Skocz do zawartości
kill

Kingdoms Of Amalur: Reckoning

Rekomendowane odpowiedzi

ofwgkta-KILL-THEM-ALL.jpg

Nie mogłem się powstrzymać :biggrin:

He he dobre to ci się udało :biggrin: ale niech mi ktoś HELP ?!?!?!?!

gra w takich momentach:

1. ucieknij i nie wracaj

2. zabij wszystkich

3. zgiń ...

4 sprzedaj grę i kup skyrima :)

Kurde ludzie ale macie pomysły a syrima kupię ale za dwa miechy FAKKK co tam teraz trzeba zrobić FAKKK !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy save ?

Chodzi ci oto żebym tą samą postacią zrobił nowego save czy mam zacząć od początku bo bawiłem się i mam 5h a nie chce mi się tego zdobywać od początku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od nowa, 5h to mało, więc szybko to nadrobisz.

No pierdziele jutro gram od nowa , orientujesz się może gdzie i jak idzie zdobyć najlepszą zbroję i miecz jednoręczny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest gra typu diablo 2 (jeśli chodzi o uzbrojenie) są looty, tu nie ma najlepszych gdzie i jak, pod koniec dobre przedmioty będą z przeciwników wypadać tak po prostu.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumię , mógłby mi ktos powiedzieć kiedy dostanę tą skrzynię na przechowywanie stafu bo nie idę z fabułą tylko robię sub-misje i sprawdzam dungeony teraz wchodzę do frakcji warsworn jakoś tak tam dostanę możliwość przechowywania ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz dostać dom, w nim jest skrzynia (pierwszy jaki miałem znajdował się tam gdzie jest dużo pająków i pajęczyn na południu mapy świata - a i skrzynia jest wspólna dla wszystkich domów jakie posiadasz, natomiast u merchanta można kupić + 10 do inventory, ja kończąc grę miałem około 120 miejsca w plecaku), sorki dokładnie podać ci nie mogę gdyż po przejściu się gry pozbyłem.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz dostać dom, w nim jest skrzynia (pierwszy jaki miałem znajdował się tam gdzie jest dużo pająków i pajęczyn na południu mapy świata - a i skrzynia jest wspólna dla wszystkich domów jakie posiadasz, natomiast u merchanta można kupić + 10 do inventory, ja kończąc grę miałem około 120 miejsca w plecaku), sorki dokładnie podać ci nie mogę gdyż po przejściu się gry pozbyłem.

Spoko spoko właśnie chyba jestem w tym miejscu z pająkami bo dużo tam skurw.....w to potem ew. kupię dom a wiesz mniej więcej jaka cena bo mam 24.000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostaniesz ten akurat za wszystkie questy zrobione (chyba dla strażnika miejskiego) ale uważaj jak postąpisz nie tak to bedziesz musiał całą wioskę wybić a tego byś chyba nie chciał, ja tej wioski do sprzedaży, regeneracji zdrowia, naprawy przedmiotów używałem do końca gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gram już ponad 28h i dalej jest fajna z tym że nie gram wątku fabularnego , tylko dungeony i zadania poboczne , co do tych drugich to fakt faktem dużo misji jest idź tam znajdź to lub idź tam i zabij to co czasami potrafi zdenerwować ale mnie to nie przeszkadza , gra jest elegancka nawet lepsza od dragon Age, Skyrima zagram za miesiąc to zobacze co ma większy świat i jakie są misje (chodzi oto czy jakieś fajne fabularnie czy tylko idz zabij ale to ocenię sam) tak że gra dobra ja polecam !

Ps.Mam pytanie do każdego kto walczył czakramami albo longswordem kto miał jaki damage przy końcu gry ?

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps.Mam pytanie do każdego kto walczył czakramami albo longswordem kto miał jaki damage przy końcu gry ?

Longsword - 191 dmg (wykuty)

Greatsword - 256 dmg (wykuty)

Chakrams - 166 dmg (zdobyczne)

Level 38

Niestety po około 50 h wpadłem w zabugowaną misję "Her Righteous Fury" w Red Marches... i "dzięki temu" zablokowane jest "fast travel", co dla mnie czyni te grę już absolutnie niegrywalną... mimo że zostało mi jeszcze ok 70 misji pobocznych i kilkanaście jakichś innych zadań. Przestrzegam przed tą zabugowaną misją.

