Skocz do zawartości
kill

Kingdoms Of Amalur: Reckoning

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak się ma odpowiednie zdolności (poziom 3) to widać w którą stronę się patrzą :)

Myślałem że to jest konieczne - widocznie tylko pomaga.

Wystarczy, ze spojrzysz na malejacy/rosnacy % sukcesu i to wszystko, najlepiej kradnij zza stolu i po problemie:) bo wtedy Ciebie nie widza, a to, ze widza skrzynie to juz mniejszy problem:) Wazny zebys gdzies stal za filarem, za stolem, czy c. go wie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba jakieś misje daje ten kod? Warte są uwagi czy można spokojnie je odpuścić? Pytam bo nie wiem czy brać nówkę czy się wymienić:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba jakieś misje daje ten kod? Warte są uwagi czy można spokojnie je odpuścić? Pytam bo nie wiem czy brać nówkę czy się wymienić :P

Dodaje misje dla House of Valour. W sumie 7 questów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie te 7 questow to Ci jeszcze bokiem wyjdzie:) jak zrobisz wszystkie questy w grze, wiec moim zdaniem psa warty ten OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe mam dokładnie takie samo zdanie. W grze jest taka ilość questów, które generalnie są do siebie podobne, że te 7 dodatkowych można sobie spokojnie darować. Choć niewątpliwą zaletą misji poszczególnych frakcji jest zwykle nienajgorszy wątek fabularny, którym questy są powiązane.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra generalnie nie jest zła. Odnoszę wrażenie że w zamyśle Bioware tak właśnie miał wyglądać DA2. Hard jest trudny w pierwszych 5 godzinach gry a potem to łatwizna. Podoba mi się grafika. Taki miks Fable i Guild Wars. Od cholery questów na jedno kopyto co może boleć. No i boli brak lokalizacji.

Ogólnie fajna i przyjemna pozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Określenie 'nie jest zła' może być opacznie zrozumiane. Imho gra jest bardzo dobra. Jedyny mankament to faktycznie bliźniacze side questy, ale każdy z nich opowiada jakąś mini historyjkę, albo ciekawie jest prowadzony, co pozwoliło mi przymknąć oko na powtarzalność. Najważniejsze że świat jest duży, a eksploracja daje sporo frajdy. System walki bardzo przyjemny. U mnie platyna wpadła po 65h. Lekkie znużeniem zaczęło się wkradać po ok 60h, dlatego zanim zabiorę się za DLC trochę sobie od gry odpocznę.

Osobiście grę polecam, bo to kawał solidnego erpega.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofika za hard,

czy jeśli ukończyłem kilka misji z głównego wątku na normalu a potem będę główny wątek robił na hard to zaliczy mi to czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli ukończyłem kilka misji z głównego wątku na normalu a potem będę główny wątek robił na hard to zaliczy mi to czy nie?

Od początku musisz grać na hard. Skończysz wątek główny i możesz zmienić na normal. W trakcie rozgrywki ani razu nie możesz zmienić poziomu trudności.

Chyba znalazłem glitch w Teeth of Naros.

Przewiń do 21:30.

Wchodzę do basenu i nic się nie dzieje.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie online passa, bo dotarła dzisiaj do mnie kopia gry, miała być z niewykorzystanym online passem, ale w pudełku nie ma żadnego kodu. Czy zostałem po prostu oszukany czy ten kod jest gdzieś ukryty :) ?? Drugie pytanie to odnośnie jego zawartości - tu piszecie, że nie jest to zbyt ważna zawartość, ale w internecie przeczytałem, że jest to 7 dość ważnych misji. Jak z tym jest naprawdę ?? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą grę od nowości w foli i nie było właśnie żadnego kodu,ale nie korzystałem z dodatkowej zawartości do ściągnięcia więc sam byłem zdziwiony, że jest jakiś online pass.

Grę kupiłeś ode mnie na allegro tak się składa.Nie oszukałbym cię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, w takim razie muszę jakoś rozkminić jak pobrać tą zawartość, bo próbuję i nie mogę. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci,że teraz sam już nie wiem a może kopiłem sam tą grę używaną lub wymieniłem się z kimś, w tamtym okresie sporo gier wymieniałem i kupowałem i tak jak patrze po necie widzę,że ludzie mieli jakieś kody.

Niech ktoś się wypowie kto miał na pewno grę w folii.Jeśli to mój błąd i ten kod był to oczywiście zrekompensuję ci to jestem uczciwą osobą co widać po komentarzach na allegro jak i tu na forum mam za sobą parę wymian czy na gametrade.

I jeśli to moje niedopatrzenie to z góry przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko wierze ci, zdarza się, ja też nie pamiętam skąd mam wszystkie gry, ale kurde jak byk widnieje opcja reedem code i trzeba wpisać kod :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja grę nabyłem nówkę były w niej dwa kody w jednym dostawało się zbroję z Mass Efecta a w drugim jakieś sztylety tylo że trzeba się było bodaj logować na serwery EA żeby dostać te Daggery ale na 100% pewien nie jestem natomiast do zbroi już tak , może są różne dodatki do orginałów.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej wersji gry (kupowałem w UK) był kod dający dostęp do szeregu questów z House of Valor. Z online pass ma to niewiele wspólnego, chyba że tak to sobie wydawca nazwał ; ]

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grę nabyłem nówkę były w niej dwa kody w jednym dostawało się zbroję z Mass Efecta a w drugim jakieś sztylety tylo że trzeba się było bodaj logować na serwery EA żeby dostać te Daggery ale na 100% pewien nie jestem natomiast do zbroi już tak , może są różne dodatki do orginałów.

A czasem zbroja z ME3 nie była za przejście dema ME3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć była nie sprawdzałem ale na bank mój set pochodził z ps.stora po wbiciu reedem codes .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w grze miałem kod na zdroje ME3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czasem zbroja z ME3 nie była za przejście dema ME3?

Faktycznie,po przejściu demka był komunikat o odblokownaiu jakichś itemków. Było to dosyć dawno więc nie pamiętam dokładnie co to było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True True ..... po skończeniu dema M3 dostaje się tą zbroję to nie ulega wątpliwości ale w moim przypadku był to kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem używkę za 99zł i gra jest epickaaa! : D Warte każdych pieniędzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem używkę za 99zł i gra jest epickaaa! : D Warte każdych pieniędzy :)

pograj kilka dni i około 50godzin w grze. Zobaczymy, czy nadal będziesz twierdził że epicka :)

Po takim czasie gra mi się totalnie znudziła - questy - każdy taki sam, już mi się nawet nie chciało czytać o co tym wszystkim ludziom chodzi, tylko szedłem do markera, wykaszałem wszystko co było około i wracałem... nuuuda...

Drugi problem u mnie był taki, że po kilku godzinach nie wiedziałem co jest questem podstawowym, a co pobocznym. Były beznadziejnie podobne do siebie.

Jedynie co to dobre są questy glidii. Bo się jakoś w spójną całość schodzą.

Reszta - po 30-40 godzinach - nuuuuda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne to co kolega wyżej mówi, ale niestety prawdziwe. Gra wieje po 20 godzinach taką nudą, że aż byłem wdzięczny losowi, że grę pożyczyłem od kumpla, a nie kupiłem. Ostatni świat dosłownie przebiegłem. Poza tym, gra ma strasznie spierdzieloną kamerę podczas walki. Kto u licha wpadł na to, żeby ona tak tańczyła i się oddalała na taką odległość? Nie żałuję jakoś, że to studio splajtowało. Jedyny aspekt gry, który zasługuje w moim doczuciu na uznanie, to bardzo dobra ścieżka dźwiękowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×