Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Club - Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzucisz sie pozniej, bedzie potrzeba kasy na nastepny lvl i auta klubowe, wiec niech osoby z kolejnej osemki sie szykuja na wplacanie hajsu :D hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło jest mi powiadomić, że z Jankim dobiliśmy do 10000XP :teehee: B)

Brakuje jedynie ok 1,5 mln w kasie klubu coby przejść dalej. Brawo Brzoza za wpłatę, wrzuciłeś tyle kasy, że hoho :P Ja na razie chcę zrobić trofik z samochodami, więc za dużo nie mogę wpłacić. Zrobię niedługo parę sztuczek zgodnie z radami Krypto i zobaczę ile mi jeszcze będzie brakować ;)

Dzisiaj mialem Wam tylko wplacic kase, na poczatku 600 tysi ale ze takie z Was uchachane mordy to dorzucilem jeszcze troche :P

Wiadomo, dobry humor musi być :ok:

Btw. Jakimi tekstami? :P

@Edit:

Słuchajcie,czy muszę być online podczas wysyłania zaproszenia?

Bo jakoś nie mogę się z nikim dogadać co do godziny ;P

Grimdar, ja jeszcze trochę będę online, dodaj mnie do znajomych do psn to Cię zaproszę.

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło jest mi powiadomić, że z Jankim dobiliśmy do 10000XP :teehee: B)

Brakuje jedynie ok 1,5 mln w kasie klubu coby przejść dalej. Brawo Brzoza za wpłatę, wrzuciłeś tyle kasy, że hoho :P Ja na razie chcę zrobić trofik z samochodami, więc za dużo nie mogę wpłacić. Zrobię niedługo parę sztuczek zgodnie z radami Krypto i zobaczę ile mi jeszcze będzie brakować ;)

AAAAAAAAA nie wkurzaj mnie :P To byla kasa na auta ktora ciezko zbieram :P ja tez chce znac wszystkie sztuczki :P Bo gdzies mam posiadanie 5 zond i 4 veyronow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAA nie wkurzaj mnie :P To byla kasa na auta ktora ciezko zbieram :P ja tez chce znac wszystkie sztuczki :P Bo gdzies mam posiadanie 5 zond i 4 veyronow :/

To nie jest żadna sztuczka, a tylko i wyłącznie logiczne myślenie. :tongue: Niestety żeby je zrealizować trzeba już posiadać dość spory kapitał w postaci nieruchomości. Przykładowo - posiadasz jacht na Ibizie o wartości 5mln$. Ma on bodajże 8 miejsc w garażu. Więc kupujesz 4 domy jednogwiazdkowe(będzie to kosztowało około 500tys $) i sprzedajesz jacht. jesteś na plusie o jakieś 4,5mln$. Robisz to następnie z innymi droższymi domami i trochę w ten sposób $ się uzbiera. :whistling:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna sztuczka, a tylko i wyłącznie logiczne myślenie. :tongue: Niestety żeby je zrealizować trzeba już posiadać dość spory kapitał w postaci nieruchomości. Przykładowo - posiadasz jacht na Ibizie o wartości 5mln$. Ma on bodajże 8 miejsc w garażu. Więc kupujesz 4 domy jednogwiazdkowe(będzie to kosztowało około 500tys $) i sprzedajesz jacht. jesteś na plusie o jakieś 4,5mln$. Robisz to następnie z innymi droższymi domami i trochę w ten sposób $ się uzbiera. :whistling:

o ile sprzedajesz ten jacht z oahu. ja niestety juz jestem po takich wysprzedazach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wczoraj tak jak napisał Krypto i.... brakuje mi powyżej 10 mln$ na superbryki. Sprzedałem wszystkie domy powyżej 4 gwiazdek, zaszalałem z zakupami, a i tak nie starczyło mi nawet na jeden wóz powyżej 1 mln$. Nie wiem jak żeś to zrobił :pardon: Wydałem ok 5 mln$ na Veyrona SS na 4 levelu, ale to i tak nie zmienia faktu, że by mi brakowało. Teraz pozostaje mi chyba tylko przesiadywać przed automatem z łódkami i liczyć na 5 jackpotów :laugh:

Jeździ ktoś dzisiaj? :whistling:

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem właśnie swoje skromne 30k $.

A teraz czas się odkuć w kasynie i w końcu kupić jakieś nowe miejsca parkingowe :P

Ja dziś jeżdze po 22:30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wpłaciłem całą resztę sumki i ogłaszam, że ...

MAMY 2 LEVEL CLUBU

Kupiłem też dwie furki dla naszego clubu i są one naprawdę fajne.ok.gif

Edytowane przez Profesor Resor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :woot:

W takim razie jak tylko będę mógł wchodzę online i pośmigam klubowymi furkami :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że jest w TDU2 bentley jak z sygnaturki kolegi powyżej? :D

Dałbym się pociąć za niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że jest w TDU2 bentley jak z sygnaturki kolegi powyżej? :D

Dałbym się pociąć za niego.

