Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Ja posiadam router wi fi z kablowki vectra thomson TWG 840-4 czy jakos tak i konsole mam w 2 pokoju i zasieg ładny jest po odpaleniu konsoli od razu mnie wpisuje do sieci, nic nie muli i szybki jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola bedzie na kablu podłączona. wifi bardziej ma z innymi sprzetami dzialac. bo obecny d-link go-rt-n150 ma z zasiegiem problemy

do stawiki jeszcze moglbym d-linka dir-645 dorzucic - ladnie sie prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej - ile chcesz przeznaczyć $ i jaki zasięg / pokrycie Cię interesuje ?

Fajny pod względem wydajności i jakości, jest też WDR3600 od TP-Linka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokrycie - dom jednorodzinny. zasieg musi byc nawet przez 3 sciany i jakies 10 metrow. kwota to sie co chwile zmienia. chcialbym raz wydac i miec spokoj na lata. wczesniej kupilem za 60 zl jakis i nie spelnia swoich wymagan. Cena musi zejsc ponizej 300 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być na dłużej, to bierz TL-WDR3600 i ewentualnie zmień mu oprogramowanie na coś pokroju Gargoyle'a lub OpenWRT'ka...

WR2543 jest już zdaje się wycofany z produkcji, więc nawet ze wsparciem będzie krucho...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam internet 20mb/s z Virtaul Line i mój problem jest taki że wyjmuje kabel ethernet od komputera i podłączam go do PS3 później robie wszystko tak jak w instrukcjach na necie ale wiecznie błąd DNS

80710102 i dalej nie wiem co mam robić ustawiałem ręcznie te serwery DNS i też nic nie pomogło dzwoniłem do tych z Virtual Line żeby popytać ale nic nie doradzili i nie wiem co jeszcze może pomóc bardzo prosiłbym o pomoc może ktoś wie w czym tkwi problem albo może coś źle robie.

Z góry wielkie dzięki dla tego co chociaż spróbuje pomóc :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja nie maa Routera.

odłączam kabel internetowy od komputera i podłączam do PS3 a to chyba jest tylko do routera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonfigurowałem Neta na PS3, i podczas wpisywania wyskakuje mi że trwa konserwacja sieci Sony, Dzisiaj to samo. Rzeczywiście jest konserwacja czy coś źle ustawiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonfigurowałem Neta na PS3, i podczas wpisywania wyskakuje mi że trwa konserwacja sieci Sony, Dzisiaj to samo. Rzeczywiście jest konserwacja czy coś źle ustawiłem?

Od wczoraj wieczorem cały czas trwa konserwacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a zabieram na tydzień konsolę w miejsce bez neta, a nie zdążyłem pobrać Corvetty do GT5 ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a zabieram na tydzień konsolę w miejsce bez neta, a nie zdążyłem pobrać Corvetty do GT5 ;<

Złosliwość rzeczy martwych. Z tego co napisali na Twitterze, to przerwa jeszcze trochę potrwa:

"Unfortunately scheduled PSN maintenance has over-run. The service is not expected to return until 18.30GMT. Apologies for the inconvenience."

Edytowane przez Slawek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge sie polaczyc na multi w bulletstorma bo jest napisane: Twoj NAT ma status OGRANICZONY: mozesz miec problemy z zakladaniem rozrywek:( Co to moze byc?? W inne gry gram normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge sie polaczyc na multi w bulletstorma bo jest napisane: Twoj NAT ma status OGRANICZONY: mozesz miec problemy z zakladaniem rozrywek:( Co to moze byc?? W inne gry gram normalnie.

