Skocz do zawartości
Watson20054133

Team Event Ferrari Vs Lamborghini

Rekomendowane odpowiedzi

3) Jeździmy dowolnymi samochodami z marki którą deklarujemy

Mój głos na pkt 3.

Pozdr.

Jeździmy jednym, jedynym słusznym samochodem

A czemu chcesz odbierać innym przyjemność pośmigania różnymi modelami? Ty możesz sobie jeździć jednym... jak chcesz tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ogółu zaproponuje pkt 3. A co do mnie to i tak będę śmigał cały czas Italią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc po co robić wyścigi dwóch marek, po co deklarować chęć ścigania jedną marką, może ktoś chce pojeździć raz jakimś super gt, dtm, wtcc. Po to został stworzony ten event, mieliście sporo czasu do namysłu a nie już zaczęliście wyjeżdżać z takimi akcjami przed wyścigiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc po co robić wyścigi dwóch marek, po co deklarować chęć ścigania jedną marką, może ktoś chce pojeździć raz jakimś super gt, dtm, wtcc. Po to został stworzony ten event, mieliście sporo czasu do namysłu a nie już zaczęliście wyjeżdżać z takimi akcjami przed wyścigiem.

Ścigamy się autami drogowymi dwóch marek... I w ramach wybranej marki chciałbym sobie wybierać. Wszystko. Czego jeszcze nie rozumiesz?

@Mardok widzisz na tej liście super gt, dtm, wtcc...

Ferrari:

P Ferrari 430 Scuderia ‘07

P Ferrari 458 Italia ‘09

P Ferrari 512BB ‘76

P Ferrari 599 ‘06

P Ferrari California ‘08

P/S Ferrari Enzo Ferrari ‘02

S Ferrari F40 ‘92

P Ferrari F430 ‘06

Lamborghini:

S Lamborghini Countach 25th Anniversary ‘88

S Lamborghini Countach LP400 ‘74

P Lamborghini Gallardo LP 560-4 ‘08

P Lamborghini Murciélago LP 640 ‘09

P Lamborghini Murciélago LP 670-4 SuperVeloce ‘09

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było na początku chyba ustalone że wybieramy nazwe teamu i jakim samochodem w parze będzie się jeżdzić po to był wybór "kto z kim"

Teraz jest problem bo ten chce jechać tym a tamten innym. Było dużo czasu na ugodę a nie jak dziś wyścig to problemy. Zdecydujcię się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było na początku chyba ustalone że wybieramy nazwe teamu i jakim samochodem w parze będzie się jeżdzić po to był wybór "kto z kim"

Teraz jest problem bo ten chce jechać tym a tamten innym. Było dużo czasu na ugodę a nie jak dziś wyścig to problemy. Zdecydujcię się

Dziś jedziemy wg założeń regulaminu.

5.3 Tworzymy zespoły dwu osobowe, nazywamy team i wybieramy JEDEN samochód, którym będziemy się ścigać przez cały event.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oczywistym jest to, że przez cały event dany kierowca jeździ tym samym samochodem. Właśnie chodzi o to żeby ustawiac ten sam samochód pod różne trasy i zobaczymy kto sie lepiej umiał dostosować do warunków panujących na torach (podczas całego eventu)

Natomiast, jeżeli kierowca nr 1 woli Ferrari 430, a kierowca nr 2 woli Ferrari 458 (deklarowane na cały event) to takie rozwiązanie mogłoby być dopuszczone.

Zmiana samochodu podczas trwania eventu to lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie przedmówcy.

Jeden model auta dla jednego kierowcy przez cały event.

Dopuszczalne różne modele tej samej marki dla dwóch kierowców jednego teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to ode mnie zależało wybrałbym opcję w której zadeklarowane byłyby dwa auta jednej marki na cały event. Podczas danego wyścigu obydwaj kierowcy jadą jednym modelem i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rozbija się tylko o to, że przed wyścigiem zaczyna się kombinowanie. Zrobicie jak chcecie, ja pozostaje przy SuperVeloce i takim samochodem będę się ścigał przez cały event.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2) Wybieramy dwa samochody z marki którą deklarujemy

Jestem za tym punktem...

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to każdy zespół powinien jechać innym autem - z góry wybranym przez cały sezon. Bo tak to bez sensu będzie, że niby różne zespoły a i tak 6 osób weźmie Ferrari Italie.

Albo po prostu zmienić kolory, że każdy zespół ma swój inny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to każdy zespół powinien jechać innym autem - z góry wybranym przez cały sezon. Bo tak to bez sensu będzie, że niby różne zespoły a i tak 6 osób weźmie Ferrari Italie.Albo po prostu zmienić kolory, że każdy zespół ma swój inny kolor.

