Skocz do zawartości
thandor

Zawody Sezonowe

Rekomendowane odpowiedzi

Od czy do dzisiaj? Bo to jest różnica jednak :P

Dodali jakieś nowe w ogóle dzisiaj? Bo wiem, że któreś miały się kończyć 6 stycznia, a te poprzednie chyba do 12 stycznia, o ile dobrze pamiętam.

Tamte się dziś skonczyły i na ich miejsce są nowe :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba sporo osób narzekało na poziom trudności i zmienili ograniczenia :) A szkoda, bo jednak fajnie było się tam pomęczyć trochę, w dodatku wynagrodzenie było zawsze warte tych potów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba sporo osób narzekało na poziom trudności i zmienili ograniczenia :) A szkoda, bo jednak fajnie było się tam pomęczyć trochę, w dodatku wynagrodzenie było zawsze warte tych potów :)

Teraz kasy jest jeszcze więcej. :thumbsup:

A co do tuningu to lekkie podniesienie mocy, obniżenie wagi jednym poziomem, wyścigowe, miękkie opony i dublujesz stawkę. :whistling:

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba sporo osób narzekało na poziom trudności i zmienili ograniczenia :) A szkoda, bo jednak fajnie było się tam pomęczyć trochę, w dodatku wynagrodzenie było zawsze warte tych potów :)

Bo ja wiem czy ten poziom trudności taki zły był. Przynajmniej ślęczało się kilka godzin przy jednym wyścigu ustawiając zawieszenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem w sumie na chwile tylko i widzę ze kasy sporo ale doświadczenia jest o wiele mniej chyba, a bym wolał odwrotnie :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczylem, ze Sezonowe zostaną "troche" bardziej wymagające a tu taki zonk :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem w sumie na chwile tylko i widzę ze kasy sporo ale doświadczenia jest o wiele mniej chyba, a bym wolał odwrotnie :confused:

Mniej ? 120k za osatni wyścig. Wcześniej chyba było podobnie...

W ogóle powinni dać taki suwak po jednej stronie "kasa" po drugiej "exp." I sobie wybierasz stosunek jednego do drugiego :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa z tymi nowymi zawodami sezonowymi. Wcześnij trzeba było sie pomeczyc, a teraz jest zbyt łatwo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna pojechac autem bez żadnych modyfikacji. Dzieki że oszczegliście to nawet nie spojrze na tuning, moze dzieki temu bedzie jakies wyzwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem te ostatnie zawody na luzaku, przywaliłem w cos tam i drzwi sie otworzyły, auto zaczęło wolniej jechac :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem te ostatnie zawody na luzaku, przywaliłem w cos tam i drzwi sie otworzyły, auto zaczęło wolniej jechac :biggrin:

pewnie w citroenie... tez wisiały i autko sie wlekło, drzwi odpadły i znowu był luz do czasu az drugie zaczęły wisiec i znowu wleczenie się i wygrana o włos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tak bardzo ulatwili zabawe... obecne wyzwanie w zawodach sezonowych jest na poziomie zerowym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj probowalem wlaczyc sobie ten wyscig z Lotusem Elice. Kupilem, poddalem modyfikacji i co.... Nie szlo wystartowac, a w garazu mi go pokazuje. Ale lipa, tuningowanym mozna a modyfikowanym nie

Edytowane przez gany1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj probowalem wlaczyc sobie ten wyscig z Lotusem Elice. Kupilem, poddalem modyfikacji i co.... Nie szlo wystartowac, a w garazu mi go pokazuje. Ale lipa, tuningowanym mozna a modyfikowanym nie

Bo jest wymóg na Lotusa 111R a nie Lotusa 111R RM.

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest wymóg na Lotusa 111R a nie Lotusa 111R RM.

Nie zwrocilem uwagi czy tam jest literka M, po pracy sprawdze, ale czemu mi go w garazu (jak wchodze do wyscigu juz) w takim razie pokazuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest wymóg na Lotusa 111R a nie Lotusa 111R RM.

hehe zrobilem dokladnie to samo, nie mialem jeszce trofeum za modyfikacje wyscigowa, to sobie mysle: 125 tysiakow za modyfikacje, czemu nie.

Skonczylo sie tym ze musialem kupic 2 lotusa zeby zrobic ten wyscig:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zupełnie Waszych problemów. Przecież nikt na siłę nie zmusza nikogo, aby tuningować samochód.

Dla mnie jest to tak samo trudne wyzwanie, jak było wcześniej. Po prostu patrzę jakim samochodem muszę pojechać,

idę do salonu, kupuję, wstawiam oponki sportowe miękkie, czasem zwiększam lekko moc, aby była mieściła się w średniej

mocy ze wszystkich startujących i po kłopocie. Najczęściej dojeżdżam na metę pierwszy, po wyprzedzeniu pierwszego pojazdu

na ostatnim okrążeniu, czasem troszkę wcześniej.

Piszecie, jakby zniesienie konkretnych wymagań regulaminowych poważnie zmuszał was i nakazywał wpieprzenie w samochód

połowy wygranej, aby cztery okrążenia robić samemu. Bez sensu.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe zrobilem dokladnie to samo, nie mialem jeszce trofeum za modyfikacje wyscigowa, to sobie mysle: 125 tysiakow za modyfikacje, czemu nie.

Skonczylo sie tym ze musialem kupic 2 lotusa zeby zrobic ten wyscig:P

Ja tak samo. I w sumie byłem mimo wygranej jakieś 100 tys do tyłu. ;]

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za bardzo chyba płaczecie nad wydawaniem tej kasy...

Parę dni temu kupiłem Formułę GT za niecałe 5 mil i wyczyściłem bank do zera, żeby zdobyć trofeum "Bez Grosza" Dwa dni zbierałem i już mam 4,5 mil.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zawody (do 6.01) ozłocone całe, w drugich Mazda i Focus (masakra jakaś) na srebro i zawiesiłem się na Nascar / Nurburg. Poproszę o jakiś dobry set-up skrzyni (głównie) dla tych eventów. Dzięki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Focusa ustawien szczerze mowiac nie pamietam. O ile sie nie myle dokupilem spoiler i zwiekszylem docisk. Obnizylem zawieszenie do -5 i skrocilem skrzynie do bodajze 220 czy cos (tu moze mi sie mylic z mazda).

Osobiście korzystałem z tego, włączone tylko wychodzenie z poślizgów i dało rade spokojnie. Co do nascara to muszę sie przyznać ze założyłem miękkie opony a wtedy to juz idzie banalnie. Skrzynia skrócona o jakieś 20-30.

Edytowane przez Bartek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście korzystałem z tego, włączone tylko wychodzenie z poślizgów i dało rade spokojnie.

Nie o takie ułatwienie mi chodzi... Jadę z wszystkim na off. Czasem ABS na 1 i nie chcę iść na łatwiznę. Szukam tylko optymalnego ustawienia, a potem, to już tylko walczyć z samym sobą. Ale dzięki za zainteresowanie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o takie ułatwienie mi chodzi... Jadę z wszystkim na off. Czasem ABS na 1 i nie chcę iść na łatwiznę. Szukam tylko optymalnego ustawienia, a potem, to już tylko walczyć z samym sobą. Ale dzięki za zainteresowanie.

Pozdr.

Skoro nie chcesz iść na łatwiznę to siedź X h przy ustawianiu samochodu pod konkretny wyścig, a nie na gotowo czekasz na setup...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcesz iść na łatwiznę to siedź X h przy ustawianiu samochodu pod konkretny wyścig, a nie na gotowo czekasz na setup...

Jak nie masz NIC do powiedzenia, to siedź cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×