Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest ogromna, ale kto grał w część pierwszą ten zdawał sobie doskonale z tego sprawę ;)

Fajne, zabawne dialogi, questy chociaż proste i raczej mało wymyślne są całkiem przyjemne, no i chce się je wykonowyć, "a jeszcze jeden i koniec", oczywiście tylko przy założeniu, że sam gameplay przypadnie do gustu, trzeba się po prostu przyzwyczaić, bo w B2 starcia są dynamiczne, celowanie czułe, a i ważny jest nasz dobór broni - który uzależniony jest od naszych znalezisk ^^

Znajdowanie właśnie fajnych giwer jest równie ważnym punktem gry jak misje, fabuła i cała reszta, są naprawdę dopracowane, a ich mnogość i design powala.

Jeśli chodzi o minusy, to zgadzam się z którymś z przedmówców - sterowanie pojazdem jest na początku trudne do opanowania i ogólnie raczej niewygodne, w jedynce było chyba troszkę lepiej.

No nic, ja w każdym razie bawię się świetnie, a do figurki Claptrapa na moim biurku dołączył bobblehead Marcusa :)

Edytowane przez Flo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych, którzy chcą otrzymać darmowego Golden Key, polecam codziennie odwiedzać ten twitter szefa Gearbox: https://twitter.com/DuvalMagic.

Drugi dzień z rzędu jest tam darmowy kod. Wczorajszy jest np. do wykorzystania dla 10 000 userów ;)

Właśnie przed chwilą skorzystałem. Polecam :)

P.S. W menu gry EXTRAS, potem SHIFT CODE i :square: SHIFT CODE (trzeba się wcześniej zarejestrować tutaj: https://shift.gearboxsoftware.com/).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko - jedynka mi nie podeszła. Zbyt mało urozmaicenia, zbyt sztampowe questy, beznadziejne kierowanie pojazdami. Czy jest w ogóle sens podchodzić do dwójki ? Czy zmiany poszły na tyle daleko, że gra mi się spodoba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli 1 ci sie nie podoba to 2 tez ci nie podejdzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. W menu gry EXTRAS, potem SHIFT CODE i :square: SHIFT CODE (trzeba się wcześniej zarejestrować tutaj: https://shift.gearboxsoftware.com/).

A u mnie ta akcja nie zadziałała, miałem info o gratulacjach za odblokowanie klucza,a nie pojawił się "fizycznie" w moim plecaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli 1 ci sie nie podoba to 2 tez ci nie podejdzie ...

Jestem tego zaprzeczeniem. Jedynkę kupiłem na PSN po promocyjnej cenie.

Pograłem może 2 godziny, ogromne pustkowia, monotonna muzyka i lagujący CO-OP. Próbowałem jeszcze dwa razy, ale zawsze mnie odrzucało.

Dwójce dałem szansę i kupiłem w ciemno w dniu premiery (nie interesowałem się grą przed premierą).

Mogę napisać, że jest to najlepszy zakup w tym roku, gra mnie zaczarowała chociaż jedynka w ogóle mi nie podeszła.

Co do samej gry wczoraj udało mi się ją ukończyć, robiłem tylko główne questy.

Ostatnia walka trochę mnie rozczarowała (schematyczność), ale każdy sam zobaczy i oceni.

Zacząłem NG+ i tym razem robię wszystkie questy z listy.

Jeszcze dwa pytania, jak zdobyć złote klucze i czy udało się komuś zdobyć pomarańczowe (najlepsze) przedmioty?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ta akcja nie zadziałała, miałem info o gratulacjach za odblokowanie klucza,a nie pojawił się "fizycznie" w moim plecaku.

Bo klucz fizycznie w plecaku nie wystepuje (tak mi sie wydaje, przynajmniej nie widzialem w swoim plecaku kluczy). Natomiast jak podchodzisz do "zlotych" skrzynek to po prawej stronie od skrzynki wyskakuje Ci info ile masz kluczy do wykorzystania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz możliwość zobaczenia ile masz złotych kluczy i mi pokazuje sztuk 1, a powinienem mieć 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak liczbe kluczy widac na zakldce z wyzwaniami

co do przediomtow to skad wiesz ze pomaranczowe sa najlepsze z tego co czytalem najlepsze sa jasno rozowe ja mam takich dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest lista wg. rzadkości:

  • White: Very Common
  • Green: Common
  • Blue: Uncommon
  • Purple: Rare
  • Magenta: Very Rare (E-Tech)
  • Orange: Legendary
  • Pearlescent: Ultra Legendary

Jednak sam się pomyliłem najrzadsze są przedmioty perłowe.

