Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

No jestem bardzo ciekawy jak to rozwiążą. Zjazdy do pitów zaraz przed SC, itd.

Bo jazda za SC będzie chyba raczej na bank automatyczna.

Ale plus dla nich, że nie olali najbardziej oczekiwanej nowinki przez fanów w F1 2011.

Oby z resztą tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znając codemaster's szanse na bugi jest wielka ! no ale kilka patchów i wszystko bd okej tongue.gif wgl jestem ciekaw jak to wszystko bd wyglądać w praktyce bo brzmi nieźle jak narazie rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To answer another question: yes you have control behind the SC but there'll be some restrictions. More details once everything is concrete.

Czyli pewnie będzie jak w pit-stopie, że możemy trzymać odległość, ale nie może skręcać, itd. Nawet fajne :)

Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce, trzymam kciuki, żeby tego nie spaprali.

Oby też SC nie wyjeżdżał non-stop jak ktoś wyleci czy coś takiego, chociaż na takim Monako to będzie jak znalazł.

Już widzę ten SC na każdym wyścigu po zadymie na pierwszym zakręcie w Lidze :)

r25px.jpg

Zostało też potwierdzone...

Gra będzie miała VIP PASS, niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w grze jak F1 nie przeszkadza mi Vip Code jakoze gre kupie i tak w dzie premiery i nowa wiec vip code bd za darmow w pudelku, gorzej z grami kiedy kupisz gdzies uzywana tanio a potem 50 zl za granie online confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to też zwisa, bo też kupuje nówkę, ale potem przy sprzedawaniu trzeba będzie opuścić z ceny bo będzie wykorzystany :/

Ale liga zapewni i tak sporo dni grania w tą grę, także tutaj ten VIP Code aż mi nie jest w niesmak jak w innych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie , liga zapewni troche miesiecy zabway ! Ale przez ten wynalazek jakim jet Vip Code mniej ludzi bd w lidze, bo jak kupia uzywana gre takio to nie bd chciali wydawac dodatkowych pieniedzy na kod, tyle ze prawdziwi pasjonaci odpala gre na konsoli 23 wrzesnia! - o ile znow polska nie bd miala opoznienia tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostudźcie swój optymizm :)

Nie wiemy jak naprawdę będzie wyglądać to SC. Przedstawiony wyżej obrazek nie potwierdza, że samochód bezpieczeństwa będzie widoczny na torze.

Już widzę ten SC na każdym wyścigu po zadymie na pierwszym zakręcie w Lidze :)

Może się mylę, ale pamiętam, że coś było ustalane, iż w Lidze SC będzie wyłączony.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale pamiętam, że coś było ustalane, iż w Lidze SC będzie wyłączony.

Pierwsze słyszę, poważnie, nie przypominam sobie rozmowy na ten temat w ogóle

No bo ja tu o czymś rozmawiać kiedy nie wiadomo czy w ogóle będzie w grze?

SC będzie włączony jak najbardziej. O to właśnie chodzi, ktoś się rozwali i SC na tor i cała taktyka albo przewaga pierwszego idzie na marne.

Chyba, że SC będzie zbugowany jak cholera, to wtedy go wyłączymy. W każdym razie trzeba będzie sprawę obgadać dokładnie na forum, jak będzie już gra.

No, a skoro SC jest na tych fotkach i go wymodelowali to będzie widoczny na 100%.

Tym bardziej jak mówią, że jazda za nim będzie ograniczona dla nas, czyli pewnie tylko gaz i hamulec, żeby dystans trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy było mówione, że będzie wyłączony?:sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no SC w lidze to może być ciekawe rozwiazanie! ja jestem w 100 % za ! biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo tu przywiało :D :D Będziesz jeździł w lidze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak, jestem na liscie rezerwowej ale to jeszcze sie moze zmienic tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jak to w końcu będzie z tym paliwem, czy będzie wskaźnik jakiś że dojadę do mety czy nie. Bo ta ikonka na tych zdjęciach to wygląda tak jak w zeszłym roku (żeby tylko nie świeciła się kiedy już i tak nic nie będzie można zrobić). Na bank sporo materiału pojawi się w sieci po targach, trzeba poczekać :D

Edit:

Macie jeszcze filmik

http://www.gamersyde...y-22873_en.html

Tylko jakaś ostro zryta muza jak dla mnie, ale co się dziwić Niemcy druga Turcja :P

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie ten SC nie pdoba... pewnie bedzie jakis bug i on bedzie wyjezdzal na tor co 5 minut... iwowczas nasze sciganie nie bedzie trwalo godzinke a 3... :( takze nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że jak już będzie jakiś bug to taki, że ten SC będzie wyjeżdżał na tor nawet jak tylko bolid lekko za tor wyleci. Mam nadzieję, że tego nie będzie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jak to w końcu będzie z tym paliwem, czy będzie wskaźnik jakiś że dojadę do mety czy nie. Bo ta ikonka na tych zdjęciach to wygląda tak jak w zeszłym roku (żeby tylko nie świeciła się kiedy już i tak nic nie będzie można zrobić). Na bank sporo materiału pojawi się w sieci po targach, trzeba poczekać :D

Edit:

Macie jeszcze filmik

http://www.gamersyde.com/stream_f1_2011_gc_showfloor_gameplay-22873_en.html

Tzn. z tego co pamiętam, to tam po prawej strony ekranu, gdzie był ten bolid z przegrzewającymi się elementami, będzie tak jak jakby kolejna zakładka, na której widać na jakiej mieszance paliwa jedziesz i na ile okrążeń więcej masz tego paliwa.

Czyli na takim standardzie masz na cały dystans +3 okrążenia (bo właśnie +3 się pokazuje), to pewnie na agresywnej będzie +1 i jak będziesz cisnął za mocno to zmieni się na 0 lub nawet -1.

Ale to takie moje gdybania. Mam nadzieję, że coś zrobili z tym paliwem, bo na niektórych torach mimo nie wchodzenia nawet w czerwoną strefę obrotów paliwa brakowało :/

Co do SC to nic innego jak testy, testy i jeszcze raz testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedizalem ze f1 pojawi sie na mniejszym ekranie ! biggrin.gif ale bardzo mnie to cieszy, ciekawe czy bd kompatybilne z ps3 bo jak tak to ja nie omine zadnego wyscigu z lidze tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy było mówione, że będzie wyłączony?:sweat:

Jak znajdę czas to poszukam. Będę musiał przewertować wiele postów i nie jeden temat.

To było przy okazji rozmowy o SC - co jeśli będzie w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×