Skocz do zawartości
Melon PS3

Supergt Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, na razie trwa dyskusja :P

Widzi ktoś na filmiku jak w 2:14 perek doznaje uszkodzenia? Oglądam na YT i i tak za chiny nie mogę ujrzeć jakiegoś czerwonego okręgu czy plamki na tej miniaturze samochodu.

@Perek

standardowo już -3pkt. za uderzenie pnabora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pnabor sytuacja sytuacji nie rowna.Ja wtedy moglem troszke wolniej pojechac i by nie bylo kontaktu,Perek natomiast wpadl na Ciebie z nie swojej winy chyba.

We mnie przywalil Mardok i lekko uszkodzil 2 tylne kola.Nie wnosze o ukaranie,jak zaczynalismy w SLS to pierwszy krzyczalem protesty,teraz znamy sie juz dobrze i da sie komfortowo grac.Hamstwa nie ma i to chodzilo.

Watson,graj na kierownicy caly czas,,poki jeszcze nie ogarnales sterowania staraj sie by sesje byly jak najdluzsze.Pewnie wkurzaja Cie najbardziej spiny?I nie idzie dobrze kontrowanie?Musisz byc gotowy na zalozenie SZYBKIEJ kontry juz w momencie wchodzenia w zakret.Czas reakcji jest kluczem by nie lapac spina.Ja czesto kontruje nawet jesli mam tylko podejrzenie ze moze pojsc uslizg,bo spozniona reakcja o cwierc sekundy=spin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie no, perek sam przyznał, że uderzył w pnabora, pnabor zgłosił, więc muszę wyciągnąć konsekwencje. Ja wiem, że miał uszkodzony samochód, ale sam o tym wiedział, a tor w tamtym miejscu był bardzo szeroki, więc nie wiem, dlaczego wylądował na boku pnabora. Co do wysokości kary dla perka to nie ma w regulaminie przewidzianej "ulgi dla uszkodzonych", więc są 3pkt. Perek niestety nie dość, że dostał najpierw od Jacka to sam straci też punkty przez to... No ale co zrobić, w końcu pnabor też jest poszkodowany... :pardon:

P.S Powtarzam pytanie, widzi ktoś uszkodzenie samochodu perka na filmiku, który przesłał w 2:14?

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3cia sytuacja - kurcze, ja na filmiku widzę tylko, że jesteś w poślizgu i tyłem swoim zahaczasz o tył Jacka, nie wiem jak to wcześniej wyglądało? O co kaman?

to jest wcześniej zaraz po długiej prostej skręt w prawo i jack zachacza o moj lewy tył

Wiem wtedy uszkodziłem ci auto. Tak, mój błąd, sam wtedy miałem uszkodzenia z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, perek sam przyznał, że uderzył w pnabora, pnabor zgłosił, więc muszę wyciągnąć konsekwencje. Ja wiem, że miał uszkodzony samochód, ale sam o tym wiedział, a tor w tamtym miejscu był bardzo szeroki, więc nie wiem, dlaczego wylądował na boku pnabora. Co do wysokości kary dla perka to nie ma w regulaminie przewidzianej "ulgi dla uszkodzonych", więc są 3pkt. Perek niestety nie dość, że dostał najpierw od Jacka to sam straci też punkty przez to... No ale co zrobić, w końcu pnabor też jest poszkodowany... :pardon:

P.S Powtarzam pytanie, widzi ktoś uszkodzenie samochodu perka na filmiku, który przesłał w 2:14?

Melon wiem ze musisz,tylko tak luzno gadam hehehe.Obejrzalem ta sytuacje i Perek mial uszkodzone lewe przednie kolo(obejrzalem u siebie na replayu) a pozniej jak Perek uderzyl w Pnabora to odnioslem wrazenie ze Perek go nie widzial i uderzyl chcac obrac najlepszy tor jazdy w zakrecie.No chyba ze Perek jezdzi z innej kamery z ktorej widac na boki,ale chyba pomyka z zegarow tak jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sie gra na zegarach i tak gram :),jak jest przod uszkodzony to nawet przy małym przyspieszeniu auto odbija jak nie wiem co zresztą z której strony by miał uszkodzenie to w tym kierunku bedzie odbijać eh :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sie gra na zegarach i tak gram :),jak jest przod uszkodzony to nawet przy małym przyspieszeniu auto odbija jak nie wiem co zresztą z której strony by miał uszkodzenie to w tym kierunku bedzie odbijać eh :pardon:

takie niestety uroki ds3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Tsukuba? Czy jutro? Bo się pogubiłem w tych terminach. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ścigaliśmy się kiedyś w tym turnieju w środę? ;)

Minęło 24h, kary:

perek - -3pkt.

