Skocz do zawartości
Gawron

Wtcc Seria Endurance.

Rekomendowane odpowiedzi

A sls nie ma nic wspólnego z LM ... również możecie robić kwali fiatami 500 :)

Dokładnie, nie ma sensu robienie kwalifikacji do LM przy użyciu SLS. Bo czy to, że pojadę najszybszy w SLS`ie oznacza, że umiem tak dobrze opanować te prototypy Le Mans? No właśnie, to nie odzwierciedla umiejętności.

A żeby nie było draftingu to dałbym jakiś mały tor np Tsukubę gdzie liczą się umiejętności technicznej jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie ma sensu robienie kwalifikacji do LM przy użyciu SLS. Bo czy to, że pojadę najszybszy w SLS`ie oznacza, że umiem tak dobrze opanować te prototypy Le Mans? No właśnie, to nie odzwierciedla umiejętności.

A żeby nie było draftingu to dałbym jakiś mały tor np Tsukubę gdzie liczą się umiejętności technicznej jazdy.

To jedźcie jednym wytypowanym aute LM na danym torze. Proponuję wariata Peugeot 908 :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było/jest u Harda i powiem szczerze , że się sprawdzało bardzo fajnie . Był wyścig w którym w pierwszym okrążeniu każdy robił sobie miejsce a później próbował każdy uzyskać najlepszy czas . Kwali były 3 bodajże i mogłeś pojechać w dwóch i z nich był brany najlepszy czas .

Drafting chyba też jest w zwykłych kwalifikacjach , prawda ? A sls nie ma nic wspólnego z LM ... również możecie robić kwali fiatami 500 :)

I to jest najlepszy pomysł. Zrobić wyścig autami LM powiedzmy 20 okrążeń z zastrzeżeniem, że nie można kończyć ostatniego żeby każdy mógł spokojnie określoną ilość przejechać i wtedy ustalamy kolejność według best lapów. Wtedy można też ustawić PO 700, w jeździe offline już tego nie będzie można wyegzekwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będę musiał startować w kwali to jeszcze lepiej, ale jednak jazda wyścig-czasówki-zużywające się opony-czas to jakoś nie chodzi w parze. Preferuję zwykłą czasówkę bez spinki, kiedy ma się troszkę czasu i chęci bez żadnych przeszkód na torze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz kwalifkacje beda w czasie wyscigu to prponuje zeby dac kary małe lub duze wtedy gra bedzie nakładała kary za scinanie. Nie bedzie problemu ze sprawdzanie okrazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie lipa bedzie terzba organizatora zeby to ogarnal napewno beda jakies incydenty znow zabawa z nagrywaniem filmikow, bluzgi nerwy do tego trzeba zgrac termin zeby kazdemu pasowalo. Zrobic tak jak u Sumoo wykrecac czasy w sezonowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gt5 nigdy nie będzie tak jak naprawdę a hard to jakiś maniak pseudo-wyścigów na ps3. My nie jesteśmy kierowcami wyścigowymi i nie jeździmy w prawdziwych wyścigach więc róbmy normalne czasówki, ograniczenia, fotki i po zabawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy obustronny szacunek i parę ogólnych punktów regulaminu xD Nooo ptasznik napisz coś, jakie tory, kiedy kwali itp. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,zeby bylo jasno,kwali do 16-ki to jest tylko i wylacznie wybranie najlepszych/najszybszych kierowcow,nie ma znaczenia jakim samochodem sie ta czasowke kreci.Wybralem SLS bo kazdy powinien go miec,ja go kupilem za pierwsze 200k,niewazne.

Takie kwali na serwerze to ja musze poswiecac czas dodatkowo jeszcze 2 razy w tygodniu,tylko dla Was bo jednak zakladam ze nie bede musial sie kwalifikowac bo w dyszce sie utrzymam.

Ewentualnie mozna robic wyscig na 5-6okrazen przed wyscigiem i pierwszych 6 osob lapie sie na wyscig glowny do oczekujacej pierwszej 10-ki.Oczywiscie dzieki temu pierwsza dycha nie bedzie mogla sie rozgrzewac.

Myslalem rownierz o sezonowych jednak mi chodzi o to by te kwali to byl spontan,tor ni z gruszki ni z pietruszki i malo czasu na skrecenia best lapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem rownierz o sezonowych jednak mi chodzi o to by te kwali to byl spontan,tor ni z gruszki ni z pietruszki i malo czasu na skrecenia best lapa.

No to umawiamy się na konkretną godzinę w Twoim pokoju, powiedzmy 45 min przed wyścigiem głównym. Wtedy żadnych poślizgów tylko kwalifikacje startują dokładnie o zaplanowanej godzinie czy wszyscy są czy nie. Używamy aut z eventu, a więc PO 700 i 1 min przed kwalifikacjami wybierasz tor (najlepiej w miarę podobny do toru na jakim odbędzie się wyścig, może być też ten sam co w wyścigu głównym) oraz startujesz wyścig 10 okrążeń. W ciągu 10 okrążeń (w zależności od toru to będzie ok 15 - 20 min) każdy ma czas żeby znaleźć sobie dostatecznie dużo miejsca na torze oraz żeby wykręcić jak najlepszy czas. Każdy spokojnie wykręci wtedy 4-5 hot lapów i na koniec ustalamy kwalifikację według best lapów. Nikt nie będzie raczej nikomu specjalnie przeszkadzał bo każde uszkodzenie auta = zjazd do boksu, a więc strata czasu w kwalifikacjach na kręcenie best lap, a nawet jeśli to incydenty można rozpatrywać po wyścigu. Jeżeli komuś uda się coś zyskać w draftingu to jego sprawa, w normalnych kwalifikacjach też jest taka możliwość. W skrócie widzę to tak:

21:00 - założenie pokoju

21:15 - start kwalifikacji

21:35 - koniec kwalifikacji, każdy podaje swój best lap i ustalana jest kolejność. W późniejszym czasie można sprawdzić czy ktoś nie oszukał, jeżeli tak to BAN na zawsze.

