Skocz do zawartości
kill

Dungeon Hunter: Alliance

Rekomendowane odpowiedzi

75 lvl magiem wbity i legend pokonany :tongue: Gra jest o tyle dobrze skonstruowana, że nie wymaga bezsensownego pakowania postaci. Ostatni level wpadł w Gothicus Gate na legendzie. Ogólnie gra na trudniejszym poziomie to pikuś w porównaniu z pierwszym podejściem (takie jest moje zdanie) Najbardziej wpieniający boss dla maga to

Big Bad Wolf czy jakoś tak.

Reszta baddasów to po prostu stanie w miejscu i spamowanie meteorów z naprzemiennym wciskaniem R1.

Nie myślcie że samodzielne przejście legend jest trudne - ja oba poziomy (hero i legend) przeszedłem offline i poza dwoma, no może trzema sytuacjami przez tą grę po prostu się leci :happy:

PS. Nie grałem w ogóle online, więc nie miałem żadnych problemów technicznych z ta grą. Jak za samego singla to tytuł ten ma u mnie mocną ósemkę.

Edytowane przez klayman85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie przeszedłem ten tytuł na hero, lvl 38 i powiem że gra bardzo fajna i naprawdę dawno nie grałem tak fajną produkcję. Oby takich więcej na PSN ! A co do skilli to najlepsze te pioruny, meteor i leczenie(i tak nie uzywalem praktycznie ale zawsze warto mieć). Ogólnie bez meteoru trzeba było trochę się namęczyć z bossami ale kiedy go wymaksowałem to bossów rozwalał tak jak opisał klayman85.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie ja do 7 lvl... Gra wciąga niemiłosiernie. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie staty polecacie ryckowi...+ czary...

Bo ja tak namieszałem ;p że gra solo to problem... w co upie to ładnie się bloczy jedynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dowolnej chwili możesz w 1 miasteczku zresetować (za kase) staty i umiejętności i zobaczyć co i jak

ja u wojownika ładowałem tylko siłę, większość umiejętnosci biernych i tylko 1 wymagającą przypisania

sprawdziło się znakomicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moglibyście polecić najlepsze zdolności bierne i przypisane do wojownika?? będe b. wdzięczny. W endurance nic nie dawałeś? To stat odpowiedzialny za HP, uważałem że to ważne u siepacza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra rycerzem w tej grze to na początku generalnie niezbyt fajna sprawa :whistling:. Żre potiony jak głupi, a w kanałach walcząc ze slimami (tymi żółtymi glutami), zaczynam zdawać sobie sprawę z tego jak fajnie grało się magiem/łotrzykiem. Z biernych umiejętności to na pewno ta pozwalająca na nieprzerywanie przez przeciwnika naszego ataku (ta z pierwszego poziomu), hp regen oraz Heavy lifter. Z aktywnych moim zdaniem warto zainteresować się Invigorate aura - zwiększa naszą szybkość ataku (i przy okazji mp regen), co w przypadku walki w zwarciu jest niezastąpione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładowałem tylko w siłę, HP dopijałem eliksirami i itemami - prędzej znajdziesz item +90hp niż władujesz w to odpowiednią ilość punktów

autoprzypisanie itemów niekoniecznie podpowie Ci to, czego brakuje tylko podsuwa te przedmioty, które mają najlepsze cechy - np. może Ci dodać item z dexem, czy maną- pilnuj tego

z umiejętności ładowałem w tą, która daje bonus za walkę bez tarczy, później w mistrzostwo w używaniu toporów (lewy dolny róg) oraz natural defence - te wszystkie na maxa

atak w tłumie - whirling blades, a później młynek, który jest w drzewku na dole na środku

jak masz to powyżej wymaksowane to dopiero można dać w odbijanie obrażeń i w zwiększenie ilości apteczek

całą grę grałem bez tarczy, z oburęczną bronią i nie podnosząc innych statów niż siła

grałem włażąc w sam środek przeciwników i kręcąc młynki :)

to pewnie jeden z możliwych buildów, generalnie dopasuj styl do siebie - bardzo fajną sprawą jest możliwość przerzucania punktów od nowa, tak jak pisałem

Edytowane przez omar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka rozwalona trzema postaciami :tongue: Z moich obserwacji, najmniej (niemal żadnych) problemów nie ma grając łotrzykiem. Wszystko z dystansu, bodajże dwóch bossów bronią białą, i przez całą grę rogue po prostu zasuwa że aż miło :smile:. Ze skili polecam: redukcję pancerza u przeciwnika, wzrost criticala (max), wzrost obrażeń z łuku (max) , wzrost szybkości (max), 1-3 punkty w potiony, ssanie życia i many (może być max, ale nie musi) , a z aktywnych Lighting attack (to z 24 poziomu; MUS dla tej postaci, non stop ma być włączone, zobaczycie wtedy jak ta gra jest łatwa; MAX) i Volley (max). Staty TYLKO w dexterity. Co do ekwipunku, polecam tak go sobie poustawiać żeby w danej chwili mieć jak największy Critical obrażeń. Przy odrobinie szczęścia można pod koniec gry na Hero mieć criticala w okolicach 25 % (na legendzie ok 40%), czyli co czwarty nasz atak będzie masakrował i tak już nadwątlonych przez łotrzyka oponentów :smile:

