Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze, rozumiem że jest krótkie bo je robiłem, ale chodzi mi o to, że jeżeli te trofea są zbugowane to i tak kolejne przechodzenie nic mi nie da.

Dzięki za odpowiedzi

Nie do końca. Miałem przypadki bugu, już nie pamiętam z jakimi trofkami, ale pamiętam, że robiłem je kilka razy, co doprowadzało mnie do szewskiej pasji, i dopiero ten trofek wpadł za którymś razem. Ja na twoim miejscu spróbował bym przejść tą misję ze dwa razy, a potem dopiero kasował bym savedate.

Edytowane przez robert163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy jest możliwość pobrania jakiejś łatki językowej napisów PL do wersji ENG ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy jest możliwość pobrania jakiejś łatki językowej napisów PL do wersji ENG ?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z tą grą i nie wiem czy tylko ja go mam, gdy jestem w mieście i zbierze się troche ludzi gra zaczyna gubić fpsy i się po prostu lekko zacina nie wiem czy to normalne ponieważ jest to moja pierwsza gra na PS3, to znaczy posciagalem pare demek z psn i wszystko smiga jak nalezy i w AC tez smigalo elegancko dopóki nie przeniosło mnie do rzymu. a może mam źle skonfigurowane ustawienia w ps3 ? nie wiem, prosze o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z tą grą i nie wiem czy tylko ja go mam, gdy jestem w mieście i zbierze się troche ludzi gra zaczyna gubić fpsy i się po prostu lekko zacina nie wiem czy to normalne ponieważ jest to moja pierwsza gra na PS3, to znaczy posciagalem pare demek z psn i wszystko smiga jak nalezy i w AC tez smigalo elegancko dopóki nie przeniosło mnie do rzymu. a może mam źle skonfigurowane ustawienia w ps3 ? nie wiem, prosze o pomoc !

Ja również tak mam, więc bez obaw. Tak to już jest z tym AC:B że momentami chrupie, co prawda, mi się to chrupanie pokazało dopiero z miesiąc-dwa od kiedy skończyłem robić główny wątek, ale jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ,czemu Ci sie tak dzieje...ja też już śmigam po rzymie i wszystko jest w porządku... może po prostu masz jakąś trefną płytę. Pozdrawiam!

5.png

Edytowane przez paulinka17032

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zacząłem jeszcze szukać po googlach czy ktoś ma podobne problemy i niektórzy sądzą, że spowodowane jest to dodatkiem do gry, nie wiem spróbuje pozmieniać zbroje z tej 'dodatkowej' na normalne czy nie wiem, dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przez dodatek...Nie można tego wykluczyć, najlepiej gdybyś miał jak sprawdzić inną kopie gry na przykład od kolegi, chociaż sądze że efekty byłby podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym się dowiedzieć jak ściągnąć dodatek "Spisek Kopernik" na PS3. Szukałem na PS Store i znalazłem tylko dodatki do gry wieloosobowej - Animus 1.0 i 2.0, a tego dodatku nie ma.

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale gra pochodzi z USA, a konto PS Store mam na Polskę.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć jak ściągnąć dodatek "Spisek Kopernik" na PS3. Szukałem na PS Store i znalazłem tylko dodatki do gry wieloosobowej - Animus 1.0 i 2.0, a tego dodatku nie ma.

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale gra pochodzi z USA, a konto PS Store mam na Polskę.

Gra i DLC muszą być z tego samego regionu. Inaczej gra nie zobaczy DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie czy gra posiada online pass?? pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, pisano o tzm milion razy. Revelations już posiada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Pozyczylem od znajomego polska wersje AC: Brotherhood i po odpaleniu troszke sie zdziwilem - ta gra jest po rusku. Czy ta wersja nie ma angielskiego. tylko pl/rus ? Bardziej pogietego pomyslu nie widzialem jeszcze lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry że tutaj ale tak dla pewności się zapytam: trofik związany z 10 zadaniami gildii, czy to chodzi o to żeby zrobić 10 wyzwań z jednej gildii czy w sumie zebrać 10 zadań z każdej gildii?

Z tego co pamiętam, to chodzi o sume ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować dodatek o da Vincim? Co o tym sądzicie?

Edytowane przez Rayel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować dodatek o da Vincim? Co o tym sądzicie?

jeśli zależy Ci na trofeach to tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem troche o tym dodatku, i podobno pod względem fabularnym i ogólnie też wygląda nie najgorzej i największą wadą jest cena.

Ale racze zrezygnowałem z zakupu, ponieważ ACB nie jest mój, tylko kolegi.

Kupiłem za to Crasha Bandicoot-a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować dodatek o da Vincim? Co o tym sądzicie?

Oczywiście, że warto. Historia w nim opowiedziana jest ciekawa, chociaż szybko i nieprzemyślanie ucięta.

No i dodatek to także cztery nowe postacie do multi (w tym świetny rycerz), dwa nowe tryby rozgrywki i kilka nowych również świetnych map.

Jeśli jesteś fanem serii a dodatkowo podoba cię się multi to jest to dla Ciebie pozycja obowiązkowa. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto. Historia w nim opowiedziana jest ciekawa, chociaż szybko i nieprzemyślanie ucięta.

No i dodatek to także cztery nowe postacie do multi (w tym świetny rycerz), dwa nowe tryby rozgrywki i kilka nowych również świetnych map.

Jeśli jesteś fanem serii a dodatkowo podoba cię się multi to jest to dla Ciebie pozycja obowiązkowa. :thumbsup:

Fanem owszem, jestem, lecz jedyną część jaką posiadam na własność to PC-towa AC 1. AC 2 i Brotherhooda pożyczałem do kolegi, więc jak mam mu zaraz oddać to nie ma sensu dodatku kupować. Raczej muszę się przymierzać do kupna Revelations :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem kupić DLC, jak ktoś ma karte to mogę się przyłączyć, wyjdzie o połowę taniej ;) Po przejściu można odsprzedać slot, więc nie swoja kopia gry nie jest problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy da się jakoś powiekszyć czcionke. Chodzi mi o czcionke która jest np w filmikach przerywnikowych. Mam mały telewizor i jest to strasznie uciązliwe dla mnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy da się jakoś powiekszyć czcionke. Chodzi mi o czcionke która jest np w filmikach przerywnikowych. Mam mały telewizor i jest to strasznie uciązliwe dla mnie.

Pozdrawiam

No to jest raczej niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam thumbsup.gif

1.Kiedy będą dostępne serwery ?????whistling.gif

2..prosił bym o jakieś mapki z flagami i piórkamiwhistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×