Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Odwrotnie... havy i gram popoludniami, wieczorami. Wczeniej laczylem sie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grający w OWC.. Waga ciężka, powiedzcie - jak u Was wygląda kondycja jak walka trwa 10 rund ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie... havy i gram popoludniami, wieczorami. Wczeniej laczylem sie bez problemu.

trochę dziwne, ja nigdy nie mam problemu, przeważnie ok 22 zaczynam

Ktoś grający w OWC.. Waga ciężka, powiedzcie - jak u Was wygląda kondycja jak walka trwa 10 rund ?

obiś

na to nie ma rady, ja osobiście nastawiam się na jak najszybsze zwycięstwo ale jak ktoś ucieka całą walkę to niestety trzeba za cipkami biegać pół godziny, przedział między 30-60%, naprawde to zależy od przeciwnika i ilości zadanych ciosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja w ostatnim czasie stoczyłem 3 walki 10 rundowe, i w jednej miałem 90%, gość nie przyjmował w ogóle walki, więc ja tylko lewymi go punktowałem i w ciało, druga to 60%, a trzecia to już bodajże 30 % i w ostatniej rundzie walczyłem o przetrwanie... Da się coś podnieść w treningu żeby stamina była lepsza ? Teraz w wytrzymałość na ciało dałem, bo jest wielu gości którzy tylko tym chcą wygrać walkę, i wszystkie ciosy walą właśnie tam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja w ostatnim czasie stoczyłem 3 walki 10 rundowe, i w jednej miałem 90%, gość nie przyjmował w ogóle walki, więc ja tylko lewymi go punktowałem i w ciało, druga to 60%, a trzecia to już bodajże 30 % i w ostatniej rundzie walczyłem o przetrwanie... Da się coś podnieść w treningu żeby stamina była lepsza ? Teraz w wytrzymałość na ciało dałem, bo jest wielu gości którzy tylko tym chcą wygrać walkę, i wszystkie ciosy walą właśnie tam..

Nie kumam trochę o jakim treningu mowa bo w OWC czegoś takiego nie ma, chyba, że legacy. Co do staminy to nawet nie chce mi się pisać, temat rzeka. Powiem tak, teoretycznie outside fighter ma największą staminę. Nie piszesz nic o swoim zawodniku, więc trudno coś powiedzieć, bez ovr i stylu jakim grasz ciężko pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Fight Maniaków (: jestem zielony jeszcze ale parę spostrzeżeń mam- co do staminy wczoraj miałem walkę gdzie gośc szedł na mnie mocnymi prawymi prostymi- no to ja tylko blok cały czas do 6 rundy - stamina 3 runda 99%, 6 runda ok 90%, przy małej ilości zadawanych ciosów regenaracja była po każdej rundzie min. 10%, 6 runda gość się zmachał aczkolwiek 3 razy wstał 4 raz juz nie i tutaj moje pytanie czy po ciosach na tułów trudniej sie wstaje niż na głowę?? 80 % zadaje na głowę i ludzie wstają po 3 razy a ja nie mogę w większości po 2-gim razie wstać, czasem mnie to dobija bo walka wygrana -przypadkowy cios i jest po walce po 2 leżeniu.

Wczoraj miałem walkę - gość na dzień dobry mnie zgłowy dwa razy , ostrzeżenie - piata runda gośc do 3 downach ja po 1, słania się na nogach dostaje strzał , zamroczenie - mysle sobie po walce podchodzę walę a gość mnie z głowy, sędzia go uratował dając ostrzeżenie tylko że zachwilę ja mysląc żeby go dobić dostaje przypadkowy cios leżę bez zamroczenia , nie wstaję już , po wygranej walce :(

Evenement_1 dzieki za sparing, szkoda że tak mało osób jest na gymie, czy TheOne z gymu Polish Gym tez tu sie udziela?? pozdrawiam

