Skocz do zawartości
kill

Kingdoms Of Amalur: Reckoning

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni świat dosłownie przebiegłem.

Widzę że nie tylko ja tak zrobiłem. Osobiście wpadłem na kretyński pomysł zrobienia platyny i musiałem grać na hard. Walk było od cholery, wszystkie przebiegały tak samo, przeciwnicy potrafili zajść za skórę. Koszmar.

Jedyne co daje w tej grze radę to grafika i miejscówki. Lokacje właśnie tak powinny wyglądać w rpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he ja grę kupiłem za 200zł , gadam super gram gram po 50+ queście zaczło mnie mdlić cała mapa odkryta (pierwsza wyspa) wszystko zwiedzone 80h gry najlepsze EQ i zrobione tylko 2 misje wątku fabularnego , mówię a questy nudne jadę z fabułą i tu zonk jak huuuuuhuuuhu fabułę skończyłem w 3h tak dokładnie w 3h jak nie mniej ,nie chę wprowadzać w błąd ale chyba tam jest tylko 12questów wątku fabularnego co jak ktoś dobrze gra daje 4h max gry żałosne , a najgorsze że niema NG+ ja np w Diablo bo to niszczy zabawę z zbieraniem setów EQ niestety gra nadaje się za 60zł żeby trochę pograć ale jak chcecie coś epickiego to Skyrim piękna długa gierka ZAJEBIASZCZA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Po pierwsze , co do bonusów za posiadanie sejva z ME 3 zagraniu w demko , to jest to tak : online pass daje ci kompletną zbroję, a zagranie w ME 3 daje ci sztylety (omni-daggers) .

Właśnie zacząłem grę i niestety rewelacji nie ma , zwłaszcza po ekipie od OBLIVIONA, , MASS EFFECT oraz SPAWNA . Wkurzają mnie drętwe dialogi , mało opcji dialogowych oraz mimika i desing postaci, od razu widać , że będziesz całą grę latał tylko od punktu A do punktu B .

Mimo to grę mam i przymierzam się do platynki. Stąd też pytanko : jak gram na hard , na jakim levelu powinienem mieć postać żeby skończyć główny wątek bez większych problemów? Czy po głównym wątku można wciąż grać i dokończyć wszystko potrzebne na platynkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii poziomu, to graj i nie zwracaj uwagi. Zapewniam Cię, że gra Ci się szybko znudzi i ostatni świat dosłownie przebiegniesz :thumbsup: Po skończeniu głównego wątku możesz sobie dowolnie biegać po Amalurze i kończyć questy poboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę podajcie miejscowki wszystkich sklepów z plecakami, ja narazie tylko jeden znalazłem w gothart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybka odpowiedz, już zdobylem 2 plecaki :) mam narazie limit do 100. A powiedz mi bo rozwinalem już sagecraft na max i zrobiłem kilka epic gems ale kiedy będę mógł je użyć, bo narazie wkładam zwykle gemy w armor socket lub utility socket.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem w końcu KOA i jak na razie jestem zadowolony z zakupu.

Kiedyś grałem w demo i przez ilość błędów postanowiłem sobie odpuścić grę.

Jak ktoś wydaje demo w tak niedopracowanej formie musi się liczyć ze stratą klientów.

Teraz jest całkiem nieźle, jestem na początku gry (w pierwszy mieście) więc za wiele nie odkryłem.

Szczególnie podoba mi się system walki, dynamiczny i mamy całkiem sporo możliwości.

Zobaczymy czy nie wkradnie się nuda po jakimś czasie, bo to moja jedyna obawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy nie wkradnie się nuda po jakimś czasie, bo to moja jedyna obawa.

To akurat masz jak w banku. Poza tym gra jest bardzo dobra. Szkoda studia bo EA ich wydymało bez mydła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji żeby ta gra się nie znudziła. Trzeba by chyba lecieć na szybko przez wszystkie lokacje...

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze 10 godzin gry się nią zachwycasz.

Po 20 godzinach zachwyt mija, powoli zaczyna ci się nudzić.

A po 30 godzinach zadajesz sobie pytanie Ku**a kiedy koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, pamiętam pierwszy post na forum jak zjechałem grę pisząc mini reckę... Dla mnie naprawdę po czasie bardzo słaby rpg i zmarnowany potencjał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Levy to zależy jak sobie grę dawkujesz, ja jestem po 33h grania i dopiero z lasu wyszedłem a to za sprawa poszukiwania plecaków. Mnie gra się nie znudzila owszem czasem nuży ale która gra tak nie miała, skyrim też nużył. A najważniejsze to odp na moje pytanie kiedy używa się tych epic gemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co do gemów, bo w ogóle na siedgecraft nie inwestowałem.

Byłem z grą 97h razem ze wszystkimi dlc. Prezez ostatnie 20h gra mnie męczyła, że hej, ale mam taką zasadę że jak do połowy grę przejdę, to choćby skały sr....ły dojdę do końca. Ale męczyłem się konkretnie.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet z najlepszą kobietą na świecie po kilku godzinach wieje nudą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego nuda a co innego znużenie. Widać że jednym z producentów był koleś od Morrowinda bo Amalur jest po prostu rozwlekły, ciągle robi się to samo a zadania są na jedno kopyto. Coś jakby pierwszy AC tyle że trwający nie 10-15h ale 70-100h.

