Skocz do zawartości
ONE

Resident Evil: Operation Raccoon City

Rekomendowane odpowiedzi

Coś dlc stanęło po echo six 1&2 nie ma nic, czyzby to już wszystko?

Pewno wszystko. Nic więcej się nie zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie opłaca się za te 39 zł łyknąć?? Jak single? A jak multi?

Fanem Residenta nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie opłaca się za te 39 zł łyknąć?? Jak single? A jak multi?

Fanem Residenta nie jestem.

Dokładnie takie samo mam pytanie , czy gra jest rzeczywiście tak zbugowana jak piszą , multi mnie w ogóle nie interesuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... kupiłem na premierę za troszkę więcej... Ukończyłem 2x w niecałe 2 dni gry nie spiesząc się (1x na najwyzszym stopniu trudności z paroma ludxmi z tego forum) i bardzo szybko sprzedałem póki w cenie... Za tyle mozecie brać aczkolwiek nastawcie się że singla można skończyć w 2 godziny z ogarniętymi ludźmi a za pierwszym razem to maks 4 godziny na normal... w tej cenie polecam bardzo gameplayowo podobnego ale klimatem tego re zjada czyli lost planet 2 (4x dłuzszy i bardziej różnorodny)... Ja osobiście odradzam bo to naprawdę sredni (z akcentem na słaby) tytuł... W multi nie grałem więc się nie wypowiem... Sam nie wiem dla kogo jest ten tytuł bo ani dla fanów shoterów ani horrorów a sami fanboye re się na tytuł wypięli...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź :)

No i po problemie :P Nie kupuję :P

Swoją drogą za te 39 zł to można lepsze gry zakupić np. Darksiders 2 ;) (które już zresztą kupiłem ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za 4 dyszki sobie kupie, na Xboxie spedzilem z gra jakies 30 godzin, nie wiem czemu, ale w coopie gra przypadla mi do gustu, klimat i zombie, to zawsze na mnie dziala.

Ciekaw tylko jestem czy miscje Delty tez beda przecenione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ty śmiesz narzekać że mi się crapy podobają :P re: orc dla mnie niewypałem 2012 był ;) zrezta wiekszej kaszany z iloscią bugów, si naszych kompanów (ale to było paddaczne - jak zombie się kompani zachowują ;) ), graficznie padaka, gameplay wygląda jakby wszyscy mieli miotły w odbytach, 4 godziny tego samego, fabuła nie istnieje, bossowie dno i metr mułu w skrócie: bug na bugu, bug poganiał bugiem zalanym brzydotą graficzną.... gra kończy sie po 4 godzinach na najwyzszym stopniu trudności ... Naprawdę nie wiem co ci się w tym tytule podobało ;)

bansai - kiedyś mi mówiłeś gdzieś że jestem faboyem sh... ty na bank jesteś RE skoro chcesz to kupić chociaż już grałeś...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko 1 mala roznica zdun, ja nikogo nie namawiam aby kupil te gre bo to RE, no i zdaje sobie sprawe z ilosci baboli jaka ta gra ma i nie probuje ich na sile przekrecac pozytywami :biggrin:. A fanboyem moze i jestem, choc RE6 mimo wszystko dalo dupy kolosalnie, jedynie pierwsze 2 godziny Leonem sa zajebiste. Jak mowie, mi gra na Xboxie przypadla do gustu w co-opie, do tego normalne wolne zombie nie skaczace, do szczescia wiecej mi nie trzeba. O AI sie nie martwie bo z ludzmi bede gral :).

Jakby ktos byl chetny na hardkorowy masochizm, zapraszam do friendlisty :).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok kończąc mały offtop... Kogo ja na siłę próbowałem przekabacać ;) pisałem wrażenia z gry (chyba mowa o dmc nowym bo nic innego mi do głowy nie przychodzi ;) ) i jak je obiektywnie widzę (pisałem od początku że fanem serii nigdy nie byłem ;) )zresztą nie licząc różnic gatunkowych dmc>>>>>>re orc i naprawdę oboiektywnie piszę... re6 nie ruszyłem innego anizeli skończenie kampani leona reszta dla mnie totalnie niegrywalna a nie chciało mi się kończyć 2x shooter aby adę odblowowac ... re orc niestety polecić się nie da i włożyć można do tego samego kotła co diuke oraz nowy alien czyli słabiutko ...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o temat SH nie DMC. DmC to gowno, nie gadajmy o tym :).

A co do ORC, coz, ja tam nikomu nie bede mowil czy za 4 dychy sie oplaca czy nie, ktos kupi na pewno, co do tego nie mam watpliwosci :). Mnie tylko bardziej zastanawia czy te dodatki Delta Mission Pack beda rowniez na przecenie, bo ich kampania jest ponoc o wiele lepsza, dluzsza i odwiedzamy 2 ciekawe miejsca ze starych Re.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o temat SH nie DMC. DmC to gowno, nie gadajmy o tym :).

A co do ORC, coz, ja tam nikomu nie bede mowil czy za 4 dychy sie oplaca czy nie, ktos kupi na pewno, co do tego nie mam watpliwosci :). Mnie tylko bardziej zastanawia czy te dodatki Delta Mission Pack beda rowniez na przecenie, bo ich kampania jest ponoc o wiele lepsza, dluzsza i odwiedzamy 2 ciekawe miejsca ze starych Re.

Dodam Cię jak będę na konsoli, grywam od czasu do czasu. Mnie gra przypadła do gustu, zwłaszcza jak się gra w ekipie. DLC mi się podobają. Za 39zł gra spokojnie do wzięcia. SI konsoli marność nad marnościami, w ekipie grywalne. Odczucie subiektywne, ale mnie sprawia frajdę. Odczuwalny klimat Racoon City. IMo dla samych lokacji warto pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

gra ktos w ogole z forum ? :)

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×