Skocz do zawartości
kill

Kingdoms Of Amalur: Reckoning

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem dodać, że grając w demo dostajemy darmowe rzeczy do używania w pełnej wersji tej gry oraz w Mass Effect 3. W sumie przy przechodzeniu dema dostałem chyba 5 przedmiotów.

Edit: Jest to pierwsze demo od bardzo dawna, które tak bardzo zachęciło do gry, że oprócz ochoty zagrania w pełną wersje to nawet chyba drugi raz ściągnę demo, aby zagrać od nowa :P

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nie rozumiem po co robić polonizację BF3?!, a olać RPG:/ tak samą jak wersje PL Need for Speed, po co to komu?!

Tylko niskie koszty. Może też to świadczyć o mniejszej kampanii reklamowej niż BF i NFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholercia. Czyżbym tylko ja miał problem z odpaleniem demka na ps3? Po wciśnięciu Start łączy się z serwerem po czym obraz robi się czarny w lewym górnym rogu cały czas kręci się niebieskie kółko i gra muzyka i czekam i czekam i nic się nie dzieje. Ponowne odpalenie demka nie pomogło. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi co chwile gra się wiesza, znika tekstura podłogi i wiele wiele innych. Przed chwilą trafiłem do więzienia i podczas wychodzenia tak mi skopali tyłek, że zginąłem i do odrodzeniudry.gif zabili mnie znowu i się zawiesiło. Grałem drugi raz magiem i powiem wam, że jest dużo mocniejszy od wojownika. Jednym atakiem praktycznie 3/4 paska każdemu schodzi i bardzo efektownie czary wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem EA Polska. Dać pełną lokalizację to bezmyślnej strzelanki(nie żebym obrażał BF3 bo to bardzo dobry tytuł) gdzie dialogi są banalnie proste i wystarczyła by tylko lokalizacja kinowa a nie dać chociaż napisów do gry cRPG gdzie dialogi są tutaj bardzo ważne. My polacy nie chcemy być traktowani jako graczy drugiej kategorii. Płacimy wysokie pieniądze za gry i domagamy się aby w każdej grze były przynajmniej napisy. Czy to tak wiele?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem EA Polska. Dać pełną lokalizację to bezmyślnej strzelanki(nie żebym obrażał BF3 bo to bardzo dobry tytuł) gdzie dialogi są banalnie proste i wystarczyła by tylko lokalizacja kinowa a nie dać chociaż napisów do gry cRPG gdzie dialogi są tutaj bardzo ważne. My polacy nie chcemy być traktowani jako graczy drugiej kategorii. Płacimy wysokie pieniądze za gry i domagamy się aby w każdej grze były przynajmniej napisy. Czy to tak wiele?

Najwidoczniej tak:( mam nadzieję, że jak wydadzą GTA 5 PL i będzie dużo ilość sprzedanych gier to otworzą oczy. Bardzo szkoda tej polonizacji jak i Skyrim. Może wydawcy się boją problemów jakie były np. z Falloutem 3. Gierkę i tak pewnie kupię(jak będą dobre recenzję), ale wielka szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu polonizują to co się im opłaca (mało tekstu. mało dialogów, znana marka)

Batman czy nawet najnowszy NFS to są medialne gry i one się zawsze sprzedadzą .

U mnie w robocie jarają sie że wyszedł nowy nfs (wow ! ) a to kupa straszna .

O grach takich jak Skyrim czy Kingdoms Of Amalur: Reckoning nawet nie słyszeli .

Światem żądzą casuale kto ma kupic tą grę to i tak kupi a niedzielniaki nawet z polonizacją obeszli by ją dalekim łukiem .

Finansowo raczej nie będzie to hit ide o zakład że FF 13-2 lepiej się sprzeda .

Widzieliście dzisiejszy wywiad z twórcami RE6 ?

Oni piszą że chcieli by aby grę kupiło jak najwięcej fanów COD .

Toż to tak jak by napluć w twarz fanom starego residenta .

