Skocz do zawartości
Watson20054133

Team Event Ferrari Vs Lamborghini

Rekomendowane odpowiedzi

Watson, a kto tam jeszcze za mną poszedł, że zrobił taką zasłonę dymną? xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoooo matko! to jutro juz wyscig a tu czlowiek jeszcze nie smigal. trzeba odrobic zaleglosci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson, a kto tam jeszcze za mną poszedł, że zrobił taką zasłonę dymną? xDD

Drugie FTO to ja tylko, że:

- nie było dymu bo w ostatniej chwili odbiłem w lewo i na milimetry wpasowałem się pomiędzy barierkę a FTO Watsona, bez spinu, poślizgu i uszkodzeń spokojnie jechałem dalej,

- z mojej kamery to był lag u Watsona (skakał po torze, a później się na nim nagle zatrzymał) pardon.gif,

- Twoje auto z mojego widoku jechało wtedy normalnie, zresztą spory kawałek walczyliśmy o 5 miejsce biggrin.gif i nigdzie nie zauważyłem lagowania.

Watson to 100% ja, a nie Valhalem (widać nawet mój nick na liście po prawej) biggrin.gif.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson, a kto tam jeszcze za mną poszedł, że zrobił taką zasłonę dymną? xDD

Valhalem :P Który też musiał do pita zjechać... a w sumie z tego co pamiętam to mówił, że "samo wrzuciło mnie do pita" :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc siłą rzeczy musiało to być jakieś przeciążenie serwerów, ale ta zasłona dymna lepsza od tej, którą ja robiłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś Panowie odpadam, kisze w fabryce do 22 więc fizycznie nie ma szans by z wami zagrać. Sorry że dopiero teraz piszę ale liczyłem jeszcze na cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś Panowie odpadam, kisze w fabryce do 22 więc fizycznie nie ma szans by z wami zagrać. Sorry że dopiero teraz piszę ale liczyłem jeszcze na cud.

Ok. Dzięki za info!

Jako, że skręt jest naszym hostem głównym, a nie będzie go, dziś będzie hostował perek1977 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś Panowie odpadam, kisze w fabryce...

a co tam kisisz? Skręty? :laugh:

Będą dziś wolne miejsca chyba :unsure: strzeżcie się więc Lolo Ferrari nadchodzi :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile okrążeń dziś jedziemy, że tak nieśmiało zapytam :biggrin:?

Trzeba przygotować taktykę, a z testów wynika, że strategia odegra bardzo dużą rolę:thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tam kisisz? Skręty? :laugh:

Będą dziś wolne miejsca chyba :unsure: strzeżcie się więc Lolo Ferrari nadchodzi :laugh:

Arcadiush chcesz mieć stałe miejsce za mikołaja? Byłbyś w teamie TSUNAMI ROSSO z Nervusem :)

Ile okrążeń dziś jedziemy, że tak nieśmiało zapytam :biggrin:?

Trzeba przygotować taktykę, a z testów wynika, że strategia odegra bardzo dużą rolę:thumbsup:.

Kilka dni temu wyedytowałem 1 post. Dziś jedziemy 33 okrążenia :D

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcadiush chcesz mieć stałe miejsce za mikołaja? Byłbyś w teamie TSUNAMI ROSSO z Nervusem :)

Nie mam nic przeciwko :) SUMO witaj w teamie :thumbsup: Niestety, jak pisałem wcześniej - dzisiaj również praca uniemożliwi mi start :confused:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grill obok chałupy więc napisałem "może" xD Nie chcę też jechać na bani jeśli takowa będzie, wszystko wyjdzie w praniu i mam nadzieję, że jednak będę na wyścigu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rezygnuję. Impra przede mną a znowu nietrzezwy nie bede jezdził.

milego scigania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się organizuje ściganie w piątki xD

dobra dobra nie ściemniaj przestraszyłeś się wujka perka z kierownicą w łapach biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu mowie sorry!!! Doslownie po poludniu dowiedzialem sie, ze wyjezdzam na kilka miechow z kraju juz po jutrze. Takze trzeba isc sie z ziomkami na pic bo dlugo nie bedzie okazji. takze, odpadam z eventu :confused:. Mam nadzieje, ze sie nie pogniewacie na mnie, sry ze tak pozno pisze ale wczesniej nie mialem jak:(

Pozdro i szerokiej drogi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem też przygodę z noIDnumber, zlagował się niemiłosiernie i się o Niego poobijałem, chciałem zobaczyć na powtórce, ale nie byłem w stanie wyłapać tego laga, więc jakby noIDnumber wiedział o którą sytuację chodzi, byłbym wdzięczny o pokazanie filmiku,

To ja tak w ostatniej chwili przed kolejnym emocjonującym wyścigiem pokazuję jak to wyglądało z mojego punktu.

