Skocz do zawartości
lst

Sls Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

wt. 4.01 Nurburgring GP/D 40

czw. 6.01 Fuji Speedway F 33

sob. 8.01 Tsukuba Circuit 55

wt. 11.01 Lazurowe Wybrzeże 40

czw. 13.01 Grand Valley Speedway/ Odwrócony 28

sob. 15.01 Autodromo Nazionale Monza 34

wt. 18.01 Circuit de la Sarthe 2009 14

czw. 20.01 Deep Forest Raceway/Odwrócony 48

sob. 22.01 Suzuka Circuit 30

wt. 25.01 Daytona Road Course (Tor Drogowy) 33

czw. 27.01 Cape Ring (Tor Południowy) 50

sob. 29.01 Nurburgring Typ V - 7

Jeśli chodzi o regulamin to macie wielu fachowców/narzekaczy więc sklecicie coś spujnego pod siebie, mojego i tak większość nie przeczytała.

Ja póki co założyłem nowy profil na konsoli i teraz muszę tutaj uczynić to samo, bo własnie przeczytałem że się skompromitowałem i muszę zaczynać od nowa :)

Przestań marudzić hardgib i wracaj się ścigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. I o polach startowych decydują czasy wykręcone podczas całego czau trwania Kwalifikacji - zazwyczaj się one nam nie zgadzają z tym co mamy po prawej stronie na tablicy bo tam są czasy tylko tych osób, które są aktualnie na torze.

4. Wychodzi więc, że możemy zaufać Japońcom i ich Kwalifikacjom. ;)

dzisiaj jak gralem online, w kwalifikacjach zrobiłem 3 czas, wyszedlem do boksów, patrze host rozpoczął wyścig (mysle sobie kur** bede ostatni), dołaczyłem, na tej liście po prawej byłem ostatni, wyścig sie rozpoczyna i startuje 3 pola

SUMO dobrze to rozgryzłeś :thumbsup:

Edytowane przez Bumier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiałem się czy tak jest i chciałem to dziś sprawdzić. I sprawdzimy i pewnie Ci SUMO racje przyznamy:D Bo tak jak pisałem, nie dam wiary że taki gość jak Yamauchi pokpił by tak elementarną sprawę.

@ "Kierowca znany wcześniej jako Hardgib"- jak coś to zapraszamy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hardgib nikt nie mówi że się skompromitowałeś po prostu nieobiektywnie do tego podszedłeś, szkoda że nie można włączyć powtórki ze zderzaka gdybyś zobaczył zrozumiał byś mój punkt widzenia... z twojego pewnie też inaczej to wygląda bądź co bądź zdziwiła mnie twoja reakcja i atak na mnie... a takich sytuacji nie znoszę (tym bardziej jeśli jestem przekonany o swojej racji). Jeśli o mnie chodzi nic do ciebie nie mam inni tym bardziej, nie widzę problemy abyś dalej kontynuował jazdę

@ i do ogółu lepiej się nie wypowiadać pod wpływem emocji bo efekty są nie do przewidzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja moge dziś pohostować ale myśle ze trzeba zobaczyc jak bedzie sie jezdzilo z wylaczonym HS z urzedu czyli  z hostta bo tak naprawde to on nie jest potrzebny a na bank wpierdala spora mocy konsoli  + łącza hosta nawet jesli zżera te 2/3KB/s to wysylajac do 15 troche juz jest 

czyli ogolnie jestem za 

kary lekkie - czasem zdarzy sie wypasc niechcacy na pobocze a -10 s w plecy to sory . a jak ktos zetnie specjalnie lekkka kara to wyrowna

uszkodzenia -w sumie jestem wstępnie jestem za ciężkimi ale tu można polemizować.

