Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Jak znajdę czas to poszukam. Będę musiał przewertować wiele postów i nie jeden temat.

To było przy okazji rozmowy o SC - co jeśli będzie w grze.

To co tam inni sobie gadali to wiesz...między bajki możesz włożyć. Ostatni werdykt na temat SC wydam ja i Error jak zrobimy testy w grze w pełnym pokoju online.

Ktoś będzie się rozwalał, itd. Żeby sprawdzić jak SC działa.

Inne dyskusje na ten temat są jak na razie niepotrzebne. Tym bardziej, że to temat o grze, a nie lidze, dlatego co odnośnie ligi to do Małej Ligi, a odnośnie gry to tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może ja odnośnie gry, może już ktoś widział a może nie, kolejny filmik

wydaje mi się że tempo kierowców AI też zostało poprawione i chyba trudniej jest ich dogonić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co tam inni sobie gadali to wiesz...między bajki możesz włożyć. Ostatni werdykt na temat SC wydam ja i Error jak zrobimy testy w grze w pełnym pokoju online.

Ktoś będzie się rozwalał, itd. Żeby sprawdzić jak SC działa.

Inne dyskusje na ten temat są jak na razie niepotrzebne. Tym bardziej, że to temat o grze, a nie lidze, dlatego co odnośnie ligi to do Małej Ligi, a odnośnie gry to tutaj.

Mam nadzieje, że nie będzie to decyzja w stylu - nie włączamy sc bo ktoś może się specjalnie rozwalić i wtedy ten z początku może stracić pozycję.

Jeżeli SC będzie działał, a raczej na chwilę obecną nie potrafię sobie wyobrazić przypadków polegających na niedziałaniu, to uważam, że powinniśmy z nim jeździć. W końcu na tym polegają wyścigi. SC i to co się dzieje w następstwie jego wyjechania nie może zależeć od ścigających się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to radziłbym sobie wyobrazić niedziałający poprawnie SC. Po zeszłorocznej edycji, gdzie dużo rzeczy nie działało jak trzeba podchodzę do nowinek z dużą rezerwą. Poczekamy, zobaczymy jak będzie i podejmiemy decyzje.

Patricko nie chodziło o to, że ktoś się rozwali, tylko o to że w momencie wypadku gra będzie wariować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, koszty nabycia nowej F1 2011 zminimalizowane do maximum :biggrin:. Udało mi się opchnąć F1 2010 za 130,- ziko, a koszt zakupu w dniu premiery to 160,- zatem chyba niezły interesik ukręciłem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, koszty nabycia nowej F1 2011 zminimalizowane do maximum :biggrin:. Udało mi się opchnąć F1 2010 za 130,- ziko, a koszt zakupu w dniu premiery to 160,- zatem chyba niezły interesik ukręciłem :biggrin:

Tylko jak zamawiasz od angoli z thehut czy zavvi, to licz się z tym, że dostaniesz grę minimum tydzień po premierze.

Ja zamawiałem DIRT3 pre-order to nie dostałem go w ogóle...paczka zaginęła i musiałem prosić o zwrot kasy.

Dopiero potem kupiłem za 100zł i dostałem. Czyli zagrałem dopiero miesiąc po premierze...

Wolę dać te 10zł więcej na amazonie i mieć to wysłane kurierem i wiedzieć gdzie ta paczka jest.

PS.

No chyba, że kupujesz u znajomego lub masz wtyki, to nie wnikam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, dzięki za radę co do zakupu nowej odsłony f1 2011.

Niemniej mój post dotyczył starej f1 z 2010 roku. Ta wersja była zakupiona na allegro od gościa z łodzi i była po polski. Miałem ją w dniu premiery. Znajomego nie mam, tzw. wtyk też nie mam.

Teraz też tak chce kupić nową f1 2011.

Jeżeli uda mi się odnaleźć tego gościa co sprzedawał mi starą wersję (a cena była b. atrakcyjna bo 160 zł za PL ver.) to mogę się podjąć zakupu dla forumowiczów tej gry. Może uda mi się zbić jeszcze bardzie z ceny.

