Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że cena będzie 179zł tak jak to było z Dirtem 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 stówki najmarniej, do dirta od razu rzucili DLC wiec mogli trochę z ceny zjechać. A w F1 DLC nie przejdzie, chyba ze jakieś bolidy z poprzednich lat. Głupie czasy nastały, wycinają z gier content, żeby było na DLC. Jakieś durne online passy wprowadzają nie wiadomo czemu ma to służyć, chyba tylko nabijanie portfela wydawcy. Zaraz do F1 wrzucą system, że jak w grze można jeździć tylko w 5 zespołach, jak chcesz pojeździć np. w red bull'u zapłać haracz, chcesz mieć usprawnienia w bolidzie zapłać haracz, chcesz założyć super softy zapłać haracz. Niedługo żeby odpalić gre trzeba będzie wpisywać numer karty kredytowej. Dobra koniec bo się niepotrzebnie rozpisałem.

Edytowane przez KOWI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 stówki najmarniej, do dirta od razu rzucili DLC wiec mogli trochę z ceny zjechać. A w F1 DLC nie przejdzie, chyba ze jakieś bolidy z poprzednich lat. Głupie czasy nastały, wycinają z gier content, żeby było na DLC. Jakieś durne online passy wprowadzają nie wiadomo czemu ma to służyć, chyba tylko nabijanie portfela wydawcy. Zaraz do F1 wrzucą system, że jak w grze można jeździć tylko w 5 zespołach, jak chcesz pojeździć np. w red bull'u zapłać haracz, chcesz mieć usprawnienia w bolidzie zapłać haracz, chcesz założyć super softy zapłać haracz. Niedługo żeby odpalić gre trzeba będzie wpisywać numer karty kredytowej. Dobra koniec bo się niepotrzebnie rozpisałem.

No nie chce Cie martwić, ale już coś przebąkiwali o DLC do F1 2011. Mają to być właśnie bolidy z czasów Senny, itd. To jeszcze w poprzedniej F1 od Sony takie stare bolidy były po prostu do odkrycia za nasze postępy w grze, tak jak to powinno wyglądać, jakaś motywacja do grania, a nie żeby kupić...

Jak sobie tylko przypominam DIRT3 i te DLC do tej gry to aż mnie mierzi...nie sądziłem, że CM stanie się taką pazerą na kasę...online pass, dlc które normalnie powinny być już w grze, albo były w dwójce (Tokyo), itd.

Jak tutaj znów będę widział po każdym lodingu info na prawie pół ekranu, że jest nowe DLC do kupienia to już ocipieje do reszty...

Ciężkie czasy, to prawda. Sam jak słyszę "DLC" to mi już ciarki przelatują po plecach... Musi się w końcu pojawić jakiś jeden gigant z drugim, którzy stanowczo powiedzą NIE! takiemu syfowi jak DLC.

Tzn. DLC takie jak do Borderlands czy Fallout to rozumiem, bo dają sporo nowych rzeczy, przeciwników, itd. To się nazywa dodatek...a nie jakieś przebranko dla konia czy sweterek...no ludzie...

Też mnie to mierzi i to w jakim kierunku idzie cała branża :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zbytnio... Chodzi mi o Dirta 3. Ten dodatek był aż tak ważny czy coś takiego? Sory za takie pytanie, ale nie grałem :sweat: Tobie KOWI dam plusa za ten post bo mnie też już to denerwuje :biggrin:

A co do DLC do F1 to po co? Stare bolidy ok, ale do tych starych bolidów by się przydały stare tory, których pewnie nie będzie. F1 powinno być wydawane co rok i co rok z coraz to lepszymi usprawnieniami, nie w postaci DLC. Mam nadzieję, że F1 2011 będzie dużym skokiem do przodu w porównaniu do 2010, ale poczekam do premiery z osądami.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym na jakimś portalu, jestem jak najbardziej za tym DLC, ale po pierwsze niech pojawi się koło maja/czerwca, niech zawiera oprócz tych bolidów tory z tamtego okresu i wtedy jestem w stanie zapłacić nawet te 50 zł za to. Przejechać wyścig starymi bolidami po długim Interlagos, czy Hockenheim. Przejechać cały sezon takimi starymi bolidami po zakończeniu sezonu 3 byłoby coś pięknego, ale tak jak mówię nie te czasy, nie ten świat.

