Skocz do zawartości
lst

Sls Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

r84 na 3 okrazeniu mnie wyprzedzales przez to wpadlem w poslisg. mozna w ten sposob wyprzedzac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o pierwszy zakręt jak i cały wyścig to kto czuje się poszkodowany to prosze zgłościć i rada okrągłego stołu zadecyduje :D

dziwnie z tymi kwali bo jak wczoraj testowaliśmy to mimo, że wyszedłem do lobby to wystartowałem z tej pozycji, której powinienem. A dzisiaj? Widziałem jak Melon ładnie wykręca czasówki i po jakiś 2-3 okrążeniach wkręciłem się na 2 pozycje z czasem 1.54-1.55 i miałem ok 1 sec straty do pierwszego. Nikt nie wychodził z wyścigu więc prawa kolumna powinna jak najbardziej prawidłowo pokazywać. wyszedłęm do lobby żeby oblukać czy wszyscy są co powinni..start wyścigu, a ja startuje z 12 pozycji...No chyba że 11 osób uzyskało czas ok 1.54. :tongue: Co innego mi pozostało jak jechać na 1 pit :D...a więc start z 12, po kilku okrążeniach około 8 i widziałem, że zaczęły się zjazdy do pita...Ja pół wyścigu za Jack'iem..i tak przebiliśmy się na 1 i 2 pozycje :)...Jack chyba w 13 zjechał (uszkodzenie czy co? bo to było za wcześnie) a ja jeszcze przycisnąłem 1 okrązenie. Strategia się udała, ale też miałem dużo szczęścia, że popełniłem tylko 1 niegroźny wyjazd na żwir no i oczywiście błędy przeciwników. Nie ze względu na wynik, ale emocje, walke z przeciwnikami i oponami uważam za udany wyścig:)..szkoda Gawron, że brakło Ci paliwa :P

Watson wyszedłeś z wyścigu...nie komentuje, ale napisałeś, że musisz poćwiczyć..zobacz jaką miałeś okazje w tym wyścigu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r84 na 3 okrazeniu mnie wyprzedzales przez to wpadlem w poslisg. mozna w ten sposob wyprzedzac?

Oczywiście, że można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 opoznilem hamowanie nie bylo kontaktu wedlug mnie bylo czysto jak masz pokaz powtorke.

Jack wiem o co chodzi tylko na padzie mam zniemal ze zero jedynkowe gaz i ciezko wyczuc 

Edytowane przez reissdorf84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack chyba w 13 zjechał (uszkodzenie czy co? bo to było za wcześnie) a ja jeszcze przycisnąłem 1 okrązenie. :P

Tak, wtedy broniłem się przed Melonem i w efekcie miałem lekkie uszkodzenie tylnego koła, a że i tak miałem mocno zużyte opony to zjechałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego wina, że wpadłeś w poślizg? Rozwiń

Wg. mnie gwiazdą wieczoru jest valhalem, z szarego kóńca na 2gie miejsce ;)

A ja... gdyby nie chęć poprawienia rekordu toru, skończona na bandzie - zdradziecki 1szy zakręt - to spokojnie byłbym pierwszy :P

A pecha największego jak zwykle miał kazmi, nieźle cię poturbowali :P

@edit

@r84

To biegi zmieniaj szybciej, i ofc. Mam nadzieję, ze grasz na l2/r2, a nie x i kw.

@Jack

ofc. nie z mojej winy ;)

P.S Dzięki chłopaki za rady dot. neta, sprawdzimy :)

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack wiem o co chodzi tylko na padzie mam zniemal ze zero jedynkowe gaz i ciezko wyczuc

dasz rade..chyba kilka osób jeździ na padzie w tym ja i Jack...dziś opanowałem nerwy :whistling:

tak jak napisałem i reissdorf84. Każdy kto ma jakieś uwagi co do zachowań pozostałych uczestników to musi problem dokłądnie opisać i pokazać na filmiku. Jak nie ma możliwości to jutro moge przeglądnąć..tylko niech każdy napisze jakie okrążenie żebym nie oglądał tego 16 razy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram oczywiscie r2 i l2 coz moze z czasem ogarne.

na poczatku 3 lapu pierwszy zakret perek ma jakis zarzut do mojej jazdy wedlug mnie bylo czysto , niestety nie zapisalem powtorki:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jack

ofc. nie z mojej winy ;)

Wiem, wiem. Sam też trochę zajechałem Tobie drogę chyba. Ale nieważne - dla mnie sprawy nie ma. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro sprawdze sytuacje:

1.perek vs reissdorf84 (początek 3 okr.)

