Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Moze sprzedajacemu chodzi o kod na dodatkowa postac w multiplayer. Innego kodu do AC Brotherhood nie bylo .

Jeśli gra będzie kupiona w wersji PL to i tak wszystkie dodatki z edycji specjalnych będą od razu odblokowane, nie trzeba wprowadzać żadnych kodów. Nie wiem jak jest z edycją, która zawiera dodatek z Da Vincim, pierwsze wydanie tak miało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek da Vinci ma 8 misji

ile twa +- ich przejście?

warto wydawać 36 PLN?

zwłaszcza że musiałbym kupić 100PLN kod a nie mam nic do kupienia innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek da Vinci ma 8 misji

ile twa +- ich przejście?

warto wydawać 36 PLN?

zwłaszcza że musiałbym kupić 100PLN kod a nie mam nic do kupienia innego

Dla mnie dodatek wart jest swojej ceny , ile zajmie jego przejscie to indywidualna sprawa jednemu zajmie 2 godziny innemu 8 .

Sa inne sposoby aby kupic dodatek jednak nie dyskutuje sie o nich na tym forum . Zapytaj wujka google a napewno znajdziesz odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, przeniesiesz się do kilku nowych miejsc, żeby czegoś poszukać, a potem kogoś odszukać, a potem z tego odszukanego odszukać zaginionego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was dwa pytanka:

1) Zmieniłem sobie strój na te ściągnięte z Uplay i teraz zastanawiam się w jaki sposób wrócić do zbroi Romulusa? Bo nie widzę jej na liście uniformów obok szlachcica/ zbroi Altaira ani standardowego jego wdzianka.

2) Jeżeli mam AC:B w wersji angielskiej a chcę pobrać dodatek z PSN to czy nie będzie to powodowało jakiegoś konfliktu - tzn polskie PSN i angielska gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego pytania: albo poszukaj w menu -> inventory lub pójdź do kryjówki i wejdź do pokoju z manekinami i znajdź zbroję romulusa - może da się ją w ten sposób założyć.

Przy ściąganiu dodatków musisz się upewnić, że numer BLES podany w opisie DLC jest taki sam, jak na Twojej płycie z grą. Wtedy nie będzie problemu.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek zakupiony w "polskim" PS Store bedzie dzialal z angielska wersja z gry.

I znalazłem jeszcze raz potwierdzenie dobrej wiadomości...

Ze zbroją faktycznie nie wpadłem na to, że najłatwiej podejść po prostu do sali ze sprzętem heh...

Zastanawiam się ile tych diodatkowych wdzianek jest - bo w inventory mam ściągnięte szlachcica/zbroję Altaira/standardowe Altairowskie wdzianko - ale nadal jest kilka wolnych miejsc. CZy wiecie co tam powinno się znaleźć i jak to odblokować?

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym zakupić grę Assassin's Creed Brotherhood.W związku z tym mam parę pytań. Gra ktoś jeszcze w multi? Jak z fabułą? Opłaca się kupować? Z góry uprzedzam,że grałem tylko w "jedynkę",a "dwójką" nie miałem styczności.

Z góry dzięki za pomoc.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się opłaca. Ja miałem z tym świetną zabawę, nie tylko z misjami głównymi, ale też z całą resztą której nie jest mało. Kupuj! Najlepiej z dwójką.

edit: Multiplayer fajny, nie mam też problemów z brakiem graczy, tylko czasem długo ich wyszukuje.

Edytowane przez Joxer TeaMan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym zakupić grę Assassin's Creed Brotherhood.W związku z tym mam parę pytań. Gra ktoś jeszcze w multi? Jak z fabułą? Opłaca się kupować? Z góry uprzedzam,że grałem tylko w "jedynkę",a "dwójką" nie miałem styczności.

Z góry dzięki za pomoc.thumbsup.gif

Kupuj i dwójkę i Brotherhood'a. Fabuła jest świetna, wszystko jest dalej kontynuowane jeśli chodzi o historię Desmond'a, masa broni, nowych animacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję dwóch osób na ustawkę do wykonania trofeów Role Model / Wzór do naśladowania i

Abstergo Employee of the Month / Pracownik Miesiąca Abstergo.

Must have headset.

Jedną osobę już mam.Chętni niech piszą na PSN:kamil_k_95

Piszę w tym temacie ponieważ takiego tematu nie ma w zakładce trofea.

POZDRAWIAM :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uciekać?

Trwa walka, postać jak głupia skacze i atakuje wszystkich w około, ale czasem chciałbym zacząć biec (uciekać) i nie mogę, mimo że mam sporo miejsca np. wszyscy przeciwnicy z jednej strony, za plecami wolna ulica i nic, nie mogę zmusić Eizo do ucieczki. Nie ma jakiejś kombinacji klawiszy do przytrzymania (czy sposobu) by w ferworze potyczki opuścić tryb "walki" i zacząć po prostu biec i skakać?

Dopiero co zacząłem grać i postać jeszcze jest typowym chłopcem do bicia (w ogóle wydaje mi się, że trudniej walczyć niż w AC:2), mikstur tylko 5, słaba broń, a przeciwnicy grupowo atakują, szczególnie przy wieżach (kapitanach) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak jak w dwójce kliknij ten sam przycisk, którym się zaznacza przeciwnika. Powinno pomóc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam problem z multiplayerem chce zagrac z kumplem online i mam sesje niedostepna ale 2 razy udalo nam sie polaczyc ;/ mamy animusa 2.0 wie ktos jak poradzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zebrać ekipę 6 osób na meczyk w acb.Chodzi mi o zdobycie paru osiagniec, wbiciu lvl itp.Chęntych prosze o podawannie swoich psn i dodawanie mnie do przyjaciól. Moje psn pNq92.Dobrze żeby każdy z was miał skype

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam problem z multiplayerem chce zagrac z kumplem online i mam sesje niedostepna ale 2 razy udalo nam sie polaczyc ;/ mamy animusa 2.0 wie ktos jak poradzic ?

Musicie obydwaj zresetowac konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby pomoglo ale po wyjsciu z sesji znowu zrobil sie nieosiagalny ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do multi ? musze wbić trofika Pracownik miesiąca abstertgo i. Jak coś piszcie na PSN: grzes1999.

Headset must have.

grzes1999.png

Edytowane przez TheGrzesiowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamczy nie wie ktos kiedy bedzie dostepna wersja PLATYNOWA w polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska też jest - link

Przy okazji zapytam: co to za dodatkowa zawartość do odblokowania? Dzisiaj zamówiłem edycję Da Vinci... Jest napisane, że to kod do pobrania. Czyżby ta premium miała ją na płycie?

Edytowane przez wilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska też jest - link

Przy okazji zapytam: co to za dodatkowa zawartość do odblokowania? Dzisiaj zamówiłem edycję Da Vinci... Jest napisane, że to kod do pobrania. Czyżby ta premium miała ją na płycie?

Jesli zamowiles polska wersje to wszystkie dodatki bedziesz mial odblokowane . W wersji angielskiej natomiast pewne rzeczy byly dostepne za punkty u-play .

Co do edycji Da Vinci nie wiem jak to jest rozwiazane.

karam nie bardzo rozumiem Twoja wypowiedz ze "mialo byc taniej" w chwili obecnej gra kosztuje okolo 100 zl w dniu premiery kosztowala 200 zl , mnie uczono , ze

100 < 200 no chyba , ze cos sie zmienilo w matematyce. Jesli chcesz jeszcze taniej to poczekaj do premiery kolejnej czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×