Jack - -6pkt.

I tym niemiłym akcentem kończymy dzisiejszy odcinek, dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aktualna Tabela Wyników:

tabelawynikwsupergt.jpg

Ustawienie na starcie: 17.02.11 Tsukuba Circuit- okrążenie formułujące

tabelaustawieniastart.jpg

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak w wyścigu zdobyć 0 punktów i stracić 6. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melon - mam prośbę jak byś mógł sprawdzić kolizję pnabor - i watson wydaje mi sie że gdzieś pomiędzy 5-8 okrążeniem, bo nie mam powtórki bo się zdenerwowalem i wyszedłem że wyścig zepsuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spoko, właśnie obczajam swoje przygody, na szczęście na 5 okrążeniu się skończyły, więc mogę zmienić na ciebie kamerkę.

W skrócie powiem, że Jack narobił zamieszania na starcie, a potem miałem lekkie bum z Watsonem, ale to drugie zajście można uznać za walkę na torze, byliśmy obok siebie, nie widziałeś gdzie jestem konkretnie... z resztą leżącego się kopie xD

Dziś po południu wrzucę filmik, postaram się również nagrać sytuację pnabor-watson ;)

Ale swoją drogą to ciała dałeś pnabor, działo się potem, mogłeś odrobić... z resztą i tak i tak byłby jakiś punkt, bo było nas 9ciu... :rolleyes:

P.S Watson, gratuluję obywatelskiej postawy :teehee: i zwrócenie uwagi na HS'y podczas gdy my się jeszcze ścigaliśmy ;)

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, początek schrzaniłem. Wydawało mi się że ten skręt w prawo jest szybciej i zbyt wcześnie zacząłem manewr skrętu, potem chciałem odbić, ale zahaczyłem o trawę i przeleciałem na drugą stronę toru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nade mną jakieś fatum czuwa..... :/ Wczoraj wywaliło mnie z serwera.... a tempo miałem dobre i ustawienie samochodu.... ehh... i jak tu się nie wkurwić :]

Fotki nie mam ale pamiętam kolejność:

1. Kazmi

2. Melon

3. Perek

4. Dawidm

5.Jack

6. Gawron

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tylu dotrwalo do końca :o?

Ogólnie jechało 9.

Pnabor strasznie się zbulwersował po kolizji ze mną i wyszedł z wyścigu- z niecierpliwością oczekuje powtórki :D

Kilka okrążeń po tym odłączyło mnie od serwera.

Gdy wszedłem ponownie Zefira już nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Melon - no trochę ciała dałem wychodząc, ale się zagotowałem strasznie bo goniłem was a tu taka niemiła sytuacja się zdarzyła z Wotsonem. Później trochę ochłonąłem jak 2 raz wróciłem i wiem że źle zrobiłem wychodząc widząc co działo się w wyścigu. Zobaczymy jak będzie w ostatnim na Nurbie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem 4 a Dawid 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem 4 a Dawid 5.

Zgadza się, tylko podczas wyprzedzania uderzyłeś mnie w tył przed zakrętem (bez zniszczeń) co spowodowało, że ja pojechałem szeroko i musiałem się ratować aby nie wylecieć z trasy. Uważam , że powinieneś oddać pozycjęi poróbować wyprzedzićź mnie później w dozwolony sposób... przynajmniej ja bym tak zrobił. Do końca były jeszcze trzy albo dwa kółka. Miałeś lepsze opony i pewnie dałbyś radę.

