Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Gwoli sprostowania AC:B jest kontynuacja drugiej czesci i nawet sami tworcy gry przed jej wydaniem pisali , ze nie jest on pelnoprawna trzecia czescia . Dlatego tez dopiera ta czesc, ktora bedzie miala numer III . Pewnie na targach E3 dowiemy sie wiecej ...

Skoro tak było to dlaczego nie wydali jej jako DLC? Ano pewnie dlatego że jako pudełkowy Brotherhood zarobił znacznie więcej niż miałoby to miejsce w przypadku cyfrowo dystrybuowanej kontynuacji. Twórcy mogli wszystko powiedzieć a odbiorcy i tak zinterpretują to po swojemu. To nie tylko moja opinia, tutaj inny użytkownik ma podobne zdanie na ten temat; nie chcieli robić telenoweli to wypuścili nową grę pod przykrywką rzekomej kontynuacji. Nie zmienia to jednak faktu że dwójka i brotherhood to jedne z ciekawszych sandbox'ów jakie miałem okazję ogrywać :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do ceny, ponieważ się nie orientuje. Jaka jest dobra cena dla AC:B z Da Vincim, i prosiłbym możliwie o link do jakiegoś dobrego sklepu albo okazji z allegro. Interesują mnie wyłącznie nówki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do ceny, ponieważ się nie orientuje. Jaka jest dobra cena dla AC:B z Da Vincim, i prosiłbym możliwie o link do jakiegoś dobrego sklepu albo okazji z allegro. Interesują mnie wyłącznie nówki ;]

Twoj post jest co prawda nie na temat ale z wrodzonej uprzejmosci odpowiem . Nowka wraz z dodatkiem DaVinci kosztuje 30 funtow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znajdzie się ktoś kto mógłby przekonać mnie do tej gry :teehee:? Kiedyś grałem w część pierwszą jednak kompletnie nie przypadła mi do gustu jednak słyszałem, ze II i Brotherhood to zupełnie inna bajka. II zakupiona jednak PSN leży i kwiczy i nie mam jak pobrać gry :pardon: Czy różnice są naprawdę wielkie pomiędzy II i Brotherhood a pierwszą częścią?

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się ktoś kto mógłby przekonać mnie do tej gry :teehee:? Kiedyś grałem w część pierwszą jednak kompletnie nie przypadła mi do gustu jednak słyszałem, ze II i Brotherhood to zupełnie inna bajka. II zakupiona jednak PSN leży i kwiczy i nie mam jak pobrać gry :pardon: Czy różnice są naprawdę wielkie pomiędzy II i Brotherhood a pierwszą częścią?

Ogromne to wystaraczające? Wiele wiele nowości względem, świetna fabuła jeśli chodzi o nowego bohatera jakim pokierujesz we Włoszech, tzn. Ezio Auditore da Firenze. Pisolet, bomby dymne, podwójne ostrze, trujące ostrze. Do tego w Assassin's Creed Brotherhood masz innowacyjnego MP, drugiego takie nie ma. Oczywiście nowe bronie typu kusza i możliwości jak np. wezwanie do pomocy innych assassynów(z Twojej własnej gildi). Amazing soundtrack i widoki jak dla mnie zapierające dech piersi. No i jeszcze raz, fabuła fabuła która jest mega. Oczywiście najważniejsze, przygody Naszego GŁÓWNEGO bohatera tzn. Desmond'a ciąg dalszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tylko czekać z utęsknieniem na PSN i zaczynamy przygodę:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam że nie bierz się za brotherhood bez ogrania dwójki. AC:B zaczyna się dokładnie w miejscu gdzie skończył się ACII i większość wątków jest kontynuacją historii zapoczątkowanej przez Ezio Auditore da Firenze.

Ja bardzo długo zwlekałem z zabraniem się za ACII, głównie z powodu rozczarowania jedynką, po wciągnięciu się nie mogłem odkleić się od konsoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od siebie dodam że nie bierz się za brotherhood bez ogrania dwójki. AC:B zaczyna się dokładnie w miejscu gdzie skończył się ACII i większość wątków jest kontynuacją historii zapoczątkowanej przez Ezio Auditore da Firenze.

Ja bardzo długo zwlekałem z zabraniem się za ACII, głównie z powodu rozczarowania jedynką, po wciągnięciu się nie mogłem odkleić się od konsoli ;)

No właśnie tak samo jak ja, jedynka kompletnie mnie odrzuciła jednak na innych forach jak i tutaj wszyscy bardzo zachwalają kolejne części wiec myślę, że to dobry czas na przełamanie lodów.

