Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz dokładnie porty, jednak z tego co widziałem miałeś to ustawione:

TCP: 80, 443, 3478, 3479, 3480, 5223, 8080, 10070-10080

UDP: 3478, 3479, 3658, 5223, 10070

To są dane ze strony Sony, ewentualnie wywal porty powyżej 10k z listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobiłem tak jak napisałeś , nadal to samo :

8cdcd2a5aad6828fgen.jpg

75849a3a01b28bdcgen.jpg

7fd929ec853cb581gen.jpg

Wrzuciłem wszystkie porty w te trzy zakładki . A w tym porcie Sip również wpisać 88 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIP możesz olać PS3 nie ma to znaczenia.

Tu jest rozmowa na temat internetu mobilnego play: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=28956

Są tam dwa dosyć ważne zdania:

Play (tak samo jak Orange) nie robi NAT.

Natomiast tak jak ktoś tu pisał, ruch inicjowany z zewnątrz do abonenta jest blokowany.

Jeśli jest to prawda (a najprawdopodobniej jest) nic nie pomoże wymiana sprzętu, musisz pomyśleć nad innym operatorem.

Mogę się mylić więc warto znaleźć kogoś kto ma Play i spytać się czy u niego to działa.

Jest jeszcze sposób z połączenie mostkowym, ps3 kablem do kompa i na kompie udostępniasz połączenie.

http://forum.dobreprogramy.pl/internet-playonline-pod-ps3-jak-podlaczyc-t451764.html

Nigdy tego nie robiłem, więc nie napiszę dokładnie co i jak, w powyższym linku masz mniej więcej co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak nawet wymienię router nic mi to nie da ponieważ play nie zrobi mi Nata ? Jeśli tak to jestem udupiony właśnie przedłużyłem umowę i dostałem ten router i miałem nadzieję pograć na nim na ps3 w salonie zapewniali mnie , że nie ma problemu z podłączeniem do ps3, jutro zadzwonię i ich opieprzę.

Pozdrawiam

Edytowane przez Theiceman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o podłączeniu mostkowym i zobacz czy to działa.

Nie łączysz konsoli do routera, tylko za pomocą kabla do komputera i tam udostępniasz połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metoda router - komputer - ps3 również nie działa. Czy ktoś posiada owy nat 3 i gra w jakieś gry online bo np mi działą uncharted 2 oraz bad company 2 lecz w u2 nie mogę zagrać wszystkich trybów bo nie wyszukuje graczy . Szukałem listy gier lecz nie mogłem znaleść.

Edytowane przez Theiceman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie. Skąd mam wiedzieć jakie porty używa ps3 bo chciałem odblokować te porty żeby jak gram przez internet to ten firewall był niski czy jak to się tam nazywa. Bo teraz mam ten nat type 2 a ja chce mieć otwarty. Obejrzałem kilka filmików jak to zrobić ale gdy w linku wpisywałem mój adres ip to nie mogłem się zalogować i u mnie chyba może to zrobić admin sieci. Więc zadzwoniłem do dostawcy i powiedzieli żebym im powiedział które porty odblokować ale nie wiedziałem które to się ich pytam ale nie wiedzieli jak to sprawdzić więc piszę tutaj jakie porty ew. gdzie to sprawdzić wykorzystuje ps3 bo jest dużo ludzi z którymi nie mogę się połączyć.A i jeszcze nie wiem czy to każda gra inny port wykorzystuje czy to ogólnie konsola?? Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam :)

Edytowane przez pawciu199722

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz NAT2 to znaczy, że wszystko masz ok i możesz bez problemów grać online.

NAT1 w domu praktycznie nie da się uzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój syn ( 10 lat) otrzymał na gwiazdke PS3. Ja jako mama podjęłam sie podłączenia bezprzewodowo pod domową sieć.Podłączyłam kika sprzetów w domu i działaja :)

Internet ma z kablówki -Multimedia (20mb)

Router - TP Link TL-WR941ND

Laptopy, Tv Smart ,tablety oraz smartfony działaja bez problemu poprzez WIFI natomiast nie umiem podlaczyc PS3

Playstation 3 - Gdy chcę połączyć wybieram :

Ustawienia połączenia internetowego > Ok > Łatwe > Bezprzewodowe > Wyszukaj (znajduje moją sieć - wybieram ją) ( 100% zasięgu)>

WPA-PSK / WPA2-PSK > Wpisuje klucz WPA > "Upłynął dozwolony czas wymiany informacji kluczowych. Wprowadzony klucz WPA może być nieprawidłowy." ...

Korzystałam równiez z porad http://porady.polygamia.pl/porady/w,3053,124267640,124267640,PS3_jak_podlaczyc_do_internetu_sieci.html ale tez nie mogę sie połączyć. Co jest nie tak?

Proszę o pomoc

Z góry dziekuje

Witam. Mój syn ( 10 lat) otrzymał na gwiazdke PS3. Ja jako mama podjęłam sie podłączenia bezprzewodowo pod domową sieć.Podłączyłam kika sprzetów w domu i działaja :)

Internet ma z kablówki -Multimedia (20mb)

Router - TP Link TL-WR941ND

Laptopy, Tv Smart ,tablety oraz smartfony działaja bez problemu poprzez WIFI natomiast nie umiem podlaczyc PS3

Playstation 3 - Gdy chcę połączyć wybieram :

Ustawienia połączenia internetowego > Ok > Łatwe > Bezprzewodowe > Wyszukaj (znajduje moją sieć - wybieram ją) ( 100% zasięgu)>

WPA-PSK / WPA2-PSK > Wpisuje klucz WPA > "Upłynął dozwolony czas wymiany informacji kluczowych. Wprowadzony klucz WPA może być nieprawidłowy." ...

