Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Trofea online wpadają podczas prywatnej sesji? Jeśli tak, to byłby ktoś chętny na zrobienie Role Model i Abstergo Employee of the Month?

Tak można podczas prywatnej sesji.

To co robimy ustawkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią. Te bonusy tak rzadko wpadają, że chyba tylko ustawka pozostaje. Potrzeba w sumie ze 4 osoby, aby się udało (głównie do trofeum z bonusami co-op). Przydałyby się też co najmniej 2 osoby, które mają umiejętność Trucizna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w cenie platyny (99zł) kupiłem edycję da Vinci; jeśli będziecie się ustawiać na pucharki to chętnie dołącze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w cenie platyny (99zł) kupiłem edycję da Vinci; jeśli będziecie się ustawiać na pucharki to chętnie dołącze

Posiadasz umiejętność trucizna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także się piszę na ustawkę, jeśli potrzebujecie kogoś. Z góry mówię, że w multi jestem totalnym newbie, zero zdolności itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest nas w sumie 5 (jeden wysłał mi pw). Przed ustawką lepiej by było znaleźć jakiś film na YT, wg. którego będziemy grać, bo inaczej będzie chaos. Znajdę coś i wkleję tu. Jaki dzień tygodnia Wam pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdego dnia w godzinach popołudniowych. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się też, aby chociaż 1 osoba w drużynie miała dostęp do Skype. Ja mam, ma ktoś jeszcze taką możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest nas w sumie 5 (jeden wysłał mi pw). Przed ustawką lepiej by było znaleźć jakiś film na YT, wg. którego będziemy grać, bo inaczej będzie chaos. Znajdę coś i wkleję tu. Jaki dzień tygodnia Wam pasuje?

Na tym forum w dziale on-line jest temat "AC : B on-line" i macie w nim kilka filmow czy tez linkow do filmow oraz do opisow w jaki sposob zrobic te premie , nie trzeba o tym pisac w tym temacie .

Po wyjsciu edycji platynowej oraz DaVinci gra przezywa "druga mlodosc"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie są wakacje trza se zaszaleć no nie ?

Ja dzisiaj wyjeżdżam i wrócę dopiero w niedzielę więc z ustawki niestety wypadam chyba, że zrobicie w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, no to najpierw się umawiasz, a zaraz potem mówisz, że wyjeżdżasz... No nic, szkoda. 4 osoby i tak chyba starczą. Tak, jak mówił saintgb1972, w temacie o AC:B w dziale on-line jest przykładowy film. Nawet po jego zobaczeniu i tak sądzę, że to będzie twardy orzech do zgryzienia confused.gif Proponuję najpierw skupić się na Role Model (trofea co-op), a trudniejsze zostawić sobie na potem. Poza tym, większość (wliczając mnie) nie ma trucizny, więc i tak nici z Abstergo Emploee of the Month.

edit.

Tu jest dobrze opisane, jak zrobić Role Model:

Role Model

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zgranej ekipie te trofea wpadają bardzo łatwo.

Ale lepiej mieć 4 osoby, komunikacja skype i każdy musi wiedzieć co robi.

Olbrzymia różnorodność, śmierć w powietrzu (czy jakoś tak), przechwycenie. Z tymi premiami można mieć problem w multi reszta wpada przy normalnej grze.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Niedawno zakupiłem gre Assassin's Creed Brotherhood edycje specjalną. Jest w niej zawerte 2 misje 2 postacie dla trubu multi oraz zbroja. W instrukcji pisze, żeby odblokować owe dodatki trzeba w menu główne wejść w extras. Wszystko pięknie ładnie, ale ja nie mam takiej opcji w menu główne. No chyba, że odblokowują się one dopiero po przejściu gry, a ja głupio pytam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji pl wszystko to jest odblokowane z automatu, nigdzie nie musisz wchodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie : Posiadam ACB z dodatkiem porwanie leonardo . Przeszedlem fabule zdobylem jablko w 2012 r i niewem co mam zrobic zeby odblokowac ten dodatek PROSZE O POMOC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie : Posiadam ACB z dodatkiem porwanie leonardo . Przeszedlem fabule zdobylem jablko w 2012 r i niewem co mam zrobic zeby odblokowac ten dodatek PROSZE O POMOC :D

Wpisac kod w PSStore , ktory byl w pudelku z gra , sciagnac dodatek , zainstalowac go i grac .

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie wersji gry Assassin's Creed: Brotherhood. Lekko mnie przeraziła ich ilość na Wikipedii. Special, Auditore, Collector, Limited Codex, Da Vinci. Która z nich zaoferuje mi najwięcej [albo wszystko]? Tak jak np. w przypadku GTA4 - GTA4 Complete Edition.

PS. Tak patrzę na okładki i czasami jest napisane "PL". Chodzi o napisy czy dubbing? Niezależnie od tego można dowolnie ustawiać język? Np. angielskie głosy, ale napisy polskie, etc.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania kolegi wyżej - czy ktoś pobrał wersję z polskiego PSS? Jest to wersja anglojęzyczna czy polska? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zygo89 jeśli kupisz wersję pl to nie ma znaczenia jaką wersję kupisz bo i tak będziesz miał wszystko odblokowane - kłania się działanie uplay (a raczej nie działanie) w naszym kraju

Wyjątkiem jest wersja da Vinci która zawiera kod na pobranie całkiem sporego DLC

Wersja pl to tylko i wyłącznie napisy (dzięki Bogu, że nie dubbing) - nie ma możliwości przełączania języka z poziomu gry - chcesz grać po polsku musisz na taki ustawić język systemu (jeśli włączysz acb a w systemie masz ustalony język angielki to gra uruchomi Cii się w języku rosyjskim :whistling: )

Jeśli mogę copś doradzić to szukaj wersji Da Vinci - kosztuje tyle co platyna a masz za free dodatek warty bodajże 30 zł (no i pudełko tak nie straszy :thumbsup: )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz kolega napisal jesli chcecie dokonac zakupu wersji pudelkowej to najlepiej kupic edycje DaVinci , ktora zawiera dodatek "Zaginiecie Leonarda " poza tym odblokowuje kilka map w multi oraz dwie nowe postaci.

Prawde mowiac cena AC:B , ktora jest na PSS nie zacheca do kupna no chyba , ze w spoldzielni. Czy jest w wersji PL tego nie wiem ale dodatek DaVinci byl z napisami zatem mozna przypuszczac , ze pelna wersje tez zrobili z napisami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek "Zaginiecie Leonarda " odblokowuje kilka map w multi oraz dwie nowe postaci.

Dwie postaci? Rycerz, Markiz, Parias i Dama w Czerwieni - mi odblokowało cztery :biggrin:

Swoją drogą Rycerz wygląda przekozacko. Odkąd zakupiłem dodatek nie gram nikim innym.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parias też ma fajny styl ogólnie jak najbardziej polecam brać edycję Da Vinci.

A tak wgl są chęni na tą ustawkę ?

Edytowane przez Mrterminatorro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×