Skocz do zawartości
Gawron

Wtcc Seria Endurance.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze ciastka zaszkodziły Zibikielowi xD

Trochę suche były :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, dobrze, że mnie nie poczęstowałeś xD Wyślij żonkę na jakiś kurs ciasteczkowy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta raczej bedzie mozna zmieniac do woli.Jednak mozna ustalic np ze w polowie sezonu zamykamy okienko i zostaje jedna zmiana np.

Ja dzis chetnie bym sie przejechal wyscig treningowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tesh, o której stawiasz serwa? Dzisiaj pogoda zjebanejro, więc mi się cholernie nudzi. Daj mi Gawron znać jakby co na psn, sezonówki sobie porobię.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tesh, o której stawiasz serwa? Dzisiaj pogoda zjebanejro, więc mi się cholernie nudzi.

To wpadnij do mnie posprzątać :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 18 postawie,moze ktos przyjdzie.:whistling:

Łeb urywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej końcowe wyniki WTCC :biggrin:

Mardok jedziesz kwalifikacje do Le Mans :laugh:

http://img13.imagesh...abelawynikw.jpg

Kurna, ja też muszę przejść przez kwalifikacje.:beee:

Gawron podaj może tor do kwali i czas jaki jest do przyjęcia. Rzucę wszystko i zacznę trenować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Guldka za zwyciestwo i dzieki za duzo swietnej walki i rownierz wielkie gratulacje dla Seby,ktory wpadl w polowie sezonu ",zrobil wiatrak" i wzial sobie 3 miejsce na pudle.

Dzieki wszystkim za udzial i zapraszam na nastepny sezon w wyzszej klasie.:biggrin:

Ja myslalem raczej ze podam tor w poniedzialem o 19;30 i we wtorek do 19;30 bedzie wklejone juz zdjecie z czasem z szybkiej gry SLS full opcja,WM.Samochod bedzie jeden caly czas.kazdy ma merca na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluje Guldkowi! Wymiaczacz z niego :)

Seba - czarny koń, wpadł i pozamiatał w kilku wyścigach zdobył tyle punktów, że wystarczyło do 3 miejsca!

Perek- mój największy rywal w końcu sezonu okazał się lepszy, ja niestety dwóch wyścigów nie pojechałem z powodu problemów technicznych- trudno i tak niezłe miejsce 7 :biggrin:

O wiele lepiej niż w Super GT :rolleyes:

Kolejna seria za nami, kolejne przed nami

Życzę wszystkim jak największego progresu i jak najlepszych miejsc w dalszych zmaganiach!

Gawron- tabelkę podmień w pierwszym poście i zakładaj nowy temat- Serie WTCC uważam oficjalnie za zakończoną :biggrin:

Nie chciało mi się już robić graficznych wyróżnień, więc może tak ode mnie:

Pół żartem pół serio

Guldek- najlepszy popierdalacz

Gawron- vice popierdalacz pobita śmietanka ( przez Guldka )

Seba- czarny koń serii

Jack- największy rozpierdalacz

Mardok- vice rozpierdalacz i przepychacz

Watson- najlepsza wschodząca gwiazda, dobry materiał na przyszłego mistrza :laugh:

Arcadiush- najlepsza władza wykonawcza - żółtych i czerwonych kartek

pnabor- "najbardziej" puszczającemu nerwy kierowca ( 5 razy wyszedł z wyścigu po totalnym wkurwieniu na rozpierdalaczy )

perek- najlepszy kierowca na mokrej nawierzchni

valhalem- mistrz Nurba 24h

reissdorf- konsekwencja w zdobywaniu 11 miejsca w wyścigu ( aż 6 razy :) )

Idę grać w Crysis 2 :D Mimo, że mam kartę graficzną GF 8600 GT to śmiga i to nie najgorzej :teehee:

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Gawron88

2. guldekPL - Audi R8 Race Car (Audi PlayStation Team ORECA) '05 715KM/950kg

3. GTPL_Jack - Audi R8 Team Oreca Playstation #4 719 KM/950kg

4.Shady25_

5. r84 - ????

