Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

zauważyłem dzisiaj w PSN do kupienia ACII i AC Brotherhood. Czy obie te gry po polsku? Ściągał ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem dzisiaj w PSN do kupienia ACII i AC Brotherhood. Czy obie te gry po polsku? Ściągał ktoś?

AC:B w wersji angielskiej, kupiłem sam ostatnio, więc podejrzewam, że ACII też.

Edytowane przez ps3seth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kiedykolwiek obie te gry wyszły w wersji PL na ps3? Czemu należałoby się spodziewać, że na psn taka wersja będzie?

Oczywiście, że wersje pudełkowe wyszły z polskimi napisami. Sam takowe posiadam :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wersje pudełkowe wyszły z polskimi napisami. Sam takowe posiadam :unsure:

Potwierdzam, także posiadam ACII GOTY w wersji PL, natomiast AC:B z PSN w wersji angielskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Pilnie potrzebne 4 osoby do wbijania trofików sieciowych :)

Chętnych zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, także posiadam ACII GOTY w wersji PL, natomiast AC:B z PSN w wersji angielskiej.

A ja miałem wersje ACII GOTY z platyny i AC:B premierowe w wersji ANG. Na PS3 naturalnie. Stąd moje zdziwienie. Nie sądziłem, że zadawanie pytań na tym forum nie jest zbyt pochlebne. Od razu dostałem 3 minusy ;/. Szkoda, że ludzie tak chętnie plusów nie wrzucają ;/.

Edytowane przez kakaroto-songo
: łap plusa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem wersje ACII GOTY z platyny i AC:B premierowe w wersji ANG. Na PS3 naturalnie. Stąd moje zdziwienie. Nie sądziłem, że zadawanie pytań na tym forum nie jest zbyt pochlebne. Od razu dostałem 3 minusy ;/. Szkoda, że ludzie tak chętnie plusów nie wrzucają ;/.

Nie przejmuj sie minusami to tylko jakies niewydarzone dzieciaki , ktore sa zestresowane tym , ze trzeba juz do szkoly wracac.

Swoja droga Sony troszke dalo ciala z tym , ze na PSN nie ma AC: Brotherhood w polskiej wersji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie sądziłem, że zadawanie pytań na tym forum nie jest zbyt pochlebne. Od razu dostałem 3 minusy" - dokąd pojawiły się minusy, zauważyłem że pojawia się mniej pytań, a jeśli masz inne zadnie niż inni (via Battlefield 3) to dostaniesz masze minusów. Na moim przykładzie : miałem bodajże 38 plusów, teraz mam około 32. Skąd wszystkie ? Z tematu battlefield 3. Radzę Ci się tym nie przejmować, i olewać te "oceny" postów.

"Swoja droga Sony troszke dalo ciala z tym , ze na PSN nie ma AC: Brotherhood w polskiej wersji." - może kiedyś ^^.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema gdzie można sprawdzić co już wykonałem w pucharku PRACOWNIK MIESIĄCA ABSTERGO.

Nie można tego sprawdzić. Musisz sam pamiętać co już udało ci się zdobyć, a czego ci jeszcze brakuje. Najlepiej zrobić wszystko od początku po kolei niż wybiórczo liczyć na to, że jakiejś premii zabrakło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można tego sprawdzić. Musisz sam pamiętać co już udało ci się zdobyć, a czego ci jeszcze brakuje. Najlepiej zrobić wszystko od początku po kolei niż wybiórczo liczyć na to, że jakiejś premii zabrakło.

ale zwała a zostaly mi 3 pucharki Wzór do naśladowania,pracownik miesiąca i za 50 lvl moze nim go zdobede reszta wpadnie...narazie wszystkie wpadają jakoś same.

Dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem dzisiaj 50 lvl i nie wpadło trophy ;/. Macie jakąś poradę co z tym fantem zrobić ?

Jedyne co przychodzi mi do glowy to to , ze bedziesz musial jakos dalej zyc bez tego pucharu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem dzisiaj 50 lvl i nie wpadło trophy ;/. Macie jakąś poradę co z tym fantem zrobić ?

Spróbuj rozegrać jeszcze z 1 lub 2 mecze. Czasami tak się zdarza, że system konsoli nie do końca wyłapie twoje dokonania w multi, które zmieniają się w ciągu kilku chwil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli ktoś jest chętny na zrobienie pucharków multi to zapraszam. Mi brakuje Wzór Do Naśladowania, Pracownik Miesiąca Abstergo, Dobry Finisz i 50 level.Dwa ostatnie pewnie zrobie ale dwa pierwsze to masakra.Brak HS. Nick Rob82ak. Zostaw wiadomość jakoś się umówimy. Pozdrawiam.

Edytowane przez Rob_ak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś sprawdzony sposób, jak sprokurować potrójną ucieczkę? Brakuje mi tylko tej jednej premii do Pracownika Miesiąca i nie wiem, czy uda mi się to zdobyć bez ustawki. Co prawda uczestniczyłem w jednej na większość (w tym olbrzymią różnorodność), ale robiliśmy to w 3osoby, więc nie było szans na ucieczkę. Bardzo prosiłbym o jakieś porady (choć wiem, że to duży czynnik losowy), ewentualnie wpis osób chętnych na ustawkę - po wbiciu tej premii oczywiście pomogę reszcie z innymi. Rob_ak, Ty byłbyś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja jestem chętny jak najbardziej.Zaprosiłem Cie do znajomych i zostawiłem Ci wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z czasem? Bo ja w tygodniu jestem dostępny dopiero koło 23, jedynie w weekend (raczej nd) mogę być wcześniejszym wieczorem. Są jeszcze dwie osoby na to trophy z tematu AC:B w dziale online, ale oni mogą max do 23, więc dla mnie w tygodniu wtedy nie ma szans. Będę potrzebował zrobić jeszcze premię trafienie, bo nie wiem czemu, ale mi tego nie zalicza, choć wpadło kilka razy...

Jak to jest w ogóle, jeśli zrobię jakąś premię w sojuszu, a potem po pierwszej zakończonej rundzie wyjdę, to te premie się zapisują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze powiedziawszy jestem kiedy mam nawet min wolnego...a siedze czesto. Po za tym jak sie umawiam z kims i mowie ze bede to bede. Jezeli chodzi o mnie, kwestia umowienia sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już pisałem mogę codziennie od 20 oprócz tego piątku bo idę na impreze.:) Sobota jestem wolny od 18.00 niedziela od 13.00. Umówmy się konkretnie na jaki dzień i godzinę i spróbujemy zrobić to co komu brakuje. Czekam na wiadomość kiedy wam pasuje. Czy to tu na forum czy na psn.Pozdrawiam

Edytowane przez Rob_ak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym niedzielę (zazwyczaj najpewniejsza :) ) w godzinach wieczornych, tak 21.30/22. Tylko musimy mieć minimum 4 osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×