Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz przypisac ip dla konsoli. Na necie dokladnie znajdziesz jake to ip. A co do firewal to w ktorejs zakladce ustawien routera (nie mam jak sprawdzic bo w pracy jestem) jest firewal i musisz to odznaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przypisac ip dla konsoli. Na necie dokladnie znajdziesz jake to ip. A co do firewal to w ktorejs zakladce ustawien routera (nie mam jak sprawdzic bo w pracy jestem) jest firewal i musisz to odznaczy.

niestety cięgle nat3

Czy UPnP ma być włączone czy wyłączone? gdy zaznaczone mam włączone to pisze nidostępne

Edytowane przez kibol10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupic router z obsluga 3g, albo przez pc udostepnic internet

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: Wpływ ma chociażby otwarcie / przekierowanie portów:

  1. Ręczne - czyli wklepujesz numer konkretnego portu lub ich zakres...
  2. "Całkowite" - czyli wrzucasz konsolę (poprzez jej adres IP) do DMZ'a...
  3. Automatyczne - konsola sama wysyła informacje do routera / urządzenia sieciowego, który port ma zostać otwarty / zamknięty w zależności od zapotrzebowania. A nazywa się to właśnie UPnP ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Problem polega na tym ze jak chce grac w fife 13 to mam straszne lagi. Nieraz mniejsze nieraz wieksze. Nawet jak net dobrze hula i jest niski ping. 8mb ping 30. a lagi sa. Poziom firewall w fife pokazuje sredni. Z tego co wiem to powinno byc zielone i niski poziom :/. Przypisalem Ip do konsoli, odblokowalem porty, dodalem ip do strefy DMZ . Upnp jest wlaczone w routerze i konsoli ale w ps3 pokazuje niedostepne :/ nie wiem dlaczego. Od dostawcy upnp napewno wychodzi. Zmienilem ip na stale. W liscie ps3 mam nat2 . Nie wiem co moze pomoc. Jakies pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to wina servera gry? Za kazdym razem tak masz? Nawet jak grasz z jakims polakiem?

A inne gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to wina servera gry? Za kazdym razem tak masz? Nawet jak grasz z jakims polakiem?

A inne gry?

zawsze tak jest. Obojetnie z kim gram. ale dlaczego Upnp mam niedostepne skoro jest wlaczone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: Wpływ ma chociażby otwarcie / przekierowanie portów:

  1. Ręczne - czyli wklepujesz numer konkretnego portu lub ich zakres...
  2. "Całkowite" - czyli wrzucasz konsolę (poprzez jej adres IP) do DMZ'a...
  3. Automatyczne - konsola sama wysyła informacje do routera / urządzenia sieciowego, który port ma zostać otwarty / zamknięty w zależności od zapotrzebowania. A nazywa się to właśnie UPnP ;)

A powiesz mi jak włączyć to UPnP

mi mimo że zaznaczam włącz to przy testowanie wyskakuje niedostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Opiszę mój problem. W domu mam router który podłamczam do ps3 na zmianę z moim komputerem (piszę z innego komputera). Dzisiaj rano kiedy chciałem podłączyć do ps3 wskoczył mi błąd - twoje konto jest wypisane z PSN. Później kiedy chciałem się połączyć z internetem pokazywał się błąd 08... . W tescie połączenia internetowego pokazało:

Uzyskiwanie IP: udało się

Połączenie sieciowe: Nie udało się

Czy można coś zrobić? Jestem zielony w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiesz mi jak włączyć to UPnP

mi mimo że zaznaczam włącz to przy testowanie wyskakuje niedostępne

UPnP włącza się w konsoli, i przede wszystkim na routerze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak ściągam grę to ona mi strasznie wolno się pobiera, jest jakiś limit prędkości czy coś takiego, coś w ustawieniach sieci? Mam internet 30MB więc 10gb to jakieś 40min max a nie 4h -,-

Edytowane przez siupskyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po drugiej stronie serwer ma ograniczenia, w takim przypadku możesz mieć 200MB, niestety nic to nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN nigdy nie "puszcza" szybciej niż 16Mb/s (2MB/s).

Przynajmniej tak wynika z obserwacji kilkunastu osób przy ściąganiu różnych plików o różnych porach dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN nigdy nie "puszcza" szybciej niż 16Mb/s (2MB/s).

Przynajmniej tak wynika z obserwacji kilkunastu osób przy ściąganiu różnych plików o różnych porach dnia.

Dlatego zawsze jak daje test polaczenia to pokazuje mi ze mam 15Mb a neta mam 30Mb:D Konsola podlaczona przez wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPnP włącza się w konsoli, i przede wszystkim na routerze...

W jaki sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy wykonuję speedtes w Ustawienia sieci - test połączenia internetowego, download pokazuje mi faktyczny ale upload ścina AŻ o połowę!

To wina ustawień? Jak temu zaradzić? (kabel od routera wpięty mam w konsolę )

Pytam bo mam dziwny problem: wszystkie gry w sieci chodzą ok oprócz PESa 13. Ale UWAGA: tylko ja mam lagi, przeciwnicy NIE- grałem z Polakami, pytałem po meczu. Tzn nie tyle lagi ale czuję pewną bezwładność, przeciwnicy ponoć Nie (sieć od lokalnego dostawcy, dobry kabel 100 Mb/ 50, pokazuje 24 w kontroli. Jasne, starczy ale może - nie wiem- coś się blokuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam podłączyć konsole przez wifi kiedy moje SSID jest ze spacją. Za cholerę nie mogę tego ogarnąć. Moje SSID wygląda tak "nazwa 32". Proszę o pomoc bo niestety nie mogę zmienić nazwy SSID. Każda pomoc mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam podłączyć konsole przez wifi kiedy moje SSID jest ze spacją. Za cholerę nie mogę tego ogarnąć. Moje SSID wygląda tak "nazwa 32". Proszę o pomoc bo niestety nie mogę zmienić nazwy SSID. Każda pomoc mile widziana.

Witam

Normalnie :P Tak mi się zdaje... Daj tylko wyszukiwanie i wsio... Konsolka wyszuka pobliskie wi-fi bez względu czy masz tam spację czy nie :P A później tylko hasełko i poszliii.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy nie podłączałeś PS3 do sieci. Jak wybiorę z listy moje wifi to każe mi podać SSID, ze względu na to, że mam spację wywala mi komunikat, że znak spacji nie jest obsługiwany przez SSID. Jak to ominąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×