Skocz do zawartości
kill

Dungeon Hunter: Alliance

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam inny problem, kolejny ;/

w ogóle nie leci mi exp za zabicie potworów :( tylko za questy i nie wiem czy to jest normalne, czy tylko ja tak mam?

odpaliłem grę na legend i też to samo ;( co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialby ktos pograc Co-op Online ?? Pisac na PSN : Leito_PL lub GG: 2957469 z dopiskiem Dungeon Hunter !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam inny problem, kolejny ;/

w ogóle nie leci mi exp za zabicie potworów :(tylko za questy i nie wiem czy to jest normalne, czy tylko ja tak mam?

odpaliłem grę na legend i też to samo ;( co jest?

Za słabe potwory bijesz, z każdym lvl upem dostajesz coraz mniej expa z tych samych mobów, jak podlewelujesz więcej to 0. Nie wracaj sie do lokacji ze słabymi mobami tylko nacieraj na nowe z mocniejszymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się dołączyć do jednej gry, wbiłem kolejny lvl i myślałem, że wszystko bezie ok. Niestety cały czas jestem w teksturach jak chce zagrać local/host game. Chyba jestem zmuszony zrobić nową postać :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera ja za nic w świecie nie mogę zagrać ze znajomym >_> Cały czas przy próbie połączenia jest komunikat "you have been disconnected". Wie ktoś o co może chodzić ? Sposób ze szybkim przełączaniem ekranu wyboru postaci nie pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera ja za nic w świecie nie mogę zagrać ze znajomym >_> Cały czas przy próbie połączenia jest komunikat "you have been disconnected". Wie ktoś o co może chodzić ? Sposób ze szybkim przełączaniem ekranu wyboru postaci nie pomaga...

Może to głupie pytanie, ale masz NAT2?

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos chial zagrac od poczatku dungeona to piszcie na psn:R4V37PL . Dobrze jak byscie mieli Headseta to przyjemniej by sie gralo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że problemy z połączeniem wynikają z zamotania w tej grze opcji zakładania gry prywatnej. I nic dziwnego bo sam z kumplem dość długo nad tym siedziałem. Krótka instrukcja:

Host Game - Private - Reserve Slot Setting (tutaj należy wybrać liczbę slotów nad, którymi chcemy mieć kontrolę podczas zapraszania graczy zarówno z friendlisty, kanapy jak i obych). Proponuję dać 3.

Będąc w grze wchodzimy w Start- Menage Players - Klikamy na wolny slot - wybieramy opcję Reserve For Friend!, wychodzimy, klikamy opcje Invite Friend! Cały ten proces trzeba powtórzyć dla każdego slotu, jeśli chcemy zaprosić więcej znajomych z friendlisty.

P.S. Niedawno ukazał się jakiś patch. Szukam info co też naprawiał/dodawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

P.S. Niedawno ukazał się jakiś patch. Szukam info co też naprawiał/dodawał.

z pewnością naprawił dołączanie do gier, kiedy ktoś wysyła Ci zaproszenie, wcześniej trzeba było "IKSować", teraz samo łączy, a czy coś jeszcze to nie wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie, ale masz NAT2?

Pozdrawiam B)

Mam ten sam problem z połaczeniami w dungeonie i tylko w dungeonie, wiesz jakie porty odblokować itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie masz wszystko, co potrzeba, aby samodzielnie odblokować porty.

Router i PS3

Ja dopóki miałem NAT3 grając online w RDR byłem zupełnie sam, dopiero po przełączeniu na NAT2 pojawiłem się wśród ludzi :thumbsup:

Pozdrawiam B)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mashowanie w przycisk X nie jest już potrzebne. W końcu działa jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inny problem, kolejny ;/

w ogóle nie leci mi exp za zabicie potworów :( tylko za questy i nie wiem czy to jest normalne, czy tylko ja tak mam?

odpaliłem grę na legend i też to samo ;( co jest?

