Skocz do zawartości
Mkkala

Xbox 360 Czy Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to już wiem co wybrać, a gry na konsolę podobno mają być produkowane na PS3 do 2013-2014 roku i potem ma wyjść PS4, czy to prawda? Mam już odłożone 1500 zł na konsole ew. na 1 grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1500 konsola i 1gra ??? za tyle to możesz kupić konsolę i 4 gry...ps3 będzie produkowane bardzo bardzo długo...tak samo jak ps2 które do tej pory jest produkowane...to że wyjdzie PS4 nie oznacza że nie będzie gier już na PS3...tak było i jest z PS2...mimo że jest już następca to i tak na poprzednią wychodzą gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola z movem itd. to 1200 zł więc 2 gry, bo chcę kupić BF3 i CoD:MW i używany God of War I.

Komputera nigdy dobrego nie miałem, dlatego chce wszystko nadrobić na konsolce ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no chyba że z Move :biggrin: tak czy siak 90zł dasz za BF3 nówkę, God Of War Collection jest za 60zł używka i MW nówka za 70zł więc może być tak że jeszcze na jakąś grę ci starczy ;D

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xoni, weź sobie PS3 - to bardziej konsola do gier niż X360 i to w sumie czuć, a X360 jest taki bardziej komputerowy, ma większego i, moim zdaniem, mniej przyjemnego pada. Poza tym darmowe PSN też robi swoje - ja nie gram znowu tak często na multi, aby za to jeszcze płacić pieniądze. Do tego ogólnie PS3 jest bardziej nastawione na polski rynek, w PSN są lepsze promocje niż w Xbox Marketplace. W Singstarze na PS3 masz polskie piosenki, a w Lips na X360 nie. Do tego PS3 ma pokaźną bibliotekę gier z PS2, jeżeli jeszcze ich nie ograłeś :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym trzeba też powiedzieć, że Sony zniszczyło M$ pod względem ekskluzywnych gier. W zasadzie chciałoby się powiedzieć koniec tej generacji jest bliski, a tu wychodzą takie gry jak The Last Of Us, nowy GoW, Beyond (po genialnym Heavy Rain biorę w ciemno). Poza tym polecam kupić PS+ zamiast kilku gier. Teraz za 200 zł dostaniesz 10 ciekawych tytułów, a w przyszłości przez 11 miesięcy będą pojawiać się kolejne - nic tylko ogrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że tytuły ekskluzywne, to największa zaleta PS3. Xbox pod tym względem w porównaniu do PS3 wypada bardzo słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłem się na przeniesienie konta z uk na pl, wyłaczyli to. Pisałem e-maile do nich z prośbą o przeniesienie na PL i nie dali mi takiej możliwości, a mogą to przecież recznie zrobić bez włączania tej funkcji. Widać że im się nie chce, mam niby sobie założyć nowe konto na pl i stracić wszystkie gry i osiągnięcia. FAIL microsoftu :verymad: Nawet za oglądanie youtube każą płacić, niedługo trailery zaczną wyceniać nie wspominająć o grze online bo przecież jak nie zapłcisz abonamentu nie zagrasz.

Sony daje radę mam teraz ps plus, nic tylko grać na ps3, ps vita i psp :D a x'klocka wyrzucić albo lepiej rozwalić i wrzucić film na yt :biggrin: Szprzedałem już dwa x'klocki 360 nie licząc 1-nki - trzeci nie znajdzie nowego właściciela.

:psbutton: Forever :happy:

PS.

Przepraszam, trochę się uniosłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam xboxa 360 i PS3. I gdybym miał wybierać jedną konsolę byłaby to PS3. Gra się o wiele przyjemniej, ogólnie całość bardziej mi odpowiada, a najbardziej chyba pad, który na xbox nie jest tak wygodny. Kolejny minus dla xboxa: gdy łączę go przez WiFi STRASZNIE często wywala mi live'a, na ps3 nigdy nie ma crashy psn, chyba że mi wywali neta. Ogólnie jeżeli ktoś gra tylko w strzelaniny do nich lepszy jest xklocek, poważnie chodzą lepiej ;), jeżeli ktoś chce grać także w gry sportowe itp. PS3 górą ;> Nie bierzcie też pod uwagę tego, że płatne granie po sieci=lepsze multi, wcale tak nie jest.

PS. Nie ma co czekać na nową generację, bo jeszcze trochę to potrwa zanim wejdzie, będzie cholernie droga, a tą zawsze będzie można odsprzedać. Nie ważne czy wybierzecie ps3 czy xboxa i tak będziecie zadowoleni z gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, fajnie się gra i na PS3 i na Xboxie. Osobiście bardziej odpowiada mi PS3, ma tą swoją "duszę". A może to po prostu to tylko moje przyzwyczajenie. Jeżeli lubisz grać to na pewno znajdziesz masę tytułów zarówno na sprzęcie od Sony jak i na xklocku. Nic tylko grać a nie porównywać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem w sklepie i lepszy wg. mnie jest xbox360 dlatego go wybrałem. :>

PS. Lubię dwie konsolę, jak będę chciał pograć w GoW lub U3 to pójdę do kolegi, a na xboxie jest Halo (<3), Fable oraz Wiedźmin !!!

