Skocz do zawartości
thandor

Zawody Sezonowe

Rekomendowane odpowiedzi

Co właściwie dostaje się za te próby czasowe? Bo jeszcze żadnej nie ruszyłem i nie wiem czy jednak je robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic jesteś fajny i możesz zobaczyć jaki masz czas w rankingu światowym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy wreszcie nowe sezonówki :D:

Car: 1995 Suzuki Cappuccino (EA21R)

Track: Clubman Stage Route 5

Laps: 5

Cr.: 150,000

Exp: 20,000

Car: 2007 Mazda Roadster RS (NC)

Track: Tsukuba Circuit

Laps: 10

Cr.: 300,000

Exp: 50,000

Car: 2006 Nissan Skyline Sedan 350GT Type SP

Track: Trial Mountain

Laps: 5

Cr.: 550,000

Exp: 70,000

Car: 2007 Ferrari 430 Scuderia

Track: Monza

Laps: 5

Cr.: 1,000,000

Exp: 90,000

Car: Corvette

Track: Indy Road Course

[brak danych] nie pamiętam

Ja pojechałem Suzuki:

-dodane części aerodynamiczne

-coś tam ode lżyłem (1 stopień)

-nowe fele + SM

-zawias sportowy regulowany

Wygrana po paru próbach z 2 sek. przewagi.

Nie dodałem ani 1 KM i tego się trzymam w sezonowych.

Można dla tego autka zrobić RM. Mały killer.

Mazde Roadster miałem już po lekkim tuningu, ale moc miała w granicy najmocniejszego przeciwnika +/- kilka KM. Po kilku próbach zaliczona. Kupiłem jeszcze Nissana Skyline Sedan 350GT Type SP, ale już było za późno na jazdę ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te sezonowki sa juz od wczoraj, w ogole to fajnie ze teraz co tydzien beda nowe eventy, dzieki temu GT5 sie nie znudzi :) A swoja droga to chyba przeplaciles, ja zrobiem wszystkie wyscigi poza tym z Nissnem (bo go nie ma nigdzie) i jedyne co zawsze dodaje to wymiana oleju, zawsze to pare kucy i NM do przodu za jedyne 250$, oraz opony wyscigowe miekkie i wygrywa sie naluzaku (chociaz fakt, smiesznie to wyglada jak do fury za 10-15k$ kupujemy opony za dwa-trzy razy tyle xD). Takze moze i nie dodales ani jednego KM ale chyba cenowo nie wypadles na tym korzystnie (a chyba wlasnie o to chodzi w sezonowkach), i ta przewaga 2s to tez cos malo mi sie wydaje, nie pamietam ile ja dokladnie mialem w tym wyscigu ale w pozostalych te 20-35s przewagi bylo, takze daj znac pozniej jak ci poszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te sezonowki sa juz od wczoraj, w ogole to fajnie ze teraz co tydzien beda nowe eventy, dzieki temu GT5 sie nie znudzi :) A swoja droga to chyba przeplaciles, ja zrobiem wszystkie wyscigi poza tym z Nissnem (bo go nie ma nigdzie) i jedyne co zawsze dodaje to wymiana oleju, zawsze to pare kucy i NM do przodu za jedyne 250$, oraz opony wyscigowe miekkie i wygrywa sie naluzaku (chociaz fakt, smiesznie to wyglada jak do fury za 10-15k$ kupujemy opony za dwa-trzy razy tyle xD). Takze moze i nie dodales ani jednego KM ale chyba cenowo nie wypadles na tym korzystnie (a chyba wlasnie o to chodzi w sezonowkach), i ta przewaga 2s to tez cos malo mi sie wydaje, nie pamietam ile ja dokladnie mialem w tym wyscigu ale w pozostalych te 20-35s przewagi bylo, takze daj znac pozniej jak ci poszlo.

Nie napisałem, że są od dzisiaj...

Modyfikacje robię nie patrząc na cr, tylko tak, żeby autko ładnie się prezentowało i nie miało przewagi w KM. I to raczej Ty przepłaciłeś, bo mnie wszystkie części kosztowały około 24,5k cr

Opony kupiłem Sportowe Miękkie (WM to już raczej wyścig bez emocji - jak u Ciebie).

Sezonowe jeżdżę dla zabawy i expa - nie dla cr.

Reasumując, każdy robi tak jak lubi

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafili z tymi sezonowkami, mialem w garazu prawie wszystkie wozy, tylko nissana brakowalo :D. BTW, nissana mozna kupic w salonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że są od dzisiaj...

Modyfikacje robię nie patrząc na cr, tylko tak, żeby autko ładnie się prezentowało i nie miało przewagi w KM. I to raczej Ty przepłaciłeś, bo mnie wszystkie części kosztowały około 24,5k cr

Opony kupiłem Sportowe Miękkie (WM to już raczej wyścig bez emocji - jak u Ciebie).

Sezonowe jeżdżę dla zabawy i expa - nie dla cr.

Reasumując, każdy robi tak jak lubi

Pozdr.

Amen Nervusie. Amen. W sumie jak zakładasz wyścigowe miękkie to aby w rzeczywistości poziom wyścigu był wyrównany, musiałbyś odjąć kilka koni ze swojego bolidu Żywy:) Ale jak powiedział Nervus, każdy robi tak jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafili z tymi sezonowkami, mialem w garazu prawie wszystkie wozy, tylko nissana brakowalo :D. BTW, nissana mozna kupic w salonie ;)

U mnie odwrotnie. Miałem tylko Mazdę. Ale to lubię, bo zmuszają mnie do kupna aut, które sam pewnie bym prędko nie wpisał na listę zakupów. A kasy jak na razie mi nie brakuje, więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy kto ile wydał kasy...kasa nieważna, ważny exp.