Nie oceniam, nie osądzam. Ocenicie sami.

Mardok sytuacja o której pisałeś, 1:50 filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przestraszyłem się! xD Specjalnie pojadę! xD

Dzięki za filmik, więc jednak też zlagowałem.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim za przybycie :)

Jak dla mnie wyścig skopany na maksa, chcę jak najszybciej o nim zapomnieć :rolleyes:

Gratulacje dla Mardoka, który w tym wyścigu zdobył double ( zwycięzca i best lap ) :thumbsup:

W poprzednim wyścigu była taryfa ulgowa ( wyścig na dotarcie ), dziś już takiej taryfy nie ma, ale o szczegółach poniżej :)

1) Watson VS Robert_vti - uszkodzony silnik

http://www.youtube.com/watch?v=oqBbRDpgSco

Uszkodzony silnik i zjazd do pitstopu po pierwszym okrążeniu.

3.5 Spowodowanie wypadku, w wyniku którego poszkodowany odniesie ciężkie uszkodzenia ( silnik/ośka) -10 pkt

Dla Roberta za ten incydent -10 pkt.

2) Watson VS Gucio - uszkodzone prawe przednie koło

http://www.youtube.com/watch?v=cQlFeWP9M28

3.4 Spowodowanie wypadku, w wyniku którego poszkodowany odniesie lekkie (opony) uszkodzenia -6 pkt

Dla Gucia -6 pkt.

Przypominam, że incydenty wyścigowe wraz z udokumentowaniem możecie zgłaszać do 24h po wyścigu :)

Na koniec jeszcze fotka z best lapami :tongue:

nurburgringgpfbestlap.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że szymon odpadł z eventu to szukam ogarniętej osoby do teamu. jeżdżę italia.

pierwszeństwo maja rezerwowi, jeśli maja chęć a potem reszta :)

Edytowane przez boniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.4 Spowodowanie wypadku, w wyniku którego poszkodowany odniesie lekkie (opony) uszkodzenia -6 pkt

Dla Gucia -6 pkt.

Chciałem się odwołać, wiem że sytuacja miała miejsce z udziałem tego który te punkty wlepia i "władza ma zawsze rację", ale musisz być obiektywny!

Oglądałem powtórkę z mojego auta w której jasno widać że na chwilę straciłem panowanie nad autem i po prostu starałem się je wyprostować.

2.7. Jeżeli kierowca złapie spina tzn. straci panowanie nad samochodem, ktoś z tyłu nie znajdzie miejsca na ominięcie go i uderzy w niego takie incydenty będą rozpatrywane jako "pech" bez sankcji karnych w postawi ujemnych punktów.

Jeżeli chcesz być uczciwy wobec wszystkich to nie możesz wlepiać za to ujemnych punktów.

Po drugie sam mogłeś bardziej uważać jak widziałeś jak mnie zarzuciło, miałeś jeszcze miejsce z lewej żeby uciec, a ty nawet na chwilę nie zdjęłeś nogi z gazu. Byłeś chwilę wcześniej przeze mnie zdublowany i musiałeś za wszelką cenę się oddublować ?

2.1 Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania ostrożności na torze, zachowania zasad fair play i czystej jazdy wyścigowej.

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem powtórkę z mojego auta w której jasno widać że na chwilę straciłem panowanie nad autem i po prostu starałem się je wyprostować.

Gucio racja, widać że straciłeś panowanie nad autem, ale...

2.7. Jeżeli kierowca złapie spina tzn. straci panowanie nad samochodem, ktoś z tyłu nie znajdzie miejsca na ominięcie go i uderzy w niego takie incydenty będą rozpatrywane jako "pech" bez sankcji karnych w postawi ujemnych punktów.

Tu jednak widać że to Ty uderzasz w Watsona a w chwili gdy Watson decyduje się na wyprzedzenie Ciebie, Twoje auto leci w prawo więc robi się wystarczająco dużo miejsca na manewr.

Z drugiej jednak strony to było ryzyko Watsona kiedy podejmował się tego manewru i jak widać nie udało się do końca.

Pozostaje jeszcze pytanie o zasadność podejmowania takiego ryzyka na 2/3 wyścigu kiedy sytuacja z pozycjami usystematyzowana a za wami (Watsonem) nikogo kto by mu zagrażał.

Pytanie postawione w odniesieniu do:

2.1 Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania ostrożności na torze,

Przedstawiam swój punkt widzenia sprawy.

Osąd pozostawiam Tobie i Watsonowi. :biggrin:

PS błąd w pkt 2.7 regulaminu postawi = postaci

Edytowane przez PaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×