Skocz do zawartości
Melon PS3

Supergt Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

A może rywalizacja autami DTM tj. Mercedes clk, 190 Evo, bmw m3gtr, audi a4, tt, astra , calibra etc.

Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No mi się wydaje że właśnie trochę mniejszą mocą tak do 400 koni max. Z taka mocą to i w deszczu normalnie w miarę się jeździ. A możliwości mamy dużo są jeszcze Japońskie wózki, USA. A tory jak najbardziej trochę F1, miasto, i inne.

Niemcy vs Japonia do 400KM i masa 1000 kg? :D

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo dawidm dał dobry pomysł xD zróbmy sobie niemieckie dtm xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pomysł z niemieckim DTM fajny chętnie pojeździł bym, ale to podobne osiągi i zachowanie do Super GT japońskiego. Ale pomysł też fajny jak najbardziej.

Edytowane przez pnabor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

moze lata 90 , FR lub 4x4 , max 500 km + jakaś tam waga - fajnie by było gdyby było zróźnicowanie pojazdów duże :)

osobiście nie interesuje mnie WRC, DTM,

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wam też wybrać napęd, np. bez 4x4, jeśli zdecydujecie się na coś w stylu co proponuje Watson :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiecie co, jednak to sobie przemyślałem i chyba najlepszym wyjściem byłoby zrobić wyścigi marek mitsu-subru, lambo-ferrari, albo niemcy-japonia tak jak piszą wyżej, to chyba by było najlepsze rozwiązanie. No i byśmy pojeździli sobie autkami bez modyfikacji wyścigowych, też byłby fun xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jaka to seria DTM ? Czy aby nie będzie dużego problemu z nabyciem tych aut?? Ważne, żeby wybrać taką serię, żeby była duża liczba samochodów do wyboru :)

Ja oddaję głos na:

Niemcy-Japonia do 400KM

Ferrari vs Lambo za mocne są skoro chcemy przejechać się czymś wolniejszym ( chyba, że chcecie ograniczać moc do 50% <lol2> )

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może niemcy-francja-japonia? Będzie większy wybór, możliwe, że ktoś poczuje się urażony brakiem french xD Ogumienie pozostawiłbym do wyboru, chyba, że zrobimy coś ala f1, że musi być obowiązkowa jedna mieszanka w wyścigu, ale to i wyścig musiałby być odpowiednio dłuższy. Co do mocy, moim skromnym zdaniem to troszkę za dużo, odpowiednim przedziałem byłoby 400-450.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli mam wybierać to też chyba bym wolał Niemcy - Japonia , pytanie jaki napęd i jaka waga oraz jakie ogumienie ... i wole do 500KM albo 550Km nawet max .:D

Osobiście nie chcę się bawić w jakieś sportowe opony, więc oczywiście WYŚCIGOWE, mogą być twarde bądź miękkie. Napęd dowolny oprócz 4x4. Waga- muszę poszperać w garażu bo nie mam rozeznania :) Ale raczej "normalne" wagi samochodów np. min. 1100- 1200 kg.

Może niemcy-francja-japonia? Będzie większy wybór, możliwe, że ktoś poczuje się urażony brakiem french xD

Chyba to będziesz Ty Mardok, skoro tak nalegasz na te Francuskie:P Ja nie przepadam :P A czego byś szukał? Renault, Peugeot, Citroen?? :P

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś oldtimer-y tak poniżej lat 80-tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Musiałbym zobaczyć co jest ciekawego, ale ja już mam upatrzonych dwóch japończyków, które aktualnie są w moim skromnym posiadaniu xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jaka to seria DTM ? Czy aby nie będzie dużego problemu z nabyciem tych aut?? Ważne, żeby wybrać taką serię, żeby była duża liczba samochodów do wyboru :)

DTM - Niemieckie samochody turystyczne, ale zamiast DTM można zrobić WTCC - Turystyczne z całego świata, wtedy lista dopuszczonych aut wyglądałaby tak:

wtccn.jpg

Dozwolone pojazdy:

- Samochody turystyczne klasy WTCC i DTM - szczegółowa lista poniżej:

Alfa Romeo 155 2.5 V6 TI Touring Car '93

Audi A4 Touring Car '04

Audi Abt Audi TT-R Touring Car '02

BMW 320i Touring Car '03

Honda Integra TYPE R Touring Car

[p] Lexus IS F Racing Concept '08

Mazda Atenza Touring Car

Mazda Mazda6 Touring Car

Mercedes-Benz 190 E 2.5 - 16 Evolution II Touring Car '92

Mercedes-Benz CLK Touring Car '00

Mitsubishi FTO Super Touring Car

Opel Astra Touring Car (Opel Team Phoenix) '00

Opel Calibra Touring Car '94

Subaru IMPREZA Super Touring Car

Toyota ALTEZZA Touring Car

Vauxhall Astra Super Touring Car '00

Vauxhall Calibra Super Touring Car '94

Problemów z ich nabyciem większych nie ma - 3 jeszcze są w Kolekcjonerskim salonie + 1 premium w nowych.

Trzeba by tylko jeszcze ograniczenia wymyślić mocy/masy ewentualnie PO.