HS OFF - w czasie wyścigu imho powinien i tak być zakazany a jeśli ktoś ma ochoty na rozmowy po wyścigu można założyc pokoj z hs. lub kupcie klaiwatury 30zl z usb i po sprawie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kwalifikacji:

Mi też timetrial najbardziej jednak odpowiada, ale tylko jak działa. Jak nie dojdziemy do tego co jest nie tak, to proponuję zostawić jak jest, z tym, że i tu nie jest idealnie, bo jak już pisałem startowałem 5, a nie 4... podobno mikuś do przodu spieprzył - takie coś wg. mnie = ostatnie miejsce startowe w 2óch następnych wyścigach...

Zaraz po wyjeździe z boksu i ustawieniu się za hardgibem (poprawnie wg listy startowej) zatrzymałem się i stałem do końca odliczania. Widziałem siebie na miejscu 11 zarówno na liście, jak i w lewym górnym rogu (Pozycja). W usuniętym temacie dawidm pisał, że też widział mnie na 11 miejscu.

Jeśli dzisiaj będą jakieś testy, trzeba rozwiązać tę kwestię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, berek wiszisz kazmiemu "pińcetke" za best lap 1:39:116 (wynik po 39 okrążeniach, wątpie że ktoś zrobił lepiej na ostatnim kółku)

20110112504512x384.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róbmy kwalifikacje bo (chyba) już jest wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie zasad CRC i kar to ja nie wprowadzałbym żadnych zmian (przynajmniej w tym evencie). Każdy je w mniejszym bądź większym stopniu zna więc myśle że nie ma co mieszać. A jeśli chodzi o kwali to zastanawiałbym się nad pierwszą formą (czyli 20-30min wcześniej i jeździmy..jak gra później poustawia nas na starcie to już trudno nie ma co płakać nad np. 2 polami różnicy), albo tak jak ostatnio ustawialiśmy się gęsiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziś jak zwykle? 21:30?

1. M-e-l-o-n

ale wg tabeli jutro się ścigamy :D....oczywiście potrenować i przetestować powyższe propozycje jak najbardziej :)...też będę ale nie obiecuje że o 21.30 ..to już zależne od mojej wybranki :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no... wiem, może fakt, na trening nie ma co listy robić... :tongue: Chciałem po prostu wiedzieć ile chętnych dziś na próby będzie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie dzisiaj nie liczcie, idę zalać pałę zjarać jointa i kto wie co jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no... wiem, może fakt, na trening nie ma co listy robić... :tongue: Chciałem po prostu wiedzieć ile chętnych dziś na próby będzie :whistling:

Ja - nowy ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niech będzie ogólne INFO:

dziś od 21.30 trening/testowanie ustawień itp. kto chętny to wysłać inv tym co uczestniczą(na focie w tym temacie znajdziecie uczestników) żebyście mogli dołączyć. Proponuje Grand Valley Speedway/ Odwrócony, żeby sobie poćwiczyć.

Do czwartkowego wyścigu mają pierszeństwo uczestnicy z ostatniego wyścigu. Kogo nie będzie to rezerwa wskakuje. Ale co do listy to zmartwienie na jutro i po zakończeniu trzeba roztrzygnąć problem z rezerwą żeby każdy miał szanse, ale to zobaczymy czy dalej będzie takie zainteresowanie jak na początku. Ewentualnie z rezerwy ktoś może podjąć się pilnowania i możecie jechać z nami rónoległy wyścig co by mieć "wprawę".

Edytowane przez maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą listą to pewnie sporo się namieszało, więc trzeba będzie puścić ją od nowa.

Co do treningów:

1. Melonik

2. Emma Watson

3. Max Kolonko

4. Jack Bauer

5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack widze że masz wene :P...sory za zaśmiecanie :tongue: (tylko żeby później każdy wiedział kto jest kto:P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug wczorajszych rozgrywek bylem pierwszy w rezerwie,chyba

dalej moge kontynuowac rozgrywke z wami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista na jutrzejszy wyścig będzie puszczona jutro rano. Info odnośnie rezerwy również.

Na razie robimy test, dziś 21-22. Chętni zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×