Co do innych postaci: najtrudniejszy początek gry ma zdecydowanie rycerz. Po znalezieniu dobrego kawałka metalu do machania i przejściu kanałów ze slimami do końca gry jest milutko. Mag z kolei to dla mnie poziom medium - pomimo dewastujących skilli, trzeba na niego uważać. Bez dobrego rozplanowania skilli i statów gość jest na 3 strzały. Rogue tak jak napisałem wyżej - very easy & very nice :thumbsup:

Jak już pisałem wcześniej, gra jest dla mnie rewelacyjna i każdemu kto się zastanawia nad jej kupnem szczerze polecam jej nabycie (oczywiście jak PSN będzie znowu działać).

Pozdrawiam i wracam do Front Mission 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grę hunterem, niestety nie wpadło trofeum za zrobienie wszystkich questów na hero i teraz widzę że od nowa trzeba będzie robić :/ A wydawało mi się że wszystko brałem co się dało.. Ale gra generalnie bardzo fajna, jako jedną z nielicznych skończyłem więc chyba jednak potrafi wciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na powrót psn i odrazu kupie, akurat będzie taniej z ps+ : D Myślę że będę grać magiem lub "łotrzykiem". Jak sie gra z ps move? Jest możliwość ps move i zwykły pad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie to jedna z gier, które będziemy mogli pobrać za darmo.

A co Ci z kupienia taniej w PS+, skoro podziała tylko tyle, na ile będziesz mieć PS+.

Czyli darmowy miesiąc. Bo jak wiadomo PS+ ma wadę. Tracisz wszystko jeśli przestaniesz płacić abonament.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak za cos zaplacisz w ps+ (ze znizka) to bedziesz to mial nawet jak ps+ wygasnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem, nie ma zapowiedzi na obniżkę ceny tej gry w majowym PS+, mimo wszystko jest jakaś tam zniżka ;p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chyba wam ktoś główkę młotkiem pogłaskał jak myślicie, że Sony i Gameloft dadzą za free albo ze sporą zniżką nową grę która w obecnej cenie świetnie się sprzedaje (a raczej sprzedawałby gdyby było pss)

(oczywiście nie twierdzę, że jakaś zniżka na DH:A byłaby zła, po prostu nie ma co na to liczyć)

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wam ktoś główkę młotkiem pogłaskał jak myślicie, że Sony i Gameloft dadzą za free albo ze sporą zniżką nową grę która w obecnej cenie świetnie się sprzedaje (a raczej sprzedawałby gdyby było pss)

(oczywiście nie twierdzę, że jakaś zniżka na DH:A byłaby zła, po prostu nie ma co na to liczyć)

He he he. Są asy co nie takich rzeczy domagają się od sony, np. nowej konsoli. I to całkiem serio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem @MichuL Oni mówią o zniżce która była w PS+ kwietniowym i myślą że jak włączą PSN to będzie jeszcze parę dni kwietnowych promocji bo wiele osób po prostu nie zdążyło kupić tych gier przed awarią (która zaczęła się w kwietniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie to jedna z gier, które będziemy mogli pobrać za darmo.[...]

Tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Gram w DH:A od pierwszego dnia, gdy pojawił się na PSS.

Gra jest świetna. Ukończyłem wszystkimi postaciami, ale najlepiej

gra mi się wojownikiem (75 LVL).

Jedna rzecz mnie ciekawi, dlaczego nie mogę znaleźć przedmiotów powyżej

poziomu 65. Mam taki miecz i nic poza tym.

Podłączyłem się on line z 3 graczami z 75 LVL, i po pokonaniu

królowej znalazłem kilka przedmiotów, ale one też miały max 65 LVL (właściwie tylko jeden, reszta 60, 62).

Czyżby nie było lepszych przedmiotów?

Ktoś wie?

Pozdrawiam

WM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam pytanie - jak wygląda gra z 2-3 osobami na 1 konsoli .... jakieś problemy z savovaniem postaci?Bo z tego co wyczytałem, to wszystkie postaci są przypisane do 1 konta, czyli grając u kolegi nie wpadnie mi trofeum na moje konto ?

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 14 lvl, po awarii psn nagle łączy mnie z grami online gdzie potwory mają 7lvl, to wina awarii czy jakiś inny powód że nagle tak się cofnąłem w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legendary magiem jest wymagające... Wczoraj się męczyłem aby ostatnich bossów ubić i muszę przyznać że jest ciężko. W grupie jeszcze gorzej. Ludzie jacyś nieogarnięci, padają na hita.

Dziś będę kombinował nowym buildem meteor/stone escape.. Jakby ktoś miał jakieś porady odnośnie ostatniej walki magiem - chętnie wysłucham ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meteor i tylko meteor. Oczywiście potiony na max, spróbuj też z hex shield. Stone grip nie używałem w tej grze ani razu. Po prostu cały czas bądź w ruchu i gdy tylko masz okazję spamuj meteora. Na serio, końcowy boss nie jest taki trudny, powodzenia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to grając w pojedynkę jakoś dużo łatwiej jest i już za pierwszym podejściem udało mi się to przejść... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×