Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy to "najciekawsze"?:) W końcu planują jeszcze wydanie co najmniej jednego dużego dodatku, a że od premiery gry mija rok, to musieli wydać jakąkolwiek reedycję. Nie było sensu dorzucać po jednym/dwóch dodatkach, zwłaszcza że żaden i tak nadal najprawdopodobniej nie działa na PS3.

Sama idea takiej edycji premium jest zresztą okej. Gorzej, że w tym wypadku cena nie jest adekwatna do zawartości (pocztówki, serio?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea tak, ale w tym wypadku to lekka porażka - zwłaszcza dla PS3, bo dalej nie mamy żadnego działającego DLC'ka...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest przesada, mogli od razu powiedziec , ze to bedzie exclusive dla xboxa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro.

Nawet się nie nastawiam, że w to zagram na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle - szkoda, że nawet nie mamy co liczyć na wydanie tego i innych dodatków na PS3 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde trailer fajny, aż mnie ciarki przechodzą... ale co z tego :((

powoli zaczynam uważać, że M$ płaci wydawcom gier, żeby opóźniali wersji na PS3..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam, że nawet jeśli te DLC w końcu wyjdą, to pewnie całkowicie spieprzą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się pogodziłem z tym, że nie będzie DLC, ale mogliby wydać wersję ze wszystkimi patchami, bo swoją kopię sprzedałem dawno temu, bo myślałem, że będzie GOTY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem przed chwilą Skyrim. Mógłby ktoś w skrócie opisać jakieś rady dla 'świeżaka' ? Niekoniecznie o gameplay, ale jakieś porady związane z samą grą. Mam na myśli info czy patch faktycznie poprawia rozgrywkę itd. Na poprzedniej stronie LionelPL napisał aby wyłączyć autosave. Ok, ale coś jeszcze jest istotnego związanego z tą grą ?

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapisuj gry na nie wiadomo ilu slotach - cztery/pięć powinno wystarczyć, bo u mnie robił się syf gdy miałem nie wiadomo ile sejwów. Tak zresztą było już od Obliviona.

A skoro wyłączysz autosave, to pamiętaj jedynie żeby ręcznie te zapisy robić co jakiś czas - łatwo tu wsiąknąć na grube godziny, zapominając o tak prozaicznej czynności :biggrin:

I to wszystko w sumie, po patchach gra się bardzo komfortowo.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam drogie koleżanki i drodzy koledzy, że ostatnie dwa tweety Bethesdy pobudziły we mnie nadzieję. Pozwolę sobie zacytować:

1. To update: we’re also close on new Skyrim content for PS3 and PC

2. Thanks to all our fans. We think you'll love the new stuff. We know it takes us time and thanks for all your support and patience!

.

Edytowane przez Jazzhoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... Zaraz Cenega na swoim Face napisze, że jutro dostaniemy spolszczenie ;)

Sorry, ale ja już straciłem nadzieję, że kiedykolwiek dostaniemy DLC na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat jakiejś edycji GOTY z polskim językiem w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi byc cos na rzeczy skoro wysilili sie podac jakakolwiek informacje.... Nadzieja umiera ostatnia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nie wydadzą tego za półdarmo to klops, bo ostatnie pieniądze jakie miałem w tym roku w PSNowym protfelu, poszły na dodatek do Dark Souls:) Odechciało mi się czekać na Bethesdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś napisać czy po zakończeniu wątku głównego nadal pojawiają się smoki i można zbierać ich duszę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Dawnguard i pomimo negatywnych opinii nawet mi się podobał. Nie był może niczym nadzwyczajnym ale na pewno nie był tak słaby jak o nim piszą i mówią, może dlatego tak chwalę ponieważ załapłem się na niego za połowe ceny jaką rząda sobie Cenega (dałem 38 zł), za pełną kwotę pewnie kręciłbym nosem :pinch:

Dragonborn natomiast zapowiada się na kawał porzadnego doddatku i biore niemal w ciemno, Bethesda zawsze tak miała że pierwsze dodatki do gier z serii Elder Scroll był średnie a kolejne już dobre (Morrowind: średni Tribuna, bardz odobry Bloodmoon, Oblivion: beznadziejny KotN, bardz dobry Shivering Isles)

Do czasu wyjścia na PC (pewnie początek stycznia) prawdopodobnie stworzę 3 postać (po skrytobójcy i battlemage'u myśle o połączeniu łucznika z przywoływaczem :biggrin: )

Co do pomysłu Bethsesdy co do PStrójkowych dodatków obstawiam że połączą Dawnguard z mini dodatkiem Hearhfire za cene tego pierwszego i to tyle

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×