21:40 - Ci co odpadli wychodzą, reszta wchodzi i krótka rozgrzewka przed wyścigiem

22:00 - start wyścigu głównego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe czy ja te wszystkie czasy zdaze spisac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe czy ja te wszystkie czasy zdaze spisac?

Każdy poda na czacie zaraz po wyścigu, myślę że dasz radę bo jak się wyjdzie do pokoju to czat jest długi i kilkanaście wiadomości się zmieści. Wtedy zrobić zakaz pisania czegokolwiek poza czasami i będzie ok.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdego obowiązkiem będzie zapamietanie swojego najlepszego , pozniej powoli sie spisze przez czata lub hsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co SUMO grałeś coś?

ja dopiero w wakacje będę miał czas pograć - teraz patrze tylko czasami jak żona gra :laugh:

Po włączeniu wyświetlił się komunikat o karcie, która nie jest kompatybilna z Crysis, ale mimo to gra odpala się i na rozdziałce 1024x768 jest ok :) Czasami złapie zwiechę na 3s i działa dalej :P Rozgrywki płynne :)

Też mam ten błąd, ale działa.

Mam polski dubbing ( fajne teksty :P ) Wgrałem patch 1.2 + crack, ale multi jest chyba niedostępne, wiem że muszę stworzyć konto, ale jeszcze się w to nie bawiłem ;)

a to Ty oryginała se ściągłeś z sieci? :laugh:
Sumo - Trzeba na niego uwazac, nie wiem jak jego subaru przeszło przeglad z tymi swiatłami stopu, pewnie dał w łape :D
Używany kupiłem, miał ważny przegląd, więc nie robiłem wcale - a ja do tyłu nie jeźdzę, więc mi światła tylne nie są potrzebne. :laugh:

Kwalifikacje powinny być w formie wyścigu powiedzmy 10 okrążeniowego i autami klasy Le Mans. Po skończonym wyścigu nie miałaby znaczenia końcowa pozycja lecz patrzałoby się na najszybsze czasy okrążeń.

Jak wspomniał valhalem - w ten sposób Kwalifikacje prowadzone są co poniedziałek (dzisiaj też) do turnieju Super GT PRO i to się sprawdza. ;)

Każdego obowiązkiem będzie zapamietanie swojego najlepszego , pozniej powoli sie spisze przez czata lub hsy

Ale przy wyświetlaniu najlepszego czasu, gra uwzględnia również te wykręcone "nielegalnie" ze ścinaniem zakrętów, więc do Kwalifikacji trzeba by wybrać jakiś tor, gdzie nie można oszukiwać. No chyba, że włączy się kary, ale i one nie zawsze dobrze działają. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal uważam to za idiotyzm, bo najpierw muszę ogarnąć samochód, później tor, do tego dochodzi jeszcze to, że mogę wypaść z toru i się uszkodzić i spieprzyć sobie okrążenie. Kwali chcę przejechać jak najszybciej, a to oznacza dla mnie częste wypadanie z toru i zjebanie wszystkiego, na co pracowałem. Nie wiem po co tak kombinujecie, wcześniej jeśli trzeba było się kwalifikować to się wyznaczało samochód, tor i jechało, zrobiło się fotę i po sprawie. To nie jest real czy tesh tesco żeby takie akcje odpieprzać, ja nie mam zamiaru się spinać i ktoś pewnie też nie. Po kiego tak kombinujecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem ze nie regulamin kwalifikacji ma sie dopasowac do Was tylko Wy do zasad w nich panujacych.Choc popieram Mardoka za wybor metody.

Po drugie jak narazie nie ma tylu chetnych by trzeba bylo sie kwalifikowac,ale zalozmy trzeba bedzie to prawdziwe kwali beda w wyscigu by wbic sie do tej 10-ki a pozniej sie w niej utrzymac.

Doskonale wiem jak wygladaja kwalifikacje w SGT jednak jest jeden wazny feler,zamiast dwoch wyscigow na tydzien jest tylko jeden.Ja tam wole jechac za te 2 wieczory 2 wyscigi i nawet bez znaczenia z ktorego pola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok - nie umiesz jeździć i wypadasz z toru to odpuść. Obecny pomysł z kwalifikacjami jest idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci :laugh:.A moze wprowadzimy 107% normy?:laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci :laugh:.A moze wprowadzimy 107% normy?:laugh:

Mają problemy :) Gawron stawiasz jakiś pokój, bo mnie ręce świerzbią - coś by pograł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dzisiaj event Łotsona, wbijaj xD

No bo mi pieprzy jakiś gościu, a to nie ja zdobyłem tytuł rozpierdalacza xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×