2.kazmi_pl vs dibi02 (1 zakręt) i 3 zakręt z kimś tam

3.kazmi_pk vs Gawron88 (22okr?)

tak jak pisałem kto pokrzywdzony to prosze dopisać wg powyższego schematu. Jak ktoś ma powtórki to wrzucać, a jak nie to postaram się nagrać.

jeśli chodzi o pierwszy zakręt to chyba dużo osób się zgłosi bo oglądam teraz i anusowych wjazdów troche było :D..ale tak jak pisałem wcześniej- poszkodowany wpisuje. Jak nie ma skargi to nie ma sprawy

Edytowane przez maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson wyszedłeś z wyścigu...nie komentuje, ale napisałeś, że musisz poćwiczyć..zobacz jaką miałeś okazje w tym wyścigu :thumbsup:

No sorry chłopaki, ale nie chciałem się kompromitować :) W ogóle jak można jechać na padzie bez trakcji, to jakiś kosmos... ciągle próbuje powoli z gazem, ale przy takich smokach ( 850KM ) to trudne :/ Mogę nie mieć wspomagania,asm czy poślizgu, ale bez trakcji nie potrafię :( Nawet na 4 biegu kapcie pali :/ Jak się poprawie to się odezwę, bo nie sądzę, żebyście zmieniali regulamin ( trakcja dozwolona )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sls_cup_e1_e5.JPG

Gawron wypada z podium na rzecz maksa. Valhalem z marszu 12 pkt. Gratulacje. No i kazmi się wyzerował wreszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to w sumie pierwszy łuk wjazd w tył mojego samochodu nie wiem kto rozwalone tylne koło... czyli se pojeździłem , potem ktoś mnie cyknął na trzeciem łuku przed tunelem i wywaliło mnie w bande poczym sie odbilem od niej i wpadlem na środek toru ale chyba mnie wyprzezrociściło bo nie pamietam zebym dalej gdzieś latał . no i gdzies pod koniec nieprzepisowe wyprzedzanie gawrona pozatym jeśli ktoś chce popatrzeć jak walcze z autem to smiało pierwsze 10 z rozwalonym tylnim i przednim kołem... a i tak wyprzedzałem jeszcz:P

potem chyba z 17 na tych samych gumach miekkich no i ładnie można obejrzeć co się dzieje jak się opony skończą , w sumie urządziłem sobie taki test race :)

btw melon miales fart ze nie musiales sie meczyc za mna akurat spina wywalilem jak za mna jechales a opon to juz miałem chyba jedną pietnastą szkoda ze odrazu ich tak oszczędzac nie zaczołem to moze i bym dał rade do konca dojechać ogólnie hamowanie zaczynalem wpizge wcześniej zeby oszczędzać przód opony w zakrecie normnalnie no i potem szybkie wyjście z zakrętu , tor był dosyć dobrze nagumowany więc się tył aż tak nie ździerał.

emocje super szczegolnie jak przez chwile byłem na 1/2 miejscu. Ogólnie wtedy liczyłem na 4/5 ale opony liczyły na zjazd do pitstopa :PP

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ty nie miałeś opon, a ja rozwalony silnik i lewy przód :D Równa walka była :P

W ogóle fajny wyścig, teraz oglądam replay i działo się, oj działo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zakręcie kazmi to ja w ciebie stuknąłem, za co przepraszam, nie spodziewałem się że w tym punkcie zaczniesz hamować. Zanim zrobiłem kontrę to już stuknąłem Cię w lewe tylne koło. Potem odbiłem się od bandy i przeleciałem przez cały tor lądując na drugiej bandzie. Na szczęście już zrobiłem się przeźroczysty i chyba nikogo więcej nie uszkodziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak gdybym wczesniej nie zachamowal to bym walnął w tych co byli przedemną....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem, dlatego nie protestuje i poddaje się karze, odejmijcie mi punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi punktami to chałupa troche

za przewinienia mysle powinno byc tak 

next wyscig start z ostatniej pozycji czy tam cofniecie o 10 tak jak w f1 jest:)

albo karny przejazd przez boksy na 1 okrążeniu czy coś takiego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh, karny przejazd przez boksy i tak miałem i tak, także to raczej żadna kara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też sie właśnei zastanawiam nad tym bo troche kicha jest z tym..no fakt w Twoim przypadku zawinił dibi, ale -12 pkt to za surowa kara..wiem że to ma uczyć ostrożniejszej jazdy. Narazie powstrzymajmy się może od karania i jutro..w sumie to dziś zastanowimy się nad tym...