Edytowane przez intruder2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku zamawiałem F1 2010 z Ultimy. Gra została wysłana w piątek w dniu premiery kurierem i musiałem czekac do poniedziałku na odbiór. W tym roku rezygnuję z ich usług i polecam wybrać gram.pl. Jak dotąd wszytskie gry przychodziły kurierem na czas, a nawet przed premierą. Poza tym mają fajną opcję odbioru osobistego w różnych sklepach na terenie całego kraju. Jak ktoś mieszka w dużym mieście to warto skorzystać z tej opcji. Cena na gram.pl wynosi 179zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy tor wersja na PS3 multiplayer

Czekam na jakiś filmik z SC chyba, że ktoś widział to niech zapoda

Dla tych co chcą koniecznie grę przed premierą (a nie mają znajomego w sklepie) to allegro, tam ogłaszają się kilka dni przed

oczywiście angielska wersja językowa :) aaa polskiej chyba nie będzie ale nie pamiętam gdzie to było napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już kiedyś było chyba podawane. Jeszcze zobaczymy, czy będzie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że było to już,ale Helion07 zapomniał z jakiej strony to było, to mu dałem link o tym ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty biegal a ty nie chcesz z nami jezdzic?? zapraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na necie:

Czerwona flaga i SC

Nawet nie wiedziałem, że będzie dostępna

Informacje podał raczej zaufany użytkownik ;)

Red flags

- Can only happen with crashes, not with rain

- Will happen when a car has broken down on the racing line, when the SC wouldn't be able to drive a normal lap. Therefor more likely to happen in Monaco than in Turkey.

- There is no tinkering with tires or car set-ups under red flags

Safety car

- Adheres to most of the official rules, available in SP/MP, can be turned on or off

- SC will let cars pass if it doesn't pick up the leader. Will be indicated by green lights on SC, engineer and maybe an extra visual clue.

- When safety car goes in, race leader gets to dictate the pace when lights go out and overtaking is allowed once the leader passes SC line

- To avoid grieving players that drop behind get ghosted until they rejoin the train behind the SC in their original position, so no DTP for slowing. Initial idea was to put the player at the back of the train, but they opted for a different solution.

Filmik prawdopodobnie będzie dostępny w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona flaga to byłoby coś :o

Siedzimy sobie w boksie i patrzymy jak mija czas. Ciekaw jestem czy będzie w tym czasie możliwość zrobienia korekty w ustawieniach :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona flaga to byłoby coś :o

Siedzimy sobie w boksie i patrzymy jak mija czas. Ciekaw jestem czy będzie w tym czasie możliwość zrobienia korekty w ustawieniach :rolleyes:

No właśnie napisane jest, że nie można grzebolić w bolidzie :)

Ciekawi mnie jak to wszystko będzie działać zwłaszcza neutralizacja SC, jako lider możesz dyktować tempo ale nie możesz wyminąć SC, ale już np. kolejny gracz może ominąć SC i ustawić się w prawidłowej kolejności.

Tak to zrozumiałem :D

Eee znaczy chciałem napisać, że te omijanie SC dotyczy tylko dublowanych, reszta dogania lidera na tym samym okrążeniu

Edytowane przez Helion07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Safety Car będzie można włączyć lub wyłączyć, czyli nie będziemy raczej do niego zmuszeni w naszej lidze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czerwona flaga zapowiada się ciekawie. Już to widzę jak Monaco, które powinniśmy ukończyć w niecałą godzinę, będziemy robić ponad 2 godziny :P

A SC będzie w lidze :P Chyba, że będzie naprawdę nieziemsko zbugowany i do byle pierdoły będzie się pojawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiające jest to czy teraz bolid po wypadku znika/robi się w ducha (Milczar!! pamiętam Cie cały czas na Singapurze :P ) czy może stoi i zapala się czerwona flaga lub wyjeżdża SC.

Inaczej tej RF chyba by nie było skoro ma się nie zapalać podczas deszczu :blink:

To by można było wykorzystać do ustawiania wyników jak kiedyś robiło Renault ot taki żarcik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to dopracują to może zostać na torze jako normalny bolid. Ale tak jak mówię, musi to być dopracowane.

A nie, że ktoś się rozwali, po drodze rozwali się o ten bolid kilka kolejnych bolidów, a dopiero potem łaskawie pojawi się SC.

Potem jazda gęsiego i takie powolne wymijanie rozwalonego bolid to fajna sprawa.

Nie wspominając już o tym, że przewaga lidera zostanie zniwelowana, miszmasz z oponami, itd. :D

No zobaczymy zobaczymy. Jestem bardzo ciekawy tego SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiające jest to czy teraz bolid po wypadku znika/robi się w ducha (Milczar!! pamiętam Cie cały czas na Singapurze :P ) czy może stoi i zapala się czerwona flaga lub wyjeżdża SC.

No właśnie Asshuri. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale ktoś coś kiedyś wspominał o możliwości śledzenia wyścigu online po przekroczeniu mety, albo po odpadnięciu z niego. Będzie takie coś? Nie musiałbym ewentualnie opuszczać serwera, by duch zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×