Osobiście wolałbym jechać Japońce konra Szwaby. ;)

Tylko po tym "świetnym" patchu trzeba by chyba zrobić listę dopuzczonych aut, żeby nie było samych:

[p] Audi R10 TDI Race Car '06

BMW McLaren F1 GTR Race Car '97

BMW V12 LMR Race Car '99

[p] Mazda 787B Race Car '91

itd. z ograniczoną mocą o 50% ;)

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:teehee: Chyba odkryłem receptę Gawrona: Chłopie, ty jednocześnie gaz i hamulec wciskasz, u mnie to nigdy nie ma miejsca, mimo, że w SuperGT gram (chyba) dwoma nogami :P

Muszę popróbować kiedyś taką jazdę :turned:

Best lapa ma valhalem, co prawda trochę mu się "fartnęło", ale tak to już jest, jeden będzie 1szy na starcie i zrobi best, drugi załapie tunel aero itd. :pardon:

Tak w ogóle to replay oibejrzałem, żeby nagrać co nieco, patrze, a tu śnieg :blink: Także z tym lodowiskiem wczoraj to Mardok trafił :laugh:

Filmik się robi :P

@kazmi

Dostałeś shota od pnabora, mam uwzględnić? Bo tak się złożyło, że nagrałem :D

P.S

@SUMO

Pewnie 90% wzięłoby tego Lexusa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam u siebie z garażu calibre z 94' więc jakbyśmy jechali wtcc to właśnie tym samochodem będę śmigał. Melon, ja też jadę na dwie nogi, nie wyobrażam sobie hamowania bez dodawania gazu, toć to mnie na wszystkie strony wtedy nosi xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@SUMO

Pewnie 90% wzięłoby tego Lexusa :P

Nawet nie wiem ile on tam ma mocy - bo ma dane utajnione hehe

Ja już mam moją Astrę naszykowaną jakby co :P

Opel Astra Touring Car (Opel Team Phoenix) '00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Melon

Tak ja uderzyłem Kazmiego i tu się przyznaję, ale oni tam stanęli prawie, szybkość tak zredukowali że stali w miejscu praktycznie a tam wyjeżdża się pod górę i w zakręt się wchodzi, więc ich tam nie powinno być, a nie piknik mają jakiś zakręt ślepy nie widać co się dzieje. Zrobisz jak uważasz, tak jak napisałem ja uderzyłem kazmiego. Według mnie kazmi, perek i ty tam byłeś, ale oni wykonywali tam jakieś dziwne manewry - trochę niebezpieczne.

Edytowane przez pnabor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Osobiście wolałbym jechać Japońce konra Szwaby. ;)

Tylko po tym "świetnym" patchu trzeba by chyba zrobić listę dopuzczonych aut, żeby nie było samych:

[p] Audi R10 TDI Race Car '06

BMW McLaren F1 GTR Race Car '97

BMW V12 LMR Race Car '99

[p] Mazda 787B Race Car '91

itd. z ograniczoną mocą o 50% ;)

Zgadzam się, dlatego też wnioskuję o listę dozwolonych aut, żeby nie było jajec:P

Hmm wydaję mi się, że łatwiej będzie nam zrobić turniej z ograniczeniami do tych turystycznych z całego świata WTCC, bo listę samochodów już mamy :D Trudniej będzie ogarnąć te wszystkie japońsko niemieckie bryki :)

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to teraz pozostaje moc i waga i najlepiej by było, żeby sobie ktoś zadeklarował jakim smykiem będzie śmigał xD A tak w ogóle zna ktoś trasy z prawdziwego wtcc? Są takowe w gt5? Postarajmy się możliwie jak najbardziej odwzorować tą serię.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym dwóch smyków do zadeklarowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to teraz pozostaje moc i waga i najlepiej by było, żeby sobie ktoś zadeklarował jakim smykiem będzie śmigał xD A tak w ogóle zna ktoś trasy z prawdziwego wtcc? Są takowe w gt5? Postarajmy się możliwie jak najbardziej odwzorować tą serię.

Jeden czy dwa?

Teraz już nie musimy się obawiać o skakanie mocy po dotarciu silnika czy wymianie oleju, bo możemy sobie o te kilka % zredukować i będą maksymalnie możliwe ograniczenia.

Musimy poszperać w tych samochodach i określić jaka mniej więcej moc w nich jest, czy można tuningować, co można tuningować i wspólnie określić, żeby potem nie było pretensji, że w trakcie turnieju zmieniamy moc, bo komuś nie pasuję :)

Czyli wybieramy WTCC ????? :D Poczekamy jeszcze na wypowiedzi pozostałych stałych bywalców :) Jack, Perek, Zefir? I inni co się nie wypowiadali, a chcą pojechać w następnym turnieju. Zakładam, że reszta co się wypowiada jest na TAK :)?

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle zna ktoś trasy z prawdziwego wtcc? Są takowe w gt5? Postarajmy się możliwie jak najbardziej odwzorować tą serię.

http://www.fiawtcc.com/Calendar.asp

Są aż dwa tory w GT5: :laugh:

- Monza

- Suzuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bym obstawał za jednym smykiem, ale tę kwestie trzeba demokratycznie przegłosować. Co do mocy, ja mam tylko cali z 94' więc mogę później napisać jaką mocą max ona dysponuje. Nie wiem czy ktoś posiada więcej samochodów serii dtm, nie mam pojęcia jak się u nich moc rysuje więc trzeba jakoś to sprawdzić, a troszkę te smyki kosztują xD

Ooo kurka, to będziemy ścigać się na dwóch torach!! xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×