6. Gucio79

7.pnabor - jeszcze nie wiem czym jechać

8. PEREK1977- W TRAKCIE SELEKCJI AUTA....

9. Midgardsrom - BMW V12 LMR Race Car '99

10. Watson20054133- Mazda 787B Race Car '91 / Mercedes Benz CLK-GTR Race Car '98

11. Mardok_1986 - BMW V12 LMR Race Car '99

12. arcadiush - będzie ostateczna lista dopuszczonych wozów to se coś załatwie. :P

Poniżej końcowe wyniki WTCC :biggrin:

Mardok jedziesz kwalifikacje do Le Mans :laugh:

buahaha, a ja jestem 9 i nie muszę :laugh:

Idę grać w Crysis 2 :D Mimo, że mam kartę graficzną GF 8600 GT to śmiga i to nie najgorzej :teehee:

Też mam GF 8600 GT. :sweat: Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Gawron88

2. guldekPL - Audi R8 Race Car (Audi PlayStation Team ORECA) '05 715KM/950kg

3. GTPL_Jack - Audi R8 Team Oreca Playstation #4 719 KM/950kg

4.Shady25_

5. r84 - ????

6. Gucio79

7.pnabor - jeszcze nie wiem czym jechać

8. PEREK1977- W TRAKCIE SELEKCJI AUTA....

9. Midgardsrom - BMW V12 LMR Race Car '99

10. Watson20054133- Mazda 787B Race Car '91 / Mercedes Benz CLK-GTR Race Car '98

11. Mardok_1986 - BMW V12 LMR Race Car '99

12. arcadiush - będzie ostateczna lista dopuszczonych wozów to se coś załatwie. :P

13. zibikiel - podtrzymuję strategię arcadiusha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dokładnie będą przebiegać kwalifikacje? Mam nadzieję, że będą samochodami takimi jak będziemy startować w evencie. Nie mam SLSa.

Szkoda, że nie jeździłem z wami od początku bo raczej załapałbym się do pierwszej 10tki i kwalifikacje miałbym z głowy.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dę grać w Crysis 2 :D Mimo, że mam kartę graficzną GF 8600 GT to śmiga i to nie najgorzej :teehee:

też będę miał dzisiaj crysis z polskim dubingiem i z multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam GF 8600 GT. :sweat:

I co SUMO grałeś coś?

Jestem po 1,5 h grania w Crysis i jestem pozytywnie zaskoczony :)

Zainstalowałem na lapku crysisa i mimo, że niby karta graficzna lepsza to się tnie ( już 3 gra z kolei, która lepiej chodzi na blaszaku jak na laptopie ) jednak laptop nie nadaje się do gier ;p

Obecnie w blaszaku mam:

Core 2 Duo 2,26 Ghz podkręcony do 3.00 Ghz

Ram 4 Gb

Grafika GF 8600 GT chyba 1gb

Po włączeniu wyświetlił się komunikat o karcie, która nie jest kompatybilna z Crysis, ale mimo to gra odpala się i na rozdziałce 1024x768 jest ok :) Czasami złapie zwiechę na 3s i działa dalej :P Rozgrywki płynne :)

dę grać w Crysis 2 :D Mimo, że mam kartę graficzną GF 8600 GT to śmiga i to nie najgorzej :teehee:

też będę miał dzisiaj crysis z polskim dubingiem i z multi :)

Mam polski dubbing ( fajne teksty :P ) Wgrałem patch 1.2 + crack, ale multi jest chyba niedostępne, wiem że muszę stworzyć konto, ale jeszcze się w to nie bawiłem ;)

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje powinny być w formie wyścigu powiedzmy 10 okrążeniowego i autami klasy Le Mans. Po skończonym wyścigu nie miałaby znaczenia końcowa pozycja lecz patrzałoby się na najszybsze czasy okrążeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje powinny być w formie wyścigu powiedzmy 10 okrążeniowego i autami klasy Le Mans. Po skończonym wyścigu nie miałaby znaczenia końcowa pozycja lecz patrzałoby się na najszybsze czasy okrążeń.

