Skocz do zawartości
Melon PS3

Supergt Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, ale zepchnąłeś Zefira, a on wpadł na mnie i my się uszkodziliśmy. Uważasz, że to wina Zefira, że we mnie uderzył? Oglądnij filmik jeszcze raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, uważam, że kolizja wniknęła 100% z mojej przyczyny, tak więc przyznaję się do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson można prosić o aktualizację :) ? Ciekawy jestem czy mam szanse na podium dzisiaj ( o ile będzie to dzisiaj :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson można prosić o aktualizację :) ? Ciekawy jestem czy mam szanse na podium dzisiaj ( o ile będzie to dzisiaj :) )

Właśnie ją robię, ale ile w końcu ujemnych pkt dla Jacka?

PS. W dalszym ciągu nie mogę zrobić tej aktualizacji do 1.06, pakuję konsolę do plecaka i jadę do kolegi. Mam nadzieję, że w ten sposób się uda- jeśli nie, nie pojadę w finale :whistling:

Jak wrócę wrzucę tabele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziś nie będzie dawida i być może kazmiego, ma dać jeszcze znać. Kogoś jeszcze?

Kary:

Watson -3pkt. i Jack -4pkt, w końcu Zefir nie zgłosił protestu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle walczę ze swoją konsolą... byłem u kolegi i udało się ściągnąć patch 1.06, który niestety spartolił mi całe GT5. Nie mogę teraz włączyć gry pokazuje się napisz GT5 potem na dole te informacje o grze sieciowej, następnie robi się czarny ekran i gra nie chce się włączyć :( Próbowałem resetować konsolę, ale nic to nie daje.

Skopiowałem sobie save na pena i usuwam grę z dysku, spróbuję wgrać na nowo- zobaczymy czy zadziała :(

Ehh te problemy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałem sobie save na pena i usuwam grę z dysku, spróbuję wgrać na nowo- zobaczymy czy zadziała :(

Ehh te problemy....

Mówiłem żebyś od tego zaczął... Ale jak uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mówiłem żebyś od tego zaczął... Ale jak uważasz.

Podziękowałem za grę...- znowu to samo:

zdjcie057ig.jpg

Ponownie muszę pobrać aktualizację 1.05 + 1.06 = 900 mb :o po 5 % wywala błąd... niby są zamknięte porty w rutrze, ale mój dostawca internetu twierdzi, że są otwarte. Ktoś wie co może być przyczyną?!?!

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj podłaczyć konsole kablem do routera jak masz taka mozliwisc,a po drugie zobacz na info co to jest za blad to bedziesz wiedzial co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dzisiaj ?

Co do ostatniego wyscigu to sory ale specjalnie wyszlem ( kumplowi zjebal sie samochód i musiałem jechać ) a co do samego startu to nie mam do nikogo żalu , jednak chciałem dodać , ze naprawde Panowie WYLUZUJCIE na starcie bo jak dostalem w bok na pierwszym zakręcie to od razu odechciało mi sie grac , a jesli naprawde bedziecie szybsi ode mnie to nie bede sprawial problemow z wyprzedzaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jedziemy, ze względu na to, że to finał warunkiem jest 10 (ew. 9 jak bardzo chcecie jechać) osób.

Możemy się spodziewać:

Melon

Zefir

Jack

Gawron

valhalem

pnabor

perek

Nie wiem czy będzie:

arcadiush

Kazmi

watson

Nie będzie:

Mardoka

dawida

Pewnie nie będzie:

r84

beredziaka

- nie dają znaku od dłuższego czasu, więc pewnie olali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

spróbuj podłaczyć konsole kablem do routera jak masz taka mozliwisc,a po drugie zobacz na info co to jest za blad to bedziesz wiedzial co robic

Perek, od dwóch dni z tym walczę. Wczoraj podłączyłem przez kabel i lipa, dzis o 7 rano sciagam patch i lipa... a u kolegi normalnie.

