Skocz do zawartości
Watson20054133

Team Event Ferrari Vs Lamborghini

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, Robert wjechał w tył xD Sorka Watson, zauważyłem, że troszkę Cię wypchałem z trasy, jednak nie było to umyślne i na szczęście dobrze się skończyło.Następnym razem hamuj a nie wpychasz się jakbyś był organizatorem tego eventu! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, Robert wjechał w tył xD Sorka Watson, zauważyłem, że troszkę Cię wypchałem z trasy, jednak nie było to umyślne i na szczęście dobrze się skończyło.Następnym razem hamuj a nie wpychasz się jakbyś był organizatorem tego eventu! ;)

Na trawie to ja już mogę sobie hamować:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś się nie pchać xD Dobra dokańczam herbatę i trza iść potrenować xD I jakby co zgadzam się z werdyktem xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś się nie pchać xD Dobra dokańczam herbatę i trza iść potrenować xD

No ja jestem zmęczony po szkole :/ Dzisiaj miałem 5h Statystyki Matematycznej!! M-A-S-A-K-R-A :unsure: Nie wiem jak dam radę na Lagunie dziś ;p

Racja, Robert wjechał w tył xD Sorka Watson, zauważyłem, że troszkę Cię wypchałem z trasy, jednak nie było to umyślne i na szczęście dobrze się skończyło.Następnym razem hamuj a nie wpychasz się jakbyś był organizatorem tego eventu! ;)

Dobrze się skończyło? Noo jeśli uszkodzony silnik w pierwszym zakręcie i jeszcze nie z Twojej winy to Twoim zdaniem dobre zakończenie to ja Księdzem jestem :biggrin:

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson dodaj zielsko_glowy do mojego teamu, napisalem do zibikiela i nie odpisal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson dodaj zielsko_glowy do mojego teamu, napisalem do zibikiela i nie odpisal.

Ja już wcześniej proponowałem Zibiemu, ale mówi, że nie da rady, bo startuje w WTCC, u Kovalowa i u SUMO:) Tylko ja mam taki zryty beret, że tylko środę mam wolną, a tak to wieczory wyścigowe 6x w tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zalatany jesteś. W wolnej chwili zrób aktualizację tabeli bo zaniedbana jest :D, a tak a propo to jakie czasy robicie na Lazurowym wybrzeżu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zalatany jesteś. W wolnej chwili zrób aktualizację tabeli bo zaniedbana jest :D, a tak a propo to jakie czasy robicie na Lazurowym wybrzeżu?

Kurna poczytaj wyżej :P dziś od 6 jestem na nogach, o 20:30 wróciłem ze szkoły, ogarnąłem te kary z ostatniego wyścigu, zebrałem wszystko do kupy i napisałem, że jutro w robocie wkleje tabelę :rolleyes: Właśnie skończyłem wyścig na WTCC więc idę spać:D

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wcześniej proponowałem Zibiemu, ale mówi, że nie da rady, bo startuje w WTCC, u Kovalowa i u SUMO:) Tylko ja mam taki zryty beret, że tylko środę mam wolną, a tak to wieczory wyścigowe 6x w tygodniu :)

Taki jest los zawodowego kierowcy!!!! Ale jesteście,Panowie,zaharowani.....beret z głowy!!!A ja własnie tygodniowy,zaległy urlop!!...się pracuje,się ma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Marqus wracaj na tor :) trzeba kiedyś pojeździć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jest los zawodowego kierowcy!!!! Ale jesteście,Panowie,zaharowani.....beret z głowy!!!A ja własnie tygodniowy,zaległy urlop!!...się pracuje,się ma!

Ja też pracuje, co dziennie od 8-16 no ale dzisiaj do 21:00 <lol2>

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson, powiem tylko tyle.

Incydent 1

zostałem wypchnięty na zakręcie i straciłem dwie pozycje! pkt 3.11

Incydent 2

Nie mogłem pojechać szerzej po zewnętrznej bo tam był Gucio, nie mogłem zjechać do wewnętrznej bo tam wciął się Robert.

Jedyne co zostało to hamować lub walić w jednego lub drugiego. W efekcie końcowym drugi raz utrata dwóch pozycji!

Robert wyjeżdżał z Pit Stopu i nie powinien się wcinać za wszelką cenę tam gdzie akurat trwała walka miedzy mną a Guciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson, powiem tylko tyle.

Incydent 1

zostałem wypchnięty na zakręcie i straciłem dwie pozycje! pkt 3.11

Incydent 2

Nie mogłem pojechać szerzej po zewnętrznej bo tam był Gucio, nie mogłem zjechać do wewnętrznej bo tam wciął się Robert.

Jedyne co zostało to hamować lub walić w jednego lub drugiego. W efekcie końcowym drugi raz utrata dwóch pozycji!