Ale lokacje to poezja. Jedyna rzecz jaka im się udała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malpka masz rację, choć ja przyznaje ze większość rozmów ale nie wszystkie przewijam bo nie chce mi się czytać i dopiero na końcu patrzę co trzeba zrobić, pozatym to ja osobiście lubię questy typu chłopca na posylki a tutaj 80% jest takich :)

Malpka zmien tego avatara bo jest straszny :/

Edytowane przez brzana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ból wielu gier RPG...brak dobrego backgoundu dla questów pobocznych...byle podejść do NPC od questa, przeklikać bez czytania bo i tak nic to nie zmieni i iść wykonać questa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malpka zmien tego avatara bo jest straszny :/

Mówisz i masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę i przy okazji splatynowałem, czas ok. 45h.

Po przejściu gry mam mieszane uczucia.

Ogromne otwarte przestrzenie, które są strasznie puste i po kilku godzinach miałem ich dosyć.

To samo tyczy się lokacji wewnętrznych, wszystko jest na jedną notę.

W grze jest stanowczo za dużo biegania, za dużo walki i za dużo zbierania sprzętu.

Po co robić system tworzenia mikstur, gemów i sprzętu jeśli nie jest to w żaden sposób potrzebne i daje znikomą satysfakcję.

Gra jest na tyle prosta, że nawet na hard biegałem ze sprzętem zdobytym po około 10-15h do końca gry.

Nie będę się rozpisywał, bo mógłbym wymieniać jeszcze kilka dobrych minut.

Tak jak pisałem, czas przy grze spędzony przyjemnie, ale nikomu bym gry nie polecił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj skończyłem Amalura. Jak na razie ponad 210 questów zrobionych, 92h i platyna ;) In plus: lokacje, które naprawdę mi się podobały, muzyka i ogółem grafika. Na minus na pewno powtarzalność zadań ( które, po dłuższym czasie aż brzydną ), brak racjonalnego wytłumaczenia dla robienia czy to zbroi, mikstur czy gemów ( nie ma w ogóle sensu, jeśli spokojnie na sprzęcie znalezionym można przejść grę na hardzie z zamkniętymi oczami ) i ogółem dość słaba fabularnie, choć gra mi się podobała.

Jutro ściągnę dodatki, dobiję do 100% i gry już zapewne nie odpalę nigdy ;) Gra do polecenia, ale raczej tylko dla fanów RPG i to też po cenie promocyjnej, bądź do pożyczenia, 200 złotych na premierę żałowałbym do tej pory.

Edytowane przez wcisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj skończyłem Amalura. Jak na razie ponad 210 questów zrobionych, 92h i platyna ;) In plus: lokacje, które naprawdę mi się podobały, muzyka i ogółem grafika. Na minus na pewno powtarzalność zadań ( które, po dłuższym czasie aż brzydną ), brak racjonalnego wytłumaczenia dla robienia czy to zbroi, mikstur czy gemów ( nie ma w ogóle sensu, jeśli spokojnie na sprzęcie znalezionym można przejść grę na hardzie z zamkniętymi oczami ) i ogółem dość słaba fabularnie, choć gra mi się podobała.

Jutro ściągnę dodatki, dobiję do 100% i gry już zapewne nie odpalę nigdy ;) Gra do polecenia, ale raczej tylko dla fanów RPG i to też po cenie promocyjnej, bądź do pożyczenia, 200 złotych na premierę żałowałbym do tej pory.

No ja mam kurewski żal że wcześniej nie posłuchałem zduna fakin szit dałem 210zł bodaj i niestety przejechałem się ale potem wymieniłem na skyrima i byłem na czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grubo się zastanawiałem nad zakupem tej gry aż w końcu wybrałem DA2.

Myślicie że dobry wybór zrobiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć twierdzę że Amalur nie jest grą wybitną to powiem ci że jest dużo lepsze niż DA2 zwłaszcza jeśli chodzi o świat w amalur jest nawet zarąbisty duży rozmaity w Da2 nie ma świata niestety masz tylko Miasto - Pozamiastem i wsio jedynie jeszcze dochodzi noc i dzień , fabuła na tym samym poziomie z tym że w amalur masz możliwość dołączania do frakcji jak w skyrim do gildi i tam są bardzo fajne misje znowu w Da 2 poza fabułą niema nic do roboty mogłeś kupić DA:Orgins.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grubo się zastanawiałem nad zakupem tej gry aż w końcu wybrałem DA2.

Gratulacje. Kupiłeś jednego z najgorszych cRPG tej generacji. Chociaż zależy ile dałeś. Jeśli w okolicy 40zł to warto. Ja kupiłem w pre orderze i nigdy tego nie wybaczę EA i Bioware.

Zerowy wpływ na rozwój i dobór ekwipunku drużyny. Lokacje na zasadzie kopiuj/wklej (jeden dom i jaskinia) tylko wchodzi się innymi drzwiami. Zresztą czego wymagać od gry która powstała w jeden rok? Amalur też nie jest wybitny jednak jest o wiele lepszy od DA2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×