Skocz do zawartości
kill

Dungeon Hunter: Alliance

Rekomendowane odpowiedzi

handlowanie / wyrzucanie przedmiotów eeeee..... Załóż grę jako host postacią, która potrzebuje przedmiotów, niech ktoś inny dołączy lub użyj swojej innej postaci. Jak skończysz, wyrzuć ich z gry.

Tak to mniej więcej wygląda na wolne tłumaczenie

Grałem kilka dni temu z kolegą i kuzynem.... ja grałem rougiem lvl 11, kolega wariorem "tankiem" lvl 11 .... kuzyn wariorem 2h lvl 4 ....... Na początku wymiatałem... Teraz mamy lvle jakoś 20-20-18 i zostaje na szarym końcu z zabijaniem...bo obaj tylko cripping strike walą :P hehe ..... a sam im mówiłem co i jak brać na kształt mojego wariora 60+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałby ktoś ochotę pomóc mi w pokonaniu Bossa bandytów ( to chyba kobieta)? Jestem tam Magiem i chyba Rogue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poziom Hero, czy legend ?

Chociaż nie wiem, czy będę miał czas, bo urlop mam od dzisiaj... i będę zajęty z moją narzeczoną. .... Sposób na bosa bandytów jest prosty.... stać w miejscu i nawalać czarami,skillami, wróżką i łykać potionki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmieszne pytanie, czy wróżki które posiadamy atakują automatycznie czy trzeba wciskać jakiś przycisk na padzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmieszne pytanie, czy wróżki które posiadamy atakują automatycznie czy trzeba wciskać jakiś przycisk na padzie?

L2 trzeba ciskać ... można ich używać raz na 60 sekund.... --> patrz na ikonkę wróżki obok Twojego poziomu... taka "błyskawica" dla wróżki 1... "trąba powietrzna" dla innej itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to niewiem na jakim poziomie trudności gram, ale jeżeli masz urlop to odpoczywaj = )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz jedna postacia przeszedlem gre, czy moge teraz dla zaoszczedzenia czasu przejsc dwoma pozostalymi postaciami na dwa pady i wpadnie mi pucharek:Beat the game with all 3 character classes ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz jedna postacia przeszedlem gre, czy moge teraz dla zaoszczedzenia czasu przejsc dwoma pozostalymi postaciami na dwa pady i wpadnie mi pucharek:Beat the game with all 3 character classes ?

Oczywiście, że można. W taki sposób można zdobyć 4 pucharki, grając naraz na 3 pady.

Ukończyłem grę na legend wariorkiem, wbiłem max lvl ... i zostało mi tylko 1 trofik na ubicie królowej we 4 online :( ..... oraz 1mln złota i ukończyć grę magiem i łobuzem hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się skołowało jeszcze 2 osoby to można razem ubić tą królową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się skołowało jeszcze 2 osoby to można razem ubić tą królową ;)

w zasadzie bez ustawki jest niemożliwym zrobić ten trofik. Bo przeważnie wszyscy którzy dochodzą już do królowej..... zostają wyrzuceni przez hosta, który woli sam ją ubić, niż w grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zdobyłem komplet trofków. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w finale(hero lub legend) to z chęcią pomogę. Mogę też dać trochę rzeczy, chociażby na sprzedaż jeśli komuś brakuje kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał pograć to : BilboPL

coprawda dopiero 14 lvl i 4 akt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

potrzebuję trzech chętnych na ostatniego bosa.

gram magiem 75lvl (ale dopieto 4akt na legend - wysoki lvl zrobiony na online) oraz skończyłem ryckiem na hero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

potrzebuję trzech chętnych na ostatniego bosa.

gram magiem 75lvl (ale dopieto 4akt na legend - wysoki lvl zrobiony na online) oraz skończyłem ryckiem na hero

ja z chęcią pogram, ale w godzinach 23-24 bo dopiero wtedy będę wolny. Mam 75 woja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z chęcią pogram, ale w godzinach 23-24 bo dopiero wtedy będę wolny. Mam 75 woja

Bardzo chętnie... ale po dzisiejszej (a w zasadzie wczorajszo-dzisiejszej) grze zaczynam wątpić, czy magiem przejdę ostatniego bosa...