Robert wyjeżdżał z Pit Stopu i nie powinien się wcinać za wszelką cenę tam gdzie akurat trwała walka miedzy mną a Guciem.

A czego się spodziewałeś skoro nie było uszkodzeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pracuje, .... dzisiaj do 21:00

Rozumem, że dzisiejszy wyścig Lambo vs. Ferrari mimo wszystko aktualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumem, że dzisiejszy wyścig Lambo vs. Ferrari mimo wszystko aktualny.

Oczywiście, jakby inaczej :D Samochód mam przygotowany, tabela uaktualniona w pierwszym poście. Jedziemy 39 okrażeń- start o 21:30

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jakby inaczej :D Samochód mam przygotowany, tabela uaktualniona w pierwszym poście. Jedziemy 39 okrażeń- start o 21:30

Muszę przyznać, że co raz to dłuższe te wyścigi. Licząc w warunkach wyścigowych 39 x 1:35,000 (1:40,000) wyścig bedzie trwał ok. 65 minut - o ile pamiętam docelowo było planowane tak 45-50 min. - ale może poprostu marudzę.. :wacko:

PS. Lazurowe Wybrzerze to bardzo ciasny tor, na którym możliwość wyprzedzania będzie bardzo ograniczona - apeluje o ostrożną jazdę, bo do pitstopu po takim krętym torze ( z rozprutym samochodem) ciężko będzie dojechać w jakims sensownym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu się z Pacmanem zgodzę, że coraz dłużej to zaczyna trwać a do tego start opóźniony więc chyba troszkę za późno skończymy tak na moje. Ale cóż life is brutal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że co raz to dłuższe te wyścigi. Licząc w warunkach wyścigowych 39 x 1:35,000 (1:40,000) wyścig bedzie trwał ok. 65 minut - o ile pamiętam docelowo było planowane tak 45-50 min. - ale może po prostu marudzę.. :wacko:

Nie wiem jak Wy, ale ja ilość okrążeń ustalam patrząc po moich czasach. Nie jestem najszybszy, ale ja na Lazurowym robię 1:32.00 x 39 okr = 0:51:48 h :tongue:

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zapomniałeś, że kalkulator liczy w 10 systemie ?:D tak czepiając się ?:P weź 39 * 92( sekundy) = 3588 wynik w sekundach / 60 = ~60 minut :P licząc przy Twoim tempie :)

Pacman => Watson dał 1,32 * 39 = minuty ;D

Edytowane przez aragornik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja ilość okrążeń ustalam patrząc po moich czasach. Nie jestem najszybszy, ale ja na Lazurowym robię 1:32.00 x 39 okr = 0:51:48 h :tongue:

nie wiem jak Ty to liczysz kolego, ale ....

92 sec. x 39 okr. = 3588 sec.

3588 sec. / 60 sec. = 59,8 min. czyli 59 minut i 48 sekund. :whistling:

+ tłok na trasie ... + min. 2 pitstopy ..... takie tam luźne wyliczenia :)

PS. Gratuluję czasu (poważnie), 1:32.XXX jest dla mnie absolutnie nieosiągalna. Wiem że sporo by pomogło jakbym jeździł na manualnej skrzyni biegów (lambo jest dla mnie stanowczo za szybkie na manialną szkrzynię, z resztą jak większość sportowych samochodów)

PS 2. ... a tak żeby dodać pikanterii, powiem że bardzo jestem ciekaw czy wykręcisz dzisiaj 1:32.000 (tabela czasów pokaże) :):):)

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zejść poniżej 1.32 :biggrin: Oczywiście nie podczas walki w wyścigu. Myślę, że regularne 1.33.x będzie dobrym punktem odniesienia :thumbsup:.

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tak liczyłem :biggrin: Ja nie wiem dlaczego Wy tak narzekacie, że wyścigi godzinne są tak ciężkie :D

Więc dzisiaj pojedziemy 92x32 okr = 2944 / 60 = 49,06 + pity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 'krakowskim targiem' niech będzie 35 okr. (żart lub nie) - a poza tym wcale nie narzekamy tylko 'delikatnie daję do zrozumienia'.

zapożyczone hasło: 'bez napinki' obowiązuje jak najbardziej. :thumbsup: a poza tym zawsze lubiłem wrzucić swoje 3 grosze :rofl:

PS. przyznam, że dłuższa gra na padzie daje się we znaki, ale nie ma tragedii.

Domyślam się, że z wciskaniem pedałów jest podobnie ciężko. Dlatego trochę mam obawy, że jak w końcu zafunduję sobie kierownicę to wcale nie będzie łatwiej ani bezpieczniej (dla Was :) ).

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na średni przelot tak wlasnie okolo 1.33, a best lap jak narazie 1.31.710. I na pewno da sie jeszcze urwać z 0.1/0.2s I najważniejsze to czysty przejazd, bo jak będę jechał jak na Rzymie to tylko nerwy strace :)

Edytowane przez boniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×