To taka rada na przyszłość aby nam wszystkim grało się przyjemniej :pardon:

Informuję również, że na tym wyścigu kończy się mój udział w evencie ponieważnie mogę jutro jechać. No chyba, że pojedziemy ostatni wyścig w poniedziałek bo jutro będzie nas mało :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@pnabor

Na Nurbie to ja się boję, że mnie szlag trafi :D Nie dość, że wąsko to jeszcze wszędzie trawa xD Jutro muszę trochę poćwiczyć :P

Filmik z incydentów, po mękach udało mi się wyciągnąć go z MovieMakera (pieprzony haali splitter, jakbyście mieli problem z publikacją tak jak ja, to koniecznie go usuńcie :P ) i wrzucić na YT:

Jeszcze dodatkowy komentarz do filmu:

1) Jack bierze się za wyprzedzenie Zefira, podczas gdy wskaźnik biegów już miga i zaleca hamowanie, on wciąż przyspiesza chcąc go wyprzedzić. Kończy się to tym, że zajeżdża mu drogę zmieniając jego tor jazdy ( co doskonale widać np. w 1:44), a on uderza we mnie uszkadzając sobie prawy przód i mi lewy tył. Za całą sytuację winię Jacka, który po zahaczeniu o Zefira wykręcił jeszcze niezłego bączka, całe szczęście, że został duchem, bo skończyłoby to się katastrofą dla połowy zawodników :sweat:

Zastanawia mnie jeszcze sposób ukarania, takie przypadku jeszcze nie było, żeby przez kogoś ucierpiało 2óch graczy, zastanawia mnie jakiej powinno podlegać to karze, -4pkt?, 2x - 4pkt. Jakieś propozycje? Z chęcią posłucham, bo mamy śliską sytuację.

2)Watson wpada w poślizg, zjeżdża prawie całkowicie z trasy hamując prawie do zera, następnie przyśpieszając na wyjściu z zakrętu zajeżdża drogę pnaborowi zmuszając go do najechania na trawę, co kończy się niezbyt szczęśliwie. Wg. mnie Watson powinien już trzymać się tej lewej (wewnętrznej) strony toru na której był, tym bardziej, że kolejny zakręt rozpoczyna się z właśnie lewej, więc totalnie nie rozumiem, dlaczego zjechał na prawą stronę toru. Całą sytuację możnaby potraktować jako "Wypychanie przeciwnika z toru w zakręcie" lub "Spowodowanie wypadku przy powracaniu na tor ", co grozi dość wysoką karą (-8pkt), jednak chwilę potem wyrzuciło Watsona z serwera, co też można wg. mnie w pewnym sensie podpiąć pod karę. Dlatego cały wypadek potraktuję pod kategorią uszkodzenia, jakiego doznał pnabor, czyli lekkiego (4:11) = -3pkt.

BTW. Na piątym okrążeniu miałem jeszcze kontakt z Watsonem, zdjęcia publikuje w sumie tylko dla niego, żeby wiedział jak to było, nie wnosząc oskrażenia - traktuję to jako walkę na torze.

180220111909.th.jpg180220111910.th.jpg180220111911.th.jpg180220111912.th.jpg180220111913.th.jpg180220111914.th.jpg180220111916.th.jpg

Widać na miniaturkach jak zamiast jadąc równolegle do krawędzi toru zmierzasz w moją stronę , aż w końcu mnie dosięgasz, uderzasz i odbijasz się w stronę piachu. W efekcie obaj wzajemnie się uszkadzamy :P No ale mogłeś mnie nie widzieć, w końcu jechaliśmy obok siebie... jednak uczulam cię, żebyś następnym razem brał to pod uwagę, może przybliż sobie mapę w "szybkich opcjach" na maxa, żeby widzieć tor z bliska i obserwować, czy ktoś jest obok ;)

A, jeszcze oficjalna fotka z wynikami:

170220111908.th.jpg

Uff, chyba wszystko, pozdrawiam i profilaktycznie przypominam punkt 3.4:

"3.4 Spowodowanie wypadku w jednym z trzech pierwszych zakrętów wyścigu, w wyniku którego poszkodowany odniesie lekkie uszkodzenia (koła lub ośki) -4pkt. / poważne uszkodzenia (uszkodzenie osiek i silnika, kół i osiek i/lub silnika) – 6pkt + przejazd przez pitstop podczas kolejnego wyścigu na pierwszym okrążeniu. W przypadku, gdy uczestnik zawini w ostatnim wyścigu turnieju odejmuje mu się 12pkt." :thumbsup:

@EDIT:

@vitalic

Ja jutro będę, nie wiem jak reszta, jak będzie mała frekwencja to przełożymy, bo to w końcu finał. Także piszcie, kogo jutro nie będzie, żeby oszczędzić nam niepotrzebnego czekania w razie co.

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wtedy nic nie uszkodziłem... To było zaraz po starcie, tak? To wtedy zahamowałem i obyło się bez jakichkolwiek uszkodzeń w moim aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×