Kolor to podstawa.

Jakby kto pytał, to kolor Matt Black jest zajęty dla zespołu Dark Horses (ja i Gucio).

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony to wyścig wyszedł genialnie bo pierwszy raz nie pilnowałem tyłów :). Ale teraz 3 rzeczy, które odwaliłem :

1) Rozpierducha przy 1 podejściu

2) około 20 kółka schowanie się pacmana bo miałem uszkodzenie i boniek bodajże spanikował.

3) Zajazd mardoka na ~28 okrążeniu , nie opanowałem samochodu.

Do tych 3 rzeczy się przyznaje :) I boniek mówił, że coś go uderzyłem -> tego nie pamiętam wiec poproszę filmik jeśli można. Ale bronić się bardzo nie będę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aragornik popełniłem falstart i wleciałeś we mnie, ale to nic mój błąd. Troszkę wypiłem przed wyścigiem i co kogoś wyprzedziłem lub nadrobiłem straty to wlatywałem w bandę. A z tym 20 kółkiem to nie pamiętam, bo już tyle razy w coś dzisiaj wleciałem i nie pamiętam już tego wszystkiego. Do nikogo nic nie mam i nie wnoszę żadnych zastrzeżeń co do jazdy innych, tylko jedynie do siebie... Dobrze, że alkomatu w grze nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyścig bez sensu, jedziesz....jedziesz....odrabiasz pozycje i bum mega lag z Guciem uszkodzony cały samochód. Jedziemy dalej...jedziemy...i out z pokoju na 10 okr przed metą. No nic, w piątek nowy net to może nie będzie już takich przygód.

Taka prośba: jakby ktoś ewentualnie wrzucił powtórkę z wyścigu na serw i zarzucił link. Niestety jak mnie wywaliło to straciłem możliwość jej zapisu

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyścig średni. Popełniłem trochę błędów za które musiałem zapłacić :confused: Poza tym nie oswoiłem się jeszcze z moją Ferarką :D W oczekiwaniu na kolejne wyścigi :)

Aby nie śmiecić na forum tabelami, uaktualniłem tabelę w pierwszym poście :)

Co się stało ze skrętem, że nie mam go w wynikach?

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mardokowi za to ze przez cztery okrążenia poprzedzające ten incydent skutecznie walczył ze mną bym go nie zdublował:

I Gumkowi, który chcąc nie chcąc, pomógł wygrać koledze z zespołu....

Gratuluję zwycięzcy który naprawdę czysto walczył ze mną o pierwszą pozycję.

Nie wnoszę żadnych skarg na przeciwników, to by było na tyle!

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson możesz wyjaśnić te skróty z tabeli co oznaczają ? W sensie te PT, N, R itp ?:) bo nie widzę legendy:D

Co ze skrętem to nie wiem ale zobaczę czy ja go widzę w wynikach jak tylko wrócę z pracy czyli koło 17. Bo jak się nie mylę to był do końca na torze ale skleroza doskwiera;D

Edytowane przez aragornik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie kombinujcie. mardok (aż nie wieże że to pisze) :) popieram twoje zdanie było dużo czasu na to żeby sobie wybrać auto jak bedziecie tak zmieniać co chwile to nigdy nie opanujesz porządnie auta,wiadomo co za tym idzie... ja zostaje przy mojej wiariatce coraz lepiej mi się jezdzi narazie bez ust. na nurbie gp/f spokojnie 1;56. i mozna jeszcze urwać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson możesz wyjaśnić te skróty z tabeli co oznaczają ? W sensie te PT, N, R itp ?:) bo nie widzę legendy:D

Co ze skrętem to nie wiem ale zobaczę czy ja go widzę w wynikach jak tylko wrócę z pracy czyli koło 17. Bo jak się nie mylę to był do końca na torze ale skleroza doskwiera;D

Legendę już dodałem :) Będzie po aktualizacji.

N- Nieobecność

R- Rezygnacja ( jak ktoś wychodzi z wyścigu dobrowolnie, nie liczy się jak zostaje w pitstopie albo na poboczu )

PT- Problemy Techniczne ( jeśli kogoś odłączy od serwera )

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ze skrętem to nie wiem ale zobaczę czy ja go widzę w wynikach jak tylko wrócę z pracy czyli koło 17. Bo jak się nie mylę to był do końca na torze ale skleroza doskwiera;D

Jak wbiłem do pokoju po tym jak mnie wywaliło skręt już nie jechał w wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×