Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

A spróbujcie odwrotnie. Wybierzcie rosyjski zamiast polskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 2 pytania.

1.Czy gra w języku angielskim prezentuję bardzo zaawansowany poziom językowy? Różnica cenowa pomiędzy wersją PL a ANG robi różnicę, a ANG znam dość dobrze, ale nie wiem czy wszystko zakumam :D

2. Czy jeśli nie grałem w 1 oraz 2 część serii, dam radę się wtopić w fabułę? Czy lepiej abym jednak kupił pierwszą i/lub drugą część?

Edytowane przez Oski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma dubingu sa tylko napisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma dubingu sa tylko napisy

Potrafisz czytać? Zupełnie nie o to pytałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 2 pytania.

1.Czy gra w języku angielskim prezentuję bardzo zaawansowany poziom językowy? Różnica cenowa pomiędzy wersją PL a ANG robi różnicę, a ANG znam dość dobrze, ale nie wiem czy wszystko zakumam :D

2. Czy jeśli nie grałem w 1 oraz 2 część serii, dam radę się wtopić w fabułę? Czy lepiej abym jednak kupił pierwszą i/lub drugą część?

1.Noo najlepiej kup se z wersją PL i się przekonasz z off napisami PL :P Szczerze mówiąc ja rozważałem tak przy AC1 i zrozumieć no problem ale wiesz, no dzieje się sporo, mejle Desmond'a i innych w AC:Brotherhood. Według mnie to ważne szczegóły i lepiej zrozumieć wszystko. Aczkolwiek odpowiadając na Twoje pytanie, nie, nie jest bardzo zaawansowany.

2.Na początku masz streszczenie informacji o AC1 i AC2 ale będe szczerzy. Nie ma sensu. Jestem wręcz przekonany do spodoba Ci się bardzo seria Ubisoft, ba fanem zostaniesz ;) Choć AC1 nie jest jakaś niesamowita, porywająca to i tak warto ją przejść dla samych gadek Desmond'a(tego głównego bohatera, teraźniejszość). Tak AC2 i AC:Brotherhood to już mega mega hity. Wniosek, lepiej 1, 2 i AC:Brotherhood na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Noo najlepiej kup se z wersją PL i się przekonasz z off napisami PL :P Szczerze mówiąc ja rozważałem tak przy AC1 i zrozumieć no problem ale wiesz, no dzieje się sporo, mejle Desmond'a i innych w AC:Brotherhood. Według mnie to ważne szczegóły i lepiej zrozumieć wszystko. Aczkolwiek odpowiadając na Twoje pytanie, nie, nie jest bardzo zaawansowany.

2.Na początku masz streszczenie informacji o AC1 i AC2 ale będe szczerzy. Nie ma sensu. Jestem wręcz przekonany do spodoba Ci się bardzo seria Ubisoft, ba fanem zostaniesz ;) Choć AC1 nie jest jakaś niesamowita, porywająca to i tak warto ją przejść dla samych gadek Desmond'a(tego głównego bohatera, teraźniejszość). Tak AC2 i AC:Brotherhood to już mega mega hity. Wniosek, lepiej 1, 2 i AC:Brotherhood na końcu.

Dzięki wielkie za pomoc, postanowiłem że jeśli zdecyduję się na kupno, to kupię część 2 oraz Brotherhood, 1 była wg. mnie strasznie nudna (grałem do 1/3 etapu gry) także ją opuszczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc, postanowiłem że jeśli zdecyduję się na kupno, to kupię część 2 oraz Brotherhood, 1 była wg. mnie strasznie nudna (grałem do 1/3 etapu gry) także ją opuszczę :)

Dokładnie tak bym też Ci poradził, ograłem jedynkę (dawno temu), na świeżo jestem po dwójce i zaczynam teraz Brotherhood'a. Dwójka i trójka to klasy same w sobie. Jedyne co mnie martwi w trzeciej części to wiele informacji w sieci o różnych bugach dręczących tą grę. Dzisiaj spędziłem kilkadziesiąt minut z AC3 i praktycznie od razu wpadłem na dwa poważne błędy; dwukrotnie w trakcie walki z przeciwnikami zdarzyło mi się spaść pod planszę, Ezio zaczął nagle lecieć w otchłań poligonów aby w konsekwencji zginąć - bez sensu. Jeśli tak będzie dalej to się wkurzę bo po każdej takie akcji wracało mnie sporo wcześniej do ostatniego checkpointu.