Nie jestem na 100% pewien, ale jak skonczysz quest przypisany do danej lokacji to juz tam nie leci exp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może pomoże ktoś, ponieważ utknąłem na walce z bossami. Na poniższych fotkach widać lokalizacje i jest to 20 poziom. W walce najpierw pokonałem pierwszego bosa(taki gruby osiłek) potem drugi boss, który po pokonaniu zmienił się w kolejnego. Nie wiem jak go pokonać stoi w jednym i niedostępnym dla mnie miejscu. A może jest to jakiś błąd gry(chociaż nie wydaje mi się bo powtórzyłem walkę i było to samo.

dhadsc00254800x600.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dhadsc00255800x600.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd. Widzę, że natrafiłeś na ten sam błąd co ja tylko, że ty masz bossa w teksturach a ja mam postać w teksturach i musiałem zacząć gre od nowa, spróbuj pokonać tego bosa z innymi, dołacz do jakieś gry i zobacz czy będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd. Widzę, że natrafiłeś na ten sam błąd co ja tylko, że ty masz bossa w teksturach a ja mam postać w teksturach i musiałem zacząć gre od nowa, spróbuj pokonać tego bosa z innymi, dołacz do jakieś gry i zobacz czy będzie ok.

Jakoś poradziłem sobie traktując drania z L2. Raziło go na odległość, chociaż długo to trwało to dałem rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na 100% pewien, ale jak skonczysz quest przypisany do danej lokacji to juz tam nie leci exp.

mi zaczyna sie wydawac ze exp nie leci, jak roznica miedzy naszym lev a potworka jest wyzsza niz 4-5 leveli? Oczywiscie my mamy wyzszy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja sobie wczoraj robiłem 5 akt (z trójką magów...) i podczas wejścia w portal konsola zaliczyła zwis :( Jak wbijam na local to biegam po białym ekranie :D

No nic, jak czytałem u Was to wystarczy wbić się do jakiegoś multi i przejdzie. Ale tu pytanie...

Jest sobie boss, który następuje po serii latających smoków, a potem po serii glutów. (zdaje się właśnie 5 akt). Czy po nim jest jakiś ciąg dalszy, czy wracam do miasta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, utknąłem. Mając 20lvl i questy jeszcze wokół startowej wioski dołączyłem do gry w zamku (latające sześciany etc.). Po powrocie do singla jestem tam cały czas, a najdalej mogę się cofnąć do najbliższej osady, gdzie jest teleport do wioski startowej, ale... w wiosce startowej ten teleport jest za bramą, której ja jeszcze nie otwarłem. Tak więc teleportuje się do klatki. Dołączanie do innych gier nic nie daje, nawet jeśli to pierwszy dungeon, cały czas wracam do osady przy zamku. <_< Na domiar złego - jestem zbytnio w tyle z historią by brać tam questy...

edit:

Heh, ja sobie wczoraj robiłem 5 akt (z trójką magów...) i podczas wejścia w portal konsola zaliczyła zwis :( Jak wbijam na local to biegam po białym ekranie :D

No nic, jak czytałem u Was to wystarczy wbić się do jakiegoś multi i przejdzie. Ale tu pytanie...

Jest sobie boss, który następuje po serii latających smoków, a potem po serii glutów. (zdaje się właśnie 5 akt). Czy po nim jest jakiś ciąg dalszy, czy wracam do miasta?

Wpierw "smoki", potem gluty, a na koniec adept, który zapieprza na kokainie. Ja mając low-lvl zabiłem go bez utraty potiona, po prostu włączałem co chwilę "lodową osłonę" u maga i uciekałem mu. Po 15 minutach padł. :P Po nim masz Stone Bridge, po SB masz zamek. Czyli miejsce, gdzie utknąłem. :/

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do ekipy zeby pograć w 4 od lvl 1. Będę grał magiem.

PSN; Kyuzo1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×