Ustawienia routera? Sprawdź czy masz ograniczenia jakieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nat jest chyba narzucony przez dostawcę internetu i specjalnie nie można nic z tym zrobić , tak mi się wydaje przynajmniej . Można natomiast pootwierać w routerze porty , z których korzysta gra , zawsze są wypisane w instrukcji , której nie ma do wersji cyfrowej , także trzeba poszukać w internecie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nat jest chyba narzucony przez dostawcę internetu i specjalnie nie można nic z tym zrobić , tak mi się wydaje przynajmniej . Można natomiast pootwierać w routerze porty , z których korzysta gra , zawsze są wypisane w instrukcji , której nie ma do wersji cyfrowej , także trzeba poszukać w internecie .

nie jest narzucony(przynajmniej tak mi się wydaje) ja jak podpinam konsolo bezpośrednio do modemu od upc(czyli bezpośrednio ) to mam nat 1 a jak przez ruter to nat 2 . nat 3 to ograniczony dostęp poczytaj na tym forum tam pisali co pozmieniac w ustawienich rutera. tu poszukaj http://www.ps3site.pl/forum/topic/54762-ps3-a-siec/page__st__5340

Edytowane przez teddiipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pewnie było milion razy ale nie ma opcji by przebrnąć przez ten wątek... życia by mi zabrakło :)

Mam pytanie. PS3 mam podłączone w sieci lokalnej. Wszystkie urządzenia wymagały podania hasła sieciowego które sam ustawiłem (PC, 2 Laptopy) ale niestety nie wiem gdzie mam je wpisać w PS3....

PS. Odradzam D-Linki... dziadostwo i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalem ale nie umialem znalesc:( Pisalem juz tutaj na "Ps Sieć" ale nikt nie odpisal:( Tez mam internet z upc i router. Tylko nie wiem gdzie moge sprawdzic gdzie sa te ograniczenia, i jaki mam nat jak kolega wyzej wymienil NAT1, NAT2... Porty juz przekierowalem z playa i mam podlaczonego przez wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach routera? wpisz ip routera co jest na pudle w przegladarce i wejdziesz do jego ustawien, tam mozesz odblokowac niektore rzeczy i porty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ps3 skonfiguruj od nowa połączenie internetowe i tam na końcu będzie testuj połączenie. W którymś momencie jest Typ nat i tam jest napisane Typ 2 Typ 1 itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo mam nat typ 2, a chcę mieć nat otwarty i mam router tp-link od mojego dostawcy internetu i dostawca zmienił hasło i tylko on je posiada do tego menu żeby przekierować porty. Dzwoniłem i wysyłałem mailem porty do przekierowania ale bez skutku. Po prostu mam tego dość, pracują tam normalni debile i wpadłem na pomysł żeby kupić drugi router żeby mieć dostęp do tego menu i gdy będę grał na ps3 to będę włączał drugi router. Czy takie coś jest możliwe? Widziałem na alledrogo za ok 30zł router (bez wifi ale pociągnę sb kablem). W opisie aukcji było napisane że jest możliwość przekierowywania portów. Przejdzie takie coś?? Zaznaczam od razu że nie chcę mieć nic wspólnego już w tej sprawie z moim dostawcą internetu i nie doradzajcie mi żadnej konsultacji z nim. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokrycie - dom jednorodzinny. zasieg musi byc nawet przez 3 sciany i jakies 10 metrow. kwota to sie co chwile zmienia. chcialbym raz wydac i miec spokoj na lata. wczesniej kupilem za 60 zl jakis i nie spelnia swoich wymagan. Cena musi zejsc ponizej 300 zl

Nie wiem czy trafię w to co byś chciał dokładnie. Mieszkam w domu, do tego modelu mam podpięty pc na kablu, dwa laptopy na wi- fi, dwie komórki i konsolę. Laptop i komórki latem w ogrodzie działają dobrze, ale nie z każdej strony. W domu na moim piętrze (około 115m2) sygnał łapie wszędzie dobrze, nigdy nie było żadnych problemów. Cena moim zdaniem też jest dobra. Z tego co wiem zawsze możesz podłączyć antenę lepszą ale ja tego nie próbowałem bo mi wystarcza w zupełności. Link poniżej. Jeśli jakieś pytania masz , pisz jeśli będę w stanie pomóc to pomogę.

http://www.tp-link.c...model=TD-W8901G

Zapomniałem o jednym. Ten model jest już wycofany z produkcji ale można go jeszcze w sklepach kupić tylko trzeba poszukać. Cena z tego co wiem waha się pomiędzy 100 a 150 zł.

Edytowane przez ljbigluki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×