Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

@up tylko niektóre gry wspierają pobieranie podczas grania i nie da się tego nigdzie wł/wyłączyć- albo jest ta funkcja albo nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up tylko niektóre gry wspierają pobieranie podczas grania i nie da się tego nigdzie wł/wyłączyć- albo jest ta funkcja albo nie ma.

Aha szkoda dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie.

Edytowane przez figi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem, że od pewnego czasu gier nie aktualizuje dochodzi do jakiegoś procenta i pisze błąd a w nawiasie kod 87... . Dziś mi pokazał się komunikat, że użytkownik został odłączony od punktu dostępu ale kłopot w tym, że routera nikt nie wyłączył O.o. Wiecie może o co chodzi bo przez w część gier grać nie mogę bo aktulki są. Poza tym net na konsoli chodzi wolniej niż zawsze YT działa tragicznie a wcześniej było git strony się szybko ładowały a tera czekam 2 min na załadowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak robiłem. To pewnie wina routera bo mam ten biały szajs z dwoma antenkami. Serwisant raz przyjechał dosłownie żalił mi się na ten router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam pewien problem z siecią,a mianowicie:glównym moim celem jest podlączenie PS3 do PC kablem skrosowanym do drugiej karty sieciowej.Do pierwszej jest podlączony glówny kabel Ethernet przez który otrzymuje internet od dostawcy.Kiedyś podlączalem w ten sposób konsole,lecz bylo to już dawno i wszystkiego nie pamiętam.Jednak napiszę co już zrobilem.Wszedlem w Start > panel sterowania > sieć i internet > centrum sieci i udostępniania > zmień ust.karty sieciowej i tutaj mam coś takiego POLĄCZENIE LOKALNE , POLĄCZENIE LOKALNE 2 i POLĄCZENIE SZEROKOPASMOWE.Wszedlem w polączenie lokalne i jego wlaściwości.Tam wybralem z listy protokól internetowy w wersji 4 w którym ustawilem ręcznie IP 192.168.1.2 i brama 255.255.255.0.Następnie wszedlem w polączenie szerokopasmowe i tam zaznaczylem opcję ''Zezwalaj innym użytkownikom sieci na łączenie się poprzez połączenie internetowe tego komputera''.Rozlączylem się z internetem i polączylem ponownie.Wl.konsole i tam w ustawieniach sieci wybralem nastepujace opcje:niestandardowe > pol.przewodowe > automatyczne > reczne i wpisalem IP 192.169.1.3,brama 255.255.255.0,router domyślny 192.168.1.2 i oba DNS to samo co router domyślny.Na koniec MTU aut. > proxy nie > UPnP wl.Gdy przetestowalem sieć.IP potwierdzilo,lecz już przy pol.internetowym wyskoczylo NIEDOSTĘPNE.Zaś na dole byla zawarta informacja Bląd serwera DNS.I tu moje pytanie co moglem zrobić nie tak?Wiem dużo napisalem,ale chcialem by każdy kto to przeczyta wiedzial co zrobilem i może dzięki temu będzie wiedzial,gdzie popelnilem bląd.Proszę o pomoc...z niecierpliwościa czekam na każdą odp.

JUŻ PROBLEM SAM ROZWIĄZALEM.JAKOŚ DOSZEDLEM DO CELU :)

Edytowane przez Rastaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odpalam Guardians of Middle-earth i pierwszy napis jaki mi sie pojawil to ze Nat cos tam cos tam... Gra sie laczy ale trwa to okolo 2 min. Przy Bulletstorm pisze: Twoj NAT ma status ograniczony, mozesz miec problemy z zakladaniem rozrywek. I nie da sie grac online:( I tylko przy tych grach mam taki problem, we wszystkie inne gram normalnie. Powiedzcie mi o co chodzi? Z tego co pamietam to przekierowalem porty PS3 na routerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, no to ja mam problem, jak większość 'zielonych' podłączających internet pod konsolę..

Otóż mam internet mobilny (modem od Plusa) i kabel ethnernet, łaczę to wszystko z konsolą, wszystko pięknie, ładnie, a tu takie coś:

Uzyskaj adres IP: Powodzenie

Połączenie internetowe: Niepowodzenia

Upłynął limit czasu połączenia z serwerem. (80710092)

Pragnę zauważyć, że stosowałem się do wskazówek tego pana:

http://gametrade.pl/grupa/playstation-3-/czy-da-sie-podlaczyc-mobilny-internet-do-ps3-

Przestudiowałem chyba całe google z tematami o tym samym problemie, ale żadna odpowiedź nie była w stanie mi pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie.