Przed chwilą udało mi się wejść w ustawienia rutera i odblokowałem porty tcp i udp... bo błąd 80710723 to niby poblokowane porty w ruterze. Włączyłm ściąganie patcha- czekam na wyniki...

Mnie na 100% nie będzie bo mam przed sobą dwa patche do ściągnięcia.... razem 900 mb.... a mamy już 20:40 :(

EDIT: Szlag mnie jasny zaraz trafi!!..... znowu wywaliło błąd.....

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to będzie nas 9ciu to uzgodnimy czy jedziemy na pkt. czy inny termin ze wszystkimi.. a jak mniej to nie ma sensu.

Wszystko zależy od arcadiusha i Kazmiego.

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może przełożymy wyścig,zobaczcie jak watson się poći zeby wziąść udział w finale.. chociażby dlatego wolałbym przełoż może w ten sposób wynagrodzimy jemu tą nie równą walke z netem.... co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, przełożymy. Kazmi nadal nie wie czy będzie, chociaż zaraz powienien, ale i tak uważa, że wyścig powinien nie być dziś na pkt. Tj. chce tak samo jak ja z resztą, żeby był w komplecie. Więc jak powiem, że na pkt. to może go nie będzie i wtedy i tak nie pojedziemy :laugh:

Przełóżmy na termin aż będą wszyscy, w końcu to finał i to na Nurbie 24h :thumbsup: Poniedziałek wszystkim pasuje? Arcadiush, będziesz mógł? :D

P.S Można dziś potrenować :turned:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się dostosuje do każdego terminu :)

p.s. WATSON KOMBINUJ ILE SIĘ DA! :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za przełożeniem wyścigu. Dziś nie mam już sił jeździć po Ringu. :whistling: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer gawron postawił, można coś tam dziś potrenować, ja będę o 22, zobaczę, czy byliście chętni i czy udało się coś zorganizować na luźno. Także jak wam się dziś chce to do 22 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek pasuje. Ostatnio mi terminy uciekają i od 4-5 dni nawet konsoli nie włączyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejny dzień modyfikacji rutera za mną i nic nie dało rady zrobić....

W domu mam Ruter który rozprowadza internet dla konsoli, laptopa, komputer stacjonarny i ewentualnie kolejny laptop.

http://www.ps3site.p...q-router-i-ps3/

1) Udało mi się wejść w ustawienia Rutera i odnaleźć porty: TCP i UDP. Najpierw otworzyłem je w zakładce Forwarding dla adresu IP konsoli - efekt lipa

2) Później otworzyłem te porty w tej samej zakładce dla adresu rutera - efekt lipa

3) Kolejnym krokiem było otwarcie tych portów w zakładce Virtual Servers ( wyczytałem, że to właśnie tam trzeba te porty odblokować :biggrin: ) dla adresu IP konsoli - 20% pobrało i dead.....

4) I przed chwilą w Virtual Serwers otworzyłem porty dla adresu IP rutera- 20% i szlag jasny trafił....

5) Ponownie wpisałem DNS na OpenDNS podstawowy 208.67.222.222, alternatywny - 208.67.220.220

A bardzo dziwne, że wszelkie demka z PSS mi ściąga :tongue:

Nie mam więcej pomysłów... koszmarny błąd 80710723

Jestem już tym zmęczony..... idę spać :angry:

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez kiedys mialem taki problem z konsola a zrobilem takie cos

odlaczenie wszystkiego od routera oprocz ps3

wylaczenie wi fi

wszystkie powprowadzane opcje w routerze dalem na fabryczne

poczym twardy reset routera i na ps3 ustawilem siec na automatycznie

pokombinuj mi odrazu zaskoczylo, jak nie to bez młota nie robota xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson,ale ja na twoim miejscu bym sie wkurw.. Kierownica jeszcze ciepla i grac nie mozna :sad:

A nie mozesz bezposrednio kabel w konsole wepchnac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×