zamiast -12 to ost pozycja i przejazd przez boks w 1 okr,

-8 (chyba takie było) to sam przejaz przez pity)

wydaje mi się że dobrze to wykombinowałeś, ale poczekajmy co na to inni

dibi..ale w następnym wyścigu..więc sporo stracisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociasz chyba można też zrobić przejazd przez boksy bez zmiany opon to wtedy by mógł to zrobić kiedy by chciał w trakcie wyścigu... z drugiej strony też kto by to potem sprawdził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kazmi

Ja myslalem ze Ty masz pretensje o sam poczatek,3 zkret gdzie probowales sie po zewnetrznej wpychac i dostales kare i przezroczystosc.Jesli chodzi o sytuacje na nastym okrazeniu to coz moge powiedziec nie uwazam tego wyprzedzania za zle,miales gorsze gumy jak widziales ze moj samochod wieksze pol jest z przodu wystarczytlo gaz odjac,Bardzo podobna sytuacja do Ryby i Harda.Melon ze mna tez sie przepchnal od wew. i jeszcze ja kare dostalem.W kazdym z obu wypadkow kontakt byl na tyle lekki i precyzyjny ze ja roztrzasal tego nie bede.

Kazmi jesli uwazasz ze to sie kwalifikuje to mozesz kandydowac heheh.

A tak na marginesie to ja sie dowiem kto mi paliwa spuscil :biggrin:

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dużo stracę. Już w tym wyścigu musiałem zjechać po pierwszym okrążeniu do pit stopu, a po pierwszym zakręcie byłem przecież na szarym końcu. A skończyłem na dość wysokim miejscu, zresztą to już chyba drugi wyścig który po pierwszym okrążeniu jadę jako ostatni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociasz chyba można też zrobić przejazd przez boksy bez zmiany opon to wtedy by mógł to zrobić kiedy by chciał w trakcie wyścigu... z drugiej strony też kto by to potem sprawdził :)

da się tak zrobić żeby bez zmiany opon..przynajmniej na monaco tak zrobiłem..jutro to sprawdze dokładnie na jakiej zasadzie to działa :P (ale chyba wciśnięcie guzika start i szybko drugi raz żeby wyłączyć pauze...a przejazd nie kiedy chce tylko w 1 okrążeniu bo najłatwiej sprawdzić i byłaby to kara...bo przecież jak wjedzie do pita wtedy co ma zmieniać już opony to żadna kara

A tak na marginesie to ja sie dowiem kto mi paliwa spuscil :biggrin:

jeszcze nie wiesz :whistling:?

Czy dużo stracę. Już w tym wyścigu musiałem zjechać po pierwszym okrążeniu do pit stopu, a po pierwszym zakręcie byłem przecież na szarym końcu. A skończyłem na dość wysokim miejscu, zresztą to już chyba drugi wyścig który po pierwszym okrążeniu jadę jako ostatni...

no niby tak, ale na podium to raczej nie miałbyś szans...dość duże straty były do pierwszych miejsc.

dwa przejazdy przez pity to już byłaby przeginka..jak nic nie wymyślimy sensownego to zostaniemy przy karach

Edytowane przez maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gawron

No było delikatnie, było... Tylko za ch@ja pana nie mogę pojąć dlaczego potem samochód wylądował na bandzie... Możesz to potraktować jako puszczenie, co i tak miałem zamiar zrobić, bo fakt, trochę było na siłę :P

A co do pomysłu z boksem i ostatnim miejscem zamiast -12pkt, podoba mi się ;) Z tym, że trzeba by pomyśleć czy sam boks na 1szym lapie nie wystarczy...

Dobranoc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×