Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie powiem, że wiem,że jest pełno podobnych tematów, ale żaden nie pomaga ... Tak więc od kilka dni mam konsolę i połowę tego czasu mam na niej internet. Oczywiście przy próbie wpisania się wyskakuje błąd komunikacji z serwerem ( błąd dns ). Zmieniałem juz dns na zewnętrzne ale to nic nie daje. Raz chyba wszystko ustawiłem na automatycznie i załapało. Teraz gdy to robię, to wszystko jest super i brakuje tylko dodatkowego dns ( jest napisane 0.0.0.0) Na dwóch komputerach internet działa przez wifi.

Dodam tylko, że przy teście połączenia wszystko pokazuje na " powodzenie " :)

jakieś rady ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Od czwartku mam następujący problem:

Podczas gry on-line, zacina mi się obraz (na BF3 biegające w miejscu postacie) i pojawia się komunikat "utracono połączenie z sesją EA online", po próbie dołaczenia się do serwerów wywala mnie z PSN i pojawia sie komunikat " błąd serwera DNS- 80710102". Po wyciągnięciu kabla od internetu i ponowym podłączeniu (ewentualnie restarcie konsoli) uzyskuje dostęp do internetu i wpisuje mnie normalnie do PSN, po czym po paru minutach gry online problem się powtarza. Próbowałem wpisywać ustawienia łącza ręcznie (min. serwery DNS) jednak nic to nie daje. Może któś miał podobny problem i zna rozwiązanie. Mam router TP-LINK TL-WR-543G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z podłączeniem konsoli do internetu. Mam internet 8mb, kablówkę i router d-link dir-615. Chcę podłączyć 2 urządzenia: laptopa i ps3. Na laptopie wifi chodzi bez zarzutu ale gdy tylko konfiguruję połączenie internetowe pod konsolę traci mi się internet i w konsoli i w laptopie. Pojawia się wtedy informacja, że mam ograniczony dostęp. Pomaga tylko reset modemu. To samo dizeje się gdy próbuje podłączyć konsolę przewodowo. Robię konfigurację, i chwilę po uzyskaniu połączenia wszystko się sypie. Wie ktoś jak poradzić sobie z tym problemem?

Czy dostawca zezwala na podpięcie dwóch urządzeń ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo mam problem kupilem router netgear JNR300 i mam problem i pewne obawy czy sie nie pomylilem.podlaczam bezposrednio kabel od dostawcy w WAN i nic nie ma.W instrukcji pokazany jest ze podlacza sie go przez modem.czy kupilem zly router tzn przez laczenie z modemem?

aha i switch po podlaczeniu swieci na pomaranczowo tzn ze nie aktywny LAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie padł internet i jadę właśnie na aero2. Szału nie ma, ale myślałem, że będzie gorzej;)

PSS przegląda się znośnie - ściągać niczego nie próbowałem, bo i tak rozłącza co godzinę. Generalnie jest to jednak zawsze jakaś alternatywa.

PS. Aha, net leci za pośrednictwem Nokii E52, która robi za modem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie posiadam internet z dialogu wsyzstko bylo ok grałem normalnie przez neta, dzisiaj wymienilem modem, bo mam nową oferte internetową i nie mogę sie połączyć z internetem. Jestem podłączony kablem ethernet połączenie konfiguruje prawidłowo i nie mam internetu w konsoli, jak mogę to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem, ze w modemie mam 4 wejścia LAN w dwóch jest internet i telewizja, a dwa wejścia sa nie aktywne, bo gdy przekładam kabel ethernet od playstation do wejścia od internetu to konsola normalnie łączy z siecią. Jak odblokować pozostałe 2 wejścia?

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnolem temat netgear jnr3000.Pomogl dostawca.Naprawde extra router masa funkcji i net smiga na maxa.Rewela Netgear!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem ze skonfugurowaniem połączenia bezprzewodowego między konsolą PS3 za pomocą airport express (model 2012).

Stworzyłem sieć zabezpieczoną hasłem, mój iMac łaczy się z nią bezproblemowo i transfer mam taki jak zadeklarował dostawca, natomiast kiedy podłaczam do tej sieci konsolę po pierwsze wyskakuję mi w ustawieniach sieci że UPnP jest niedostępne (to ważne dlla nie gdyż wpływa na media server i streaming).

Po drugie gdy wszystkie inne opcje jak PSN, Newtork i IP Adres są w teście zakończone powodzeniem to prędkośc wysyłania i pobierania wyskakuje NIEPOWODZENIE, a po chwili pojawiają się śmieszne wartości typu pobieranie 365 kb/s; wysyłanie 245 kb/s i pojawia się kod błędu 80029020.

