Skocz do zawartości
Melon PS3

Supergt Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ;]

A ja nie rozumiem.

Tez bede pokoj postawie napewno wczesniej niz 21;30 full jakosc co by dobrze czuc ewentualna mokra nawierzchnie hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wezmę Minoltę i ogranicze jej moc do 550KM

No niestety w regulaminie jest dokładna lista dopuszczonych pojazdów, więc przechytrzyłem samego Kazonuri'ego :D

Lista na dziś:

perek

Zefir

Mardok

Melon

Gawron

valhalem

pnabor

Jack

Watson jeszcze nie wie...

dawid, kazmi, arcadiush - bedziecie?

P.S

Rozumiem ;]

o_rly.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gawron deszczu na starcie nie ustawiaj tak ma być:

FINAŁ – czwartek 17.02 - Nurburgring 24h/zmienna pogoda/zmienna pora/upływ czasu 24/start słonecznie/godzina 12.00 - 6okr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gawron miał na myśli, że może się rozpadać w trakcie na pewno :thumbsup:

Ja osobiście na to liczę ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się rozpada na jakimś zakręcie na oponach na suchą nawierzchnię, to ręczę za to głową, że każdemu odechce się jeździć w deszczu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona chora... więc będę wieczorem w "Zielonym Piekle" :whistling:

Watson jak nic nie pomoże, to idz znowu do kumpla albo do sąsiadki :sweat: i u niej ściągnij... patcha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A tak zapytam z czystej ciekawości w jakim zakresie w swoich samochodach zmieniacie biegi podczas deszczu :) ?

Ja w nsx moge tak do max max 7000 i to na prostej , w zakrecie zawsze dwa biegi wyżej muszę wbijać ;P ( pedł gazu oczywiście też delikutaśno musze muskać :) )

Szkoda ze ostatni na padająco, zupełnie nie umiem śmigać w deszczu .

edit: tzn jest szansa ze będzie padać , oby nie ;)

Może kolejny event jakieś 4x4 zrobimy ? Oby nie żaden offroad bo mówie z miejsca ze sie nie pisze , myśle 4x4+ asfalt ;)

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja offroad chętnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem serw na 10 osób więc jakby ktoś chciał sobie pośmigać to wpadajcie. Póki co ustawiłem pogodę i porę bez zmian, jednak na początku jak grałem dałem porę i pogodę zmienna i po jakiejś minucie zaczęło kropić, z początku fajnie na normalnych oponach się trzymał ale jak tor był coraz bardziej mokry to już wiadomo jak się jeździło xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... a mnie jednak dziś nie będzie, jadę na 21:00 do Mysłowic na hali pokopać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poniżej wklejam ustawienie na starcie do FINAŁOWEGO wyścigu :)

Tabelkę zachowam dla siebie, wyniki będą niespodzianką :)

tabelaustawieniastart.jpg

Jeśli chodzi o mój Internet to już działa, ale niestety nie zdążę pobrać patchów, także jeźdźcie beze mnie! Jutro w pracy napiszę o co chodziło z tym netem- a odpowiedź będzie zaskakująca :D

POWODZENIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :laugh: Idę się napić, bo net działa i jutro bd mógł grać w GT5 :D

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka oto ciekawostka jak powinno wyglądać domowe centrum rozrywki :psbutton:

18564910150105388591641.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Na wyścigu oczywiście będę :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Dosyć" nietypowy finał, nie tak go sobie wyobrażałem... poza Gawronem (mu deszcz nic nie robi xD ) odwrócił wszystko do góry nogami :rolleyes:

Deszcz padał non stop, a noc była czarna jak dupa murzyna :D Miałem wrażenie, że samochód jest bez świateł, a drogę sobie oświetlam latarką :tongue:

Jutro podam best lapy i protesty z mojej strony, bo na pewno coś będzie, także z końcową tabelą jeszcze się Watson wstrzymaj (standardowo 24h) ;)

P.S Już nic nie wspominam o problemach ze startem :teehee:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mnie i tej "zmianie opon" wywaliło Cię z okrążenia formującego a nie z wyścigu. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest to-Nordshleife w deszczu i do tego w nocy,pelen hardcore.

