Skocz do zawartości
kill

Dungeon Hunter: Alliance

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie gra się napewno fajnie na dwóch... z tym że ja nie mam z kim za bardzo w to grać, a moja "druga połówka" ogarnia tylko Sport Champions ;)

Moja "druga połowa" ogarnia ..... flowera i czasami magic orbz jak nie jest za trudny etap ....... więc nie marudź i kupuj hehe. Jak po wypłacie kupie swojego Dungeona to pogramy razem przez neta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, można pograć ;). Szukam kogoś do gry (hs wymagany), dzisiaj koło 18 będę ściągał Dungeonów... także będę kompletnym noobem (lvl 1).

Edit: Gra się właśnie ściąga, ktoś chętny do gry ?

Edytowane przez PancziPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem 2 dni temu, gorąco polecam!

Cena 47 zł w PSS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak :D (jak masz jakieś pyt. czy coś to wal, postaram się pomóc)

grasz sam czy z kims ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram z bratem na jednej konsoli, teraz mamy już po 33 lev. Gra jest naprawdę dobra, może nie jest tak rozbudowana jak Diablo, ale jak się gra we dwoje to się tego nie zauważa i można to wybaczyć, co-op jest miodny, przedmiotów cała masa i sporo umiejętności zarówno pasywnych jak i aktywnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram z bratem na jednej konsoli, teraz mamy już po 33 lev. Gra jest naprawdę dobra, może nie jest tak rozbudowana jak Diablo, ale jak się gra we dwoje to się tego nie zauważa i można to wybaczyć, co-op jest miodny, przedmiotów cała masa i sporo umiejętności zarówno pasywnych jak i aktywnych :)

a jest mozliwosc grania z kims przez siec? brata nie mam, siostry to nie bardzo w takie gierki, dziewczynie sie w sumie spodobal deathspank, ale tam sterowanie bylo bardzo latwe i nie trzeba bylo specjalnie myslec ktorej broni uzyc tylko sie naparzalo w przyciski ;d nie wiem czy ogarnie sterowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna grac przez siec.. ale niewiem czy ludzie dalej w to tak graja.. przez pierwszy tydzien dobrze sie gralo.. potem juz roznie (ponad miesiac temu).. teraz to juz nie wiem bo od miesiaca nie gram w to ale moze byc ciezko jesli sie nie 'ustawisz' z kims..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest mozliwosc grania z kims przez siec? brata nie mam, siostry to nie bardzo w takie gierki, dziewczynie sie w sumie spodobal deathspank, ale tam sterowanie bylo bardzo latwe i nie trzeba bylo specjalnie myslec ktorej broni uzyc tylko sie naparzalo w przyciski ;d nie wiem czy ogarnie sterowanie.

Można grać przez sieć, do 4 graczy naraz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam problem. Gdy wczytuję grę którąś ze swoich 2 postaci, obydwie stoją poza mapą w jakimś dziwnym miejscu i nie mogę się nimi ruszyć. Nie wiem z jakiego powodu tak się stało, jednak domyślam się, że mogłem wyłączyć DH, podczas zapisu (ta cholerna ikonka mryga parę razy i znika, żeby po jakimś czasie znów się pokazać). Stan gry pewnie już spierniczony, ale może ktoś z Was miał podobny problem i go jakimś cudem rozwiązał. Niby postać mogę wybrać, gdy drugiego pada podłączam, ale nie chcę gry przechodzić od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam problem. Gdy wczytuję grę którąś ze swoich 2 postaci, obydwie stoją poza mapą w jakimś dziwnym miejscu i nie mogę się nimi ruszyć. Nie wiem z jakiego powodu tak się stało, jednak domyślam się, że mogłem wyłączyć DH, podczas zapisu (ta cholerna ikonka mryga parę razy i znika, żeby po jakimś czasie znów się pokazać). Stan gry pewnie już spierniczony, ale może ktoś z Was miał podobny problem i go jakimś cudem rozwiązał. Niby postać mogę wybrać, gdy drugiego pada podłączam, ale nie chcę gry przechodzić od początku.

Było już o tym..... z tego co pamiętam, to u niektórych pomogło podłaczyć się do kogoś online ..... ale jak chciałeś grać singla to nadal postać mogła znajdować się w "dziwnym" miejscu, albo na jakimś zablokowanym obszarze. U niektórych ponoć pomogło, innym nie. A jak już, to trzeba on nowa robić postać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam problem. Gdy wczytuję grę którąś ze swoich 2 postaci, obydwie stoją poza mapą w jakimś dziwnym miejscu i nie mogę się nimi ruszyć. Nie wiem z jakiego powodu tak się stało, jednak domyślam się, że mogłem wyłączyć DH, podczas zapisu (ta cholerna ikonka mryga parę razy i znika, żeby po jakimś czasie znów się pokazać). Stan gry pewnie już spierniczony, ale może ktoś z Was miał podobny problem i go jakimś cudem rozwiązał. Niby postać mogę wybrać, gdy drugiego pada podłączam, ale nie chcę gry przechodzić od początku.