Jak pozostali forumowicze? Mieliście jakieś upierdliwe sytuacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne, przegrałem w tą grę kilkanaście godzin i nic takiego mi się nie przydarzyło. Wszystko było jak należy. Co innego w AC II, gdzie spadając z dachu wkleszczyłem się między drzewo a budynek i nic nie mogłem zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również pierwsze słyszę. Brotherhood przeszedłem w całości, multi wymaksowałem, więc jako takie doświadczenie mam i nie spotkałem się z takimi błędami. Muszę się przyznać, że nie pamiętam, aby mi się jakikolwiek bug przytrafił, lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... multi wymaksowałem, więc jako takie doświadczenie mam ...

Ile mniej więcej zajęło Ci dobicie lvl'u w multi?

Bardzo dziwne, przegrałem w tą grę kilkanaście godzin i nic takiego mi się nie przydarzyło. Wszystko było jak należy. Co innego w AC II, gdzie spadając z dachu wkleszczyłem się między drzewo a budynek i nic nie mogłem zrobić.

No widzisz, ja przeszedłem AC2 na 100% i nie miałem żadnego problemu, co do Brotherhood to później już też nie było żadnych dziwnych akcji. Ten lot pod etap pojawił się dwukrotnie na początkowych walkach przy ataku na willę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo zrobienie 50 lvl w AC:B zajmuje okolo 20 godzin oczywiscie bez sztucznego nabijani punktow .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zaskoczyła mnie ta odpowiedź :thumbsup: W takim Bad Company 2 mam ponad 100h na multi i ledwie 28 lvl :biggrin: Strony ze statsami wyliczyły mi że dobicie do 50tki zajęłoby mi w moim dotychczasowym tempie około 500h (jeszcze) ... :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo, coś od 15-20h. Nie pamiętam dokładnie, bo mam słabą pamięć i nie potrafię wyliczyć czasu, hehe. Jednak to wszystko wychodzi od skilla, im dłużej grasz, tym więcej punktów masz. Potem jak dochodzi trucizna to w ogóle punkty nabija się z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pozostali forumowicze? Mieliście jakieś upierdliwe sytuacje?

Podczas gry w singla trafił mi się jeden bug jak Ezio wpadł pod mapę oraz w sali treningowej "złączył" ze stopniem.

Oprócz tego obyło się bez większych problemów :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W brotherhoodzie mam dopiero 43 lvl przez to PSN, ale dzięki temu miałem trochę czasu na singla, więc odblokowałem sobie wszystkie rzeczy.Mam płaszcz Borgiów, bo zdobylem 101 flag, mam pelerynę Auditore, bo w 100% odbudowałem Rzym.Wszystko mam nawet mogę chodzić desmondem w 1503 r. i Raidenem.Pozostało mi tylko jedno: Przejście gry w 100%(narazie mam 66) wtedy będę miał kody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pozostali forumowicze? Mieliście jakieś upierdliwe sytuacje?

Ja wpadłem pod schody na wież templariuszy. A tak to obyło się o dziwo bez błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się może z raz sklinowałam koło jakiegoś budynku, a tak to wszystko ładnie....

A jedyne co mnie raziło bardzo w oczy to to, że

do niektórych misji Ezio przebiera się w mundur żołnierza lub jakiś inny specyficzny uniform, a mnie zostawał normalnie w stroju asasyna :/ było to spowodowane tym, że na samym początku przebrałam się w inny strój, bodajże szlachcica i później gra nie radziła sobie z automatyczną podmianą ciuszków wymaganą w misjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się może z raz sklinowałam koło jakiegoś budynku, a tak to wszystko ładnie....