Edytowane przez fenrizpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka chłopaki wie ktoś czy żeby iść do Kurlikonu albo Alabastry idzie się dostać bez robienia wątku głównego bo mam 50h misji pobocznych i odkryte wszystkie dungeony na pierwszej części mapy a nie chcę narazie ruszać fabuły tylko zrobić co się da a na końcu zaliczyć fabułę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie.

w pewnym momencie musisz ruszyć fabułę bez niej nie przeniesie cie na 2gi kontynent.

Brawa za wytrwałość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz w weekend kończę KOAR 3go wymieniam się z kolegą na skyrima jak mnie wciągnie ( Liczę na to) to wymienię po 10tym KOAR na TES . A teraz tak wielkim minusem KOAR jest mnogość misji po których wykonaniu faktycznie zaczyna odbijać się grą , jeszcze jakby misje były bardziej rozbudowane i było ich mniej to było by pięknie , przypadkowy loot z skrzyń i ciał przeciwników kolejny minus - w Diablo się to sprawdzało ale tu nie da rady bo chyba niema takiego czegoś jak NG+ a i niema następnych poziomów trudności gdzie szło by liczyć na lepszy loot tak że to skopany pomysł zwłaszcza z setami zbroi.

Gra jest dobra jeśli liczyć misje dla gildi i wątek fabularny niestety to gra na 1raz no 2 , jak kiedyś stanieje to ją odkupię.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i właśnie skończyłem wątek fabularny 33 level 980 zbroi i hammer 203 damage i jakieś 95 questów powiem jedno od dłuższego czasu ta gra mnie zwyczajnie już nudziła a wątek główny jest W MOIM ODCZUCIU jednym z najsłabszych w jaki kiedykolwiek grałem RPG.Do tego dorzucę że strasznie irytowała mnie opcja że jest może z 15-20 typów przeciwników ogółem no masakra jakaś :)

ale misje frakcji są świetne;d(może oprócz travelers:))

Edytowane przez EvGodzSon86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... giera wcąga i tyle ,a odp na moje pytanie już uzyskałem .

Edytowane przez DYMDYMUDYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przy włączaniu gry pobierał patcha chyba oznaczonego 1.2, czy ktoś wie jakie zmiany wprowadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tylko wsparcie dla pucharów z obu DLC.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Edytowane przez zimzvm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób okradać skrzynie by nie zostać wykrytym? Wskaźnik wykrycia mam 99% a w statystykach i za chiny nie wiem jak go zmniejszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób okradać skrzynie by nie zostać wykrytym? Wskaźnik wykrycia mam 99% a w statystykach i za chiny nie wiem jak go zmniejszyć.

Musisz zainwestować w odpowiednie umiejętności (Stealth )

U mnie na poziomie 2 jak się tylko NPC odsuną i podążą w innym kierunku to wskaźnik wykrycia wyraźnie spada.

Na razie 13h mam i wątek główny nie ruszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, do czego służy ten online pass? Przydaje się czy niezbyt?

Bez niego nie da sie grac:O

A tak na powaznie, to po nic sie nie przydaje, bo gra nawet nie ma funkcji multiplayer xD

Musisz zainwestować w odpowiednie umiejętności (Stealth )

U mnie na poziomie 2 jak się tylko NPC odsuną i podążą w innym kierunku to wskaźnik wykrycia wyraźnie spada.

Na razie 13h mam i wątek główny nie ruszony.

Nie trzeba inwestowac w zdolnosci:), wystarczy, ze nikt Cie nie widzi jak skrzynie okradasz, bo jesli ktos patrzy w Twoim kierunku to ni cholery nie okradniesz skrzynki:) jak nacisniesz na skrzynke to masz % szansy wykrycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba inwestowac w zdolnosci:), wystarczy, ze nikt Cie nie widzi jak skrzynie okradasz, bo jesli ktos patrzy w Twoim kierunku to ni cholery nie okradniesz skrzynki:) jak nacisniesz na skrzynke to masz % szansy wykrycia.

Ale jak się ma odpowiednie zdolności (poziom 3) to widać w którą stronę się patrzą :)

Myślałem że to jest konieczne - widocznie tylko pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×