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy kto ile wydał kasy...kasa nieważna, ważny exp.

Prawda jest taka, że w tych sezonowych możesz na maksa ulepszać fury zdobyć 5 (czy ile tam tych wyścigów jest) złoto i wyjdziesz z kasą na plus. Niewiele co prawda, ale z kasą chyba nikt problemów nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, każdy robi tak jak lubi

No ja do fur nic nie dokupuje, wyłączam wspomagacze oprócz ABS [Corvecie założyłem tylko spoiler bo jest narowista i chujozy dostawałem]. Olewam expy czy kasę. Jadę dla sprawdzenia ile się da z takiej seryjnej bryczki wycisnąć. Mam też porównanie trudności z poprzednimi sezonówkami. Te najnowsze wydają się być trudniejsze od poprzednich gdzie problem miałem tylko z Tuscanem [srebro], no a łódź sobie odpuściłem. Tutaj jechałem na razie trzy ostatnie i tylko Nissanem brąz reszta poza podium :confused:. Chociaż widzę już czołówkę a parę błędów popełniłem więc są do dorwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy kto ile wydał kasy...kasa nieważna, ważny exp.

otoz swieta prawda, zreszta i tak na zakup auta + tuning nie wydaje wiecej niz jest do wygrania, czesto mam potrzebne auta w garazu :) tak w ogole to te za ktore najwecej kasy i expa to przejezdzam bez problemu za to te najlatwiejsze potrafia byc problematyczne jak to pierwsze z VW z 40 ktoregos roku, no kurcze musialem dokupic regulowana skrzynie bo nie szlo jechac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje ze te zadowy sezonowe są własnie po to żeby jeździć różnymi furami i dobić trochę exp żeby nie trzeba było jeDzic po100 razy tej samej trasy. Co do kasy bo ona ma tutaj chyba njamniejsze znaczenie bo jak jeździ się A i B to jej jest pod dostatkiem a gra nie znudzi się tak szybko. Ja swoje auta robię w RM bo oglądam czasto powtórki i podziwiam auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, każdy robi tak jak lubi

No ja do fur nic nie dokupuje, wyłączam wspomagacze oprócz ABS [Corvecie założyłem tylko spoiler bo jest narowista i chujozy dostawałem]. Olewam expy czy kasę. Jadę dla sprawdzenia ile się da z takiej seryjnej bryczki wycisnąć. Mam też porównanie trudności z poprzednimi sezonówkami. Te najnowsze wydają się być trudniejsze od poprzednich gdzie problem miałem tylko z Tuscanem [srebro], no a łódź sobie odpuściłem. Tutaj jechałem na razie trzy ostatnie i tylko Nissanem brąz reszta poza podium :confused:. Chociaż widzę już czołówkę a parę błędów popełniłem więc są do dorwania.

Bardzo słuszne podejście do GT5!!Popieram,bo sam tak się bawię i gra szybko mi się nie znudzi!Zresztą,jak GT5 moze się znudzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialby ktos na stanie F430? Bo mam 458 i wygrana Californie a nie chce wiecej Ferrari kupowac. Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic jesteś fajny i możesz zobaczyć jaki masz czas w rankingu światowym:)

Damn..... Szkoda. Co prawa dzisiaj pierwszy raz coś tam spróbowałem z tymi zawodami, ale ja jestem ekstremalnie luźno jeżdżącym dla odprężenia gościem (z raczej niewielkimi umiejętnościami) - wylądowałem w okolicach miejsca 6000 po 3 próbach i miałem nadzieję, że cokolwiek się dostaje, ale jak nie to w sumie i tak jakaś tam satysfakcja jest, w sumie mnie by wystarczyło być w top5000 :-) (jeżdżę ze wspomagaczami + pad).

Jakie macie miejsca w tych próbach czasowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa niema nowych wyścigów a juz sie cieszyłem że pogram se w sezonowe dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa niema nowych wyścigów a juz sie cieszyłem że pogram se w sezonowe dziś.

Na GTplanet jest już kilkustronicowy temat w którym jest więcej takich zawiedzionych graczy jak Ty. Nie łam się - cierpliwości. Istnieje obawa, że mogą je dodać dopiero z najbliższym patchem 1.06, który był zapowiedziany na początek lutego. Więc może okolice 9-10 lutego. Oby jednak wcześniej...

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W update'ie pisalo wyraznie ze sezonowki moga wychodzi z roznica +/- 1 dzien, takze nie ma co panikowac, moze wyjdza po poludniu, pod wieczor, a moze dopiero jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie narzekam, w koncu sesja mam i jakis motywator do nauki jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś kiedyś było mówione, że sezonówki maja byc do końca stycznia, a potem co miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Barto ale 5 wyscigow na miesiac to by sie osmieszyl, a ile roboty dla programisty PD jest z tymi wyscigami? 5 minut lacznie z wyborem modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale oficjalnie bylo mowione, czy to tylko domysly byly?

Chyba nawet na naszym forum to wyczytałem

A i jeszcze chyba za ten wyścig na Owalu co było 117tys za wygranie chyba zmienili na 98tys. Od lutego mieli tak zmienić. Jak bede w domu to sprawdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×