Kasa misiu kasa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat właśnie czy FF czy KoA, ale na razie mi ta druga gra bardziej się podoba. A co do tego RE to mnie załamałeś teraz. WTF?! Nie powiem RE5 nie miała nic wspólnego z najlepszymi częściami, ale mi grało się w CO-OP rewelacyjnie. Pewnie zrobią szutera z zombi i tyle z tego będzie:( sorry za offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ograłem przed chwilą demo. Widać że to demo (znikające tekstury, brakujące opcje dialogowe itd.) - ale muszę powiedzieć że wrażenia są bardzo pozytywne. Już po Gorhart biegałem jak opętany zaglądając w każdy róg - no coś pięknego - trzeba będzie kupić, chociaż niekoniecznie w dniu premiery. Powalił mnie ogrom całej mapy - jeśli w tej początkowej małej lokacji jest tyle szczegółów to ja nie mam pytań, tylko chcę to jak najszybciej eksplorować. Drzewka umiejętności, skille - coś pięknego. Świetna jest też grafika, dzięki jej unikalnemu stylowi czułem się czasami jakbym grał na ps2 w jakiegoś old schoolowego, fajnego RPGa. Jeśli ta gra potrafi we mnie obudzić takie wspomnienia to... Jest w niej coś. Coś pięknego, to może być czarny koń tego roku! Jestem na tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się dobra gra. Na innym forum dowiedziałem się, że gra ma być spokojnie na 100h i będzie można w jednym z miast zresetować skille, więc będzie można pokombinować. Będzie można ponad 20 umiejętności mieć na maksymalnym poziomie, więc spokojnie można się pokusić o jakaś hybrydę. Mam nadzieję, że w nowym PSX albo Neo będzie recenzja, bo demo bardzo mi przypadło do gustu, ale nigdy nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również ograłem demo i mam bardzo pozytywne odczucia .

To co mi sie podoba to piękna bajkowa grafika ciekawe lokacje oraz system walki i rozwoju postaci .

Co prawda nie będzie to raczej tytuł który fabularnie wgniecie mnie w fotel niczym FF 7 czy Suikoden 2 ale gameplay nad wyraz przyjemny .

No i ten oldschoolowy klimacik zwyczajnie fajnie sie lata po tych lokacjach a i walka prezentuje się bardzo efektownie .

Troche mi to na początku podjeżdzało Fable i Jade Empire (czyli negatywnie, takie sztywne crpg)

jednak gra ma swój klimat swój urok zwyczajnie fajnie się gra jest sporo możliwości kombinowania walka jest ciekawa a świat cieszy oko swoim ogromem i designem .

Nie przypadły mi do gustu dialogi i klonowanie rozwiązania z ME czy DA2 - wypada sztywno nudnie i nie pasuje mi tu, ta gra ma własny pomysł na siebie ale w tym aspekcie pozostaje kalką gier z którymi nie ma nic wspólnego .

Brakuje mi tez lockowania na przeciwnikach .

No i demo jest skaszanione strasznie grałem 2 razy i 2 razy zginął mi dzwięk a dialogi same się przyspieszały .

Na premiere nie kupię bo zazwyczaj czekam aż ceny spadną aby wyrwac tanio używkę ale jestem pewien że prędzej czy później kupię tę grę bo zapowiada się bardzo ciekawie .

Prawdopodobnie łyknę teraz FF 13-2 który mam nadzieje fabularnie podoła moim oczekiwaniom a później taka gierka będzie fajną lekkostrawną odskocznią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie przerażają te bugi:( dlatego czekam do recenzji, bo tak grać się nie da. Na innym forum pisali, że to nie ma być zwykły cRPG tylko fabuła też ma odgrywać znaczącą role. Mi na razie gameplay bardziej pasuje KoA:R niż FF XIII-2, ale jak pisałem czekam na recenzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demko po raz 2 i ostatecznie coraz mnie mi sie podoba ta gra .

Nie wiem może to kwestia tego że dopiero co trzasnąłem platyne w SKYRIM ?

Ale ta gra zrzyna 90 % patentów .

Więzienie, lockpick (identyko zabawa z wytrychem )

pickpocket alchemia itd .

Baśniowa uproszczona kalka ES .