Optymalny układ to chyba 3 wojów i mag... ja grałem magiem razem z wojem i dwoma opryszkami, grało się szybko i płynnie... do ostatniego bosa

Po ponad 20 próbach host odpuścił ;)

Jutro podany czas będzie ok

Narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Postaram się wbić dzisiaj na chwilę i spróbować. Nie wiem jak magiem ale wojem, z tego co pamiętam chyba łatwiej przejść ostatniego bosa w singlu niż online. Imo jeden mag w zupełności wystarczy z max uzdrawianiem najlepiej, trojka atakuje a mag tylko unika ataków i uzdrawia pozostałych. To świetna taktyka, aczkolwiek nie jestem pewien co do legend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Postaram się wbić dzisiaj na chwilę i spróbować. Nie wiem jak magiem ale wojem, z tego co pamiętam chyba łatwiej przejść ostatniego bosa w singlu niż online. Imo jeden mag w zupełności wystarczy z max uzdrawianiem najlepiej, trojka atakuje a mag tylko unika ataków i uzdrawia pozostałych. To świetna taktyka, aczkolwiek nie jestem pewien co do legend.

Jeszcze raz dzęki!

Pozostało mi teraz tylko ubić ostatniego bossa we czwórkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@melko1Nawet jakoś poszło :) szkoda że jeszcze jedna osoba się nie dołączyła, wpadłyby ci dwa trofea od razu. Pamiętaj że tego bossa z 4 graczami możesz zrobić na poziomie hero, jak co to mogę dołączyć w razie potrzeby.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z chęcią bym też jakąś ustawkę zrobił na bicie bosa we 4 .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Gdybyście szukali kogoś do grania to wysyłajcie zaproszenia z dopiskiem DH. Przeszedłem grę magiem (75lv) i złodziejem(36lv), został jeszcze wojownik.

Zazwyczaj bywam online wieczorem po 22.00.

Czy wiadomo coś o ewentualnym DLC albo kontynuacji tej gry? Spędziłem z nią wiele godzin i jeszcze mało :thumbsup:

Edytowane przez Syriusz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@melko1Nawet jakoś poszło :) szkoda że jeszcze jedna osoba się nie dołączyła, wpadłyby ci dwa trofea od razu. Pamiętaj że tego bossa z 4 graczami możesz zrobić na poziomie hero, jak co to mogę dołączyć w razie potrzeby.

Dzięki za wskazówkę. Jeszcze tego samego wieczorka dołączyłem do gry na poz. hero i ostatni trofik za pokonanie ostatniego bosa we czwórkę wpadł :))

Jeśli potrzebne komuś wsparcie maga to chętnie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś (30.08.2011) około 22:40-23 z chęcią pogram online moim magiem (lvl coś 25-26) - jestem gdzieś chwilę po slumsach

Apropo, pomógłby ktoś ze zrobieniem trofika na 1mln złota ? - tak jestem leniwy i nie chce mi się śmigać multi moim wojem 75 ....

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dragio

Pisałem parę postów wcześniej że mogę pozbyć się wielu rzeczy nawet złotych, zależy ile ci jeszcze brakuje do miliona. Szkoda że kasy nie da się przekazać to wtedy nie byłoby problemu. Jak coś to możemy się zgadać na wieczór tak ok 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaliczy mi trofika na ubicie królowej, jeśli zagram sam na 2 pady + 2 osoby przez neta ? Bo jeśli tak, to proponuję ustawkę na piątek godzina coś około 22-23.... bo jestem moim magiem tuż przed "strażnikami" złej królowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×