Melon przepraszam nie spodziewalem sie ze z 280km/h zhamujecie do 160km/h na suchym torze :shok:WTF!?To ja po mokrym jade 50 dych wiecej

Po suchym mozna isc 250/260km/h

Jak juz jestesmy w temacie incydentow wyscigowych to

Film przedstawia jak najpierw Jack popelnia blad i jedzie za szeroko z czego korzystam ja i go wyprzedzam i jade optymalnym torem zew/ wew /zew,jednak Jack nie odpuszcza i pakuje sie na wewnetrzna,moim zdaniem nieslusznie.Po pierwsze po bledzie powinien odpuscic a zrownal sie ze mna tylko dlatego ze rozpedzal sie poza torem,wiec overlap ktory wyglada na filmie na zgodny z regulaminem(choc czasem powinien byc wiekszy ten overlap)zostal osiagniety nieczysto.Na normalnych wyscigach overlap jest wtedy gdy atakujacy wyprzedzi o dlugosc maski,tymbardziej pasuje to do GT5 gdzie nie ma lusterek bocznych,gdybym widzial Jacka to bym go puscil mimo iz uwazam ze nie powinien sie pchac w tej sytuacje,juz o pogodzie nie wspominajac.A jeszcze jedno,gdyby nie ja robiacy za bande dla Jacka to na 95% pojechal by w piach,zwroccie uwage ze mimo iz go zamortyzowalem i tak ledwo zmiescil sie w torze.Protestu nie wnosze,wsponialem o tym dla naszej edukacji wyscigowej.

Teraz wyniki

Dziwna sprawa ale best lap padl na pierwszym kolku.

Teraz fota z porownania mojego czasu i Valhalema na 25 kilometrowym okrazeniu roznica ponizej sekundy

http://img17.imagesh...zdjcie0079o.jpg

I klasyfikacja po wyscigu

Mój odnośnik

Na 6 okrazeniu moj czas to 10;14 w tym pit stop a Valhalem 10;17 w tym pit stop,to byly prawdziwe best lapy tego wyscigu mimo kosztownych czasowo bledow na tych okrazeniach nas obu.9;35 po mokrym da sie zrobic spokojnie,przed wyscigiem na okrazeniu testowym mialem 9;40 a Valhalem 9;45.

PS: Mardok jak wylecisz z toru to patrz na mape czy ktos nie jedzie.

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Gawron

Czy Ty kiedykolwiek śpisz??? :P

@Wyścig

Jak wspominałem przed wyścigiem, że nie zdążę ze ściągnięciem patchów ( 900 mb ) + instalowanie gry od nowa na dysku i nie zdążyłem mimo, że mieliście opóźnienie jakieś 25 min ;)

Oglądałem Wasze zmagania od końcówki 3 okrążenia. Nie dość, że padał deszcz to jeszcze noc :| Rzeczywiście hardcore- ja raczej nie miałbym tam czego szukać ( specjalnie tak nisko się oceniam, żeby mieć motywację do progresu:P ) Po raz pierwszy odpaliłem grę z nowym patchem i jak dla mnie na razie nie ma tragedii, szybkie przeglądanie innych samochodów jest pozytywne. Bardzo przydatne jest zaznaczenie, samochodów które już mamy w garażu :) Nie obczaiłem jeszcze wszystkiego, ale jak dotąd fajne ulepszenia :P

Nie wiem czy inni mieli tak samo, ale u mnie Kazmi mimo iż jechał jeszcze 3 okrążenie a reszta rozpoczęła już 4.... jechał na 3 miejscu :P Dopiero po jakimś czasie spadł na ostatnie :)

Kazmi czy Ty jechałeś na 3 okrążeniu na Wyścigowych Miękkich? :D

@Jak obiecałem wyjaśnię teraz tajemniczą sprawę moich problemów z Internetem :)

Rzeczywiście mogłem sobie ustawiać co tylko chciałem w ruterze, a i tak to nic by mi nie dało:P Wszelkimi ustawieniami steruje administrator i tak też w moim przypadku wina leżała po stronie konfiguracji sieci.

Otóż, mój dostawca internetu posiada trzy serwery - WAN1, WAN2, WAN3.

Na różnych WANACH otwarte są różne porty. I w zależności z czego się korzysta czy www, czy p2p czy cokolwiek innego, jeśli jest się przełączony na AUTO samo się generuje z którego WAN ma "iść". WAN1- brak portów, WAN2 porty 80 i jakieś jeszcze dwa, WAN3 - najwięcej portów ale nie pamiętam numerów. Ja byłem podłączony na WAN 2 i prawdopodobnie aktualizacje systemu i patch do GT5 ściąga się z torrentów czyli P2P a na WAN 2 te porty nie były otwarte dlatego wywalało błąd :D Aktualnie jestem przełączony na Auto i wszystko się ściągnęło bez problemów. Postanowiliśmy zrobić kolejne testy, żeby usprawnić działanie sieci.