Miałem konsolę w naprawie (zacięła się płyta w środku). Wczoraj go odzyskałem i od razu włączyłem Fife 13, by sprawdzić czy wszystko jest ok.

Owszem, gra działa, konsola działa, ale powodowałem lagi na każdym meczu, mimo że nigdy ich nie miałem - szybkość łącza mam 60mb.

Na jednym meczu miałem spore lagi, na drugim już mniejsze, ale co 20 sek się zdarzały.

Macie jakiś pomysł? Może jakiś reset łącza w ps3? By na nowo się podłączyć?

Czekam na pomoc, z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

podpowie mi ktoś czy jest jakaś możliwość poprawienia łącza przez jakiś progra alb coś a dokładnie stabilizacje ping-a u mnie skacze od 40-120 to chyba słabo ??neta mam podpietego do konsoli kablem skrętką (router-skrętka -konsola)

z góry dzieki za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ruter TL-WR3400G jak przypisać porty TCP/UDP w routerze ponieważ nie działa mi Pes 2013 i Konami podało porty jakie trzeba ustawić na routerze ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Proszę o pomoc.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym na konsoli objawia się działanie netu, że potrzebujesz go ustabilizować?

BF3 multi lagi jak diabli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet mam z kablówki i na kompie wszystko śmiga. Podłączam modem do ps3 i próbuje się połaczyć (niestandardowo lub łatwe) za kazym razem wyskakuje niepowodzenie przy pobieraniu adresu ip i na tym się kończy. Nie wiem czemu tak jest, myślałem, że to łatwe - podłaczyć kabel ethernet do ps3 i skonfigurować sieć w opcjach. Prosze o pomoc.

Edytowane przez bartol09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podczas gry przez sieć. Korzystam z internetu radiowego. Czasem wyrzucało mnie z serwera podczas gry, jednak działo się to sporadycznie. Od pewnego czasu granie w sieci jest u mnie koszmarne. Otóż pewnego dnia w ogóle nie mogłem nawiązać połączenia z internetem (po prostu go nie było jak to czasem w radiówce). Na drugi dzień wrócił, ale od tamtej pory nie da się grać. Po 2 min rozgrywki, czasem na samym początku wyrzuca mnie do menu gry i pisze, że utraciłem połączenie z serwerami gry i tak na okrągło. Jeśli ma to jakieś znaczenie jest to gra Battlfield Bad Company 2. Ponad to mam niekiedy problem w wpisaniem się do PSN. Wyskakuje mi wtedy błąd serwera DNS. Nie mogę uruchomić także np. PS Store, bo np. przeglądarka działa prawidłowo. Nie wiem, czy powinienem zadzwonić do dostawcy internetu, czy szukać winy w ustawieniach sieciowych w mojej konsoli (połączenie kablowe do rutera). Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca o co chodzi, ale wpisałem tę komendę i mi co sekunde coś wyskakiwało. I tak na 32 bajty wyniki od 20-paru do kilkuset ms (jeśli przekracza 100 to zazwyczaj porządnie). Co kilkanaście wyników stało po 3-4 "upłynął limit czasu żądania". Nie wiem, czy o to chodziło, czy dobrze opsiałem wyniki. Wstawić screen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wklej screena.

Jeśli masz kogoś kto się zna na tym, możesz przywrócić router do ustawień fabrycznych i skonfigurować go od nowa.

Niektóre routery działają dobrze przez cały czas, a inne trzeba co jakiś czas zresetować i ustawić ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poleci mi ktoś jakiś dobry sprawdzony przez siebie router do 120zł pod katem konsoli?

net z kablówki mam.

muszę wymienić swojego tp linka wr720 ( nie polecam do ps3). dajcie jakieś typy co mógłbym nabyć bo chce nadal łączyć przez wifi konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym kupic router. Zalezy mi na dobrym zasiegu wifi. Zaastanawiam sie miedzy tplinkiem wr2543nd, a wr1043nd. Ktory byscie mi polecili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz korzystał z częstotliwości 5GHz (jednoczesna praca na obu częstotliwościach nie jest niestety możliwa), to bierz 1043 - to dalej dobry sprzęt, z niezłym zapleczem w postaci masy alternatywnego softu i użytkowników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×