Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przed wczoraj mnie to spotkało tyle, że w 1 części. 25h gry i 30 lv.

Odechciało mi się grać od nowa. Czekam na 2 część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plusa i save`y całe szczęście w nocy sie zuploadowały do chmury. Wykasowałem wszystko co ma w nazwie "Borderlands 2". Zresetowałem konsole i wszystko śmiga jak na razie. Chyba z graniem poczekam na jakiegos patcha, bo tak przeglądając sobie forum gearboxa widze ,że wielu ludzi traci save`y / rangi / bronie i to nawet w dosyć "zaawansowanej" już rozgrywce :P. Szkoda byłoby spędzić x godzin, np jak kolega wyżej a potem stracić cały progres. Dzięki za rady, pozdro :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jest prawdziwy kosmos. Uzależniłem się. Kiedy myślałem, że najlepszą grą tej generacji jest Saints Row 3, zagrałem w Batmana: AC. Ale Borderlands 2 przebiło chyba wszystko. Tu są niewyczerpane pokłady grywalności. Wracam z pracy o 22 w tym tygodniu i do 5 rano szaleję na Pandorze, jak jakiś no-life :P Mam za sobą całe szafki gier, ale coś takiego mi się nie przytrafiło.

Zachwycam się gunplayem, gram i się zachwycam. Boziu, ktoś, dla kogo spluwy w pierwszym BL sprawiały wrażenie pukawek na kapiszony czy na wodę, POWINIEN zagrać w BL2 i na własne oczy zobaczyć ten progres, jaki poczynili ludzie w Gearbox. No czuje się te gnaty jak w żadnej grze FPS, po prostu. Niech mi jakaś firma zrobi taki bajer w militarnym FPSie z realnymi pukawkami! Nie zrobią, bo nie umieją :P Jest tyle różnych stylów, nawet w obrębie jednego typu broni. Kopią, skaczą, podpalają, rażą, plują kwasem czy innym fioletowym gównem, a czasem nawet latają i wybuchają (przeładowanie Tediore - co w tym Gearbox palili przy robieniu tej gry to nie wiem, ale słabo nie było na bank). I do tego wyglądają genialnie. Każdy z nich.

No i ten cały Handsome Jack. Z imienia taki niepozorny, jak jego gębę widziałem, to też jakoś przerażająco nie wyglądał, z początku sądziłem, że w Gearbox dali ciała i mamy jakąś kosmiczną ciotę za głównego złego. Ale teraz jestem w 3/4 fabuły i odszczekuję wszystko - Jack jest świetnie zagrany i nienawidzę sukinkota całym sercem :)

Koniec tych wypocin, idę spać. Wyżej ktoś już chyba wspomniał, ale przypominam - śledźcie Twittery Pana Pitchforda i oficjalny Gearbox Software, regularnie rozdają kody na klucze do tej złotej skrzynki, a teraz szykuję się jakaś duża zaplanowana akcja z mnóstwem kodów dla każdego.

Oficjalny Twitter Gearbox

Twitter Pana Randy'ego Pitchforda

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero zaczynam grać, w którym miejscu jest ta złota skrzynia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero zaczynam grać, w którym miejscu jest ta złota skrzynia?

W wielu miejscach... na niektorych mapach chroniona jest np przez pola silowe, ktore najpierw trzeba wylaczyc... ale najlatwiej ja znalezc w sanktuarium, w budynku z teleportem - jak wyskoczysz z teleportu i bedziesz chcial wyjsc z budynku to nie ma sily zebys skrzyni nie zobaczyl :) ...no chyba, ze... ]:->

BTW ja mam inny problem... nie moge znalezc michaela mamarili w sanktuarium (tego od trofika "Tribute To A Vault Hunter") szukalem miejscowek na filmikach i kurde nigdzie go nie ma, tam gdzie powinien byc... widze, ze ludziska spotykaja go w okolicach 10lvl ja juz mam 23 i nic... nigdzie go nie ma :/ ...mial ktos podobie, i jakos problem rozwiazal?

Edytowane przez maruda74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku gry też go nie mogłem znaleźć.

Znalazłem go:

po przeniesieniu sanktuarium w nowe miejsce.

Wcześniej też go nie mogłem znaleźć, a po ww. ewencie wpadłem na niego przypadkiem już kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokręciłem się po Sanctuary i znalazłem go. Warto szukać go za każdym razem gdy zaczyna się grać, kumplowi już chyba ze trzy razy coś dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ludka 2 razy juz ale nic ciekawego nie dostałem :P to co mam z golden chest na razie przebija kazdy drop.

Co do shift codes to strasznie je trudno zdobyc jak sa w ilosciamch <10,000 , wczoraj 1k do PS3 poszlo w jakies 20sec o.o - wpisalem kod odrazu jak je tweetnal ale widac za wolno ,bo juz nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki... bede cierpliwie szukal... moze sie uda :)

BTW taka ciekawostka znaleziona na http://borderlands.w...i/Borderlands_2

DLC characters:

Gaige (Mechromancer) - Releases on October 16, 2012

Czyli wyglada na to, ze postaci z DLC bedzie wiecej niz tylko pani Gaige - liczba mnoga w naglowku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym DLC z nowymi terenami i questami niż postaciami. Ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym DLC z nowymi terenami i questami niż postaciami. Ale zobaczymy.