Dobra ja kończę z tym tematem bo na samą myśl o DLC i całym tym systemie sprzedaży zaczynam się buzować. :P

F1 jak dla mnie powinno być wydawane co dwa lata, plus własnie takie DLC z roku gdzie gra nie będzie wydana. Niby producenci tak psioczą, że ciężko robić gry na tą generacje, a jakoś nie przeszkadza im to w wydawaniu tego samego co roku ze zmianami które powinny być od razu w finalnej wersji gry. Edycja 2011 będzie zapewne grą która powinna się w zeszłym roku pokazać. Ja będę dalej twierdził, że codemasters zaserwowało nam w zeszłym roku BETE, nic więcej, sam fakt nie wspierania patchami tego produktu o czymś świadczy. System jaki jest w GT5 mi się podoba, mimo tego że sama gra nie jest idealna to starają się to poprawić, patch za patchem, dodatkowe wyścigi non stop dodawane a wszystko w cenie jaką zapłaciłem w dniu premier. Tak moim zdaniem powinien wyglądać model biznesowy przy wydawaniu gier, wtedy jestem w stanie nawet i 100 zł wydać na DLC które doda jeszcze coś więcej.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że cena będzie 179zł tak jak to było z Dirtem 3.

Bo jest za 179zł.

Pisałem o tym tutaj .

Widziałem preordery za 199zł, ale to jest przegięcie.

Można kupić niby taniej za granicą, gdzie cena wyniesie powiedzmy 160zł, ale i tak dojdzie koszt wysyłki, więc co tu się zastanawiać.

Choć przyjdzie jeszcze pewnie czas, że na alledrogo będą ładne oferty na dni przed premierą.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić niby taniej za granicą, gdzie cena wyniesie powiedzmy 160zł, ale i tak dojdzie koszt wysyłki

To jest cena już z wysyłką jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiadomo już czy będzie wersja PL ?

Jeśli nie to podajcie jakieś namiary na tani i sprawdzony(chodzi o szybkość wysyłki) pre-order z zagranicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 99% kupuje tutaj: http://www.amazon.co.uk/Codemasters-Limited-F1-2011-PS3/dp/B004U4AFXE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1312319416&sr=8-1

Jest na TheHut i 10zł taniej, ale tam przesyłka idzie dłużej (normalna poczta ekonomiczna).

A z amazona dostajesz kurierem w kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko zamawiałeś już z amazonu jakieś gry? Jak tak to ile mniej więcej trwała ich dostawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko zamawiałeś już z amazonu jakieś gry? Jak tak to ile mniej więcej trwała ich dostawa?

Ja zamawiam już tylko z Anglii, nie wspieram polskiego rynku gier bo to co się tu wyprawia to jest parodia.

Gry z Anglii nie dość, że tańsze to zawsze mam pewność, że po angielsku, a nie z jakimś kiepskim polskim dubbingiem.

I co ważniejsze nigdy nie ma żadnych obsuw tak jak u nas...gra ma premierę normalnie 24 września, a u nas dzień przed premierą info, że polska wersja dopiero za kilka tygodni....banda leśnych dzbanów i nic więcej.

Z Amazonu zamawiałem już masę gier, wszystkie są wysyłane kurierem DHL i dostajesz paczkę w przeciągu maksymalnie 5 dni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja widzę, że spinujący Vettel to znaczny krok ku większej realizmowi w F1 2011. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec drugiego gameplaya na tej niemieckiej stronie genialny system kar znowu w akcji! Bolidy stoją, a Ty wymijając dostajesz karę! Brawo dla CM! Rok roboty nad zmianą koloru paska na oponach...

Czyli znów jak będzie żółta flaga i ktoś wyleci, a my go wyprzedzimy to mamy karę. Piękna sprawa, brawa jak nic dla CM.

Pozostaje już tylko mieć nadzieję, że ta fizyka jazdy będzie poprawiona, ale patrząc na całą resztę to pewnie poprawione zostaną tylko te spiny, że nie wyjdziemy z nich wciskając hamulec tylko trzeba będzie wcisnąć hamulec i skręcić w drugą stronę.

Ja się tylko zastanawiam co oni tam naprawdę pozmieniali? Bałtroczyka z garażu zabrali i podstawili teraz Jasia Fasole...