Edytowane przez Xoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fable, Fable III oraz Wiedźmina masz na PC. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie wybierać xboxa bo jest na niego Wiedźmin? Przecież ta gra nie jest jakaś super świetna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Xa trzy lata, ps3 mam od listopada 2011. Jak dla mnie xbox pod względem użytkowania jest lepszy od PS3. Np. największy patch na xboxa ważył 15mb do F:NV. Po prostu widać że zrobiła go firma zajmująca się softem. No i multiplatformy lepiej wyglądają i działają na xpudle. Do tego XBLA bije na głowę PSN. Z drugiej strony exy to padaka. Fable to kpina, GoW przereklamowane, Halo zabawne. Jedynie Forza jest o niebo lepsza od GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Forza jest o niebo lepsza od GT5.

Pojęcie skrajnie subiektywne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gdy obie konsole można kupić po 500-600 złoty (urzywane w dobym stanie) to można pozwolić se na te dwie platformy , posiadam PS3 i XBOX 360 gra mi się dobrze i na tej i na tej , ale lepsze gry posiada chyba PS3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsza biblioteke gier posiada ps3 natomiast jak dla mnie gry ciut lepiej niezauwazalnie wygladaja na xboxie mi natomiast nie pasuje pad od xa - zupelnie mi nie lezy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie odpowiedam dlatego że jestem posiadaczem Xbox360 i zarówno PS3

Moim zdaniem Xbox360 jest nie wiele lepszy od PS3

Ale bym wybrał i tak Xbox-a

Żeby grać na Xbox-ie online trzeba płacić tak ale jest tego powód dlatego że na Xbox-a wychodzą gry szybciej i i więcej

Xbox ma kinect i jest on o wiele lepszy i dokładniejszy niż PS3 jeżeli by ci na tym też zależało - lepiej wygląda moim zdaniem i wiele więcej.....

Co do padów tak PS3 ma lepszy i wygodniejszy pad jesli grasz w FPS-y lepiej grać na PS3 bo dokładniejszego pada i się nie zlizga palce tak jak na Xbox

Co do graczy na Xbox-ie gra więcej dzieci ale jest to spowodowane tym że jest więcej graczy niż na PS3 + Na Xboxie więcej polaków gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego X360 kupilem jeszcze przed premiera PS3. Po premierze PSczy, przez dlugi czas bronilem swoje Pudelko niczym niepodleglosci, Ale jednak sie poddalem i przeszedlem do obozu Sony, glownie ze wzgledu na to, ze PS oferuje, dla mnie, wiecej ciekawych gier. Szczerze nigdy nie widzialem jakiejs wiekszej roznicy w multiplatformowkach na tych konsolach, dodatkowo Internet jest za friko w PSie, wiec moja decyzja byla jak najbardziej sluszna i w ogole jej nie zaluje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto? Na pewno bardziej niż granie na PC. Ja osobiście wybrałem konsole firmy Sony, bo microsoft wkurza mnie swoimi ideologiami. Poza tym Ps3 ma więcej exclusivów które wychodzą tylko na ta platformę. Posiada także coś więcej. Mam w domu słabe DVD, wiec filmy z wypożyczalni (tak, nie ściągam filmów) oglądam właśnie na Pleju. Ogólnie Ps3 stanowi takie "Domowe Centrum Rozrywki". X- klocek tez nie jest zły, np. z żalem patrze na takie gry jak Gears of Wars, czy L4D które aż by się chciało na Ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś czy można wymienić dysk na większy w Xsie Slim 4gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś czy można wymienić dysk na większy w Xsie Slim 4gb?

Da się. Dysku w Xboxie 4gb nie masz, masz tylko kartę pamięci, na allegro dyski 250gb chodzą po ok. 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 konsolę, ps3 i xboxa i grafika w multiplatformowych grach jest lepsza na xboxie, a exy wygladaja lepiej na ps3. Net na xboxie niby płatny, ale lepszy. Bluray jak dla mnie nie uzyteczny, poniewaz mam oddzielny odtwarzacz BD i usb w TV, więc jak dla mnie zbedny jest,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wielka przewage sony zyskuje dwoma rzeczami : exami ktorych jest wiecej i sa lepsze a po drogie usluga ps plus ktora daje fajne gry w smiesznej cenie i o ile sie nie myle microsoft nie posiada takiej uslugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×