Mnie osobiście nie udało się zdobyć ani nic perłowego ani pomarańczowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje :http://www.facebook.com/pages/Program-OG/130634620323342. Szukają ludzi do co-opa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi gdzie znajde te wszystkie pierdoly z premier club, dostalem plik premier club (100 Kb czy jakos tak) do preordera, niby mial byc tam jakis klucz do skrzyni w sanktuarium, jakas dodatkowa postac oraz cos jeszcze ale gdzie to mozna znalesc? dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://borderlands2game.com/wp-content/uploads/2011/11/borderlands-2_premierclub-mecromancer.jpg

a wiec tak dla leniwych bez googla

klucza nie widac w przedmiotach a w sanctuary mozesz sobie otworzyc skrzynke z przedmiotami (szalu nie ma)

dostajesz amulet ktory widac w przedmiotach

masz bronie ktorych bys nie mial bez tego dlc

a postac bedzie za jakis czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. do wykorzystania dla 10 000 userów ;)

Hej

Dzięki za cynk! Przed chwilą udało mi się uzyskać klucz jeszcze z wczorajszego kodu.

Niestety wyskoczyła mi bazooka z której raczej nie korzystam (po prostu nie lubię), ale obrażenia 3170 i cena 1300 robią wrażenie.

Jeszcze raz dzieki

Pozdro4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów SMG polecam pchać mamonę do słoiczka na napiwki w barze u Moxxi - dostajemy dwa żartobliwe SMG, pierwszy kwasowy, a drugi ognisty, przy noszeniu którego... ekhm... pad nieustannie wibruje. W sensie - ciągle. Przestaje dopiero, kiedy zmienimy broń na inną. Moxxi określa go... "jej ulubioną spluwą", wiadomo o co chodzi :D Musi mu nieźle dawać po baterii swoją drogą. Właśnie takie pierdółki i wszelkie easter eggi, którymi giera jest wypchana, czynią ją zajebistą ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest "wypchana" wszelkiego rodzaju smaczkami na każdym możliwym kroku, do tego jest mega uzależniająca - skończyłem grać 3:30, a pobudka o 5:50...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj gram na NG+ i powiem, że poziom trudności jest maksymalnie wyżyłowany.

Mając ok. 15k+ życia i tarczy jeden z bossów w pierwszych rozdziałach brał mnie na jeden strzał.

Prawie pada rozwaliłem wczoraj bo niektóre starcia trwały po 5 sekund wystawiłem nos zza gzymsu i bum trup.

Jak na razie podaruję sobie robienie questów pobocznych na tym samym poziomie co mój.

Druga sprawa, kasa za odrodzenie skaluje się do tego co mamy w portfelu.

Mając 200k branie 18k za każde odrodzenie to trochę przesada i na ww. bossie prawie się spłukałem :/

Oprócz tych małych "utrudnień" reszta gry nadal zachwyca.

Tak jak piszecie masa szmaczków i gra jest miejscami przezabawna, niektóre dialogi zabijają.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim, właśnie wczoraj dotarł do mnie border 2 (ach ta najtańsza forma wysyłki) i uważam ,że gra jest genialna. Wszystko co mogli ulepszyć z jedynki zostało ulepszone według mnie, aż z tej okazji zrobiłem konto na forum , żeby nie grac samemu (chociaz nie mam headseta) :P

Anyway, wystarczy tych życiowych opowiastek. Dzisiaj, za kilka i kilkanaście godzin Randy Pitchford bedzie rozdawał 2 kody SHIFT (po 1 na rano i wieczór czasu CST) na 5 złotych kluczy do skrzynki w Sanctuary. Kody będą dostępne dla 1,000 osób, więc sprawdzajcie jego twittera https://twitter.com/DuvalMagic . Powo w polowaniu!

Edytowane przez _matt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj gram na NG+ i powiem, że poziom trudności jest maksymalnie wyżyłowany.

Mając ok. 15k+ życia i tarczy jeden z bossów w pierwszych rozdziałach brał mnie na jeden strzał.