Dodam że mam internet z UPC 50 Mb/s - i tak pokazują testy na iMacu pod tą siecią wifi.

Próbowałem dziś pobrać aktualizację do jednej z gier - ważyła 26 MB czas pobierania 48 minut icon_wink.gif niewiarygodne.

Może ktoś z Was zna jakiś złoty środek (ustawienia) na skonfigurowanie poprawne sieci z pod airport expres do konsoli PS3

Z góry dziękuję za wszystkie pomocne podpowiedzi

Edytowane przez LOPSKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak chodzi mi o PNP Jak jestem na ustwieniach sieci i włanczam PnP to jak testuje to wyskakuje ze jest niedostępne :confused: pomocy ludzie co mam robic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam ogólne pytanie dotyczące gry po sieci na PS3. Neta mam w konsoli po wifi i generalnie wszystko jest ok (łączenie, pss, przeglądarka). Jeśli chodzi o granie w sieci to nie mam dużego doświadczenia. Pograłem trochę w Wojnę na Północy i było w miarę ok (czasem mnie wywalało ale rzadko). Ostatnio ściągnąłem demo Guardians of Middle Earth i niestety w zdecydowanej większości przypadków wyrzucało mnie z gry. Wiem, że gra nie jest w tym kierunku jeszcze zoptymalizowana ale zastanawiam się w jakim stopniu problem jest u mnie.

Czy rzeczywiście jest znaczna różnica przy połączeniu konsoli kablem a przez WiFi? Czy w ogóle da się sensownie grać bezprzewodowo? Co mógłbym ew. pozmieniać w ustawieniach (router, konsola) żeby sytuację poprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak chodzi mi o PNP Jak jestem na ustwieniach sieci i włanczam PnP to jak testuje to wyskakuje ze jest niedostępne :confused: pomocy ludzie co mam robic ??

Proponuję jakiś telefon zaufania - zadzwoń zanim będzie za późno...

Wiesz w ogóle, do czego Ci to PNP jest potrzebne, czy zwyczajowo drażni Cię napis, że jest ono niedostępne ?

PS. W ustawieniach sieci nie ma PNP - jest za to UPNP... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh sorki UPnP dlaczego jest niedostepne potrzebne mi to bo bez tego niemoge zagrac se w jednom gierke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPnP, oprócz uaktywnienia w ustawieniach konsoli, trzeba też włączyć w opcjach routera - o ile go posiadasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle opcja nazywa się tak samo - czyli UPnP...

Podaj model, to podpowiem dokładniej gdzie można jej szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli któraś z wersji Huawei'a ?

Jak zalogujesz się na router, to w Advanced masz UPnP - i dwie opcje do zaznaczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie proszę o pomoc , bo mecze się już z tym tematem caly dzień i lipa:( chodzi o gre PES 2013 na PS3. Udalo mi się zmienić typ nat z 3 na nat 2 i to jest ok. Wlaczylem na routerze UPnP , później dalem DMZ na konsole bo ustawiłem jej statyczne IP = 192.168.0.6 , puscilem wszystkie porty w port forwarding czyli TCP: 80,443 i UDP:5223,3478,3479 i ciagle mam komunikat ze nie mogę grac na lobby tylko na quick match, miał ktoś taki problem? , mam router netgear WGR614v6 . aha wszystko polaczone kablem (nie tam żadne wi fi)

Edytowane przez hernanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie sie zalogowac na jakiejs stronie ?

Pozatym, na stronie Twojego operatora masz instrukcję obsługi - masz tam napisane jak się zalogować na router...

@down - Talk Talk nie robi sprzętu - to dostawca internetu, a router pochodzi zwykle od Huawei'a, Netgeara lub D-Linka...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na tym forum, szukałem sporo na temat połączenie z siecią ale niestety nie mogę ustawić dalej internetu w swojej konsolce. Otóż mam ps3 super slim, oraz internet z play online. Jeżeli zakładam na komputerze sieć ad-hoc to wtedy ps3 w ogóle "nie widzi" jej. W tym celu ściągnąłem program Connetify i zakładam sięc jako Access Point, szyfrowanie WPA2. Konsola widzi wtedy sieć, po wpisaniu hasła i na końcu pojawia się błąd że nie można połączyć się z siecią. Dla pewności że wszystko dobrze działa w tym samym czasie bez problemu połączyłem się z tym AP z telefonu z androidem i internet śmigał bez żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie pomoglem :)

i dziala :)

wpisz swoje ip na gurze tak o http://(twoj ip) wpisujesz login i haslo a login i haslo to: admin dalej dasz se rade ;D powodznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×