Skocz do zawartości
kill

Kingdoms Of Amalur: Reckoning

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chyba aż tak tragicznie nie jest skoro Zdun umieścił ją na 7 miejscu w RPGach tej generacji m.in przed Falloutami :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

bo nie lubię falloutow ;) chociaż szanuje serię i wiem że jest kultowa...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój gust. Ja np. nie cierpię trójki, ale za to w NV się zakochałem. A Amalur rzeczywiście jest bardzo udaną grą, nie jest zbytnio skomplikowana, nie uświadczy tu jakichś nowatorskich rozwiązań (sam początek to przecież zrzynka z pewnego kultowego RPG'a, którego tytułu chyba nie muszę wymieniać) ale gra się przyjemnie, klimat jest taki przygodowo-słodkawy i to jest fajne, bo takich gier na czarnule mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się dostaje za questy dla gildii? Nie trzeba ich przechodzić?

 

Głównie EQ się dostaje i dużo expa , nie nie trzeba robić misji dla gildi ale sam wątek jest bardzo krótki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie EQ się dostaje i dużo expa , nie nie trzeba robić misji dla gildi ale sam wątek jest bardzo krótki.

Fajnie, że krótki. :) Średnio mi się tę grę chce przechodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że krótki. :) Średnio mi się tę grę chce przechodzić.

To po co się w ogóle za nią łapać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Bo grę mam z PS+, a nie chcę znowu tracić gier z tej usługi, bo i tak mam mało gier do grania na PS3, a Amalur mnie trochę ciekawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując powoli na moim przykładzie:

pierwsze 10 godzin "ja jebie ale to kurwa epickie, w życiu nie grałem w lepsze rpg"

kolejne 10 godzin "fajny ten świat"

kolejne 5 "znowu te same questy przecież krainę temu robiłem 10 podobnych"

następne 5 godzin "pierdole misje poboczne idę głównym wątkiem"

5 godzin potem "serio?? ile jeszcze do końca"

5 godzin dalej "ziew"

 

Zdun - dzieki za tego posta. Ja usiadlem do gry wczoraj (jak wiadomo byla w PS+). Zaznaczam nie jestem jakims wielkim fanem RPG i gry takie do mnie nie przemawialy. Jestem na etapie po pierwszych 2h - i moje wrazenia narazie sa umiarkowane. 

A wiec calkiem mile, chyba spedze troche czasu przy tej grze. Czyli dopiero wkrecam sie w swiat prezentowany w grze. 

Zobaczymy jak bedzie dalej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się bawię (nadal) w Amalurze. Do tego stopnia, że kupiłem dwa fabularne DLC. A grę nabyłem na premierze za 199 pln. W plusie zabawy na dziesiąt godzin. Mechanika walki bardzo dobra. Historia nudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też 90 godzin spedzilem z ta gra. Z dwoma dlc. Gralo sie znosnie, ale rzeczywiscie mniej wiecej od 3/4 speedrun... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Was. Ja wymiękłem po godzinie. Gniot jakich mało. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako że gierke pobralem w + to mówię sobie pogram i zobaczę xD a jako że RPG lubie to świetnie ;))

Problem w tym że gra bez pl i ciężko się mi polapac chodź postępy idą malymi kroczkami ;))

Zna może ktos stonce gdzie sa opisy trofeum po pl  ? ?
lub czy mógłby ktoś tak po krótce przetlumaczyć na zdrowy rozsądek  ? ?  bo nie ukrywam że platynka z Kingdoms'a ładnie by wyglądała :))


Pozdrawiam

Edytowane przez juza_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś albo praktykował na sobie ile zajmuje przejście gry robiąc tylko misje z wątku głównego, ogólnie jak najszybsze przejście gry ile może zająć - dzięki bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy po ukończeniu wątku fabularnego będe mógł dalej wykonywać misje poboczne które ominąłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przez pierwszą godzinę "Eh, nuda...". Póki nie wyszedłem na powierzchnię. Wtedy, zaczęło mi się podobać :D 3 godziny na liczniku dopiero (gram po trochu). Może dokończę kiedyś :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba aż tak tragicznie nie jest skoro Zdun umieścił ją na 7 miejscu w RPGach tej generacji m.in przed Falloutami :)

Bo zdun lubi dziwne gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra. Pograjcie kilka godzin to sami się przekonacie. Kupiłem dwa DLC i na pewno wbiję platynę.

btw, grę kupiłem na premierze. Tanio, bo zaledwie 199 pln w Saturnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wypas xD tylko mam jedno pytanko. Co zrobić z rzeczami które ukradł ? ? gdzie je mogę sprzedać ? ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam he he na pewno takich handlarzy jest malutko musisz wykminić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, chciałem jak najszybciej przejść grę i wykonywałem tylko misje z głównego wątku, doszedłem do misji Echoes Of the past i zaczęły się schody, jestem na 15 levelu i moja postać zadaje tak małe obrażenia przeciwnikom, że nie wiem czy dam radę kontynuować grę, kilka ciosów od przeciwnika i śmierć a jak jest więcej niż trzech na raz to w ogóle nie mam nic do powiedzenia. Czy idzie gdzieś sprawdzić na jakim levelu są przeciwnicy albo po czym poznać, że są oni na wyższym ode mnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×