Korzystałam równiez z porad http://porady.polygamia.pl/porady/w,3053,124267640,124267640,PS3_jak_podlaczyc_do_internetu_sieci.html ale tez nie mogę sie połączyć. Co jest nie tak?

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam taki problem, kupiłem ps3 ss 500, i nie mogę się bezprzewodowo połączyć z internetem. Przy pierwszej próbie połączenia znalazło router, i wyskoczył komunikat, że przekrokomunikat czono czas...

Przy następnej próbie wyskoczył komuikat, żeby uzyskać połączenie internetowe, podłącz kabel ethernet.

Router to Linksys WAG 200g

Dostawca to Orange

Dodam, że wcześniej przez 3 miesiące ps3 była podłączona bezprzewodowo z routerem netgar, tylko nie pamiętam jaki model, z netem od UPC, i wszystko ładnie śmiga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. To mój pierwszy post.

Mam następujący problem. Posiadam internet Netii (netia spot). Chcialem miec serwer multimediow czyli widziec swego kompa na ps3. Kombinowalem kilka dni i niestety nie udalo. Oficjalna wersja to taka ze spot netii nie puszcza sygnalu. Nawet w netii tak mi powiedzieli i zaproponowali zastosowac dodatkowy swicht , moze byc stary router. Mialem w domu starego d-linka di-524. Kabel z spot netia do routera i z niego kabel do kompa i po wifi do ps3. Wszystko fajnie pieknie. Konsola i komp sie widza, wszystko moge udostepniac zarowno na sztywno jak i przez ps3 media serwer. Ale pojawia sie problem. Nie moge obejrzec filmu zadnego do konca (wywala mnie po kilkudziesieciu minutach) i nie moge skopiowac filmu na dysk. Rowniez wywala mnie po kilku czasem kilkudziesieciu procentach. Kombinowalem na rozne sposoby. Po kablu, po wifi, reset modemu, nowe firmware d-linka i ciagle ten sam objaw. Wywala mnie z sieci przy probie kopiowania lub obejrzenia filmu po jakims czasie. rownez wywala inne urzadzenia podlaczone do sieci. za chwile laczy wszystko z powrotem ale niestety proces ogladania lub kopiowania musze zaczynac od nowa. W czym problem i prosze Was o pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum, więc nie wiem gdzie to pisać ;)

Otóż mój problem jest następujący

Dlaczego na ps3 nie działa mi internet mimo tego że kabel sieciowy jest podłączony?

Do ps3 mam podłączony kabel sieciowy(ethernet) ale nie uzyskuje adresu ip.

co mam zrobić ?

Naprawde prosze o pomoc bo już nie wiem co robić ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak w temacie, interesuje mnie kwestia zabezpieczeń w systemie ps3 przeciwko włamianiom do sieci domowej. Czy grając online na ps3 mogę być w 100% pewny że nikt mi się nie włamie przez neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się połączyć z internetem na ps3 przez wifi mam liveboxa od neostrady na początku wyskakiwało że nie uzyskano adresu ip to wprowadziłem ręcznie teraz wyskakuje błąd z dns próbowałem wpisywać różne dnsy ale to nie pomagało.Czy muszę coś ustawić w ruterze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laczysz sie wifi czy kablem

Nie wiem czy to pytanie jest do mnie ;)

Mam możliwość podłączenia do sieci przez wifi i kabel. Aktualnie jest podłączona przez wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych problemów. Interesuje mnie czy konsola ps3 ma wbudowane zabezpieczenia przed włamaniem z zewnątrz, dlatego że u mnie w domu na tym samym routerze pracuje firma, i nie chcę dopuścić do sytuacji że gram na ps3 np. w BF3 na jakimś serwerze i w tym samym czasie jakiś frajer próbuje się włamać, udaje mu się i kradnie wszystkie dane dotyczące firmy. Czy wiesz/wiecie może jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji zeby przez ps3 ktos ci sie na dane firmowe połakomił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych problemów. Interesuje mnie czy konsola ps3 ma wbudowane zabezpieczenia przed włamaniem z zewnątrz, dlatego że u mnie w domu na tym samym routerze pracuje firma, i nie chcę dopuścić do sytuacji że gram na ps3 np. w BF3 na jakimś serwerze i w tym samym czasie jakiś frajer próbuje się włamać, udaje mu się i kradnie wszystkie dane dotyczące firmy. Czy wiesz/wiecie może jak temu zaradzić?

możesz być spokojny- przez PS3 nikt Ci się nie włamie do sieci...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam takie pytanie.Wchodze w sklep ps store i zaznaczam grę do ściągnięcia gra się pobiera ale gdy już włączę jakąś grę aby pograć gra pobierana z PSS się zatrzymuje i pisze w oczekiwaniu.A jakiś czas temu zdaje mi się że w czasie grania gry normalnie sie pobierały z pss a teraz nie.czy jest jakaś opcja w ps3 aby włączyć pobieranie gier z siec w czasie grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×