Niby wydaje się że wszystko gra ale ja już nie mogę patrzeć na ten schemat rozgrywki, mam dość ...

Na początku wydawało mi się że to może być cichy hit ale jak teraz na to patrzę to ta gra raczej pozostanie uproszczoną kalką ES co przy dłuższej zabawie na pewno da się we znaki .

Prorokuję średniaka na 7 + .

Jednak łyknę 13-2 choc po pierwszym ograniu dema na szybko miałem wątpliwości co kupić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrzynać to od najlepszych:) Tej gry do Skyrim nie ma co porównywać. Moim zdaniem są to całkowicie różne gry. Ja traktuje KoA:R jako rozbudowanego H`S, a tego gatunku bardzo mało jest na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko i, nie powiem, pograłbym dalej :) Oczywiście pod warunkiem, że pozbędą się bugów.

Minusem dla mnie jest mały wybór ras, niby są 4 ale tak naprawdę to praktycznie 2. Myślałem, że to tylko w demie ale na oficjalnej stronie nie ma słowa o dodatkowych więc tak już pewnie zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrzynać to od najlepszych:) Tej gry do Skyrim nie ma co porównywać. Moim zdaniem są to całkowicie różne gry. Ja traktuje KoA:R jako rozbudowanego H`S, a tego gatunku bardzo mało jest na rynku

No właśnie można ja porównać bo ma niemal identyczny system rozgrywki .

O ile po krótkim ograniu na szybko ta gra jawiła mi sie jako oryginalny ACRPG z fajną baśniową grafiką to teraz patrze na nią jak na zlepek zaporzyczonych patentów z innych gier .

Balonik atrakcyjności pękł .

Jak sobie pomyślę że będą setki questów poleć tu zabij tego itd to już mi się odechciewa .

Może dla tego ze 100h spędziłem ze skyrim i tak jak pisałem na razie mam dość tego typu rozgrywki .

Zagrał bym w jakąś fajna liniową produkcję z ciekawymi postaciami i zakręconą fabułą .

Nic takiego na rynku nie ma (czekam na X HD)

Dodatkowo jak odpaliłem wczoraj Xenoblade to doszedłem do wniosku że ta gra IMO przebija te popierdólki z PS3 .

No i udowadnia że można zrobić jrpg z genialnym systemem masą questów a przy tym z ciekawą wciągającą fabułą która nie jest dodatkiem a jednym z najmocniejszych punktów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest totalną zrzynką z Fable, do tego niezaspecjalną.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenoblade dostawał wyśmienite recenzje i nawet pisali, że warto dla tej jednej gry kupić Wii:)Ja już nie pamiętam, ale grałem w FF X albo FF X-2 i dawały radę. No nic poczekam na jakieś recenzje FF i KoA i wtedy się zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest totalną zrzynką z Fable, do tego niezaspecjalną.

No właśnie podjeżdza mi to Fable i tak jak pisałem Jade Empire (taka stara gierka z pierwszego xklocka)

Fable nie było złe ale też żaden hit wg mnie .

Jak ktoś lubi latać w tą i z powrotem machając mieczykiem to pewnie będzie zachwycony ja bym wolał pograć w coś ambitniejszego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jest fast travel, może się jakoś obejdzie ten backtracking to też go nie znoszę, ale z drugiej strony w takie Diablo to potrafiło się w jedno miejsce wracać 100 razy, tylko do czego ja porównujepardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta w Neo+ też dostała dobrą recenzję. Narzekał tylko na niedoróbki techniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony mam ochotę na zakup. Z drugiej przeraża mnie ta słodycz i żywe kolory. Bardziej mnie ciągnie do poważniejszych klimatów. Poczekam z pół roku i za ułamek ceny premierowej sprowadzę z UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja łykam na premierę. Dawno w nic nowego nie grałem, a ta gra naprawdę do mnie przemawia. Wszędzie dostaje dobre oceny,a gameplay jest kozacki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem grę na preorder, zachęcony dobrymi ocenami, otwartym światem i ciekawym systemem walki. Sądze że te 2 stówy nie pójdą na marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×