? i czy są chodziaż napisy

Edytowane przez Hienas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy skyrim na ps3 jest /bedzie po polsku ? i czy są chodziaż napisy

Zapewne już ktoś to pisał / mówił. Otóż nie ma i nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne języki są dostępne w grze np.niemiecki a polski nie .Niech to szlag trafi.I jak to sie ma do uni europejskiej.Są lepsi i gorsi ,a przecież my też kupujemy grę jak inne nacje.Wiem wiem ,ucz się języków ,ale niemcy jakoś nie muszą się uczyć angielskiego.Jak zrobili gre japończycy to niech będzie po japońsku,jak szwedzi to po szwedzku itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś napisze do tego ziomka i niech dodadzą pacz w którym bedzie polski ja chce kupić skyrima ale nie wiem bo za nic nie zrozumiem dialogów itp 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś napisze do tego ziomka i niech dodadzą pacz w którym bedzie polski ja chce kupić skyrima ale nie wiem bo za nic nie zrozumiem dialogów itp 

No, to może ty napisz do "tego ziomka", skoro chcesz ten polski, hmm...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś napisze do tego ziomka i niech dodadzą pacz w którym bedzie polski ja chce kupić skyrima ale nie wiem bo za nic nie zrozumiem dialogów itp 

Kurde, że wcześniej na to nie wpadłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podajcei ich emaile i ich zaspamuje wiadomościami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×