Ja miałem taki problem z magiem, pojawiał się za murem, i za cholerę nie mogłem wrócić. Ale kilkanaście dni temu ściągnął się patch (140 MB) i po odpaleniu save, byłem już w dobrym miejscu.

Jeśli nie masz, ściągnij patcha, jeśli masz, to może wywalenie go i zainstalowanie ponownie pomoże.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, zaraz zrobię jak piszecie.

edit

Dzięki Panowie! Pomogło! Lecą plusy.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero co zaczalem gre - gram wojownikiem/rycerzem, bylbym wdzieczny za doradzenie w jakie umiejetnosci najlepeij inwestowac zeby postac byla w miare mocna, prosilbym o jakies ogolne porady co do gry wojownikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero co zaczalem gre - gram wojownikiem/rycerzem, bylbym wdzieczny za doradzenie w jakie umiejetnosci najlepeij inwestowac zeby postac byla w miare mocna, prosilbym o jakies ogolne porady co do gry wojownikiem

Chwilę wcześniej było .... poczytaj tutaj http://www.ps3site.pl/forum/topic/55491-dungeon-hunter-alliance/page__st__80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w tej grze jest cos takiego jak blok ? po deathspanku troche mi tego brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w tej grze jest cos takiego jak blok ? po deathspanku troche mi tego brakuje

Jako aktywnej umiejętności - nie ma. Blok funkcjonuje tu tylko jako parametr, który można ulepszać (w niewielkim stopniu) odpowiednim ekwipunkiem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś może czy noszenie drugiej broni przez woja, ma jakiś negatywny wpływ na skill ravager, odpowiadający za nieużywanie tarczy?, bo wtedy obie będą w użyciu.

Gierka super jeszcze dwa akty mi zostały. A przy okazji czy po przejściu gry można dalej przechodzić tą postacią od nowa na wyższym poziomie trudności, czy tylko grać online?.

Edytowane przez Rathgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w sobotę doładowanie 100zł i zakupiłem DH:A ...... gram wojem lvl chyba 10-11 i jestem chętny do co-opa z kimś. Mogę pograć od początku jak coś. HS mile widziany.

Idę szukać poradników dla woja heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś może czy noszenie drugiej broni przez woja, ma jakiś negatywny wpływ na skill ravager, odpowiadający za nieużywanie tarczy?, bo wtedy obie będą w użyciu.

Gierka super jeszcze dwa akty mi zostały. A przy okazji czy po przejściu gry można dalej przechodzić tą postacią od nowa na wyższym poziomie trudności, czy tylko grać online?.

Po przejściu można kontynuować grę ta samą postacią na wyższym poziomie trudności. Co do Ravagera - z tego co wiem, włożenie w łapę drugiej broni nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, łatwo wpadają trofea za grę online ? Jak na razie powoli gram singla .... i chwilkę grałem w offline co-opa. W singla gram wojem.... w co-opa wybrałem maga .... i straszną sieczkę robię jakimś tam promieniem zimna heh. Co mnie trochę zdziwiło, to to że w co-opie gold się nie rozdziela na ilość graczy chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno trofeum on-line. Niby żadna filozofia - wystarczy zabić ostatniego bossa, który jest śmiesznie łatwy, w czteroosobowym party przez internet. Jednak może być trudno znaleźć odpowiednich kompanów - no chyba, że jest jakiś zmyślny system wyszukiwania sesji (jeszcze w ogóle nie grałem on-line), to wtedy bułka z masłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zabawne... gram sobie powoli wczoraj.... i jakimś cudem wpadło trofeum "zabij bosa używając tylko skilli" .... no chyba że każdy potwór z "???" jako poziom to boss ...... lekkie zdziwienie..... no i dodatkowo wpadło trofeum za 200 potionków wypitych..... a mam dopiero chyba 19-20 lvl. Staram się grać wojem z 2ręczną bronią ..... ale wpakowałem w talenty na noszenie 2ręcznej w 1 ręce i dodałem sobie tarczę..... bo życie niemiłosiernie mi schodzi...... albo po prostu jeszcze nie umiem grać, albo mam słabe itemki ..... albo oba naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem podobnie z tym trofkiem, wpadło nawet nie wiem kiedy. Ja hero przeszedłem wojem - broń dwuręczna bez tarczy, prawie wszystko dawałem w siłe. Największe problemy były w kanałach, później już tylko lepiej, aczkolwiek potiony dalej łykałem lecz o wiele mniej niż na początku no może za wyjątkiem bossów.

Na legendzie już na początku zrobiłem rebuilda postaci. Dex podbijam do w miarę dobrego sztyletu, a resztę w siłę, plus odpowiednie skille, i teraz dopiero widzę sens grania dwoma broniami. Gra się o niebo lepiej nawet na legendzie, a zwłaszcza online daje rade gdzie wcześniej tylko z siłą strasznie zamulał.

Edytowane przez Rathgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×