Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Też zbierałbym, ale na szczęście jestem już tak przepchany pomarańczowymi przedmiotami, że nie muszę się w to bawić :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi jest jeden purple grenade mod, może by ktoś użyczył? Jak do tej pory nie trafiłem jeszcze na to:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby do pogrania. Moge pograc dopiero w srode od godz 17-18.

Mam HS.

Gram Gaige.

Mam 45 prawie 46 poziom.

Jestem na etapie slab kinga.

Osoby ktore by byly chetne niech napisza tu lub na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ukończyłem Mission story, przy ponownym wczytaniu gra zapytała mnie czy zacząć od Normal lub TVHM, wybrałem normal bo mam jescze nie ukończone zadania poboczne. I teraz jak kliknę Continue to gra mnie już nie pyta o ten wybór. Jak ukończę wszystko, to jak zacząć grę na TVHM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza pulsowanie ikon nad paskiem doświadczenia, wczoraj mi się takie coś przytrafilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skile uzywane automatycznie albo podczas przeladowani, zabicia wroga itp.

Poczytaj opisy swoich skili to sie dowiesz o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odnalezieniem broni bladed guns, potrzebna jest mi do wyzwania. Może ktoś się orientuje jak nazywa sie ta spluwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zagłębiałem się w wyzwania tak bardzo ale to chyba chodzi o każdą broń która ma ostrze (blade) pod lufą i zadaje extra melee dmg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, gram axtonem level 33, potrzebuję pomocy w arenie w lokacji ore chasm, zaliczyłem samotnie 2 rundy i w pojedynke ciezko troszeczke, jakby ktoś miał chęć i czas pomóc będę bardzo wdzięczny, mój psn id to szuldi, można dodać do znajomych i jakoś się umówić na grę, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 33 lv bardzo ciężko to przejść. Sam próbowałem conajmniej 1-15 razy i zatrzymałem się na 4 kręgu, nawet w coopie. trzeba podbić z 10 lv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, gram axtonem level 33, potrzebuję pomocy w arenie w lokacji ore chasm, zaliczyłem samotnie 2 rundy i w pojedynke ciezko troszeczke, jakby ktoś miał chęć i czas pomóc będę bardzo wdzięczny, mój psn id to szuldi, można dodać do znajomych i jakoś się umówić na grę, pozdrawiam!

dodaj mnie to przez to przelecimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak jest ktoś chętny do gry / questowania / zapraszajcie mnie - psn id venoxious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na TVHM, mam 42 lvl i jestem w okoicy 7-8 misji nie wiem dokładnie, ale następna główna misja to Tundra Express (A Train To Catch) i mam teraz kłopot bo lvl tej misji zrobił się na 50 i nie mam szans. Do tej pory mission story byly w okolicach lv 40 więc były wykonalne, a następna od razu lv 50? Też tak mieliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halloween`owe skiny:

-Maya : KTCTJ-ZHCKB-BKKW3-STCJT-3FZTW

-Salvadoor : C3W3B-5JX5J-3C55J-ZJWTJ-RH3HR

-Axton : CJ5T3-5H5KT-3KCKT-9JKBB-3SKHT

-Zero : KBKB3-J3R5J-BKCKT-H3W33-9F56C

-Gaige : CJWTB-FZK5T-TKKWT-ZJ5B3-X56B9

Edytowane przez _matt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania: A Sense of Drad (Gunzerker Head Customization) i Amarillo (Gunzerker Skin Customization), Root for the Home Team (Gunzerker Skin Customization) Wasp (Runner Skin Customization), Honey Hive (Bandit Technical Skin Customization) gdyby tylko ktoś chciał niech piszę wiadomość i się wymienimy (na byle co, zależy mi na challangu z wymienianiem, a nie jakimś super stuffie ;))

Jak do końca dnia nikt sie nie skusi to to sprzedaję wszystko.

_matt - dzięki ;)

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W celu odnalezienia Chuby'iego lepiej grać samemu czy w coo-pa? Czy nie ma różnicy? Gram na tvhm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończylem borderlands 2, robiłem (tak mi się zdawało) wszystkie misje poboczne, nie miałem przed ostatnią misją główną żadnej misji pobocznej aktywnej oraz żadnego wykrzyknika czy znaku zapytania mówiącym o tym, że na jakiejś planszy została misja poboczna a mimo to trofeum za wykonanie wszystkich misji pobocznych nie wpadło po przejściu story,czy jest możliwe że coś przeoczyłem? Nadmienię, że po przejściu gry pokazała się misja ze znakiem zapytania (poziom 50), tylko czy ona wlicza się do tego trofeum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z przejściem misji pobocznej "The Doctor's Orders'. Idę we wyznaczone miejsce na mapie, docieram do takiej bazy (sądząc po architekturze, to skupisko tych robotów). Jednak cel misji idealnie znajduje się w środku bazy, jednak brama jest zamknięta, nie idzie jej otworzyć. Oglądałem gameplay z tej misji na YT. Tam wyraźnie jest brama od razu otwarta, i przed samą bramą mnóstwo wrogów. Czy trafił mi się jakiś glith czy błąd? Bardzo mi zależy na trofeum "Complete All side misions", więc ta misje muszę jakoś wykonać, tylko napiszcie, czy wy też mieliście może problem z tą misją, a może coś źle robię?

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z przejściem misji pobocznej "The Doctor's Orders'. Idę we wyznaczone miejsce na mapie, docieram do takiej bazy (sądząc po architekturze, to skupisko tych robotów). Jednak cel misji idealnie znajduje się w środku bazy, jednak brama jest zamknięta, nie idzie jej otworzyć. Oglądałem gameplay z tej misji na YT. Tam wyraźnie jest brama od razu otwarta, i przed samą bramą mnóstwo wrogów. Czy trafił mi się jakiś glith czy błąd? Bardzo mi zależy na trofeum "Complete All side misions", więc ta misje muszę jakoś wykonać, tylko napiszcie, czy wy też mieliście może problem z tą misją, a może coś źle robię?

Pokrec sie tam chwile, wybij wszystkich i dopiero wtedy otwiera sie brama i wychodzi z niej jeszcze paru kolesi. Sa w sumie dwie takie bramy, ktore otwieraja sie dopiero po wybiciu okreslonej liczby przebywajacych na zewnatrz wrogow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokrec sie tam chwile, wybij wszystkich i dopiero wtedy otwiera sie brama i wychodzi z niej jeszcze paru kolesi. Sa w sumie dwie takie bramy, ktore otwieraja sie dopiero po wybiciu okreslonej liczby przebywajacych na zewnatrz wrogow.

Tylko na zewnątrz nikogo niema, wrogowie są tylko w środku, po drugiej stronie bramy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×