Teraz teleaudio...jakie bugi będą nękać grę od premiery? Jak znowu będą jaja z pit-stopem to nie mam pytań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończy się na tym, że poprawią trochę model jazdy, zlikwidują trochę bugów i pójdzie do tłoczni F1 z numerkiem 2011 prawie nie zmienione. Będzie zapewne tak, że gra będzie się prezentować tak jak edycja 2010 powinna od początku wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że po pierwszych gameplayach byłem bardzo optymistycznie nastawiony na tą grę, niestety im więcej ich się pojawiło tym bardziej nie chce mi się już widzieć tej gry...

Z tych gameplay' ów wynika tylko tyle, że błędy są i błędy będą. Jedyne nowości to wg mnie nowe wyglądy bolidów, nowe opony, KERS, DRS, wydaje mi się, że te tory które zostały pokazane są trochę zmienione czyli są bardziej realistyczne, do tego pewnie trochę zmieniona ta fizyka jazdy i zmian by było chyba tylko tyle. Krótko mówiąc niewiele jak na rok roboty.

Mimo wszystko dalej mam nadzieję, że do premiery pozmieniają jeszcze parę rzeczy.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z huraoptymizmu wpaść w taki pesymizm to ciekawa sprawa :) ja od początku nie obiecywałem sobie złotych jabłek po tej grze. Po prostu miałem nadzieję, że będzie to wyraźny krok naprzód. I z tego co widać jest. Jeśli model jazdy nie będzie mnje irytował i nie będzie głupich bugów to będę zadowolony. Nastawiam się i tak głównie na naszą ligę i tego co-op'a. Dlatego myślę, że troche fun'u ta gra nam mimo wszystko dostarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pitian co do bugów to nie dowiesz się do puki nie zagrasz. Ja nie mówię, że gra mi się nie podoba tylko, że chciałbym trochę więcej :biggrin:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie było tego wcześniej, jest to filmik z poprzedniego pokazu w GB

Trochę menu i testowania zniszczeń na ustawieniach full, ale to stary gameplay

F1 2011 Gameplay 7.07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pitian co do bugów to nie dowiesz się do puki nie zagrasz. Ja nie mówię, że gra mi się nie podoba tylko, że chciałbym trochę więcej :biggrin:

A w którym miejscu ja napisałem że nie będzie bugów? :P Napisałem, że będę zadowolony jeśli ich nie będzie. A to wszystko wyjdzie w praniu. Wydaje mi się jednak, że CM nie może sobie pozwolić nasrać do własnego gniazda drugi raz z rzędu. To byłaby totalna kompromitacja...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś tak :laugh: Ale ta kara na końcu drugiego filmiku to jakaś porażka... W ogóle nie rozumiem za co skoro była żółta flaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś tak :laugh: Ale ta kara na końcu drugiego filmiku to jakaś porażka... W ogóle nie rozumiem za co skoro była żółta flaga.

bo wyprzedzał grupe bolidów w strefie żółtej flagi, chyba że nie o ten moment wam chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wyprzedzał grupe bolidów w strefie żółtej flagi, chyba że nie o ten moment wam chodzi :P

Tak, o ten. Tylko zobacz, że tam jeden bolid się obrócił czy była kolizja, a reszta stała jak w korku...

I Ty wg gry też powinieneś tam stać i czekać aż durne AI się przepcha i ruszy dalej, co może trwać wieki.

A wyprzedzając tą grupkę masz bankowo karę, a nawet dyskwalifikacje.

Tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te bolidy były przecież jakby żółtą flagą bo stały w miejscu prze jeden bolid i to był normalny manewr, że lekko ściął szykanę aby nie wlanać w nich, albo nie czakaż aż się hrabiostwo ruszy..:biggrin:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, o ten. Tylko zobacz, że tam jeden bolid się obrócił czy była kolizja, a reszta stała jak w korku...

I Ty wg gry też powinieneś tam stać i czekać aż durne AI się przepcha i ruszy dalej, co może trwać wieki.

A wyprzedzając tą grupkę masz bankowo karę, a nawet dyskwalifikacje.

Tragedia...

no racja, tu już raczej chodzi o niedopracowaną sztuczną inteligencję AI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×