To wymysliłes. Co to za kwalifikacje jak kazdy moze miec inna ilosc paliwa, mozna sie umawiac zeby robic tunel i  wiele wiele innych zmiennych. Gawron bedzie podawał tor pewnie tuning bedzie max. Zeby były równe szanse bo pewnie sa tacy sprytni jezeli bedziecie jechac SLSem to właczcie wychodzenie z poslizgu.

Dzieki za turniej :)

Tez podsumuje innych :D

Gawron, Seba - popierdalacze takie same jak ja :D

Jack - u mnie rowniez najwiekszy rozpierdalacz

Shady - jak troche pogra na kierownicy to mysle ze dołaczy do trójcy

Sumo - Trzeba na niego uwazac, nie wiem jak jego subaru przeszło przeglad z tymi swiatłami stopu, pewnie dał w łape :D

Mardok - tutaj równiez vice rozpierdalacz

valhalem - prawie popierdalacz :)

A o reszcie nie mam co napisac bo nie wadzili i nie miałem okazji z nimi dłuzej walczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dokładnie będą przebiegać kwalifikacje? Mam nadzieję, że będą samochodami takimi jak będziemy startować w evencie. Nie mam SLSa.

Szkoda, że nie jeździłem z wami od początku bo raczej załapałbym się do pierwszej 10tki i kwalifikacje miałbym z głowy.

To nie mozesz kupic i stuningowac?Przecierz drogi nie jest.Zreszta moge Ci przeslac bo ponizej miliona kosztuje i bedziesz mogl sobie latac.A mam najszybszego SLS-a :biggrin:

Tylko oddaj bo jak ja wypadne z 10 to tez bede musial lapki krecic.

A co do Mardoka to jest z niego taka goraca glowa i wiekszosc jechal jakims trabantem.Jak zacznie jezdzic bardziej z glowa i opanowanie to bedzie wysoko.

Podobnie Pnabor,nie wykorzystal optymalnie sezonu,duzo punktow oddal.

Perek jeszcze oswaja kierownice,Watson w sumie tez.

Shady i Midgardsrom rownierz powinni wlaczyc sie do walki i lepsze miejsca.

Powinno byc ciekawie,a walka o pierwsza 10-ke zacieta bo moze sie w niej zaczac robic ciasno.

Guldek te R8 takie szybkie czy to Ty tak pocinasz?:biggrin:

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guldek - nie rób jakiś teorii spiskowych. 10 kierowców jedzie próbując osiągnąć najlepsze czasy okrążeń a wszystkiemu przygląda się jeszcze kilu "sędziów". I byłoby najsensowniej. A nie jechać kwalifikacje do LM Mercedesem SLS AMG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guldek te R8 takie szybkie czy to Ty tak pocinasz?:biggrin:

Jakbbym grał na innym telewizorze to było by jeszcze lepiej :). To zasługa Audi po tuningu w szopie zrobiłem  docisk 60 |  105.

Edytowane przez machina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje powinny być w formie wyścigu powiedzmy 10 okrążeniowego i autami klasy Le Mans. Po skończonym wyścigu nie miałaby znaczenia końcowa pozycja lecz patrzałoby się na najszybsze czasy okrążeń.

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł - sam myślałem o czymś podobnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł - sam myślałem o czymś podobnym ;)

A jak ktoś zrobi rozpiździel i ktoś mu będzie przeszkadzał, bo cały czas będzie jechał za rywalem. Chyba, że przepuści kogoś zrobi sobie miejsce i pojedzie swoje. Z drugiej strony w wyścigu dochodzi drafting :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę zwykłe kwalifikacje, gdzie bez problemu zrobię wymaganą czasówkę i nie będę się spinał na kogoś xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę zwykłe kwalifikacje, gdzie bez problemu zrobię wymaganą czasówkę i nie będę się spinał na kogoś xD

Do tego mozesz robic ten czas w takich godzinach jakich chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×