Skocz do zawartości
kill

Dungeon Hunter: Alliance

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 punktów ....

Grając co-op na 1 konsoli, trofiki wpadają dla 1 osoby?, czy można grać co-opa na 2 kontach tak żeby obu osobom wpadały trofiki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów ....

Grając co-op na 1 konsoli, trofiki wpadają dla 1 osoby?, czy można grać co-opa na 2 kontach tak żeby obu osobom wpadały trofiki ?

Tak, trofea wpadną tylko na koncie na którym aktualnie grasz. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo aby była możliwość grania postacią z jednego i z drugiego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn, czyli teoretycznie ..... jeśli bym grał powiedzmy z bratem na moim koncie co-opa.... to on, na swoim koncie nie miałby swojej postaci z co-opa ... ani trofików.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn, czyli teoretycznie ..... jeśli bym grał powiedzmy z bratem na moim koncie co-opa.... to on, na swoim koncie nie miałby swojej postaci z co-opa ... ani trofików.?

W co-opie przez PSN wpadają trofea.

Jeśli grasz na jednym TV, to tylko postaciami z jednego konta możesz grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z trofeami. Ultimate king mi wpadlo (za skonczenie wszystkimi 3 klasami), a warrior king jeszcze nie wbite (za przejscie wojem) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn, tak się zastanawiam ... ile zajmuje pojedyncze przejście gry we 2 osoby - tak mniej więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo jest coś na temat promocji jaka jest w PSS w USA ? Tam z PS+ kosztuje około 35zł a u nas jeszcze 46zł. Jak myślicie, zmienią to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę niedawno, zaczełem grać magiem. Idzie powoli, jestem teraz w jaskini bandytów.. W jakie skille ładować na 7 poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fireball (kilka pkt do czasu uzyskania meteora),Alchemy (max), Rejuvenate (kilka pkt), Spell Mastery (max), Channeler (max), Hex Shield (1-2pkt), meteor (max, twój główny killer), Chain Lightning(jak masz wolne pkt) to są w sumie najważniejsze umiejętności. Jesteś w okolicach 8 levelu, więc na razie skupiaj się na 3 pierwszych skillach (fireball, alchemy i leczenie). Ta gra jest w sumie łatwa, więc jeśli nie będziesz brał jakiś kompletnie niepotrzebnych skilli to przejdziesz ją na luzie, choć swoją drogą magiem gra się tu najtrudniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś obiło mi się o uszy, że ma być jakaś promocja na DH:A, że trochę taniej ma być ...... ktoś coś słyszał o tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd to wiesz ? Bo nie wiem czy brać grę teraz czy czekać na special offers... na razie to pusto tam. Przy okazji kiedy aktualizacja store ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd to wiesz ? Bo nie wiem czy brać grę teraz czy czekać na special offers... na razie to pusto tam. Przy okazji kiedy aktualizacja store ?

Coś raz jakiś post na tym forum o tym mówił, a później mój znajomy mi coś podobnego o tym mówił.... więc raczej kiepskie źródło informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polecacie grę ? Szukam najbardziej "rozwiniętego" rpg na PS3 z normalną grafiką którego można ogrywać bez końca... Będzie Mi pasować ? bo nie ma triala... Z tego co widzę gra jest bardzo podobna do MU Online w które swojego czasu wkręciłem się nieziemsko i grałem 10 godzin dziennie (rzadko kiedy się to zdarza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne podobieństwo do Mu, to rzut izometryczny. Nie jest to też rozbudowana gra. Jeśli chodzi o czas grania, to bez farmienia może 20h - na oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oprócz Dungeon Hunter to są jeszcze jakieś konkretne rpg na PS3 ?

Edit: Sorry za małe odbieganie od tematu ale co jest bardziej rozbudowane Sacred 2 czy Dungeon Hunter ? Podejrzewam że Sacred...

Edytowane przez PancziPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oprócz Dungeon Hunter to są jeszcze jakieś konkretne rpg na PS3 ?

Edit: Sorry za małe odbieganie od tematu ale co jest bardziej rozbudowane Sacred 2 czy Dungeon Hunter ? Podejrzewam że Sacred...

z rpg .... Dragon Age ...... Demon's souls ......... Dungeon Siedge III ........ więcej tytułów nie pamiętam.... bo jest jeszcze wcześnie...siedzę w pracy i nie wypiłem kawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Two Worlds 2. Trochę zabugowana, ale ja wybaczam jej te błędy :D Kupiłem grę na ślepo i zostałem przez nią bardzo pozytywnie zaskoczony. Jak lubisz japoński styl, to możesz też na przykład Final Fantasy ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... FF nigdy nie ogrywałem, a każdy się tym chwali. Tylko nie podobają Mi się te walki tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się zbieram i zbieram ..... i się zebrać nie mogę, żeby skoczyć do empiku po doładowanie 100 zł żeby Dungeon huntersów kupić ...... bo potem znowu będę miał dylemat co zrobić z resztą kasy.... heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Mi też zostało 53zł w portfelu na PSS i nie wiem co kupić... na wszystko mi szkoda kasy... i się nad dungeon hunter zastanawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Mi też zostało 53zł w portfelu na PSS i nie wiem co kupić... na wszystko mi szkoda kasy... i się nad dungeon hunter zastanawiam...

Ja na Twoim miejscu bym wział Dungeon huntera. Podobno fajny do pogrania na 1 ekranie i dość przyjemny na singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu bym wział Dungeon huntera. Podobno fajny do pogrania na 1 ekranie i dość przyjemny na singla

Kupiłem w dniu premiery.

Dla mnie jedna z najlepszych gier na PS3 z PSS. Sam, i z kumplem, przeszedłem już chyba 5 czy 6 razy.

I jeszcze mi się nie znudziło!

Szczerze polecam.

Edytowane przez WaldekM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gra się napewno fajnie na dwóch... z tym że ja nie mam z kim za bardzo w to grać, a moja "druga połówka" ogarnia tylko Sport Champions ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się zainteresować Might & Magic, baaardzo przyjemna gierka. Aż dziwne, że nie ma swojego tematu tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×