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak samo jak ja, jedynka kompletnie mnie odrzuciła jednak na innych forach jak i tutaj wszyscy bardzo zachwalają kolejne części wiec myślę, że to dobry czas na przełamanie lodów.

No to dobrze, że zdecydowałeś się na te części a niedługo jeszcze AC: Revelations.To przechodź szybko.Dwa miesiące spokojnie ci wystarczą na ACII i ACB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. W jaki sposób mogę zakupić te dlc Da Vinci, żeby wydać tylko te 36zł. Bo na zdrapkę za 100zł to nie mam hajsu, a zakupów na psstore jeszcze nie robiłem, więc czy wchodzi w gre jakaś karta bankowa czy jest może jeszcze inny sposób?

A i jeszcze jedno pytanko, czy save z Brotherhooda(wersja PL), będzie działał w AC:Brotherhood Da Vinvi(też PL)?

Edytowane przez mp291193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W jaki sposób mogę zakupić te dlc Da Vinci, żeby wydać tylko te 36zł. Bo na zdrapkę za 100zł to nie mam hajsu, a zakupów na psstore jeszcze nie robiłem, więc czy wchodzi w gre jakaś karta bankowa czy jest może jeszcze inny sposób?

A i jeszcze jedno pytanko, czy save z Brotherhooda(wersja PL), będzie działał w AC:Brotherhood Da Vinvi(też PL)?

Musisz podać numer karty kredytowej, ale nie radzę, hakerzy.Kup sobie tą zdrapkę i możesz sobie tam kupić jakieś inne rzeczy.

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na PC Assassin's Creed: Brotherhood ale klawisze dla pada nie są ustawione a chciałbym by były wszystkie ustawione tak jak na ps3, poda mi ktoś dokładnie wszystkie ustawienia lub jakiegoś screena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 jest tak:

R1 - tryb High

L1 - zaznaczenie wroga

X - skok

O - odpychanie ludzi

Kwadrat - atak

Trójkąt - Eagle Vision

L3 - Zoom

Select - mapa

Start - Menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 jest tak:

R1 - tryb High

L1 - zaznaczenie wroga

X - skok

O - odpychanie ludzi

Kwadrat - atak

Trójkąt - Eagle Vision

L3 - Zoom

Select - mapa

Start - Menu

A jeszcze reszta? np. wybieranie broni, jest na strzałkach czy analogu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w tej grze jest najlepiej dobrana muzyka jaką kiedykolwiek słyszałem w grach. Soundtrack tu buduje taki niesamowity kilmat, że często spędzam po kilkanaście minut na samo chodzenie sobie po mieście i słuchanie. A sama gra po prostu rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce nabić 50 lv na multi niech doda mnie do przyjaciół na psn: Notrance1337 lub napisze na gg: 1064244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w multi od marca. Ale jutro odzyskam grę i jazda! :biggrin: Zaszły jakieś zmiany? Są nowe postaci, bronie, mapy etc.? Rozgrywka uległa jakoś zmianie? Dużo jeszcze osób gra? Jakie mają poziomy? Nie mam żadnego DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pograsz bez Animus 3.0 czy jak tam się to nazywa (do pobrania za free, ale bez PSS to nie wiem czy można)... jest sporo nowości, ale nic czego nie da się ogarnąć w kilka minut - jeśli grałeś wcześniej.

Co do reszty, ludzie cały czas grają, różni, lepsi i gorsi.

Edytowane przez Hoplita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można grać na używanej wersji ACB w multi? Na allegro jest jedna aukcja sprzedająca klucz online więc z tego wnioskuję, że nie ale nie jestem pewien. Czy warto kupować grę z dodatkiem Da Vinci?, dużo wnosi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można grać na używanej wersji ACB w multi? Na allegro jest jedna aukcja sprzedająca klucz online więc z tego wnioskuję, że nie ale nie jestem pewien. Czy warto kupować grę z dodatkiem Da Vinci?, dużo wnosi?

ja nie pamiętam żebym musiał wprowadzać jakiegokolwiek online passa do gry w multi, jedyny klucz był do dodatkowej zawartości z edycji kolekcjonerskiej. dodatek do gry dokupujesz przez psn za 36zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można grać na używanej wersji ACB w multi? Na allegro jest jedna aukcja sprzedająca klucz online więc z tego wnioskuję, że nie ale nie jestem pewien. Czy warto kupować grę z dodatkiem Da Vinci?, dużo wnosi?

Moze sprzedajacemu chodzi o kod na dodatkowa postac w multiplayer. Innego kodu do AC Brotherhood nie bylo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×