Chyba nie ma, to zdjęcie jest z Need For Speed Hot Pursuit, którego się pozbyłem na rzecz Test Drive Unlimited 2. Grimdar jak chcesz mogę Tobie podesłać całe zdjęcie. whistling.gif

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, na 3 lvl klubu ile jest potrzebne punktów i kasy? whistling.gif

100k XP i 20 mln $

icon_cry.gif dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo panie Psorze !

Duzo, ale jest ogolne ruszenie by zmniejszyc xp na forum. Ludzie z 3 lvlu klubu nawet sa za tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wczoraj tak jak napisał Krypto i.... brakuje mi powyżej 10 mln$ na superbryki. Sprzedałem wszystkie domy powyżej 4 gwiazdek, zaszalałem z zakupami, a i tak nie starczyło mi nawet na jeden wóz powyżej 1 mln$. Nie wiem jak żeś to zrobił :pardon: Wydałem ok 5 mln$ na Veyrona SS na 4 levelu, ale to i tak nie zmienia faktu, że by mi brakowało. Teraz pozostaje mi chyba tylko przesiadywać przed automatem z łódkami i liczyć na 5 jackpotów :laugh:

Jeździ ktoś dzisiaj? :whistling:

Ja będę zaraz jeździł. A co do tego całego zbierania kasy na te wszystkie auta to zapomniałem dodać, że oprócz sprzedaży domów zrobiłem jeszcze 7mln$ na tym wyścigu co daje 20k$(oczywiście mam zrobioną całą kampanie dla pojedynczego gracza). :tongue:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że mamy 2 lvl klubu. Gratulacje, niestety nie jestem w domu, i dostęp do konsoli będę miał dopiero w piątek, więc grzeje swoje miejsce nr3 wśród rezerwowych (od dziś już nie rezerwowych) i napewno w piątek odbiore zaproszenie do klubu i troche pośmigamy ; )

Edytowane przez Showon23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo gratulacje. Club pnie się w górę :) W 18 szybciutko dobijemy do 3 lvl :) Kiedy spodziewać się zaproszenia? :)

dj_slavek.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo gratulacje. Club pnie się w górę :) W 18 szybciutko dobijemy do 3 lvl :) Kiedy spodziewać się zaproszenia? :)

Do następnego lvl klubu brakuje na około 600 zwycięskich wyścigów "club vs club"(brałem pod uwagę +150pk doświadczenia za wygrany wyścig). :tongue:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to niestety nie. :confused: Robiąc co-op nie wyświetla się żadna informacja o tym żeby klub otrzymał jakiekolwiek xp.

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XP jak XP... damy rade :thumbsup:

Gorzej wygląda te 20mln $ :wacko:

To co dziewczyny ?

Zbieramy ekipę na sobote albo niedzielę żeby pyknąć tego trofka "Keep your distance" ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XP jak XP... damy rade :thumbsup:

Gorzej wygląda te 20mln $ :wacko:

To co dziewczyny ?

Zbieramy ekipę na sobote albo niedzielę żeby pyknąć tego trofka "Keep your distance" ? :)

Tia, XP w końcu kiedyś wpadnie, szkoda, że tylko w wyścigach klub vs klub. A może znajdziemy kiedyś na podjeździe woreczek z np 10 mln$? :P

Ja proponuję niedzielę, mógłbym się pojawić online koło 19-20 - jak dobrze pójdzie to już będę u siebie.

Do trofika wystarczy przekroczyć 100 km/h i trzymać tak przez jakiś czas. 2CV tego nie zrobimy, bo ona tyle nie wyciąga :laugh:, ale jakimś innym klasykiem powinniśmy dać spokojnie radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, XP w końcu kiedyś wpadnie, szkoda, że tylko w wyścigach klub vs klub. A może znajdziemy kiedyś na podjeździe woreczek z np 10 mln$? :P

Ja proponuję niedzielę, mógłbym się pojawić online koło 19-20 - jak dobrze pójdzie to już będę u siebie.

Do trofika wystarczy przekroczyć 100 km/h i trzymać tak przez jakiś czas. 2CV tego nie zrobimy, bo ona tyle nie wyciąga :laugh:, ale jakimś innym klasykiem powinniśmy dać spokojnie radę ;)

A ja proponuje alfe mito. Wstepnie sie pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje alfe mito.

Mi tam bez różnicy czym, ważne jak... :P

Może być nawet jakaś kobyła z A1.

Ważne, żeby była taka sama fura na tym samym poziomie.

Potem przestawiamy w opcjach skrzynie biegów z automatu na ręczną i dusimy max na 2-3 biegu co by nie było za szybko :)

Do trofika wystarczy przekroczyć 100 km/h i trzymać tak przez jakiś czas. 2CV tego nie zrobimy, bo ona tyle nie wyciąga :laugh:, ale jakimś innym klasykiem powinniśmy dać spokojnie radę ;)

Garbusek wyciągnie 100 :P

Tylko, żeby wszyscy mieli na tym samym poziomie :mellow:

Dla tych co nie mają Garbuska i nie wiedzą jak go dostać

:P Edytowane przez janki41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×