Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak dołącze do Stormcloaks i zrobię ich zadania, to czy będzie mnie tępiła armia imperium? Mam tu na myśli, że będą mnie gonili w ich miastach lub przepadną mi jakieś questy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nikt cię specjalnie tepić nie będzie ale jak dłuższy czas będziesz nosił zbroje Stormcloaks w np Solitude przechodnie beda ci rzucać teksty w stylu " jak możesz pojawiać się w tym mieście ubrany w taki sposób" i po jakimś czasie zaatakuje cię straż, więc radze powstrzymać się od noszenia tej zbroi w Solitude

Dragonborn ma o 200Mb mniejszą pojemność od Shivering Isle. Nowy dodatek może nie być tak rozbudowany jak zakładałem

Edytowane przez hitokiri pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie,

po podbiciu Solitude są jeszcze jakieś q dla rebeliantów czy to koniec tego wątku?

ano, faktycznie. Chociaż nie wiem czy to aż taki spoiler. xd

Edytowane przez Jarvis
Spoiler!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, kuzyn wlaczyl sobie nowa gre i zapisal nowa na moim save da sie o jakos cofnac? 126h grania na marne bedzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest choć cień szansy że skyrim będzie spolszczony na konsole ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest choć cień szansy że skyrim będzie spolszczony na konsole ??

nawet ułamka cienia nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, kuzyn wlaczyl sobie nowa gre i zapisal nowa na moim save da sie o jakos cofnac? 126h grania na marne bedzie :/

Niestety nie. Nadpisanie save'a sprawia, że stary idzie się j#$%ać. Pilnuj następnym razem kuzyna taka moja rada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam quest o nazwie ,,Horror House". Jest to zadanie zlecone przez Deadrę. Jeśli go zaakceptuję to spadnie mi karma przez to? Podpadnę komuś? Staram się grać jako dobry, a ten koleś jest zły i zadanie które mi zlecił jest ,,złe". Wiem, ze podobno w Skyrim jest więcej tego typu zadań. Odbijają się poźniej na naszej reputacji albo zamykają nam drogę do innych zadań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Skyrim nie ma takiego systemu reputacji jak np w Falloucie - o ile nie zaciukasz kogoś/nie ukradniesz czegoś itd na oczach gawiedzi, to nie ma się o co martwić :P Większość Daedryckich questów jest dość kontrowersyjna moralnie, więc się przyzwyczajaj :D

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim caly czas jest taki nudny czy potem sie jakos rozkreca? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle zrobiles ze wziales sie za skyrima zaraz po dark souls bo przy darku kazda gra wydaje sie biedna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie. Szczegolnie walka mnie srodze rozczarowala, bo w Skyrimie to jest jeden wielki chaos i machanie mieczem bez ladu i skladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie. Szczegolnie walka mnie srodze rozczarowala, bo w Skyrimie to jest jeden wielki chaos i machanie mieczem bez ladu i skladu.

Bo jeżeli nie ogarniasz w ogóle tej gry, tylko cały czas chodzisz i "machasz mieczem bez ładu i składu" to nie dziwię że jest dla Ciebie nudna. Polecam wkręcić się w fabułę, i zacząć GRAĆ a nie "machać mieczem bez ładu i składu".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze motoko chyba raczej chodziło o mechanikę walki a nie fakt, że chodzi się i macha mieczem w tej grze - ale biorąc pod uwagę, że to jednak nie jest symulator przedszkolanki, to faktycznie robienie "szablą" jest tutaj strasznie chaotyczne - na co sam zwróciłem uwagę próbując ogrywać to troszeczkę na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze motoko chyba raczej chodziło o mechanikę walki a nie fakt, że chodzi się i macha mieczem w tej grze - ale biorąc pod uwagę, że to jednak nie jest symulator przedszkolanki, to faktycznie robienie "szablą" jest tutaj strasznie chaotyczne - na co sam zwróciłem uwagę próbując ogrywać to troszeczkę na PC.

Machanie mieczem może nie jest tak rozwinięte jak Chivalry Medieval Warfare(swoją drogą chciałbym tą grę zobaczyć na konsolę), ale rehabilituje to bardzo fajna mechanika walki magią i łucznictwo. Poza tym machanie toporem jeżeli się to ogarnia to nie jest taki straszny kicz, ale racja, machanie mieczem pozostawia jeszcze troszkę do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, a co to za cudo ten Chivalry Medieval Warfare? Warte to w ogóle ogrania, bo na filmikach wygląda to ciekawie.

Żeby nie było, że oftop - gra przypomina mi trochę Skyrim:)

Edytowane przez Palpiboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, a co to za cudo ten Chivalry Medieval Warfare? Warte to w ogóle ogrania, bo na filmikach wygląda to ciekawie.

Dla mnie gra jest świetna, sam jej nie mam ale miałem już okazję grać. Polecam bardzo, bardzo fajne tryby, rozwinięte i długie godziny zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanika walki zawsze była najsłabszym punktem programu w tej serii niestety i nie zanosi sie żeby kiedykolwiek to się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanika walki zawsze była najsłabszym punktem programu w tej serii niestety i nie zanosi sie żeby kiedykolwiek to się zmieniło.

Przesadzasz, nie jest aż tak źle.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wcześniejszych postòw.

Ludzie dajcie sobie spokój z PL wersja językowa. Nie będzie żadnej latki(max Payne 3 był wyjątkiem),pl wersji w edycji goty bym się nie spodziewał. Nauczcie się angielskiego albo kupcie wersje na pc która jest w pl wersji językowej

Pozdrawiam

Wysłane z mojej Lodówki

Edytowane przez LionelPL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JURCZ91

Przepraszam, że zapytam bo możliwe, że jest to gdzieś w gąszczu wypowiedzi.

Czy te wszystkie niedogodności które występowały zaraz po premierze w wersji na PS3 zostały wyeliminowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zapytam bo możliwe, że jest to gdzieś w gąszczu wypowiedzi.

Czy te wszystkie niedogodności które występowały zaraz po premierze w wersji na PS3 zostały wyeliminowane?

tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, nie jest aż tak źle. :)

Nie przesadzam. Jest bardzo biednie pod tym względem :). IMO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biednie? Jest najlepiej, jak tylko może być w wypadku FPSa. IMO :P

Owszem, nadal jest wiele do poprawy i szlifowania, ale i tak gra się świetnie. Biednie to było w Morro i Obli.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×