Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Do ludzi zastanawiających się nad kupnem wersji z ps store - brak języka polskiego. Do wyboru mamy różne języki, ale polskiego brak w jakiejkolwiek formie. Uważam że to istotna informacja i Sony powinno zamieścić stosowne info w opisie gry. Spełniam obywatelski obowiązek i informuje :)

Polecacie dodatek z Da Vincim? Kosztuje 36 zł i zastanawiam się nad kupnem. Dużo grania, ciekawe misje itd.?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi zastanawiających się nad kupnem wersji z ps store - brak języka polskiego. Do wyboru mamy różne języki, ale polskiego brak w jakiejkolwiek formie. Uważam że to istotna informacja i Sony powinno zamieścić stosowne info w opisie gry. Spełniam obywatelski obowiązek i informuje :)

Polecacie dodatek z Da Vincim? Kosztuje 36 zł i zastanawiam się nad kupnem. Dużo grania, ciekawe misje itd.?

Dodatek kupowalem w dniu , w ktorym zostal wydany i dla mnie jest ok . Coprawda "przebieglem" go dosyc szybko ale teraz mam zamiar rozegrac AC:B od poczatku i poswiece temu dodatkowi wiecej czasu. Dla mnie jednak wazniejsze od misji dla pojedynczego gracza bylo to co oferowal on-line , mianowicie cztery nowe postaci oraz nowe tryby i mapy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, przekonałeś mnie mapkami i postaciami. Słyszałem że rycerz wymiata :) najpierw wymaksuje singla i dopiero zabiorę się za mp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że rycerz wymiata

Postaci nie różnią się statystykami, więc w takim sensie nie wymiata - jest taki sam jak kowal czy którakolwiek. Chyba, że chodzi o to że ładny jest - to tak, wymiata. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoplita, dokładnie tak - chodzi o stylówę hehe, bo to że postacie różnią się tylko skinami to wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fajne ma cut-scenki przy zabijaniu celu. :biggrin:

Co do "da Vinci" to dodatek króciutki ale warty przejścia. Dziwne zakończenie (jakby zabrakło na nie pomysłu). Jest trochę łatwych trofików, fajne mapy i postacie multi. Ogólnie nie żałuję 36zł jednak za tę cenę można było wymagać dłuższego singla.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś chętny na dziś na ustawkę pucharkową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi zastanawiających się nad kupnem wersji z ps store - brak języka polskiego. Do wyboru mamy różne języki, ale polskiego brak w jakiejkolwiek formie. Uważam że to istotna informacja i Sony powinno zamieścić stosowne info w opisie gry. Spełniam obywatelski obowiązek i informuje :)

Polecacie dodatek z Da Vincim? Kosztuje 36 zł i zastanawiam się nad kupnem. Dużo grania, ciekawe misje itd.?

Kupowałeś z polskiego ps store ? Właśnie miałem kupować, byłem na 99% pewny że język polski jest, tak jak w innych grach, no ale skoro tak to kupie wersje pudełkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi zastanawiających się nad kupnem wersji z ps store - brak języka polskiego. Do wyboru mamy różne języki, ale polskiego brak w jakiejkolwiek formie. Uważam że to istotna informacja i Sony powinno zamieścić stosowne info w opisie gry. Spełniam obywatelski obowiązek i informuje :)

Polecacie dodatek z Da Vincim? Kosztuje 36 zł i zastanawiam się nad kupnem. Dużo grania, ciekawe misje itd.?

Przestawiłeś język systemu na pl?

W wersji pudełkowej tylko tak idzie uruchomić grę z polskimi napisami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawiłeś język systemu na pl?

W wersji pudełkowej tylko tak idzie uruchomić grę z polskimi napisami

Używam angielskiego XMB, wątpie że zmiana języka systemu coś da. W opcja jest multum europejskich języków do wyborów - za wyjątkiem polskiego.

Mi to nie przeszkadza, ja osobiście polskiej wersji nie chciałem - m.in. BRAK usługi UPLAY itd. Mimo wszystko uważam że sony dało du...y nie informując o tym jaka wersja językowa jest na storze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wpisują się tu osoby chętne na ustawke

1.,MaTeO44

2.Tomisior

3.Bartek707

4.BAKCYL_13

5.

6.

Edytowane przez Mrterminatorro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę codziennie w godzinach 20-22; najbliższy weekend sobota-poniedziałek jadę wyjeżdżam więc weekend odpada ale do tego czasu coś się może uda zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam angielskiego XMB, wątpie że zmiana języka systemu coś da. W opcja jest multum europejskich języków do wyborów - za wyjątkiem polskiego.

Mi to nie przeszkadza, ja osobiście polskiej wersji nie chciałem - m.in. BRAK usługi UPLAY itd. Mimo wszystko uważam że sony dało du...y nie informując o tym jaka wersja językowa jest na storze.

Sorry za offtop, jakbyś mógł to zmień język w XMB na PL i daj znać czy jest polska wersja, najlepiej na pw żeby nie zaśmiecać tematu, bardzo mi na tym zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy offtop? Wątek dotyczy jak najbardziej AC Brotherhood i może być pomocny zastanawiającym się nad zakupem :)

Potwierdzam, zmiana języka w XMB NIC NIE DAJĘ. Jest multum języków do wyboru ale o naszym zapomnieli. Także uprzedzam tych którym zależało na polonizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , a mianowicie po prostu nie wchodzą mi trofea , np, że gdy mam zabić strażnika workiem który spada z winy , zabijam nawet 4 a trofea nie dostaję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , a mianowicie po prostu nie wchodzą mi trofea , np, że gdy mam zabić strażnika workiem który spada z winy , zabijam nawet 4 a trofea nie dostaję

Pucharek o którym piszesz jest z dlc "zniknięcie Da Vinci"; masz kupiony ten dodatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych co jeszcze nie kupili AC:B to polecam wybranie sie do Galerii Krakowskiej, tam w Saturnie wczoraj kupilem nowke za 99zl i to z dodatkiem Da Vinci. oczywiscie wersja polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tracę jeśli zagram w używkę a nie nówkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnych onlajn passów i innych kodów? dzięki : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Brotherhooda. Jest awaria PSN więc nie mogę wpisać kodu z edycji Da Vinci. Mogę śmiało zacząć grę bez tego i już w czasie przechodzenia kampanii wpisać kod i zagrać dodatkowe misje? :) Czy będę musiał zaczynać od nowa po wpisaniu kodu?

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×