Stąd też moje pytanie czy ktoś się orientuje, które dokładnie porty są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania ps3? Tzn. port nr 80 odpowiedzialny za... , port nr. odpowiedzialny za... Pytam, ponieważ zamierzamy ustawić te wszystkie porty na WAN3 ( gdzie jest najlepszy serwer ) podłączyć mnie i zrobić testy :)

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson,czasem spie,ale jak bede wyspany to nie macie ze mna szans :biggrin:joke ofkoz.Czlowiek ciezko nie pracuje to i snu malo potrzeba.Jak mialem nascie lat to w piatek wstalem rano mina dzien na 18 pojechalem do kolegi bo umowieni bylismy na wyjazd na turniej do Poznania.Od 18 do polnocy mialem kimnac bo o polnocy wyjazd,no ale gadka szmatka i 0 snu.Na 7 rano jestesmy w poznaniu po brawurowej jezdzie pikaczento ,tur o 10;00.Po 18 okolo sie skonczyl pozniej jeszcze z 1,5 godziny siedzielismy zrozpaczeni bo zapomnialem ze immobilaiser wlaczylem i krece,krece i zapalic nie moge.Przypomnialem sobie i ruszylismy 500km z groszem z powrotem.A jeszcze podczas turnieju chodzilem do kibla by zimna woda sie cucic.Kolo 22 wylecielismy z Poznania no i jakies niespelna 100km od Bialegostoku tak mi sie spac chcialo ze lepiej sie kimne godzinke bo sie zabijemy.Kimnolem prawie 2,i ruszylismy dalej,odwiozlem kolege i jego brata na house i do lozeczka.A oni sobie w samochodzie w jedna i druga strone spali.Jeden nawet sie nie obudzil jak na czolowke szedlem bo ciezko takim pikaczento pod leciutka gorke tira lyknac.Brrrrrrrrr az mi ciary przeszly jak sobie przypomnialem.

Kazmi wiem ze na 2 okrazeniu jechal jeszcze na miekkich ale ze 3 tez :shok: to nie wiedzialem,no ale mial lapa jednego ze 14 minut hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak warunki byly najlepsze na pierwszym,jednka w kazdym wyscigu dopiero kolejne lapy byly best.Masz 8;30 nie ma dyskusji best lap na twoje konto,jednak mi chodzi o kolko w deszczu bardziej.

Nie rozumiem jak nie mozesz nikogo przyblokowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jako, że prawie skończył się Super GT Cup, możemy zacząć debatę co do nowej serii :) Mamy około tygodnia na dojście do porozumienia i rekrutację ewentualnie nowych kandydatów :)

Niestety Melon nie da rady już zajmować się organizacją a znaleźli się chętni ( Ja i Gawron ) zapraszam więc do wypowiadania się, głosowania, wybierania nowej Serii :)

Pozwoliłem sobie zajrzeć co tam SUMO naskrobał i co ja bym teraz pojechał?? Hmm coś słabszego..... np. WRC, RM. Ewentualnie ( nie słabsze:P ) Ferrari vs Lamborgini.

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson dobry pomysł z tym Ferrari vs Lambo, można jeszcze Mitsubishi vs. Subaru, Niemcy vs. Francja itp oczywiście o podobnych parametrach samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson dobry pomysł z tym Ferrari vs Lambo, można jeszcze Mitsubishi vs. Subaru, Niemcy vs. Francja itp oczywiście o podobnych parametrach samochody.

Albo zrobić taki zróżnicowany turniej jeśli chodzi o trasy, trochę torów F1, trochę ulicznych, trochę oryginalnych :P I batalia na samochody z krajów właśnie Niemcy ( muszą być :D ) vs Francja vs Anglia albo Włochy :D I ograniczenia do hmm.... 600-700 KM tylko to będą znowu potwory :)

Zatem może przed takimi potworami czymś słabszym do 350 KM np. to Race Modification albo WRC 4-5 wyścigów i over...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi się wydaje że właśnie trochę mniejszą mocą tak do 400 koni max. Z taka mocą to i w deszczu normalnie w miarę się jeździ. A możliwości mamy dużo są jeszcze Japońskie wózki, USA. A tory jak najbardziej trochę F1, miasto, i inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×