A jedyne co mnie raziło bardzo w oczy to to, że

do niektórych misji Ezio przebiera się w mundur żołnierza lub jakiś inny specyficzny uniform, a mnie zostawał normalnie w stroju asasyna :/ było to spowodowane tym, że na samym początku przebrałam się w inny strój, bodajże szlachcica i później gra nie radziła sobie z automatyczną podmianą ciuszków wymaganą w misjach.

Dziwne bo ja z takim problem się nie spotkałem. Strój Ezio w AC:Brotherhood nie przypadł mi do gustu a Zbroja Altaira ciągle mnie rajcowała więc ustawiłem ją na stałę i jakoś gdy misja wymagała zmiany stroju to ona następowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas przechodzenie AC:B nie spotkał mnie żaden bug graficzny typu zapadnięcie się pod ziemię itp. Chyba miałem szczęście :thumbsup:

Mnie najbardziej wkurzał spadek animacji podczas jazdy konno w mieście. Strasznie wkurzające jest też jak wspinasz się na jakąś wieżę i przez kilka minut kręcisz się w kółko bo nie możesz znaleźć wystającego nad głową kamyszka albo masztu, którego mógłbyś chwycić by wspiąć się wyżej. Miałem tak kilka razy szczególnie podczas włażenia na wieże Borgiów.

BTW wiadomo już coś czy UBISOFT zaczął prace nad trójczyną ? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... BTW wiadomo już coś czy UBISOFT zaczął prace nad trójczyną ? :confused:

Hee? Jeśli już to chyba czwórczynę? > KLIK

Dobra, dzięki za Wasze opinie, ja ciągle natrafiam na większe lub mniejsze faile twórców AC :( zacząłem je olewać i cieszyć się jak dotychczas naprawdę ciekawą fabułą. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są w Brotherhood jakieś klucze sieciowe czy coś, że lepiej kupić nową niż używkę? Da się włączyć angielski dubbing i polskie napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są w Brotherhood jakieś klucze sieciowe czy coś, że lepiej kupić nową niż używkę? Da się włączyć angielski dubbing i polskie napisy?

Nie ma żadnych online passów itp. Odpalasz multi i masz swój login z PSN. Śmigasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja jest tylko z napisami, nie ma polskiego dubbingu. Bohaterowie mówią w większości gry po angielsku :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękować za te wyczerpujące odpowiedzi, dziękować. Jestem zdecydowany na Brotherhood chociaż nie grałem w poprzednie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli sprostowania AC:B jest kontynuacja drugiej czesci i nawet sami tworcy gry przed jej wydaniem pisali , ze nie jest on pelnoprawna trzecia czescia . Dlatego tez dopiera ta czesc, ktora bedzie miala numer III . Pewnie na targach E3 dowiemy sie wiecej

Jesli chodzi o bugi to ani razu nie spadlem pod mape , nie zablokowalem sie nigdzie ani nic z tych rzeczy . Jedyne czego doswiadczylem to spadek framematu podczas szybkiej jazdy konnej oraz zdarzali sie straznicy wpadajacy w sciany lub zapadajacy sie w dach , bywaly tez t wystajace czesci ciala ze scian po zabojstwie. O tm , ze Ezio "nie przebiera" sie w inne rzeczy podczas wykonywania niektorych mijsji slyszalem ale moze to jest zalezne od wersji gry ? Oczywiscie to tylko spekulacja ja mam angielska i moj Ezio sie przebieral.

Swoja droga osiagniecie 50 lvl. trwa naprawde krotko i mam cicha nadzieje , ze w kolejnym multi berdzie to poprawiaone , i ze 50lvl osiagnie sie po 200 godzinach spedzonych on-line aczkolwiek dla mnie moglo by to byc nawet 2000 albo i 20 000 godzin .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×