Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja biorę wszystkie dodatki. Za 40zł wszystkie to aż żal nie brać :biggrin:

40 za wszystkie? skąd te info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36PLN to raczej z jeden dodatek i chyba to kolega miał na myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, mam mało znaczący problem ale wyprowadza mnie on mimo wszystko z równowagi, chodzi o Daedryczny quest od Boethiah, mimo że ukończyłem go z sukcesem nadal wyświetla mi go jako aktywny, ale nawet nie ma go na mapie, czy ktoś wie o co chodzi z tym wszystkim i czy jest szansa żeby go "zakończyć"... Nikt się nie spotkał z tym problemem?

Edytowane przez casper_1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak z tym spolszczeniem...pojawiły się jakieś informacje czy nadal możemy mażyć????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry na konsole wszelkiej maści zawsze wychodziły po angielsku, a na PC zawsze po polsku. Taka tendencja była, jest i najprawdopodobniej nadal się utrzyma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stala sie tragedia .... okazalo sie, ze przegapilem trofeum za zdobycie ktorego z fortow

Jako ze mialem dzis chwile wolnego czasu to postanowilem zrobic sobie nowa postac i szybciutko dolaczyc do Stormcloaks i zdobyc ten fort i troefum

no i poszlo wpizdu 100h grania .... nie wiedzialem, ze gra nadpisuje sie na pierwszym manualnym savie ......

wiec jesli by ktos mial save'a, w ktorym nie sa zrobione questy odnosnie Dark Brotherhood, Thieves Guild, nie zdobyl jeszcze wszystkich artefaktow Daedry, nie ma wszystkich shoutow i nie zrobil 10 sidequestow to z mila checia bym takiego save'a przyjal

rozpacz ... czarna rozpacz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę save'y przenosić między kontami? Poszukam może na PS+ mam.

Jak grałem Skyrima to miałem maksymalną ilość zapisów gry właśnie na takie zdarzenia.

Poza tym, nie lepiej tą postać co masz przejść grę i zdobyć resztę trofeów.

Potem nowa postać, poziom trudności ustawiasz na easy, bierzesz mocnego kompana i robisz tylko quest stormcloak/empire.

Tak właściwie jak Ci się udało pominąć te trofeum?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to juz po ptokach ... niestety mialem jednego save'a ...

wiec jakbys byl tak mily i sprawdzil to bede bardzo wdzieczny

Edytowane przez Saimoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumam stworzyłeś nową postać i cały misterny plan w pizdu... :P (stara postać zniknęła)

Zobacz w zapisanych stanach gry czy nie masz przypadkiem backupów bo gra chyba robi jeden czy dwa backupy.

Może masz jeszcze save ze starą postacią i da radę przywrócić.

Skyrim wspaniała gra, ale jakbym miał ją przejść jeszcze raz to bym się popłakał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

backup? masz na mysli autosave? jesli tak to tez jest po ptokach bo gra zdazyla juz ze trzy razy zrobic autosave wiec dupa

jak mi sie udalo pominac trofeum? zanim zaczalem robic Civil War zrobil glowny watek .. i tak jakos sie zdarzylo, ze oba forty za ktore bylo trofeum znalazly sie po stronie Stormcloacks ... ot i nie dostalem War Hero ... oczywiscie glowne trofeum za Civil War wpadlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, dzis i tak jestem wkurw.... ze zaraz zabieram sie za czytanie Pratchetta :P i nawet nie patrze w strone konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym ponowić prośbę co do wyjaśnienia mi o co chodzi z tym wciąż wyświetlającym się jako aktywny, mimo ukończenia go, questem od daedry Boethiah... spotkał się z tym ktoś, czy idzie to jakoś zrobić, bo strasznie mi to na nerwy działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wolnym tłumaczeniu "zbadaj kult Boethiah" opisu nie ma bo wyświetlany on jest w zadaniach "różnych".. Ebony Mail dostałem, a w zasadzie zdobyłem i tyle.. nie wiem czy to jakiś bug czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym ponowić prośbę co do wyjaśnienia mi o co chodzi z tym wciąż wyświetlającym się jako aktywny, mimo ukończenia go, questem od daedry Boethiah... spotkał się z tym ktoś, czy idzie to jakoś zrobić, bo strasznie mi to na nerwy działa...

Mi wyświetlają się ze trzy questy z kategorii misc,których nie mogę ruszyć,więc je olałem oraz jeden side quest,gdzie po wejściu do lokacji gra zalicza zwis raz za razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam parę questów Misc, z którymi już nic nie mogę zrobić. Coż nic tylko olać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest PL?

na PCetach, na PS3 wszystko ANG ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak znam życie to ANG zostanie :P NIGDY nie doczekamy się PL na konsolce a szkoda :( Bo bym się skusił, wprawdzie jakiś mega skomplikowany ten Skyrim nie jest to nie Baldur's Gate :P ALE miło by było gdyby bądź co bądź był po POLSKU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 za wszystkie? skąd te info?

A składka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie jest skomplikowany... aby na serio się wczuć w skyrim'a trzeba znać jezyk angielski ( na poziomie podstawówki czy gimnazjum na niewiele się zda :F )

Edytowane przez Bi4ly2107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie kupcie wersję PC(która jest zdecydowanie lepsza od tej Ps3 i gdybym mial Windowsa to bym brał). Tam macie pełen dubbing ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×