Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mam być szczery to wolałbym, żeby np. zrobili sobie rok wolny (nie wypuszczali F1 2012) i dopracowali do granic możliwości F1 2013, którą wypuściliby zaraz po starcie sezonu. I wszystko byłoby w grze, a i można by się nią cieszyć od startu sezonu. Ale wiem, że tego nie będzie, bo przecież to wymaga roboty, a i łatwego hajsu nie będzie z kolejnych edycji.

Boje się, że zaraz zrobi się z tego Fifa, gdzie zmienia się tylko numerek i muzyczka w menu :/

Niestety wszystkie przedsiębiorstwa firmy itp. nastawione są na to aby mieć jak największy zysk podobnie wytwórnie gier mogli by popracować 2 lata dać okrążenie formujące , 24 graczy online , SC i wiele innych ulepszeń aby wyścigi sprawiały jak największą przyjemność tylko że wtedy gracz kupił by 1 grę za np 200zł a tak to po 1 może po 2 ulepszenia co roku + dostosowanie gry do przepisów obecnego sezonu F1 a no i jeszcze obowiązkowe nowe malowania bolidów i tak co roku wpadnie im od każdego gracza po np. 200zł potem w następnym roku znowu 200zł i tak dalej po prostu to im się bardziej opłaca. Ja osobiście nie chcę takiego obrotu sprawy dlatego F1 2011 omijam szerokim łukiem ale znając losy innych gier np. przytoczona fifa pobiją rekord sprzedaży z przed roku i powtórzą ten proceder w F1 2012. No ale przynajmniej zostanie mi te przykładowe 200zł w kieszeni szkoda tylko ligi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogą na przykład sprzedawać gre za 310-350zl i wtedy była by kozacka. Wydać raz(co dwa lata xD) gre i my kase ale porządnie. Takie moje zdanie na ten temat heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo co roku, ale cena za grę 140zł:biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiemy już na 100%, że DRS będzie kontrolowany manualnie. Bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje, że te odpowiedzi to jakiś ostry żart?! Poza tym wiadomo, że pytania dobrali sobie tak żeby nie wyjść źle, ale ja nie mogę jak czytam pytania takie jak to:

theFakeVettel: Will my pointy finger make an appearance on the game?

We’re sending a free copy to Vettel so you’ll be able to find out soon enough.

No ja pierniczę, nie mam nawet słów żeby określić moje zażenowanie tymi odpowiedziami. Nosz szlak mnie trafi zaraz.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowal, no wiesz, może miało wyjść, tak wiesz.... śmiesznie... :ermm:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra śmiech, śmiechem ale formuła odpowiedzi, że chciałby to zobaczyć w przyszłości jednak trochę nie przystoi. Nie wiem może ja jestem dziwny, ale nie interesuje mnie ten safty car, pojawi się ok będzie fajnie, nie będzie to nie będe po nim płakał. Pytanie o kolor wskaźnika KERS, też mnie nie interesuje bo to tylko kwestia koloru, może być nawet różowe dopóki będzie to widoczne.

Odpowiedź na pytanie czy będzie podium już w ogóle mnie rozwaliła. Będzie Park Ferme ale nie będzie podium, rewelacja po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sam nieczaje, będzie można grac w karierze(1 sezon)? na jednym telewizorze na podzielonym ekranie czy tylko online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum CM mówili, że te achivy/trophy mogą zmienić w każdej chwili i że to co wyżej jest to jest dość stare, w sensie wymyślili dawno i jeszcze nie zaktualizowali.

Ale przekonamy się za jakiś czas na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie* coś powiedzieć na temat kooperacji i trybu podzielonego ekranu?( granie Np z bratem, jeden sezon)

Edytowane przez Biegal22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o fizykę jazdy wynikającą z filmików to nie mam pytań :)

F1 2010 na filmikach też wyglądało super świetnie...a co potem było to każdy wie.

Możecie* coś powiedzieć na temat kooperacji i trybu podzielonego ekranu?( granie Np z bratem, jeden sezon)

Może wejdź w link wyżej co podał kolega Helion? Masz tam wszystko czarno na białym opisane...

Poza tym napisałem już o tym nawet w temacie poniżej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2010 na filmikach też wyglądało super świetnie...a co potem było to każdy wie.

no tak, ale teraz jakoś tak większe doświadczenie sie ma jeśli chodzi o tą grę i widać że jakieś zmiany (moim zdaniem na lepsze) pod tym względem właśnie są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że będą jakieś zmiany, chociaż w tej fizyce. Bo jak nam dorzucą tylko zbugowanego KERS'a to F1 2011 będzie ostatnią F1 od CM, którą kupuje w dniu premiery.

Szkoda ligi, ale jednak własne zdrowie psychiczne jest ważniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze. Fizyka też mi się podoba zwłaszcza te uślizgi :biggrin: Ciekawe jak wyjdzie w praniu :whistling:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wszystkie fora i wreszcie sobie odpowiedziałem na jedno pytanie. Co mozna robic w trybie? (podzielonego ekranu)

W trybie split-screen będzie można scigać sie tylko 1 vs 1. Porażka, co za problem zrobic kariere na podzielonym ekranie. Załamalo mnie to ;P

Ale frajda bede sie scigal 30 kolek z jednym bolidem.....

Edytowane przez Biegal22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie split-screen będzie można scigać sie tylko 1 vs 1. Porażka, co za problem zrobic kariere na podzielonym ekranie. Załamalo mnie to ;P

Ale frajda bede sie scigal 30 kolek z jednym bolidem.....

Oj to trochę nie tak :)

Możesz spokojnie rywalizować z kolegą na jednej konsoli w pełnym sezonie 24 ludków (offline)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj to trochę nie tak :)

Możesz spokojnie rywalizować z kolegą na jednej konsoli w pełnym sezonie 24 ludków (offline)

Szkoda, że w takim razie nie dali możliwości robienia co-opa w splicie.

Myślałem, że ilość bolidów tam jest ograniczona, to dało się zrozumieć.

Ale skoro wszystko najwyraźniej działa bez problemu? Czyżby kolejne przymiarki pod durny Online Pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Safety car confirmed.

Pzdr z nad polskiego morza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''We know it's been the hottest topic amongst the community for some time now, but we're very happy to finally be able to officially confirm that THERE WILL be a safety car in F1 2011!'' czyli safety car potwierdzony ! coraz bardziej nie moge sie doczekac !! :)

Jeszcze do tego dodam foto z safety carem w grze : http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150254665337060&set=a.410724612059.193109.74881132059&type=1&ref=nf

Edytowane przez dawido23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''We know it's been the hottest topic amongst the community for some time now, but we're very happy to finally be able to officially confirm that THERE WILL be a safety car in F1 2011!'' czyli safety car potwierdzony ! coraz bardziej nie moge sie doczekac !! :)

Z jednej strony Yuupii, mordka się cieszy, a druga strona medalu, to większa szansa na kolejne bugi ;p

@Tachograf - no widzisz, czyli wychodzi, że 3 liga jest Ci pisana :P

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, cieszę się że to potwierdzili. Tylko teraz druga strona medalu ... Codemasters może to naprawdę spaprać, na tyle że odechcę się nam wszystkim tego całego SC ...

Ps. Laptok - hahaha, ta sama myśli w tym samym momencie :biggrin:

Ps. 2. Post z forum Codemasters odnośnie SC "Just nearly got fired for shouting YES! in the office, I don't normally do that at anything, so thank you!" hahah

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×