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wstawania to nie ma znaczenia czy na korpus padł cios czy w głowę, jest tylko jedno ale, trochę trudniej jest wstać trzeci raz pod koniec walki ale to jest wszystko kwestia czasu i będziesz wstawał prawie za każdym trzecim ko, a czasami za czwartym:) Wszystko kwestia czasu a z tego co wczoraj widziałem to naprawdę dobrze grasz jak na początek, tylko wiadomo ze mną nie miałeś szans bo przepaść w ovr była zbyt duża, a i tak dałeś radę. Co do osób w gymie to raz są, raz ich nie ma, mało mnie to interesuje. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza to, że nie da się za cholerę wstać 5 raz, 4 razy to norma, ale następny już nie ma opcji, Powinno kurcze zależeć to od siły ciosu, albo od czegoś innego, nie mam pojęcia.. Przecież zdarza się czasem w walkach, że bokserzy latają po ringu jak meserszmity ale wstają jak tylko upadną :) A co do gymu, to może i ja zmienię na ten Twój gym, bo w tym co jestem to prawie nikt nie gra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie coś tam wczoraj pokminiłem w ustawieniach i jak na razie 8-0, w tym wpadało 2 razy po ponad 50pkt także jest spoko ale co będzie dalej zobacze, już nie mogę sie doczekać wieczoru, dzieci spać a ja w champion grać :) Co do sparów ja się pisze o ile nie będę w trakcie walki, mam świeżego zawodnika także xp się przydadzą bo mam ovr dopiero 86.

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ovr dopiero 86.. ja mam 79 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wczoraj chcialem zagrac owc nowo zrobionym zawodnikiem (ovr 80) i nikogo mi nie znalazlo przez 10 minut, wiec wylaczylem konsole ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wczoraj chcialem zagrac owc nowo zrobionym zawodnikiem (ovr 80) i nikogo mi nie znalazlo przez 10 minut, wiec wylaczylem konsole ;p

nieraz tak jest szczególnie do godz 20, później jak właczam ok 21-22 to juz od razu mi kogos znajduje. Ze swej strony polecam POLISH GYM jak coś to prawie codziennie mnie mozna tam znaleźć w godz wieczornych, wczoraj z Evenement_1 dalismy dobry sparing nawet mi się udało Cię ogłuszyć :banana: ale na razie jest przepaść 78 do 86 ovr. Z racji wieku pamiętam jeszcze czasy pierwszego knockout kings to chyba był pierwszy dobry boks na psx ale nie ma to jak on-line wciąga na maxa, tylko żeby jeszcze było więcej normalnych ludzi a nie tylko rozmiary na max i prawy prosty :pinch: jak możecie wstawać 4 razy po knockdownie to nadal nie rozumiem . pozdrawiam. :psbutton:

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie kumam, jak przy tak niskich ovr, 2 dni temu przegralem 2 razy w pierwszej rundzie po jednym cepie... Bzdura jakas totalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie kumam, jak przy tak niskich ovr, 2 dni temu przegralem 2 razy w pierwszej rundzie po jednym cepie... Bzdura jakas totalna

tak jest jak gość daje premie tylko na np.prawy prosty, gdyby Ci sie udało to blokować i kontrować to pewnym czasie gośc by zesłabł i wtedy widać jak jest cienki, tylko problem jak to przetrzymać i nie dac sie trafić :pinch: ovr macie taki sam ale ten jeden cios gość ma na poziomie jak u gościa z ovr np. 85, więc jak trafi jest problem.

A ja mam takie pytanie o co chodzi z rival gym czy coś takiego, czas sie jakis odlicza i co dalej??

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno małe pytanko. jestem zielony na razie w tej grze i nie mam pojęcia jak wykonać Jab proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno małe pytanko. jestem zielony na razie w tej grze i nie mam pojęcia jak wykonać Jab proszę o pomoc :)

Kwadrat, przy tradycyjnej postawie boksera jest to po prostu lewy prosty :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno małe pytanko. jestem zielony na razie w tej grze i nie mam pojęcia jak wykonać Jab proszę o pomoc :)

Jab czyli po polsku jeb ( tzw" jebnięcie" ) czyli mocny cios z wcisnietym R2, jak wejdzie to gościa wywala z butów. :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno małe pytanko. jestem zielony na razie w tej grze i nie mam pojęcia jak wykonać Jab proszę o pomoc :)

JAP to jest uderzenie po prostej z ręki którą masz wysuniętą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest jak gość daje premie tylko na np.prawy prosty, gdyby Ci sie udało to blokować i kontrować to pewnym czasie gośc by zesłabł i wtedy widać jak jest cienki, tylko problem jak to przetrzymać i nie dac sie trafić :pinch: ovr macie taki sam ale ten jeden cios gość ma na poziomie jak u gościa z ovr np. 85, więc jak trafi jest problem.