Przeciez beda az 4 takie DLC. Wnioskujac po pierwszej czesci BL DLC z dodatkowa rozgrywka powinny byc wypasione - znaczy sie na wysokim poziomie (btw niektorych bossow z DLC bl1 nie udalo mi sie pokonac, mimo ze bossy z podstawki BL1 poszly mi bardzo gladko) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, skąd to info że będą aż 4? Dla mnie rewelacja, im więcej Bordersów tym lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przeczytasz info o season pass w psn to jest napisane ze kupujac passa dostaniesz 4 dlc w cenie 3 :P . gearbox powiedzial jeszcze ze poza duzymi dlc beda mniejsze jak mechromancer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jeżeli ktoś będzie chętny pograc to wysyłajcie zaproszenia do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jeżeli dołączę do gry w której wykonywane jest zlecenie, które już zrobiłem to rozumiem, że jedynie nabijam expa. A jeśli dołączę do gry, która jest daleko przed tym co obecnie robię ? Będę miał później to zadanie wykonane czy tak jak w pierwszym przypadku wbijam expa (tyle, że szybciej ;P) oraz mam ewentualne spojlery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym przypadku jest tak jak myslisz - czyli tylko exp i loot :)

Natomiast w drugim gry wrocisz do wlasnej gry to przy zadaniach z przyszlosci dostaniesz pytanie czy chcesz je zrobic ponownie samemu, czy tez chcesz zeby zostaly zaliczone bez ponownego wykonywania tych zadan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś posiadający DeusEx:HR (najlepiej z :psnplus: ) moze sprawdzic czy BL2 tez mu sie sypie po graniu w Deusa ? Za kazdym razem jak gram w Bunt Ludzkosci to pozniej BL2 krzyczy ze pliki gry sa uszkodzone dopoki nie zrebootuje konsoli. Po resecie wszystko smiga normalnie o.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem sobie aby każdy gracz mógł do mnie dołączyć, przeszedłem niemal całą misję a nikt do gry się nie dołączył. Czy muszę ustawić coś jeszcze czy po prostu miałem pecha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem sobie aby każdy gracz mógł do mnie dołączyć, przeszedłem niemal całą misję a nikt do gry się nie dołączył. Czy muszę ustawić coś jeszcze czy po prostu miałem pecha ?

Żeby wiedzieć, czy to problem czy pech, porób jakieś testy, czy Ty możesz normalnie wyszukiwać mecze i do nich dołączać, zaproś znajomego i zobacz, czy w ogóle ludzie mogą się do Ciebie dołączyć, może coś z netem... w każdym razie, z ilością graczy nie ma problemu, ja nigdy nie dołączam, zawsze jestem hostem i mimo że wykopuję 90% losowo napotkanych graczy (bo głupi są czasem że hej), to po paru sekundach wpada nowa trójka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem przypadkiem...

Koles ma ciekawy sposob na nieograniczony dostep do "zlotych" skrzynek (sposob czasochlonny, ale przynajmniej bez modowania). Niby po niemiecku, ale zainteresowani powinni sie domyslec jak to dziala... ;) (jutro jak bede mial wiecej czasu to moze sam sprobuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to psucie sobie zabawy, takim akcjom mówię zdecydowanie NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozdawanie kluczy nie jest psuciem zabawy? Ktos pisal na jakims forum, ze sie cieszyl bo trafil akurat w moement ujawnienia klucza na twitterze, ale poki przepisal kod do konsoli to sie okazalo, ze klucz wykorzystalo juz 1000 osob i jest nieaktywny - czyli pewnie po ok 60 sekundach bylo pozamiatane :)

W BL1 kluczy i udziwnionych skrzynek nie bylo, a filetowe i pomaranczowe gnaty po jakims czasie same wpadaly. Poza tym takie filetowe czy pomaranczowe gnaty sa dobre tylko na kilka leveli (o ile w ogole nam przypasuja), bo pozniej okazuje sie, ze zwykly zieloniak sieje duzo wieksze spustoszenie.

BTW w ten weekend znowu ma byc akcja z kodami na twitterze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zwyczajnie nie chce robić takich numerów, nie narzekam na sprzęt. Zresztą gra potrafi zaskoczyć, wczoraj znalazłem niezły fioletowy rifle z korozją w zwykłej skrzynce w siedzibie Bloodshotów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem sobie aby każdy gracz mógł do mnie dołączyć, przeszedłem niemal całą misję a nikt do gry się nie dołączył. Czy muszę ustawić coś jeszcze czy po prostu miałem pecha ?

Marku, jak już zdobędę swój egzemplarz (pewnie w nast. tyg. dopiero), to na pewno Cię zaproszę, bo widzę że ostro młócisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×