To ja pomarudze w druga strone... Sprawa dotyczy pierwszego przejscia. Najpierw gralem sam, zrobilem troche misji, wbilem ok 14lvl... i przyloczylem sie do kolesi (gramy w 3 - 4)... poczatkowo mieli nizszy poziom ode mnie i wczesniejsze zadania, ale duzo wiecej czasu spedzaja przy grze, sktutkiem czego teraz sa o 2 levele wyzej ode mnie... Oczywiscie w zadaniach tez mnie przegonili - zadania przyznaje host... Ogolnie coop 3 - 4 osoboty to swietna rzecz, chociaz jak gracze sa ogarnieci to bossowie lekko ciency sa czasami... ale ja nie o tym...

Wrocilem do swoich singlowych misji, tych ktore byly w okolicach lvl 14 (normal) no i nagle wszystko jest na poziomie "trywialnym", tak samo zadnia poboczne jak i glowna sciezka. Teraz dopoki w swojej singlowej rozgrywce nie dobije do zadan na poziomie 22 (bo taki mam level teraz) to bede sie nudzil przez pewna czesc gry... Kurcze mogli jakos to rozwiazac tak zeby przeciwnicy w misjach nie obiegali tak mocno poziomem od naszego levelu :/ ...ja wiem, ze jak ktos nie czuje sie na silach na dana misje to powienien poczekac, az jego level bedzie wyzszy o 2 - 3 poziomy, no ale nie o 7 :/

Gre i tak przejde pewnie kilka razy - podobnie jak BL1, wiec pewnie ktores przejscie bedzie zupelnie singlowe - a poziom misji i przeciwnikow idealnie dopasowany, niemniej jednak sprawa jest lekko nieprzemyslana :/

Koniec marudzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram co prawda na PC, bo nie lubię łupać w fpsy na ps3, ale chciałem napisać, że gra jest mega dobra. Chociaż na pc wg mnie łatwa. Mam 8lvl, gram Zero, mam każdego na strzała w sumie z normalnych ludków, bo przy criticalu łupię ponad 500dmg, więc tylko większe stworki padają po kilku strzałach i bossowie, a to dopiero początek. Gra jest świetna, warta wydanej kasy.

Pytanie do ludzie grających Zero i mających wysokie poziomy: w co warto pakować grając na snajpę, jakieś propozycje?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzie grających Zero i mających wysokie poziomy: w co warto pakować grając na snajpę, jakieś propozycje?

Pozdro

Ja również przymierzam się do Zero i mam mniej/więcej taki plan, na razie na sucho, bo na swój egzemplarz muszę jeszcze poczekać :]

zero-skil_xrpwpea.jpg

Tak BTW, to jestem ciekaw, jak takie połączenie snajpera z killerem sprawuję się w praktyce - ktoś, tak gra? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może z innej beczki troche, czy miał ktoś problem z "uszkodzonymi plikami gry" ? wczoraj pograłem troche , zrobiłem pare questow i ogólnie wbiłem 11lvl wyłączyłem - tyle. Dzisiaj po chwili w Deus-Ex , próbuje włączyc bordera2 zeby sprawdzić czy jeszcze cos zostało z dzisiejszych shift code a tu nagle komunikat ze "pliki gry są uszkodzone - gra zostanie wyłączona, proszę skasowac uszkodzone pliki" czy cos w tym rodziaju. Jak powiedzieli tak zrobilem i dalej to samo :P , wkładam juz 5 raz płytke i ciągle nic. Czy miał ktos podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może z innej beczki troche, czy miał ktoś problem z "uszkodzonymi plikami gry" ? wczoraj pograłem troche , zrobiłem pare questow i ogólnie wbiłem 11lvl wyłączyłem - tyle. Dzisiaj po chwili w Deus-Ex , próbuje włączyc bordera2 zeby sprawdzić czy jeszcze cos zostało z dzisiejszych shift code a tu nagle komunikat ze "pliki gry są uszkodzone - gra zostanie wyłączona, proszę skasowac uszkodzone pliki" czy cos w tym rodziaju. Jak powiedzieli tak zrobilem i dalej to samo :P , wkładam juz 5 raz płytke i ciągle nic. Czy miał ktos podobny problem ?

Zgraj swój save na pendrive'a, następnie usuń ten na konsoli i sprawdź ponownie.

Nie chcę Cie straszyć, ale możliwe że save Ci padł. Ale wtedy nie byłoby też żadnego komunikatu...

Ale spróbuj, a nóż się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×