A ja mam takie pytanie o co chodzi z rival gym czy coś takiego, czas sie jakis odlicza i co dalej??

to ja czegoś nie rozumiem.. ja nie mogę żadnych statystyk rozdawać, kiedy stworze zawodnika. Od razu mam wszystkie rozdane. też bym sobie bardzo chętnie zmaksowal jednego cepa ale nie mam jak. OCB?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja czegoś nie rozumiem.. ja nie mogę żadnych statystyk rozdawać, kiedy stworze zawodnika. Od razu mam wszystkie rozdane. też bym sobie bardzo chętnie zmaksowal jednego cepa ale nie mam jak. OCB?!

jak od razu stworzysz nie masz punktów xp do rozdania tylko już ułożonego zawodnika w zależności od stylu jaki prezentuje ma więcej tego lub tego, dopiero po rozegranych walkach dostajesz punkty, nie polecam dawać wszystko XP na jedną pozycję później sie to odbije chyba że lubisz być zawodnikiem jednokierunkowym z którym nikt nie chce walczyć. na początek jest ok ale w sumie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jeśli facet rozdał te kilkanaście punktów, żeby zmaksować jeden cios, to tak czy siak ovr musiał ku skoczyć na jakiś większy niż 78? inaczej flash ko jest chyba niemożliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli dał wszystkie punkty tylko na jeden cios, to raczej dojdzie do ko flash na 78, próbowałem raz cos takiego ale nie wychodziło mi nic z tego dobrego. ostatnio miałem walkę w ciężkiej ja ovr 78 patrze jest gość 79 coż spróbuję- na przywitaniu widzę że gośc ma klika tysięcy walk !!!o co chodzi- pierwszy jego prosty leżę, wiem juz o co chodzi, tak zeszło do 5 rundy gdzie międzyczasie gość leżał raz na dechach, i prawie juz go miałem, chwiał sie po moich ciosach ale nagle wszedł mu znów mocny prawy nawet nie czysty tylko gdzieś na klatę- pach leżę bez liczenia koniec walki, wtedy sie okazało że to vadim41 mistrz w wadze średniej i ogolnie wysoko we wszystkich- powiem tak jak to jest mistrz świata i wszyscy tak walczą to ja też będe mistrzem, bo jedna lipa to co on pokazał, zero techniki tylko polowanie na jeden cios, szkoda że nie ma jakiejs blokady że trzeba rozdawać punkty w miarę równo, np.max 8 pkt więcej niz inne, wtedy nie było by takich mistrzów jednego ciosu bo takich w naturze nie ma raczej. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie INTERNET I WYSZUKIWARKA nic nie mówią proszę o pomoc:

dlaczego ciągle dostaję komunikat:

are you sure you want to this fight once your fight is booked if cannot be changed of cancelled

jestem na poziomie chempion daje SCHEULDE FIGHT i mam z 5 gości ja tylko z pasem. i obojetnie ktorego wybieram wyskakuje komunikat.

ogladalem za to rankingi jakies i wychodzi ze pas mam ja i tyson ale nie da sie umawiac na walki jak tylko poprzez scheulde fight pozniej treningi itd.

problem ze mi to ostrzezenie wyskakuje na samym poczatku a maila nie dostaje zadnego na ustawke wczesniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce sie z kumplem zlozyc na fnc i mam pytanie, duzo ludzi gra online?? Mozna stworzyc swojego zawodnika i isc po szczeblach kariery w gore??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×